Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

dabar jau grynai zaliai pavare doh.gif O ar negali buti reakcija tokia i skiepa? Vakar gavom skiepuka nuo kokliuso, difterijos.
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2009 01 10, 21:49)
dabar jau grynai zaliai pavare  doh.gif O ar negali buti reakcija tokia i skiepa? Vakar gavom skiepuka nuo kokliuso, difterijos.

mano Arijus irgi gan daznai zaliai varydavo, gyd sake nieko baisaus. Na kitos gydytojos siulo bakteriju pagert, bet maniske kazkaip skeptiskai nusiteikus buvo tuo klausimu, tai nieko ir nedarem, uztat dabar daro graziai morkiniai, nes valgo kose su morkom lotuliukas.gif
nu pavalge vaikai is papuku, bet jau kai miegelio norejo ir apsnude buvo. Dantukai tai lenda, Nojui tai matosi, jau sesta auginasi smile.gif O Arijui vienas isdygo kitu lyg ir nesimato dar....ai, gal siaip nevalgiadienis koks...nesdabar Arijus ismoko sliauzt, tai tyrineja viska aplink, o Nojus sedet beveik ismoko ir vaiksciot su teciu labai patinka jam smile.gif tai gal cia tipo idomesne veikla uz papulius tai ir nebenori valgyt...
Atsakyti
nu zodziu, vel teko prisimint ka reiskia pientraukis, jau kelias dienas i vakara pradeda skaudet viena kruti ir tenka nutraukt pienelio bent biski....ale man refleksai neveikia su tuo pientraukiu...kol as ten iskankinu kad atsileistu pienelis....o kai atsileidzia tai galima jau ir netraukt, varo srove po spaudimu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2009 01 10, 22:49)
dabar jau grynai zaliai pavare  doh.gif O ar negali buti reakcija tokia i skiepa? Vakar gavom skiepuka nuo kokliuso, difterijos.

Jeigu nera gleiviu ir kraujo, tai nesijaudink...
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2009 01 10, 14:57)
Na mes irgi miegame visi trys tame paciame kambaryje, bet mazius visada savo lovyteje, tik pamaitinti atsinesu ji pas save i lova. Ir keliasi mano vaikas tik 1-2 kartus per nakti uzsigerti MP. Kazkaip man dar ankstokas toks atskyrimas i kita kambari butu. Nuo kokiu metuku gal jau ir perkelciau maziuka i kita kambari, bet ir tai ziureciau kaip jausis atskirai nuo musu.
Na, o jeigu labai daznai jusu vaikiukas keliasi pavalgyti, o jus jau norit mazinti maitinimus, tai gal tada bandykit arbateles, kaip dauguma mamu daro g.gif O kiek kartu mazdaug tenka maitinti nakti?


valgo kas valanda, tai praktiskai kartu ir miegam nes atsibosta ji kilnot o ir pati be miego blush2.gif dantys pirmi isdygo, kol dygo, tai stengiaus iskest ta jo toki dazna valgyma, bet dabar, musiskis uzmiega valgydamas vakare, paskui mes iskeliam ji i lovyte, tai ir prasideda po 15min kelimaisi vel pazyst, ir taip kas valanda doh.gif vakar vyrui buvo uzduotis vaika nuramint uzmigdyt, kai prabudo perkeltas, tai valanda laiko verke, ramino, visas slapias vaikas, galiausiai vel davem pazyst, uzmigo, perkelem i lovyte, tada ismiegojo 5val be prabudimu (itariu todel kad buvo isvarges nuo verkimo) unsure.gif as nenoriu visiskai nutraukti naktiniu valgymu, bet noriu kad jie butu normalus, tarkim 2 kartai, su arbatom nepavyks, nes negeria is buteliuku, tik is paprasto puodelio kol kas mokinames, tiutiuko nenaudojam visiskai (nuo gimimo neima)... verysad.gif
Atsakyti
o mano aikai pradejo imt smile.gif bet kol kas dar nesuprato kad tai gali buti ir migdymosi priemone. Reiks jauciu slept tuos tiutiukus kad jau tiek laiko ju nereikejo.
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 01 10, 21:29)
mano Arijus irgi gan daznai zaliai varydavo, gyd sake nieko baisaus. Na kitos gydytojos siulo bakteriju pagert, bet maniske kazkaip skeptiskai nusiteikus buvo tuo klausimu, tai nieko ir nedarem, uztat dabar daro graziai morkiniai, nes valgo kose su morkom  lotuliukas.gif
nu pavalge vaikai is papuku, bet jau kai miegelio norejo ir apsnude buvo. Dantukai tai lenda, Nojui tai matosi, jau sesta auginasi smile.gif O Arijui vienas isdygo kitu lyg ir nesimato dar....ai, gal siaip nevalgiadienis koks...nesdabar Arijus ismoko sliauzt, tai tyrineja viska aplink, o Nojus sedet beveik ismoko ir vaiksciot su teciu labai patinka jam smile.gif tai gal cia tipo idomesne veikla uz papulius tai ir nebenori valgyt...

