Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(Agotė @ 2009 01 13, 14:31)
o kas ten juos prižiūrėtų bigsmile.gif ?....pvz.maniškė l.mažai miegodavo ir dabar tik minimaliai....tai nelabai įsivaizduoju tokio varianto.... 4u.gif


Na aisku nuo vaiko ir nuo amziaus priklauso mirksiukas.gif Mano sese, kol jos mazius dar sedet nemokejo, tai visir su vaiku varinedavo - pas kirpeja, manikiuro, pedikiuro ir pan.... blink.gif MAn paciai keista is pradziu buvo, bet dabar kai pagalvoju, juk nieko tokiam maziui nereikia, guli jis sau, pakalbini ir tiek.... wub.gif

O kai paauga, taigi jau kieto maisto valgo ir galima atitaikyti, kada islekti. As dar pamenu, pamaitindavau ir vyras is kart i lauka isvezdavo. Miegodavao maniskis 3-4h lauke, as ramiai pabudavau kirpykloj, kartais nei to palikto pieno neprireikdavo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 13, 14:14)
O kai paauga, taigi jau kieto maisto valgo ir galima atitaikyti, kada islekti. As dar pamenu, pamaitindavau ir vyras is kart i lauka isvezdavo. Miegodavao maniskis 3-4h lauke, as ramiai pabudavau kirpykloj, kartais nei to palikto pieno neprireikdavo  mirksiukas.gif

Auksini vyra turi biggrin.gif Ot, butu mano vyras atrases velniu uz 3 val. pabuvima kirpykloje kai vaikui keli men., o ji istremes i lauka. doh.gif Dabar kai manajam beveik 10,5 men., tik ryzosi mane i masazus isleisti. Uztrunku 3 val. (kelione pirmyn-atgal, pats masazas), tai sukandes dantis atbuna, bet ir tai pabamba. dry.gif Sunus musu sudetingo charakterio, su juo nelengva, todel suprantu ji is dalies, nes ir as pati noriu, kad mane isleistu atsipusti nuo tu klyksmu doh.gif Todel pavydziu, kas augina ramius leliukus, kurie guli, pasisypso ir miega. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(xeditux @ 2009 01 12, 11:20)
Prie to paties  mirksiukas.gif  Nes dauguma megsta teisintis, kad tipo uzima svarbias pareigas ir reikia issiilseti.... As duodu pienelio pries miegeli ir ryte dabar. O vyras nakti panesioja ir paliuliuoja, kad nuraminti  wub.gif

Nezinau, gal ir nuo poziurio priklauso, bet mano vyrui isisenejusi nemiga, zada gydytis, tai nelabai turiu teises jo "idarbinti", nors, beabejo, noreciau, nes pati tuoj virsiu zombiu (jei jau nevirtau)

Noreciau paklausti, ar galima zindyvei darytis rentgeno nuotrauka? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Saule danguje @ 2009 01 12, 17:08)
Aciukas  4u.gif Labai jau norisi istrukti is namu, pasirupinti ir savimi, bei pasisemti geros nuotaikos ir energijos. Manau sportas, pats tinkamiausias sprendimas  thumbup.gif

Man geriausias dalykas masazas biggrin.gif Aisku, jis brangesnis, bet efektas greitesnis ir procesas malonesnis, ypac po gimdymo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IgLi: 13 sausio 2009 - 15:14
QUOTE(IgLi @ 2009 01 13, 15:13)
Man geriausias dalykas masazas  biggrin.gif Aisku, jis brangesnis, bet efektas greitesnis ir procesas malonesnis, ypac po gimdymo  bigsmile.gif

gal gali placiau parasyti ir parekomenduoti? bigsmile.gif buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 13, 13:14)
Na aisku nuo vaiko ir nuo amziaus priklauso  mirksiukas.gif  Mano sese, kol jos mazius dar sedet nemokejo, tai visir su vaiku varinedavo - pas kirpeja, manikiuro, pedikiuro ir pan....  blink.gif  MAn paciai keista is pradziu buvo, bet dabar kai pagalvoju, juk nieko tokiam maziui nereikia, guli jis sau, pakalbini ir tiek....  wub.gif

drinks_cheers.gif jo turbūt nuo vaiko priklauso, nes saviškę neįsivaizduoju kaip bent 20 min reiktų vienoj vietoj išlaikyt nelalbant apie 2 val...
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2009 01 13, 17:13)
Auksini vyra turi  biggrin.gif Ot, butu mano vyras atrases velniu uz 3 val. pabuvima kirpykloje kai vaikui keli men., o ji istremes i lauka. doh.gif Dabar kai manajam beveik 10,5 men., tik ryzosi mane i masazus isleisti. Uztrunku 3 val. (kelione pirmyn-atgal, pats masazas), tai sukandes dantis atbuna, bet ir tai pabamba. dry.gif Sunus musu sudetingo charakterio, su juo nelengva, todel suprantu ji is dalies, nes ir as pati noriu, kad mane isleistu atsipusti nuo tu klyksmu  doh.gif  Todel pavydziu, kas augina ramius leliukus, kurie guli, pasisypso ir miega. wub.gif


