Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(Agotė @ 2009 01 15, 22:21)
galima...man darė mirksiukas.gif
nėščiai tai negerai...


Tai vat zinau, kad nesciai negerai, todel vienas dantukas ir liko nesutvarkytas, kuriam reiktu rentgeno, kad paziuret kanaliukus Dabar jau reiks eit, aciu uz atsakyma biggrin.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Irmoškė @ 2009 01 14, 21:27)
Kokia aktualia tema kalbat  bigsmile.gif

Man ima dantuką skaudėt  unsure.gif  kai valgau...

Reik eit per stomatologus, ieškot kas priimtų, nes eilės pas juos  doh.gif

KAži ką galėčiau gert nuo skausmo, jei kartais nebeįmanoma kentėt būtų?

aš kai maitinau gydytoja ir antibiotikų ir nuo skausmo buvo išrašius ibufrofeno 200 ar 400 stiprumo bet geriau vaistinėje pasikonsultuoti 4u.gif ir aišku geriausia kad neskaudėtu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 01 13, 22:53)
sveikos mamytes 4u.gif
mane labai sudomino tie zirniukai apie kuriuos pirmame temos puslapyje kalbejo g.gif bet toks vaizdas susidare kad juos tik kaune pardavineja g.gif siaip man pieno uztenka bet labai ilgai mazius mano valgo tai galvoju jei daugiau pieno nuo tu zirniuku butu gal greiciau privalgytu g.gif

linkiu iškarto jums daug kantrybės biggrin.gif savo dukrytę maitinau iki dviejų metukų.jau ligoninėj sakė,kad čiulpikė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif labai dažnai jai reikėjo duoti krūtį smile.gif pamiegodavo pavalgydavo ir vėl pamiegodavo......ir tuo pačiu metu nurimdavo thumbup.gif ir filmus sau žiūri kol ji valgo smile.gif o kad pieno butu reikia kuo dažniau duoti krūtį tuo daugiau pieno gaminasi. 4u.gif tik mamytės neužmirškit gerti daug skysčių 3litrus drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pjolita212 @ 2009 01 16, 21:58)
linkiu iškarto jums daug kantrybės  biggrin.gif  savo dukrytę maitinau iki dviejų metukų.jau ligoninėj sakė,kad čiulpikė lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif labai dažnai jai reikėjo duoti krūtį  smile.gif pamiegodavo pavalgydavo ir vėl pamiegodavo......ir tuo pačiu metu nurimdavo thumbup.gif ir filmus sau žiūri kol ji valgo smile.gif  o kad pieno butu reikia kuo dažniau duoti krūtį tuo daugiau pieno gaminasi. 4u.gif tik mamytės neužmirškit gerti daug skysčių 3litrus drinks_cheers.gif  biggrin.gif


Matau pagal jusu parasa, kad dar turite 15 metu sunu 4u.gif .
Kazkaip idomu pasidare, kaip sekesi maitinti sunu, kaip tada kalbedavo gydytojai pries 15 metu, ka patardavo, kad pienuko daugiau butu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2009 01 16, 00:45)
Paskaiciau apie zirniukus laktacijai gerinti. O vilniuje ju yra kur nors??

geriausia laktaciją skatins jūsų žirniukas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ritukasx @ 2009 01 16, 21:15)
Matau pagal jusu parasa, kad dar turite 15 metu sunu  4u.gif .
Kazkaip idomu pasidare, kaip sekesi maitinti sunu, kaip tada kalbedavo gydytojai pries 15 metu, ka patardavo, kad pienuko daugiau butu?  smile.gif

viena moteriškė man pasakojo, kad l.srengėsi ilgiau maitint, bet nieko neišėjo...todėl l.stebisi, kad aš tiek pieno turiu, nors krūtys ir nedidelės lotuliukas.gif ...tai klausiau ką ji darė, kaip maitino, tai sakė, kad vykdė visus gyd.reikalavimus...gerai maitinosi ir maitino kas 3-4val biggrin.gif .....žodžiu juokinga man kažkaip pasidarė, tai aš jai ir sakau, kad pirmais mės mano mažoji išvis ant p kabėjo...tai ir prisigamino....sakė- pirmą kart girdžiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2009 01 16, 22:15)
Matau pagal jusu parasa, kad dar turite 15 metu sunu  4u.gif .
Kazkaip idomu pasidare, kaip sekesi maitinti sunu, kaip tada kalbedavo gydytojai pries 15 metu, ka patardavo, kad pienuko daugiau butu?  smile.gif

as kazkaip neisivaizduoju ka kalbejo daktarai pries 30 metu, bet mano mama kazkaip sugenejo mane zindyt iki metu, o iki 6 men isimtinai blink.gif blink.gif nes kiek paklausau tai sovietiniais laikais niekas neturejo pieno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 01 16, 22:38)
as kazkaip neisivaizduoju ka kalbejo daktarai pries 30 metu, bet mano mama kazkaip sugenejo mane zindyt iki metu, o iki 6 men isimtinai  blink.gif  blink.gif nes kiek paklausau tai sovietiniais laikais niekas neturejo pieno smile.gif

o tai tavo mama didvyrė.....manoji tuo metu irgi skaitosi nemažai atlaikė, net 4mėn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2009 01 17, 00:40)
o tai tavo mama didvyrė.....manoji tuo metu irgi skaitosi nemažai atlaikė, net 4mėn smile.gif

