Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(IgLi @ 2009 01 12, 11:21)
Na, vyro pareigos, cia ne prie ko biggrin.gif , bet sutinku, kad ryztis reikia. O kaip jus elgetes, kai nebedavet kruties? As tai ji dazniausiai raminu supdama lovyte ir i rankas brukdama soske (jis megsta ja pagniauzyti tongue.gif ), tai, ziuriu, nusiramina. Bet pries tai jis dar gauna pieno, o jei negautu, nezinau, ar taip ramintusi. Mes anksciau, kai buvo daug mazesnis bandem arbateles duoti, dainuoti ir pan., bet nepadejo, arba mes buvome labai nekantrus, nes net visa savaite bandem, o cia dauguma raso, kad po 3-4 dienu viskas susitvarko.  unsure.gif, arba jis dar buvo per mazas. Bet yra tokiu vaiku, kurie iki 3 m. kilojasi kas 3-4 val., (kaip buvo mano vyras doh.gif ), kol tevams nenusibodo, ir grieztai nepasisnekejo, nuo to laiko viskas baigesi, o  ne metuku neturinciam nieko neisaiskinsi.

Prie to paties mirksiukas.gif Nes dauguma megsta teisintis, kad tipo uzima svarbias pareigas ir reikia issiilseti.... As duodu pienelio pries miegeli ir ryte dabar. O vyras nakti panesioja ir paliuliuoja, kad nuraminti wub.gif
Atsakyti
Turiu klausimuka ax.gif ar gali maitinanti mamyte sportuoti?
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2009 01 12, 16:54)
Turiu klausimuka  ax.gif ar gali maitinanti mamyte sportuoti?


Tai zinoma gali, tik nereikia persistengti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2009 01 12, 16:03)
Tai zinoma gali, tik nereikia persistengti mirksiukas.gif

Aciukas 4u.gif Labai jau norisi istrukti is namu, pasirupinti ir savimi, bei pasisemti geros nuotaikos ir energijos. Manau sportas, pats tinkamiausias sprendimas thumbup.gif
Atsakyti
na sportas tikrai gerai, ypac jei yra kas paleidzia pasisportint smile.gif ir as noreciau...tik girdejau, kad reik labai lengvai pradet, kad tos pieno rugsties neprisigamintu, nes ji atseit keicia pienuko skoni. Ar teisybe?
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2009 01 12, 16:08)
Aciukas  4u.gif Labai jau norisi istrukti is namu, pasirupinti ir savimi, bei pasisemti geros nuotaikos ir energijos. Manau sportas, pats tinkamiausias sprendimas  thumbup.gif


Na o kaip tu isivaizduoji ta isejima? As pvz lb bijau kad , na tarkim pamaitinu krutim ir iseinu keliom valandom..o tai kas bus jei leliukas verks, isalks anksciau
laiko? O jis pas mane iprates gaut kada nori, o ne reguliariai kas 3-4val. ***** ir man paciai reikia kazkokiu budu i kirpykla apsilankyt (nes jau veidrodis nedraugas lotuliukas.gif ) ir nezinau kaip cia suderint? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 01 13, 11:08)
Na o kaip tu isivaizduoji ta isejima? As pvz lb bijau kad , na tarkim pamaitinu krutim ir iseinu keliom valandom..o tai kas bus jei leliukas verks, isalks anksciau
laiko? O jis pas mane iprates gaut kada nori, o ne reguliariai kas 3-4val.  ***** ir man paciai reikia kazkokiu budu i kirpykla apsilankyt (nes jau veidrodis nedraugas  lotuliukas.gif ) ir nezinau kaip cia suderint? blush2.gif