Oi, patikek, mano mazius ne tas, kur ramus guli ar sedi zaisliukais apsikroves schmoll.gif doh.gif Jis ramus tik kai miega biggrin.gif Na musu aplinkybes buvo lengvinancios kaip sakant - i savo kiemeli isvezdavom, racija idedavom ir patys namie prie tv ar pc sededavom kol vaikis miegodavo mirksiukas.gif

Bet siaip tai manau, kad tikrai super vyra turiu clap.gif mirksiukas.gif thumbup.gif (tfu tfu tfu kad nepergirti mirksiukas.gif ) Padeda man nuo a iki z...
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif
mane labai sudomino tie zirniukai apie kuriuos pirmame temos puslapyje kalbejo g.gif bet toks vaizdas susidare kad juos tik kaune pardavineja g.gif siaip man pieno uztenka bet labai ilgai mazius mano valgo tai galvoju jei daugiau pieno nuo tu zirniuku butu gal greiciau privalgytu g.gif
Atsakyti
menesio vaikas ir turi ilgai valgyti. as prasededavau apie valanda: pazinda, pasvajoja, vel pazinda.paskui bus stipresnis ir uzteks keliu minuciu
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 13, 18:08)
Na musu aplinkybes buvo lengvinancios kaip sakant - i savo kiemeli isvezdavom, racija idedavom ir patys namie prie tv ar pc sededavom kol vaikis miegodavo  mirksiukas.gif


Va, cia tai faina bigsmile.gif ir mama pailsi, ir vaikas pamiega. thumbup.gif Deja, mums toli iki to, reikia paciai stumdyti vezimeli, paskui grizus valgi gaminti su nerimstanciu vaiku, tuo paciu pazaisti. Vakare 21 val. nenuguldysi. schmoll.gif Tai as lieku be TV (nebeprisimenu kada ziurejau mastau.gif ). Tai va, o kai neturiu ne val. laiko sau per diena, tai pikta daraus aggressive.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidosius @ 2009 01 13, 22:53)
sveikos mamytes 4u.gif
mane labai sudomino tie zirniukai apie kuriuos pirmame temos puslapyje kalbejo g.gif bet toks vaizdas susidare kad juos tik kaune pardavineja g.gif siaip man pieno uztenka bet labai ilgai mazius mano valgo tai galvoju jei daugiau pieno nuo tu zirniuku butu gal greiciau privalgytu g.gif

Turbut jokiu zirniuku nera, kad padidinti pieno kieki, reikia zindyti ir viskas. O valgo naujagimiai tiiiikrai laaaabai ilgai biggrin.gif T.y, jie ne tik valgo, bet ir drybso, cia ju toks uzsiemimas per diena smile.gif Maniskis ilgai valge iki kokiu 4-5 men., o kai atejo primaitinimo laikas, tai atsikvepiau, pradejo po 5 min. valgyti, o dabar is vis gal kelios min., na, nebent nori pamiegoti, bet as jau nebeleidziu prie kruties miegoti, istraukiu ir migdau, jei atsibunda.
Atsakyti
Nebijok mamytes vaikiuku palikt vyrams ar mamoms. smile.gif Savaji palikau pirma kart kai buvo 3 sav. gal dviem valandom,(kaledu metas reikejo dovaneliu pasidairyt) nors jis pas mane neramiukas, valgo daznai. Kameroje visada yra pienelio prisaldyta, bet dar nei kartelio neprireike, nes jei pabusdavo vyras pasupuodavo, panesiodavo kol grisdavau ir viskas, o vaikui nevalgius 2 val. nieko neatsitiks. Mama bus pailsejus. Pvz, as tai kai "pasilakstau"man net pieno daugiau gaminas, nuotaika geresne ir maziukas ramesnis. thumbup.gif
Atsakyti
Mielosios 4u.gif ,

Man cia toks reikalas atsirado pas stomatologa pasirodyti, ir bijau, kad prireiks nuskausminamuju, ar jie nekenkia maitinanciai mamytei ir jos vaikiukui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2009 01 14, 15:13)
Mielosios  4u.gif ,

Man cia toks reikalas atsirado pas stomatologa pasirodyti, ir bijau, kad prireiks nuskausminamuju, ar jie nekenkia maitinanciai mamytei ir jos vaikiukui?  g.gif


Pasisakyk stomatologei, ji tikrai zinos mirksiukas.gif Bet man atrodo, kad kazkur esu skaiciusi, kad nieko labai blogo neatsitinka, jei suleidzia... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2009 01 14, 13:13)
Mielosios  4u.gif ,

Man cia toks reikalas atsirado pas stomatologa pasirodyti, ir bijau, kad prireiks nuskausminamuju, ar jie nekenkia maitinanciai mamytei ir jos vaikiukui?  g.gif

Nėščiosios irgi tvarkosi dantukus, jei labai reikia, tad žindyvei dar mažesnė problema. Bet stomatologą perspėti reikia, kad parinktų vaistus ir jų kiekį.
Atsakyti