Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(Shatura @ 2009 01 18, 10:23)
Ziuriu jus cia apie sovietiniu laiku metodikas ir musu mamu isitikinimus kalbat smile.gif Prisijungiu. Mano mama viska viska sako taip, kaip jus auksciau apraset apie zindyma smile.gif svarbiausia, ir labiausiai mane nervina tai, kad jei as susidariau kitokia nuomone apie zindyma, tai reiskias as kvaila ir nieko nesuprantu smile.gif Gal patirties as dar ir neturiu, bet ir mano mama temaitino ne daugiau 4 menesiu. dare taip, kaip daktarai sakydavo. O mano posakis apie tai, kad pradzioje nuteka skystesnis, o paskui maistingesnis pienas, ja isvis prajuokino biggrin.gif pasake - NESAMONE! O melynos spalvos pienas- tai isvis tik i klozeta tinkamas  doh.gif  vienu zodziu smile.gif as tik dziaugiuosi, kad dabar mane priziurinti akusere turi kitokia nuomone apie zindyma. Ir bendrauju su vietinem mamom, kurios yra labai dideles zindymo intuziastes smile.gif Neisivaizduoju, kaip man pavyks, bet labai noriu zindyti ne maziau nei iki metuku

joo...sunku, jei mamos nuomonė visai kitokia....mūsiškė, tai patikėjo mumis(manim ir sese, ir kad l.ilgai žindyti gerai ir t.t)
Va šitas man patiko straipsniukas
http://www.sveikapra...?text.id.sub.44
gal ir tavo mama netyčia paskaitys biggrin.gif
man l.l.patiko šis straipsnis...ypač atsakymas tiems žmonėms, kuriems neestetiškai atrodo mama maitinanti jau virš 2metų vaikutį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 18 sausio 2009 - 12:31
Gal ir as maitinciau su mielu noru iki 2 metu. tik tas musu gyvenimas toks, kad kai sukaks maziukui 2, jau reiks ir apie darba pagalvot ir vaika i darzeli paleist.
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 01 18, 12:50)
Gal ir as maitinciau su mielu noru iki 2 metu. tik tas musu gyvenimas toks, kad kai sukaks maziukui 2, jau reiks ir apie darba pagalvot ir vaika i darzeli paleist.

tai čia mamytės puikiai suderina ir vaikučių maitinimą ir darbus ir kt.
jau 2metų vaikui užtenka tik ryte ir vakare atsigerti smile.gif
žodžiu visko tau ko geriausio....ir kuo mažiau problemyčių su krūtine pradžioje, nes jų tikrai iškyla 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 01 18, 12:50)
Gal ir as maitinciau su mielu noru iki 2 metu. tik tas musu gyvenimas toks, kad kai sukaks maziukui 2, jau reiks ir apie darba pagalvot ir vaika i darzeli paleist.

Noriu labai tave pagirti, jog renkiesi teisingą info ir esi rimtai nusiteikusi žindyti 4u.gif Gaila, kad mama nenori tavęs palaikyti, bet ką padarysi irnesakyk.gif jei reiks patarimo ar paramos - gausi kitur mirksiukas.gif

O žindyti ir eiti į darbą/darželį irgi įmanoma tongue.gif , tuo labiau jei vaikeliui jau 2metukai 4u.gif Tikrai ne viena mamytė išleido darželin dar žindomą (tai lieka rytiniai-vakariniai maitinimai); arba pati į darbą, o mažius su aukle lieka arba į daržiuką eina. Mano pačios merginos žindomos į darželį išėjo, ir nuo pat pirmos dienos jokių adaptacijų, jokių rūpesčių nebuvo - kas rytą su džiaugsmu ten šuoliuoja 4u.gif
Bet tai dar jums toli, per tą laiką visaip dar gali būti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2009 01 17, 14:03)
nu kai išgirstu istorijas, kad dar ir šiais laikais vaikus išneša, tai man siaubas kažkoks.....tiesa sakant aš iki tuliko net neidavau, nes nenorėjau palikt blush2.gif ....vieną dieną atėjo sesutė ir pasakė, kad išsiveža skiepint ir mamų ten nereikia....ir ką- dzin man ta sesutė, neklausiau jos, nes vaikas mano ir pati nusinešiau ten kur reikia...užtai ir paskiepino pačią pirmą ir išsinešiau...o kiti vaikučiai ir rėkė kol visus paskiepins ir traukinuku parveš....
Neleidau ir neleisčiau, kad kas nors mano kūdikį išsineštų schmoll.gif ....(na nebent jau kokia nors netradicinė situacija)

