Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

mamkos, help doh.gif doh.gif doh.gif kaip ten tie zirniukai, kur skatina pienuko gamyba, ar padeda, gal bandet? visa diena pienuko uztenka, bet va nuo 8 vakaro prasideda toks metas, kad prakabo iki 1 nakties ir visalaik traukia... pabandziau paziuret pati, tai tik po lasa sunkiasi, o diena tai srovele plona bega ir diena pavalgius miega pora valandu, tai nesuprantu kur man tas pienelis vakare dingsta, o paryciais vel sociai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alize @ 2009 01 20, 02:34)
mamkos, help doh.gif doh.gif doh.gif kaip ten tie zirniukai, kur skatina pienuko gamyba, ar padeda, gal bandet? visa diena pienuko uztenka, bet va nuo 8 vakaro prasideda toks metas, kad prakabo iki 1 nakties ir visalaik traukia... pabandziau paziuret pati, tai tik po lasa sunkiasi, o diena tai srovele plona bega ir diena pavalgius miega pora valandu, tai nesuprantu kur man tas pienelis vakare dingsta, o paryciais vel sociai doh.gif

Niekur jis nedingsta 4u.gif Gal kiek ir mazeliau jo,bet vaikiukas tikrai ne del to taip ilgai traukia schmoll.gif Tiesiog po visos dienos, labiau norisi mamytes artumo wub.gif
Nesuprantu is kur jus ta info apie kazkokius stebuklingus zirnelius traukiat doh.gif Geriausias zirnelis, kuris tikrai skatina pieno gamyba, yra JUSU VAIKAS! tODEL SIULAU VAKARE AR PRIES VAKARA ISGERT KOKI 1l KARSTOS ARBATOS IR NUSTOTI JAUDINTIS DEL PIENO TRUKUMO
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xeditux: 20 sausio 2009 - 08:52
QUOTE(alize @ 2009 01 20, 02:34)
mamkos, help doh.gif doh.gif doh.gif kaip ten tie zirniukai, kur skatina pienuko gamyba, ar padeda, gal bandet? visa diena pienuko uztenka, bet va nuo 8 vakaro prasideda toks metas, kad prakabo iki 1 nakties ir visalaik traukia... pabandziau paziuret pati, tai tik po lasa sunkiasi, o diena tai srovele plona bega ir diena pavalgius miega pora valandu, tai nesuprantu kur man tas pienelis vakare dingsta, o paryciais vel sociai doh.gif

Pienukas per dieną keičiasi- pats riebiausias būna naktį ir paryčiais.
Vakare- liesiausias- iš čia ir vaikiuko neramumas.
o geriausia pieno gamybą skatina priglaustas prie krūtinės pats brangiausias JŪSŲ ŽIRNIUKAS
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 20, 08:51)
Niekur jis nedingsta  4u.gif  Gal kiek ir mazeliau jo,bet vaikiukas tikrai ne del to taip ilgai traukia  schmoll.gif  Tiesiog po visos dienos, labiau norisi mamytes artumo  wub.gif 
Nesuprantu is kur jus ta info apie kazkokius stebuklingus zirnelius traukiat  doh.gif  Geriausias zirnelis, kuris tikrai skatina pieno gamyba, yra JUSU VAIKAS! tODEL SIULAU VAKARE AR PRIES VAKARA ISGERT KOKI 1l KARSTOS ARBATOS IR NUSTOTI JAUDINTIS DEL PIENO TRUKUMO

drinks_cheers.gif pritariu, kad artumo maziui reikia, o su pienuku viskas gerai thumbup.gif Maniskis taip pat vakarais megsta buti isikibes iki 24-tos, ar net iki 1-mos val nakties wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 20, 09:51)
Niekur jis nedingsta  4u.gif  Gal kiek ir mazeliau jo,bet vaikiukas tikrai ne del to taip ilgai traukia  schmoll.gif  Tiesiog po visos dienos, labiau norisi mamytes artumo  wub.gif 
Nesuprantu is kur jus ta info apie kazkokius stebuklingus zirnelius traukiat  doh.gif  Geriausias zirnelis, kuris tikrai skatina pieno gamyba, yra JUSU VAIKAS! tODEL SIULAU VAKARE AR PRIES VAKARA ISGERT KOKI 1l KARSTOS ARBATOS IR NUSTOTI JAUDINTIS DEL PIENO TRUKUMO