ir as nenoriu su tom bakterijom zaistis, susilaikysiu geriau nuo pieno produktu, nes labai jau isivaziavau viska valgyt ax.gif
bet ir idomus tavo sunuciai lotuliukas.gif ir tokie skirtingi bigsmile.gif

QUOTE(xeditux @ 2009 01 10, 23:03)
Jeigu nera gleiviu ir kraujo, tai nesijaudink...

Aciu, mamytes, nuraminot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oszkute @ 2009 01 11, 10:53)
valgo kas valanda, tai praktiskai kartu ir miegam nes atsibosta ji kilnot o ir pati be miego  blush2.gif dantys pirmi isdygo, kol dygo, tai stengiaus iskest ta jo toki dazna valgyma, bet dabar, musiskis uzmiega valgydamas vakare, paskui mes iskeliam ji i lovyte, tai ir prasideda po 15min kelimaisi vel pazyst, ir taip kas valanda  doh.gif vakar vyrui buvo uzduotis vaika nuramint uzmigdyt, kai prabudo perkeltas, tai valanda laiko verke, ramino, visas slapias vaikas, galiausiai vel davem pazyst, uzmigo, perkelem i lovyte, tada ismiegojo 5val be prabudimu (itariu todel kad buvo isvarges nuo verkimo) unsure.gif as nenoriu visiskai nutraukti naktiniu valgymu, bet noriu kad jie butu normalus, tarkim 2 kartai, su arbatom nepavyks, nes negeria is buteliuku, tik is paprasto puodelio kol kas mokinames, tiutiuko nenaudojam visiskai (nuo gimimo neima)...  verysad.gif


Nu jo, daznai valgo nakti pas jus g.gif Mano kleckiukas irgi buteliuku nepripazysta, tad irgi arbatelem neapgausi nakti, o diena geria is specialios gertuves.
Gal ir baisokai pasiulysiu, bet gal kuri viena karteli per nakti paimkit ir nekreipkit demesio, kai jis prades verkslenti. Maniskiui tai pasiteisino, prabusdavo, atsistodavo lovytej, mes tada ne krust, nes jeigu pamato, kad kazkoks veiksmas vyksta tada garsiau zirzia, o jei mato kad tylu ramu aplink, tai pazirzes kelias minutes susiraito ir toliau miega, man tik belieka ji apkloti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2009 01 11, 10:33)
ir as nenoriu su tom bakterijom zaistis, susilaikysiu geriau nuo pieno produktu, nes labai jau isivaziavau viska valgyt  ax.gif

gal tikrai susilaikyk nuo pieno produktų...nes gali būti ir alerginė reakcija....
žodžiu...viskas bus gerai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(AusraR @ 2009 01 10, 21:47)
nu zodziu, vel teko prisimint ka reiskia pientraukis, jau kelias dienas i vakara pradeda skaudet viena kruti ir tenka nutraukt pienelio bent biski....ale man refleksai neveikia su tuo pientraukiu...kol as ten iskankinu kad atsileistu pienelis....o kai atsileidzia tai galima jau ir netraukt, varo srove po spaudimu  lotuliukas.gif

oi unsure.gif ...kantrybės tau 4u.gif
gal dantukai yra nevalgymo priežastis, juk priežastis turi būti..
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2009 01 11, 14:14)
gal tikrai susilaikyk nuo pieno produktų...nes gali būti ir alerginė reakcija....
žodžiu...viskas bus gerai smile.gif

aha, jau siandien imuosi kruopu dietos, nes per drasiai jau emiau viska valgyti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 01 10, 21:29)
Dantukai tai lenda, Nojui tai matosi, jau sesta auginasi smile.gif


Geras thumbup.gif Dantytasis lotuliukas.gif Va, o maniškis turi tik 2 ir dabar taaaip skausmingai auginasi viršutinius doh.gif

QUOTE(Saule danguje @ 2009 01 11, 16:45)
aha, jau siandien imuosi kruopu dietos, nes per drasiai jau emiau viska valgyti  doh.gif  biggrin.gif


