Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(ritukasx @ 2009 01 14, 13:13)
Mielosios  4u.gif ,

Man cia toks reikalas atsirado pas stomatologa pasirodyti, ir bijau, kad prireiks nuskausminamuju, ar jie nekenkia maitinanciai mamytei ir jos vaikiukui?  g.gif

tikrai ne....šie vaistukai veikia vietiškai... 4u.gif
sesuo odontologė smile.gif .....
Atsakyti
Aciu uz atsakymus 4u.gif Vadinasi galiu eiti ramiai (bent jau del pienuko) dantuku tvarkytis ax.gif
Atsakyti
as rgi eisiu, tik man reikes atibiotikus gerti....nes darys implanta verysad.gif tai va eisiu pasikonsultuot ar galima dar laukti ar jau butinai reik det...bet gi yra ir tokiu antibiotiku kuriuos galima gerti zindant?
Atsakyti
Kokia aktualia tema kalbat bigsmile.gif

Man ima dantuką skaudėt unsure.gif kai valgau...

Reik eit per stomatologus, ieškot kas priimtų, nes eilės pas juos doh.gif

KAži ką galėčiau gert nuo skausmo, jei kartais nebeįmanoma kentėt būtų?
Atsakyti
QUOTE(Irmoškė @ 2009 01 14, 21:27)
Kokia aktualia tema kalbat  bigsmile.gif

Man ima dantuką skaudėt  unsure.gif  kai valgau...

Reik eit per stomatologus, ieškot kas priimtų, nes eilės pas juos  doh.gif

KAži ką galėčiau gert nuo skausmo, jei kartais nebeįmanoma kentėt būtų?

as kai nebegaliu pakest galvos skausmo tai darau taip - pamaitinu vaikus, isgeriu ibuprofeno ir nemaitinu kokias tris valandas. Man atrodo ibuprofeno nelabai galima maitinant...bet kad pvz paracetamolis( citramonas) man nepadeda...)
bet jeigu tau skauda danti tai tikrai priims be eiles, pasakyt tik kad skauda ir vsio. Nezinau, mane visada priima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 01 14, 20:51)
Man atrodo ibuprofeno nelabai galima maitinant...bet kad pvz paracetamolis( citramonas) man nepadeda...)
bet jeigu tau skauda danti tai tikrai priims be eiles, pasakyt tik kad skauda ir vsio. Nezinau, mane visada priima smile.gif


aciuks.gif Galvojau apie Ibuprofeną. Rašo lapelyje, kad į pieną patenka labai mažai. Galima vartoti, jei yra būtina.
O gal geriau paracetamolį bandyt?

Tikiuosi ir aš be eilės. Bet viena draugė prieš šventes su skaudančiu pas privačius taip ir neprisiprašė.... Iš bėdos teks eit į polikliniką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmoškė @ 2009 01 14, 20:27)
KAži ką galėčiau gert nuo skausmo, jei kartais nebeįmanoma kentėt būtų?

ibuprofeną galima kai skauda 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(AusraR @ 2009 01 14, 16:33)
as rgi eisiu, tik man reikes atibiotikus gerti....nes darys implanta  verysad.gif tai va eisiu pasikonsultuot ar galima dar laukti ar jau butinai reik det...bet gi yra ir tokiu antibiotiku kuriuos galima gerti zindant?

peniciliną galima 4u.gif
Atsakyti
Gal kam pravers:
www.e-lactancia.org

Šiame puslapyje galite pasitikrinti kiekvieno medikamento ir žindymo saugumą (anglų kalba).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Košė-Malošė: 15 sausio 2009 - 00:54
QUOTE(Agotė @ 2009 01 14, 15:20)
tikrai ne....šie vaistukai veikia vietiškai... 4u.gif
sesuo odontologė smile.gif .....


Agote tai dar pas seseri paklausk, ar galima maitinanciai rentgena darytis? Nes man irgi jau reikia eiti...Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 01 15, 10:43)
Agote tai dar pas seseri paklausk, ar galima maitinanciai rentgena darytis? Nes man irgi jau reikia eiti...Aciu  4u.gif

Galima. Dantų rentgenas tikrai nepakenks pieno gamybai ir kokybei. Dar vienas svarbus dalykas - reikia gydyti dantis, nes organizme esantys infekcijos židiniai nėra geras dalykas nei mamai, nei kūdikėliui. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 01 15, 10:43)
Agote tai dar pas seseri paklausk, ar galima maitinanciai rentgena darytis? Nes man irgi jau reikia eiti...Aciu  4u.gif

galima...man darė mirksiukas.gif
nėščiai tai negerai...
Atsakyti
Paskaiciau apie zirniukus laktacijai gerinti. O vilniuje ju yra kur nors??
Atsakyti