ech, uzeina tos krizes...
o as visoms sakau, kad svarbiausia GERAI pavalgyt, o tada jau kiek telpa- arbatos.nors maziui jau eina 4-tas menuo, man labai norisi skysciu, tai per para (iskaitant nakti)isgeriu 3-4 litrus.
o del tu zirniuku- galbut ten ir yra koks standusis smidras, augalas, kuris ypatingai skatina laktacija g.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2009 01 20, 10:18)
ech, uzeina tos krizes...
o as visoms sakau, kad svarbiausia GERAI pavalgyt, o tada jau kiek telpa- arbatos.nors maziui jau eina 4-tas menuo, man labai norisi skysciu, tai per para (iskaitant nakti)isgeriu 3-4 litrus.
o del tu zirniuku- galbut ten ir yra koks standusis smidras, augalas, kuris ypatingai skatina laktacija g.gif

kai užeina tos krizės- svarbiausia ilgai stimuliuoti krūtis, dažnai žindyti....o mityba ir skysčiai beabėjo l.svarbu mamai, tačiau pieno gamybos kiekio tas neįtakoja 4u.gif

Štai ištaraukėlė iš straipsniuko
"Jau daugybę metų tyrimais įrodyta, kad tik motinos troškulys reguliuoja skysčių poreikį. Jokios kmynų arbatos (ar chalvos, riešutų valgymas), maistas pieno gamybos pajėgumų nedidina. Bet deja, Lietuvoje net 70 proc. moterų gauną šį pasenusį, niekuo nepagrįstą patarimą. Atvirkščiai, yra įrodymų, jog ne pagal organizmo poreikį vartojamas prievartinis skysčių kiekis netgi slopina pieno gamybą!!!"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 20 sausio 2009 - 17:34
QUOTE(Agotė @ 2009 01 20, 19:34)
kai užeina tos krizės- svarbiausia ilgai stimuliuoti krūtis, dažnai žindyti....o mityba ir skysčiai beabėjo l.svarbu mamai, tačiau pieno gamybos kiekio tas neįtakoja 4u.gif

Štai ištaraukėlė iš straipsniuko
"Jau daugybę metų tyrimais įrodyta, kad tik motinos troškulys reguliuoja skysčių poreikį. Jokios kmynų arbatos (ar chalvos, riešutų valgymas), maistas  pieno gamybos pajėgumų nedidina. Bet deja, Lietuvoje net 70 proc. moterų gauną šį pasenusį, niekuo nepagrįstą patarimą. Atvirkščiai, yra įrodymų, jog ne pagal organizmo poreikį vartojamas prievartinis skysčių kiekis netgi slopina pieno gamybą!!!"

Jo, as atsimenu kaip ziauriai gert noredavau pirmus gal kokius 4-6men. Budavau vandens buteliuka visada salia pasidejus, nes troskulys nezmoniskas uzeidavo, kai pradedavau zindyti blink.gif O dar kai maniskis valgydavo labai ilgai, tai be buteliuko buciau neapsiejus niekaip schmoll.gif Tai visose vietose kus zindydavau, buvo atsargu palikta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2008 11 27, 11:49)
Na mediciniskai snekant cistitas man  doh.gif  o zmoniskai pusles uzdegimas  verysad.gif  Tos tabletytes is spanguoliu, tai jau nezinau kelinta suvalgiau... Anksciau gerdavau rimtesnius vaistus - uvamin, bet zindanciai tikriausiai ju negalima  doh.gif  jau buvau pamirsus, kas per geris sita liga  doh.gif  niekam nelinkeciau  schmoll.gif

tikrai ir aš žinau kas per malonumas yra puslės uždegimas schmoll.gif puikiai tave suprantu, man ir iš eilės pora metų teko kentėti tai dabar laiminga, kad ši liga šiais metais neužklupo blink.gif
sekmes tau
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2009 01 20, 17:34)
kai užeina tos krizės- svarbiausia ilgai stimuliuoti krūtis, dažnai žindyti....o mityba ir skysčiai beabėjo l.svarbu mamai, tačiau pieno gamybos kiekio tas neįtakoja 4u.gif

Štai ištaraukėlė iš straipsniuko
"Jau daugybę metų tyrimais įrodyta, kad tik motinos troškulys reguliuoja skysčių poreikį. Jokios kmynų arbatos (ar chalvos, riešutų valgymas), maistas  pieno gamybos pajėgumų nedidina. Bet deja, Lietuvoje net 70 proc. moterų gauną šį pasenusį, niekuo nepagrįstą patarimą. Atvirkščiai, yra įrodymų, jog ne pagal organizmo poreikį vartojamas prievartinis skysčių kiekis netgi slopina pieno gamybą!!!"