Maniškis irgi varė žaliai. Tiesa, buvo gleivių, perėjom per gastroenterologę ir alergologę. Nustatė alergiją (o tada jis valgė tik mano pieną, buvo kaip tik laikas primaitint, nes ir svorio nebuvo priaugęs), man užraukė žuvį, pieną, vištieną. Jį reikėjo pradėt primaitint ne daržovėm, o kruopom... ilga daina buvo...
Dabar lyg ir viskas gerai, aš taip pat pamažu valgau viską ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oszkute @ 2009 01 11, 10:53)
valgo kas valanda, tai praktiskai kartu ir miegam nes atsibosta ji kilnot o ir pati be miego  blush2.gif dantys pirmi isdygo, kol dygo, tai stengiaus iskest ta jo toki dazna valgyma, bet dabar, musiskis uzmiega valgydamas vakare, paskui mes iskeliam ji i lovyte, tai ir prasideda po 15min kelimaisi vel pazyst, ir taip kas valanda  doh.gif vakar vyrui buvo uzduotis vaika nuramint uzmigdyt, kai prabudo perkeltas, tai valanda laiko verke, ramino, visas slapias vaikas, galiausiai vel davem pazyst, uzmigo, perkelem i lovyte, tada ismiegojo 5val be prabudimu (itariu todel kad buvo isvarges nuo verkimo) unsure.gif as nenoriu visiskai nutraukti naktiniu valgymu, bet noriu kad jie butu normalus, tarkim 2 kartai, su arbatom nepavyks, nes negeria is buteliuku, tik is paprasto puodelio kol kas mokinames, tiutiuko nenaudojam visiskai (nuo gimimo neima)...  verysad.gif


labai panaši situacija buvo pas mus. Greičiausiai taip dažnai kėlinėjasi tada, kai nori būti šalia mamos: pažinda, įkeliat į lovytę, o vaikas nori būt šalia, tai ir prabunda greit ir prašosi. Pas mus buvo tas pats, bandėm visaip vaiką "auklėt", bet po keleto nesėkmingų bandymų (dukriukas rėkė, niekaip jos negalėjom nuraminti, tik žindymu) metėm visus įsitikinimus ("vaikas turi miegot savo lovelėj") iš galvos, persikėlėm vaiką pas save į lovą ir bent tiek ramiau pasidarė. Na, jeigu galima taip sakyt, kai valgyt keliasi kas valandą. Jei žinda kas 2-3 valandas - tai man didelė šventė. biggrin.gif

Iš pradžių blaškėmės, nerimavom, nieko gero tai nedavė, tik daug nervų, įtampos mums ir vaikui. Tiesiog vaikas turi tokį poreikį būt arti mamos ir dažnai žįst. Žinok, ir miegot kartu pripratau, nors iš pradžių atrodė baisiai nepatogu, ir dažnai žindyt pripratau, dabar beveik normaliai išsimiegu. Nebent kokia labai išskirtinė naktis pasitaiko...

O dabar iš viso mąstau - kokia nesąmonė! Kažkas prikuria neįtikėtinų taisyklių, neva kūdikio vieta lovelėj arba kūdikis naktį turi 1, na max 2 kartus valgyt ir tu kažkodėl turi į tą rėmą įsitalpint. O jeigu tavo vaikas nesitalpina... Beje, mūsų vyresnioji atitiko tą standartą - ir miegojo savo lovelėj, ir naktį retai kėlėsi, tai aš ne tik teoriškai, bet ir praktiškai maniau, kad taip ir turi būt. Ir reikėjo laiko, kol mažoji įtikino mane, kad gali būti visiškai kitaip... mirksiukas.gif

Nors puikiai suprantu ir žinau, kad toks dažnas naktinis žindymas gali labai vargint, bet jeigu jau taip yra, tai tenka prisitaikyt, ieškot būdų, kaip su tuo gyventi ir pailsėt... Žinok, man labai palengvėjo, kai susivokiau (ieškojau ir skaičiau daug info tuo klausimu), kad kartu miegot ir dažnai žindyt yra ne blogis, ne žalingas įprotis, ne vaiko ar auklėjimo "defektas", bet tiesiog toks mažo kūdikio poreikis, būtinybė. Beje, laikinas poreikis.
Tad nemanau, kad reiktų mažinti naktinių maitinimų ar bandyt vaiką ignoruot siekiant jį išdresuoti miegot. Manau, kad daug sveikiau duot vaikui tai, ko jam šiuo metu reikia ir kantriai laukt, kol jam to nebereikės natūraliai.
4u.gif
Atsakyti