Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(Madeleine @ 2009 01 11, 23:07)
na beveik visas daržoves naudoju ekologiškas (bent taip manau, kad jos ekologiškos biggrin.gif ). Nusiperku jų visokiuose ekologiškuose turgeliuose.
Dabar irgi vyksta ekologiški Tatulos programos turgeliai Mindaugo mokykloj (čia Vilniuj) - kaip tik vakar buvau užsipirkti daržovių. smile.gif Jei neklystu, dabar jie vyksta kas antrą savaitgalį.

o gal gali man i az imest kur tie turgeliai? nes bulviu morku kopustu ir burokeliu as turiu savo, dar moliuga turiu, o daugaiu tai nieko....beje, kitamat tai sakaiu prisiauginsiu moliugu savo, tai galesiu bizni varyt wink.gif
ai, dar turiu eolgiska triusi uzsisaldzius saldiklyje, laukia eiles smile.gif ir vistyte ekologiska guli saldiklyje smile.gif dar turesiu jautienos ekologiskos smile.gif bet va su darzovem tai problema...nes sunku jas issaugot iki pavasario....
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 01 11, 21:53)
ne, nu tai kad darzoviu visoku buna as zinau, bet as norejau ekologisku...na dar burokeliu turesiu savo augintu, reiks idet. O kur jus perkat darzoves?

kai kas iš daržo -šaldyta, iš ekologiškų skyrelių biggrin.gif , arba paprasčiausi liet. burokėliai pardėj...tai nemanau, kad jie neekologiški smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2009 01 11, 21:34)
na kiek žinau galima g.gif ...aišku saikingai....
na bent jau mes įv.po biškį viską valgėm...(viską- tai įv.daržoves, mėsytes, kruopytes, uogytes, oboulius biggrin.gif )


Špinatų negalima kūdikiams dėl nitratų, čia.

Šiaip ir kitur taip rašo apie špinatus.

QUOTE(AusraR @ 2009 01 11, 21:53)
ne, nu tai kad darzoviu visoku buna as zinau, bet as norejau ekologisku...na dar burokeliu turesiu savo augintu, reiks idet. O kur jus perkat darzoves?


Burokėlių kūdikiams galima pasiūlyti "nebent" nuo 11-12 mėn., nes sunkiau virškinamas.
Mes perkam Antakalny ekologiškų prekių parduotuvėj, kai ko turim ir savo. Tačiau Tymo turguj turbūt didesnis pasirinkimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2009 01 11, 23:11)
Burokėlių kūdikiams galima pasiūlyti "nebent" nuo 11-12 mėn., nes sunkiau virškinamas.
Mes perkam Antakalny ekologiškų prekių parduotuvėj, kai ko turim ir savo. Tačiau Tymo turguj turbūt didesnis pasirinkimas  unsure.gif

a...nu tai suvys mano burokeliai..na tiek to smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 01 11, 22:12)
a...nu tai suvys mano burokeliai..na tiek to smile.gif


Tai pati suvalgyk, jei natūralūs, tai vis tiek vaikams kažkiek teks smile.gif

A, o dar va perskaičiau, kad burokėlių galima duoti nuo 11-12 mėn. ir tik sriubųtės be tirščių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2009 01 11, 22:11)
Špinatų negalima kūdikiams dėl nitratų, čia.


aš kartais maišau šparagus ir špinatus.....tai šparagus dedam į košytes...tačiau esu įmetus ir po keletą šparagų lapelių...
na o burokėlius mes maždaug nuo 9mėn valgom....po jų l.gerai tuštinasi...
Papildyta:
QUOTE(Juna08 @ 2009 01 11, 22:14)
kad burokėlių galima duoti nuo 11-12 mėn. ir tik sriubųtės be tirščių  unsure.gif

nu ką žinau mums l.tinka...sublederiuju kaip ir kitas daržoves..
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2009 01 11, 22:14)
aš kartais maišau šparagus ir špinatus.....tai šparagus dedam į košytes...tačiau esu įmetus ir po keletą šparagų lapelių...
na o burokėlius mes maždaug nuo 9mėn valgom....po jų l.gerai tuštinasi...