Na, bent jau mano asmeninė patirtis, kai pieno nėra - puse litro vandens, šiltas dušas, bent pusvalandis poilsio (miegas dar geriau) ir krūtys kietos thumbup.gif

Va, kartą šiek tiek buvau persišaldžiusi, gerklytė skaudėjo, tai vandens negalėjau gerti - tik arbatas ax.gif Ir ką - tą dieną su pieneliu striuka buvo. Man kambario temperatūros vanduo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2009 01 20, 18:34)
kai užeina tos krizės- svarbiausia ilgai stimuliuoti krūtis, dažnai žindyti....o mityba ir skysčiai beabėjo l.svarbu mamai, tačiau pieno gamybos kiekio tas neįtakoja 4u.gif

Štai ištaraukėlė iš straipsniuko
"Jau daugybę metų tyrimais įrodyta, kad tik motinos troškulys reguliuoja skysčių poreikį. Jokios kmynų arbatos (ar chalvos, riešutų valgymas), maistas  pieno gamybos pajėgumų nedidina. Bet deja, Lietuvoje net 70 proc. moterų gauną šį pasenusį, niekuo nepagrįstą patarimą. Atvirkščiai, yra įrodymų, jog ne pagal organizmo poreikį vartojamas prievartinis skysčių kiekis netgi slopina pieno gamybą!!!"

skaiciau as ta straipsniuka. bet kaip supratau, tai konkretus maistas(chalva, etc)pieno gamybos neitakoja.bet tik gerai valganti mama gali turet pieno, manau..
o skysciu, mano atveju, reikalauja organizmas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 20, 17:48)
Jo, as atsimenu kaip ziauriai gert noredavau pirmus gal kokius 4-6men. Budavau vandens buteliuka visada salia pasidejus, nes troskulys nezmoniskas uzeidavo, kai pradedavau zindyti  blink.gif  O dar kai maniskis valgydavo labai ilgai, tai be buteliuko buciau neapsiejus niekaip  schmoll.gif Tai visose vietose kus zindydavau, buvo atsargu palikta  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif man lygiai tas pats būdavo...pastoviai nerealus troškulys....dabar jau kitaip
Papildyta:
QUOTE(natina @ 2009 01 20, 19:22)
skaiciau as ta straipsniuka. bet kaip supratau, tai konkretus maistas(chalva, etc)pieno gamybos neitakoja.bet tik gerai valganti mama gali turet pieno, manau..
o skysciu, mano atveju, reikalauja organizmas mirksiukas.gif

gali mama ir visai nevalgyt...pieno bus...tik va kokybė gali suprastėti ir mamai būti striuka.... smile.gif 4u.gif ..žodžiu kaip man viena gyd. sakė valgyk tu ką nori...o vaikas vistiek pasiims kas geriausia...tik žiūrėk, kad pačiai paskui vitaminų netruktų...
Papildyta:
QUOTE(Diax @ 2009 01 20, 19:19)
Na, bent jau mano asmeninė patirtis, kai pieno nėra - puse litro vandens, šiltas dušas, bent pusvalandis poilsio (miegas dar geriau) ir krūtys kietos  thumbup.gif

na ir šaunu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2009 01 20, 09:06)
Pienukas per dieną keičiasi- pats riebiausias būna naktį ir paryčiais.
Vakare- liesiausias- iš čia ir vaikiuko neramumas.
o geriausia pieno gamybą skatina priglaustas prie krūtinės pats brangiausias JŪSŲ ŽIRNIUKAS


butent, kad vaikas geriausias zirniukas drinks_cheers.gif manisksi tai per nakti atsiima visa doze kurios diena nesuvalgo, uztai kas pasiziuri, sako kad neismato jog kosiu nevalgo lotuliukas.gif
QUOTE(xeditux @ 2009 01 20, 17:48)
Jo, as atsimenu kaip ziauriai gert noredavau pirmus gal kokius 4-6men. Budavau vandens buteliuka visada salia pasidejus, nes troskulys nezmoniskas uzeidavo, kai pradedavau zindyti  blink.gif  O dar kai maniskis valgydavo labai ilgai, tai be buteliuko buciau neapsiejus niekaip  schmoll.gif Tai visose vietose kus zindydavau, buvo atsargu palikta  lotuliukas.gif


man iki 4men buvo didelis troskulis o dabar kazkaip nzn, arba as ipratau daug gert g.gif

QUOTE(Agotė @ 2009 01 20, 21:01)


gali mama ir visai nevalgyt...pieno bus...tik va kokybė gali suprastėti ir mamai būti striuka.... smile.gif  4u.gif ..žodžiu kaip man viena gyd. sakė valgyk tu ką nori...o vaikas vistiek pasiims kas geriausia...tik žiūrėk, kad pačiai paskui vitaminų netruktų...



drinks_cheers.gif beje man po gimdymo isvis buvo nevalgiadieniai, apetitas nzn kur buvo dinges, alia va pieno turejau, sunki laktacijos pradzia bet vistiek pienelio buvo daug ax.gif
Atsakyti