Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

Aciu visoms mamytems uz palaikyma 4u.gif , nes kai auginau pirma vaikeli ir truko pienuko tai sakiau kai auginsiu antra neklausysiu niekieno ax.gif ir duosiu tik savo pienuka, bet tokie gydytoju skirtingi pasakymai veda i nevilti,na bandysim valgyt dazniau, nes vaikutis tikrai tustinasi uztektinai tik as galvoju gal mano pienukas perliesas g.gif , o del nusitraukimo tai nei su pirma nei dabar neidavo tik i nevilti veda, o kai vaikutis pradeda valgyt, pienuka is krutine spaust pradeda.
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 11 27, 13:36)
Nu ir susukai diagnozę biggrin.gif Šiaip medatkos, spanguolės...

Na mediciniskai snekant cistitas man doh.gif o zmoniskai pusles uzdegimas verysad.gif Tos tabletytes is spanguoliu, tai jau nezinau kelinta suvalgiau... Anksciau gerdavau rimtesnius vaistus - uvamin, bet zindanciai tikriausiai ju negalima doh.gif jau buvau pamirsus, kas per geris sita liga doh.gif niekam nelinkeciau schmoll.gif
Atsakyti
Aciu uz kritika mamulkos,gal mano beda ta,kad nemoku paaiskint esmes,su sovietiniu pientraukiu istraukinejau vos 20ml.bet su geru Avent,drauge irgi paskolino,70-120ml.istraukinejau kas 2a maitimima.kartais net to pienuko nereikejo,nes pasigamindavo dar.bet paskutiniu metu ,maziukas valgo dazniau taigi isigandau,kad gal pienuko mazai,ir krutyne minkstesne tapo mums jau greit 3men. paemiau ir pradejau rankom numelzinet,kad save nuraminciau,primelziau 70ml.zinoma jam mazoka,bet pavalgius is kruties dar sito daviau,suvalge gal puse,negalvokit kad as pries MP.bet kartais ir as manau,kad mano lialiuj pienuko truksta. blush2.gif blush2.gif blush2.gif tustinames 1a k.i diena,o kartais net neiseina,vat ir kila noras primaitint.drauge men.pasikankino jos pienuko neustekdavo,vaikutis buvo zirzlus ,daznai valgit norejo.tai ji is dveju blogybiu pasirinko pieno misinuka.maitina Aptamil misiniku,vaikutis auga gerai dickis toks ir viskas jam gerai su sveikata.tai vat ir nezinai kas gerai ar kankintis ir vaikuti kankinp,nes pienuko gamybai irgi laiko reikai,ar bandit duoti misinuko karts nuo karto???? g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2008 11 27, 12:49)
Na mediciniskai snekant cistitas man  doh.gif  o zmoniskai pusles uzdegimas  verysad.gif  Tos tabletytes is spanguoliu, tai jau nezinau kelinta suvalgiau... Anksciau gerdavau rimtesnius vaistus - uvamin, bet zindanciai tikriausiai ju negalima  doh.gif  jau buvau pamirsus, kas per geris sita liga  doh.gif  niekam nelinkeciau  schmoll.gif


Sveika,
oi, labai tave suprantu ir užjaučiu... Pati dažnai turėdavau šitą bjaurastį, dabar jau kuris laikas, ačiū Dievui, nesirgau, tfu,tfu,tfu...

Na turbūt pati žinai, kad padeda spanguolės, meškauogės lapų, petražolių arbatos, šiaip kuo daugiau skysčių, nors nuo jų dar dažniau į wc varo... verysad.gif Bet aišku, čia profilaktika...

O kas dėl vaistų, tai aš pirmą mėnesį po vyresniosios gimdymo susirgau labai stipriu cistitu, tai teko gerti net 2 rūšių antibiotikus, nors maitinau. Bet juos skyrė gydytoja po šlapimo tyrimo. Nors pati suprantu, kad antibiotikai blogis, bet man buvo taip blogai ir šlapimas buvo baisiai blogas, kad nebebuvo kitos išeities... Bet kokiu atveju, yra tokių, kurie galimi maitinančioms.

Bet šiaip, gal yra kokių švelnesnių vaistų (ne antibiotikų, nes man jau buvo sunkus atvejis), kurie irgi galimi maitinančioms, tik aš nežinau... g.gif gal reiktų pasitart su gydytoja...

sėkmės, kuo greičiau sveik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Madeleine @ 2008 11 27, 14:36)
Sveika,
oi, labai tave suprantu ir užjaučiu... Pati dažnai turėdavau šitą bjaurastį, dabar jau kuris laikas, ačiū Dievui, nesirgau, tfu,tfu,tfu...

Na turbūt pati žinai, kad padeda spanguolės, meškauogės lapų, petražolių arbatos, šiaip kuo daugiau skysčių, nors nuo jų dar dažniau į wc varo... verysad.gif Bet aišku, čia profilaktika...