Vadinasi, jums tinka smile.gif Vis tiek čia tendencijos, o ne griežtos taisyklės, jei nėra kažkokios blogos reakcijos, neapsunkina žarnyno veiklos, nėra alergijos, tai ir tinka tada ax.gif Kas vienam tinka, netinka kitam. Vienas vaikas gerai toleruoja burokėlius, o kitas ir bulvės negali valgyt... Šiaip ar taip, čia daržovės, o ne kepsniai smile.gif
Tik va dėl tų špinatų tai iš karto nepamatysi blogo poveikio, todėl aš ir neduodu... bijau...
Atsakyti
Labai idomu pasiskaityti apie darzoviu kosytes, bet, mergaites, grizkime i tema mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 11, 22:33)
Labai idomu pasiskaityti apie darzoviu kosytes, bet, mergaites, grizkime i tema  mirksiukas.gif  4u.gif

good.gif
Papildyta:
QUOTE(Juna08 @ 2009 01 11, 22:17)
Vadinasi, jums tinka smile.gif Vis tiek čia tendencijos, o ne griežtos taisyklės, jei nėra kažkokios blogos reakcijos, neapsunkina žarnyno veiklos, nėra alergijos, tai ir tinka  tada ax.gif Kas vienam tinka, netinka kitam. Vienas vaikas gerai toleruoja burokėlius, o kitas ir bulvės negali valgyt... Šiaip ar taip, čia daržovės, o ne kepsniai smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 11, 22:33)
Labai idomu pasiskaityti apie darzoviu kosytes, bet, mergaites, grizkime i tema  mirksiukas.gif  4u.gif


Grįžtam, grįžtam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 10, 00:10)
Mano vyrui irgi i darba reikia  mirksiukas.gif  Kai vaikui buvo 9 men, mes gyvenome uzsienyje ir vyras ne kokio vadybininko pareigas uziminejo, (o gamyklos direktoriaus) ir ryzomes pratinti prie vieno valgio. Pavargome 3-4 dienas. O dabar jau esam LT, nusprendeme is vis atsisakyti maitinti paryciais, duoti tik ryte  thumbup.gif  Cia irgi vyrui i darba, ir taip pat ne prastesnes pareigos, reikia daug dirbti, bet reikia juk ryztis. Tai vaikas tik pirma diena kelesi kas valanda, as kentejau, nejau, antra diena jau lengviau buvo... Cia viskas is tikruju nuo poziurio priklauso  mirksiukas.gif  Mes esame tos nuomones, kad savaite pakenteti, bet toliau ramiai gyventi  thumbup.gif  O pienelio vaikas gauna kiek tik nori visa diena, praso bele kada ir duodu  tongue.gif  bet nakti uztat dabar miega ramiai  wub.gif
Papildyta:

Labai dziaugiuosi del to  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Na, vyro pareigos, cia ne prie ko biggrin.gif , bet sutinku, kad ryztis reikia. O kaip jus elgetes, kai nebedavet kruties? As tai ji dazniausiai raminu supdama lovyte ir i rankas brukdama soske (jis megsta ja pagniauzyti tongue.gif ), tai, ziuriu, nusiramina. Bet pries tai jis dar gauna pieno, o jei negautu, nezinau, ar taip ramintusi. Mes anksciau, kai buvo daug mazesnis bandem arbateles duoti, dainuoti ir pan., bet nepadejo, arba mes buvome labai nekantrus, nes net visa savaite bandem, o cia dauguma raso, kad po 3-4 dienu viskas susitvarko. unsure.gif, arba jis dar buvo per mazas. Bet yra tokiu vaiku, kurie iki 3 m. kilojasi kas 3-4 val., (kaip buvo mano vyras doh.gif ), kol tevams nenusibodo, ir grieztai nepasisnekejo, nuo to laiko viskas baigesi, o ne metuku neturinciam nieko neisaiskinsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IgLi: 12 sausio 2009 - 09:26
QUOTE(Juna08 @ 2009 01 12, 00:26)
Grįžtam, grįžtam  blush2.gif

as tai siulyciau atgaivinti sena gera temele "maitinanciu krutimi pokalbiai" tai ten apie viska galima bus sneketis, o sita tema tikrai tik zindymo paslaptims paliksim tada mirksiukas.gif
Atsakyti