joa, turiu ir as tokia problema doh.gif Vakar kaip ir sutariau su vyru, kad isleis mane valandelei (dviem), bet siandien jau kitaip galvoju verysad.gif Nemoka jis su vaiku elgtis, visiskai jo neziuri, leidzia rekti kol pavargs ir nurims doh.gif negaliu ziureti i toki auklejima, ar abejinguma gun_bandana.gif Del to didziausi pykciai pas mus, kad as neapsikentusi lekiu vaiko raminti blink.gif Negaliu net ramiai issimaudyti, jau nekalbu apie isbegima i parduotuve doh.gif Jei ne Tomuko broliukas pagalbininkas, tai butu labai sunku blush2.gif Bet negaliu 12m vaikui uzkrauti dar ir i sporta manes isleidimo - turi tureti paaugliukas ir savo gyvenima biggrin.gif
Atsakyti
Neskites i kirpykla vaikiukus ir problema isspresta mirksiukas.gif arba palikit vyrams nutraukto pienelio (bent as taip pradzioj dariau, kol buteliuka dar siek tiek pripazino) ...
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 13, 11:43)
Neskites i kirpykla vaikiukus ir problema isspresta  mirksiukas.gif  arba palikit vyrams nutraukto pienelio (bent as taip pradzioj dariau, kol buteliuka dar siek tiek pripazino) ...

ne visi vyrai vienodi, todel ne visiems gali palikti unsure.gif I kirpykla buvau nulekusi su sunumis, bet tik vyresnelis apsikirpo. As nedrisau, nes neturiu kirpejos, bijau belenkuriai savo tris plaukus patiketi doh.gif O i Panevezi vis neprisiruosiu ax.gif
Atsakyti
Aš pirmais mėnesiais išeidavau ne ilgiau nei 2 val. Jei ir praalkdavo anksčiau, tai 'nušnekindavo'. Na, badu tikrai nenumirs per tiek laiko biggrin.gif
Į kirpyklą nesineščiau - visgi kvapai visokie, amoniakai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 13, 11:43)
Neskites i kirpykla vaikiukus ir problema isspresta  mirksiukas.gif  arba palikit vyrams nutraukto pienelio (bent as taip pradzioj dariau, kol buteliuka dar siek tiek pripazino) ...


toks variantas kaip pieno palikima sbutu super, bet pvz maniskis negeria is buteliuko, negeria ir is tu puodeliu su snapeliais doh.gif is paprasto puodelio geria, bet didzioji dalis visko atsiranda ant krutines lotuliukas.gif dabar kai jau valgo koses yra paprasciau, galiu tetukui palikt, o jis kosyte pamaitina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2009 01 12, 15:54)
Turiu klausimuka  ax.gif ar gali maitinanti mamyte sportuoti?

Aišku, kad galima smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ode @ 2009 01 13, 12:02)
Aš pirmais mėnesiais išeidavau ne ilgiau nei 2 val. Jei ir praalkdavo anksčiau, tai 'nušnekindavo'. Na, badu tikrai nenumirs per tiek laiko biggrin.gif
Į kirpyklą nesineščiau - visgi kvapai visokie, amoniakai...  unsure.gif

Pirmus mėn. manęs išvis būtų nieks iš namų neiškrapštęs....tačiau buvau priversta eit į ligoninę ir pas gyd. dėl krūtinės problemų, stazės ir pan. užtrukdavau max valandą, išeidama iš namų visada žliumbdavau blush2.gif doh.gif .....pasiūlydavo mama man į parduotuvę nulėkt, tai aš nesutikdavau blush2.gif ...bet nuo 3 mėn po biškį susitvarkiau su smegenim lotuliukas.gif .....bet iki pusės metų max 2 val.palikdavau...pienelio atsargos visad kameroj.......o dabar jau išeinu net ir 4val biggrin.gif ...daugiau palikt noro dar neturiu.....
Papildyta:
QUOTE(xeditux @ 2009 01 13, 11:43)
Neskites i kirpykla vaikiukus ir problema isspresta  mirksiukas.gif  arba palikit vyrams nutraukto pienelio (bent as taip pradzioj dariau, kol buteliuka dar siek tiek pripazino) ...

o kas ten juos prižiūrėtų bigsmile.gif ?....pvz.maniškė l.mažai miegodavo ir dabar tik minimaliai....tai nelabai įsivaizduoju tokio varianto.... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(AusraR @ 2009 01 13, 09:57)
na sportas tikrai gerai, ypac jei yra kas paleidzia pasisportint smile.gif ir as noreciau...tik girdejau, kad reik labai lengvai pradet, kad tos pieno rugsties neprisigamintu, nes ji atseit keicia pienuko skoni. Ar teisybe?

na ir aš vis ruošiuosi namie pradėt sportus, bet gi laiko nėėė lotuliukas.gif
Atsakyti