O kas dėl vaistų, tai aš pirmą mėnesį po vyresniosios gimdymo susirgau labai stipriu cistitu, tai teko gerti net 2 rūšių antibiotikus, nors maitinau. Bet juos skyrė gydytoja po šlapimo tyrimo. Nors pati suprantu, kad antibiotikai blogis, bet man buvo taip blogai ir šlapimas buvo baisiai blogas, kad nebebuvo kitos išeities... Bet kokiu atveju, yra tokių, kurie galimi maitinančioms.

Bet šiaip, gal yra kokių švelnesnių vaistų (ne antibiotikų, nes man jau buvo sunkus atvejis), kurie irgi galimi maitinančioms, tik aš nežinau...  g.gif gal reiktų pasitart su gydytoja...

sėkmės, kuo greičiau sveik 4u.gif

4u.gif Sakiau jei per siandien nepageres, tai ryt reiks apsilankyti pas daktare...
Atsakyti
QUOTE(natalikas @ 2008 11 27, 12:32)
Aciu uz kritika mamulkos,gal mano beda ta,kad nemoku paaiskint  esmes,su sovietiniu pientraukiu istraukinejau vos 20ml.bet su geru Avent,drauge irgi paskolino,70-120ml.istraukinejau kas 2a maitimima.kartais net to pienuko nereikejo,nes pasigamindavo dar.bet paskutiniu metu ,maziukas valgo dazniau taigi isigandau,kad gal pienuko mazai,ir krutyne minkstesne tapo mums jau greit 3men. paemiau ir pradejau rankom numelzinet,kad save nuraminciau,primelziau 70ml.zinoma jam mazoka,bet pavalgius is kruties dar sito  daviau,suvalge gal puse,negalvokit kad as pries MP.bet kartais ir as manau,kad mano lialiuj pienuko truksta. blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif tustinames 1a k.i diena,o kartais net neiseina,vat ir kila noras primaitint.drauge men.pasikankino jos pienuko neustekdavo,vaikutis buvo zirzlus ,daznai valgit norejo.tai ji is dveju blogybiu pasirinko pieno misinuka.maitina Aptamil misiniku,vaikutis auga gerai dickis toks ir viskas jam gerai su sveikata.tai vat ir nezinai kas gerai ar kankintis ir vaikuti kankinp,nes pienuko gamybai irgi laiko reikai,ar bandit duoti misinuko karts nuo karto???? g.gif  g.gif  g.gif  g.gif

netrūksta to pienuko tau...visoms beveik šitaip būna.....irzlus, nes nuolat nori žįsti...jam patinka būt prie mamytės ax.gif
Man iki dviejų mėnesių atrodydavo, kad vis trūksta.....bet buvau nusistačius kad maitinsiu smile.gif
juk statistiškai įrodyta, kad tik 2 procentai mamyčių negali pačios išmatint...kodėl tu būtinai nori papult į tuos 2proc.

kantrybės...tuoj džiaugsiesi žindymo malonumais ir privalumais 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(xeditux @ 2008 11 27, 10:55)
Na va, atejo ir man laikas persalti  doh.gif  Tik mano persalimas truputi kitoks - ne virsui kaip pas visas, o apacioj  blush2.gif  Tai vat ir kreipiuosi pas jus , gal zinot koki rimtesni vaista galiu gert? Nes dabar gal truputi ir padaugindama, bet ciulpiu Care Lady tabletytes...  doctor.gif

man yra buvę ir ne kartą....jei dar tik prasidėjo...tai gali ir arbatytės gelbėt, bet jai l. skauda....tai gerk vaistuką ir nesikankink....man l.l.l.greit suveikdavo norbaktinas...
arba pasikonsultuok su gyd.
man viena gyd. pasakė, kai l.skauda galima viską(ta prasme vaistą bet kokį, net ir maitinant)...


p.s. jei turi prisišaldžius petražolų, pasidaryk arbatėlę l.gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 27 lapkričio 2008 - 16:07
Sveikos mamos! man tikriausiai pieno krize... verysad.gif per 4 sav priaugom tik 200 gramu! cray.gif man sokas, galvojau si menesi mes tikrai daugiau priaugom, menuo pries - 300 gr., o vat pirmus 2 menesius augom labai gerai (1 men - 1700gr, 2 men - 1300 gr) labai nenoriu primaitint misiniais, bet ka daryti? galvoju dazniau duoti kruti, bet jei pieno nera, arba jo mazai, tai mano vaikas verkti pradeda ir atsisako traukti... O as vis galvojau kodel jis man taip blogai naktim miega ir apskritai toks neramus, irzlus, pasirodo jam pieno truksta! verysad.gif
Duociau kruti kad ir kas pusvalandi, jei tik padetu... Ka manot?
Atsakyti
Laba 4u.gif ,