As irgi tokios nuomones buvau drinks_cheers.gif bet ten tiesiog taip yra, o ir tu privaciu palatu tik 8vnt, tai leliuku nedaug, priziuri gerai. as pati niekaip nebuciau susitvarkius, nes tik 3 diena ant koju atsistojau, visas 3 dienas su lasaline gulejau, galva svaigo ir t.t. nes pamperso nebuciau sugebejus pakeisti. vyra visa diena buti su manim negalejo, buvo mama, bet ir tai juk zmogaus diena nakti nelaikysi salia... kazkaip po to susitaikiau su ta tvarka ir visai normaliai....
ai, dar buvo ziaurus karstis, apie +43, tai ten centrini kondicionieriu visoms palatoms ijungdavo, isjungdavo tik kai leliukus atnesdavo, nes jiems nesveika. o del manes vienos tikrai niekas nebutu kaites per tokius karscius be kondicionieriaus visa diena.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 18, 19:52)
As irgi tokios nuomones buvau  drinks_cheers.gif  bet ten tiesiog taip yra, o ir tu privaciu palatu tik 8vnt, tai leliuku nedaug, priziuri gerai. as pati niekaip nebuciau susitvarkius, nes tik 3 diena ant koju atsistojau, visas 3 dienas su lasaline gulejau, galva svaigo ir t.t. nes pamperso nebuciau sugebejus pakeisti. vyra visa diena buti su manim negalejo, buvo mama, bet ir tai juk zmogaus diena nakti nelaikysi salia... kazkaip po to susitaikiau su ta tvarka ir visai normaliai....
ai, dar buvo ziaurus karstis, apie +43, tai ten centrini kondicionieriu visoms palatoms ijungdavo, isjungdavo tik kai leliukus atnesdavo, nes jiems nesveika. o del manes vienos tikrai niekas nebutu kaites per tokius karscius be kondicionieriaus visa diena.... doh.gif


O tai kuriam cia kraste jums teko gimdyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2009 01 18, 21:18)
O tai kuriam cia kraste jums teko gimdyti?  ax.gif

Serbijoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 18, 20:11)
Serbijoj  mirksiukas.gif

ocho bigsmile.gif ....įdomi patirtis
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2009 01 18, 22:47)
ocho bigsmile.gif ....įdomi patirtis

Oi, mamytes, kad jus zinotumet kokiu as ten vaizdeliu prisiziurejau. Tiksliau mes su vyru prisiziurejom doh.gif Mes pakraupe buvom doh.gif
Visu pirma tai ten salis uzkietejusiu rukaliu, visi ruko visur ir visada schmoll.gif Tai isivaizduokit, koridorius su palatom, o jo gale didele terasa, tokia ant stogo padaryta. Ten skeciai, staliukai su kedem, galima atsisest kavos isgert is pan (nes tipo privacios palatos valstybinej klinikoj, tai ne visos ten gulasi ir t.t.). O vaizdelis mazdaug toks - sedi seseles ruko, sedi pagimdziusios ryko ir ju giminaiciai ateje aplankyt doh.gif SIAUBAS!
Pati kai atsikeliau ir galejau po truputi vaikscioti, tai slampinedavau koridorium, vis eidavau vaikelio paziureti. Tai maciau kaip ka tik pagimdziusia moteri atveze, o ji jau po poros valandu sedejo ir ruke toje pacioje terasoje verysad.gif
Mano vyras nese karta seselem saldainiu, tai sako, nesuprantu is kur smirda, uzeinu pas jas, o jos ten langus atsidare, kad traukia duma doh.gif
Nu vienu zodziu, ten salis be supratimo, nepriprende dar jie ES tikrai schmoll.gif
Man tai kazkoks kosmaras su tuo ju rukymu... Net kavinese, kur jau ir "non smoking area" padaryta, vis tiek visiems dzin doh.gif
Bet siaip tai esu visai patenkinta, kad ten pagimdziau. Jauciu LT nebutu taip manes "apsokineje", nors ka gali zinot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 19, 00:51)
... Jauciu LT nebutu taip manes "apsokineje", nors ka gali zinot  ax.gif


Butu ir cia "apsokineje" smile.gif Tik gaila, kad daznai uz ta "sokinejima" tenka susimoketi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 01 18, 13:50)
Gal ir as maitinciau su mielu noru iki 2 metu. tik tas musu gyvenimas toks, kad kai sukaks maziukui 2, jau reiks ir apie darba pagalvot ir vaika i darzeli paleist.

Mes nuo rugsejo (jau apie 4men) einam i darzeli ir vis dar maitinames MP. blush2.gif Sestadieni ir sekmadieni pilnu pajegumu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2009 01 19, 11:21)
Butu ir cia "apsokineje"  smile.gif Tik gaila, kad daznai uz ta "sokinejima" tenka susimoketi  unsure.gif

apšokinėja ir be mokėjimų...tik žiūrint kur ir ant kokių žmonių pataikai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(xeditux @ 2009 01 18, 23:51)
O vaizdelis mazdaug toks - sedi seseles ruko, sedi pagimdziusios ryko ir ju giminaiciai ateje aplankyt  doh.gif  SIAUBAS!

nu va žinosim, kad serbai rūkaliai nerealūs ax.gif ..
tikrai l.įdomi patirtis 4u.gif
Atsakyti