Mama mane irgi 4 men teismaitino blush2.gif Pasakojo, kaip is BAltarusijos vezdavosi misineli "Malysh" biggrin.gif Ir siaip visokiu "prikolu" pripasakojus lotuliukas.gif Sake, kad man labiausiai patikdavo kefyras smile.gif Tai ji buteliuka uzkisdavo man lovyteje, as nakti pati susirasdavau, isgerdavau ir ji isgirdus, kaip buteliukas nukrenta ant zemes, ramiai galedavo miegot toliau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2009 01 16, 23:38)
tai aš jai ir sakau, kad pirmais mės mano mažoji išvis ant p kabėjo...tai ir prisigamino....sakė- pirmą kart girdžiu lotuliukas.gif


biggrin.gif lotuliukas.gif

QUOTE(AusraR @ 2009 01 16, 23:38)
as kazkaip neisivaizduoju ka kalbejo daktarai pries 30 metu, bet mano mama kazkaip sugenejo mane zindyt iki metu, o iki 6 men isimtinai  blink.gif  blink.gif nes kiek paklausau tai sovietiniais laikais niekas neturejo pieno smile.gif


Tai jau tikrai tavo mama didvyre tada thumbup.gif Nejaugi tada visdelto buvo protingu zmoniu, kurie ismane ilgo zindymo paslaptis ir jas papasakojo tavo mamai? bigsmile.gif Kaip jos tais laikais aplinkiniai neuzspaude savo komentarais del to, kad sitiek zinde tave, ir net iki 6 men daugiau nieko nedave, badu marino tave? lotuliukas.gif
As tai irgi tik 4 men. buvau zindyta rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 16 sausio 2009 - 23:47
Jo... būdavo gimsta vaikas, jį sesutės išsineša (nu gal ne visai parai, bet nakčiai tai tikrai), o mama palikta likimo valioj be informacijos, paramos, be vaiko... Vaikas, aišku, tuo metu girdomas bilekuo... Jei kokia mama žinojo, kad reikia skatint laktaciją, arba intuicija pašnibždėjo (mano mamai), tai jos tuo metu nusitraukinėjo. Ir taip savaitę. Tai iš kur tas pienas užsives? Arba, kaip viena pasakoja: einu koridorium, prieina akušerė, paspaudžia spenelį: "Neturi pieno". Ir nueina. Žiaurus palaikymas. biggrin.gif
Nu va... Įtariu kad dėl tų primaitinimų aš vėliau nebeėmiau krūties, tad mama rankom 6 mėn. nutraukinėjo. Brolį išmaitino krūtimi iki 9 mėn. Ilgai, žo. biggrin.gif
Anyta nemaitino nė vieno. Komplikuoti gimdymai, visa kita... Kai užsiminiau apie laktacijos konsultančių mokymus, tai nusistebėjo, kad tokie mokslai yra: mūsų laikais tiesiog žindydavo.... Kas? ir kiek? Gal galima asmeniniais pavyzdžiais? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2009 01 17, 00:12)
paspaudžia spenelį: "Neturi pieno". Ir nueina. Žiaurus palaikymas. biggrin.gif

siaubas kažkoks... doh.gif

praktiškai su kuo pakalbi iš tetulyčių, tai nei pas vieną ir nebuvo to pieno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2009 01 17, 00:12)
Jei kokia mama žinojo, kad reikia skatint laktaciją, arba intuicija pašnibždėjo (mano mamai), tai jos tuo metu nusitraukinėjo. Ir taip savaitę. Tai iš kur tas pienas užsives?


...o po to dar griežtai sesutės patronažo metu tikrindavo, ar "pagal grafiką" vaikas maitinamas. Tipo, nuo 24 iki 6 val. vaikas turi miegoti ir net kalbos negali būti apie maitinimą blink.gif O dieną ne dažniau nei kas 4 val. Ir taip nuo pat pirmų dienų doh.gif Tai iš kur tas pienas? blink.gif
Reikia medalį tokioms mamoms duoti, kurios tokio "nuostabaus palaikymo" metu sugebėjo apskritai pačios maitint...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juna08: 17 sausio 2009 - 00:39