ar tiesa, kad žindant kūdikį ir peršalus, jis neužsikrės didelė tikimybė? Nes esu truputuką trečia diena peršalus, mergyte lyg neužsikrėtė, tai gal jau neužsikrės. Beje, per mėnesiuką su MP užaugom 1400 g. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2008 11 27, 20:43)
Sveikos mamos! man tikriausiai pieno krize...  verysad.gif  per 4 sav priaugom tik 200 gramu!  cray.gif man sokas, galvojau si menesi mes tikrai daugiau priaugom, menuo pries - 300 gr., o vat pirmus 2 menesius augom labai gerai (1 men - 1700gr, 2 men - 1300 gr) labai nenoriu primaitint misiniais, bet ka daryti? galvoju dazniau duoti kruti, bet jei pieno nera, arba jo mazai, tai mano vaikas verkti pradeda ir atsisako traukti...  O as vis galvojau kodel jis man taip blogai naktim miega ir apskritai toks neramus, irzlus, pasirodo jam pieno truksta!  verysad.gif
Duociau kruti kad ir kas pusvalandi, jei tik padetu...  Ka manot?

Nesinervuok 4u.gif Viskas pas jus tvarkoje 4u.gif Paskaiciuok: 1700+1300+300+200=3500 / 4= 875g Viskas geriau negu gerai thumbup.gif Paskaityk, praeitoje temoje kaip tik kalbejome apie tokio amziaus leliuku neramumus, ne jums vieniems taip yra doh.gif Pasiulyk pienelio dazniau, paliuliuok, panesiok, gal ramesnis bus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rola @ 2008 11 27, 20:51)
Laba  4u.gif ,

ar tiesa, kad žindant kūdikį ir peršalus, jis neužsikrės didelė tikimybė? Nes esu truputuką trečia diena peršalus, mergyte lyg neužsikrėtė, tai gal jau neužsikrės. Beje, per mėnesiuką su MP užaugom 1400 g.  bigsmile.gif


Motinos organizmas pradeda gaminti antikunius, kurie persiduoda per MP. Kad neuzsikres, tikimybe didele, bet kokia - manau nieks pasakyti negali g.gif Kai as stipriai kazkada sirgau, tai maniskis neuzsikrete 4u.gif
Atsakyti
ir nesioju ir liuliuoju as ji visa diena ir nakti irgi smile.gif pripratinau prie ranku, vaikas mano vienas buti negali, labai jau kompaneiskas smile.gif
butinai pasistengsiu perskaityt sena tema, bet nelabai iseina su vaiku ant ranku prie kompo sedeti ax.gif Aciu uz palaikyma, galvoju dar neskubesiu su misinukais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2008 11 27, 18:43)
Sveikos mamos! man tikriausiai pieno krize...  verysad.gif   per 4 sav priaugom tik 200 gramu!  cray.gif man sokas, galvojau si menesi mes tikrai daugiau priaugom, menuo pries - 300 gr., o vat pirmus 2 menesius augom labai gerai (1 men - 1700gr, 2 men - 1300 gr) labai nenoriu primaitint misiniais, bet ka daryti? galvoju dazniau duoti kruti, bet jei pieno nera, arba jo mazai, tai mano vaikas verkti pradeda ir atsisako traukti...  O as vis galvojau kodel jis man taip blogai naktim miega ir apskritai toks neramus, irzlus, pasirodo jam pieno truksta!  verysad.gif
Duociau kruti kad ir kas pusvalandi, jei tik padetu...  Ka manot?

Laikykis ir nepasiduok....yra to pienuko....tiesiog tokiais atvejais aš darydavau taip: laikydavau prie ktūties ištisai....kuo daugiau stimiliuodavau, kad tik didėtų laktacija....o po to kai gaudavosi ilgesnė pertrauka pvz. 2valandų...ar nakties 3valandų...jau būdavo prisikaupę daugiau...

o dėl tų neramumų mes visad linkę kažkam suverst bėdą, tai pienukui, tai dantukam.....tai dar kam........o juk leliukų tokia vystymosi raida....viskas bus gerai.....nepasiduok 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Desert @ 2008 11 27, 19:34)
ir nesioju ir liuliuoju as ji visa diena ir nakti irgi  smile.gif  pripratinau prie ranku, vaikas mano vienas buti negali, labai jau kompaneiskas   smile.gif 
butinai pasistengsiu perskaityt sena tema, bet nelabai iseina su vaiku ant ranku prie kompo sedeti  ax.gif   Aciu uz  palaikyma, galvoju dar neskubesiu su misinukais    rolleyes.gif

tokio amžiaius maniškė irgi visad būdavo ant rankų, prie krūties....net ir į tūliką teko neštis doh.gif ....bet kaip greit viskas keičiasi...pamatysi.....tuoj pradės žaist pipiriukas, atsiras daugiau veiklos.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 27 lapkričio 2008 - 19:43
Laba 4u.gif,

ka daryti mergyte zindoma labai traukti ora pradejo, pridedu ja lyg gerai, placiai apzioja, smakriukas isiremes, bet vis tiek girdziu ora. Nuo vakar labai labai stipriai springdama baisiai atsiriaugia, praejus kuriam laikui atkosija/atspringsta baltais skrepliais, kas tai? Temperaturos neturi....

Atsakyti