Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(IgLi @ 2009 01 09, 15:43)
Oi, cia musu skaudziausia vieta, vyrui i darba, ir jis jokiu budu neitu raminti jo kas pora val. doh.gif O nedavus kruties, sunus pakeltu toki aliarma  blink.gif , jau bandem. Tai galvoju, jei jau nutraukti, tai jau nutraukti, kad uzmirstu kruti. Suejus metukams, tam jau tikrai rysiuos, o dabar imsiu mazinti iki naktinio maitinimo, o paskui ir jo nebeduosiu. Nezinau, kiek tiesos, bet kuo didesnis vaikas, tuo sunkiau nujunkyti.

Mano vyrui irgi i darba reikia mirksiukas.gif Kai vaikui buvo 9 men, mes gyvenome uzsienyje ir vyras ne kokio vadybininko pareigas uziminejo, (o gamyklos direktoriaus) ir ryzomes pratinti prie vieno valgio. Pavargome 3-4 dienas. O dabar jau esam LT, nusprendeme is vis atsisakyti maitinti paryciais, duoti tik ryte thumbup.gif Cia irgi vyrui i darba, ir taip pat ne prastesnes pareigos, reikia daug dirbti, bet reikia juk ryztis. Tai vaikas tik pirma diena kelesi kas valanda, as kentejau, nejau, antra diena jau lengviau buvo... Cia viskas is tikruju nuo poziurio priklauso mirksiukas.gif Mes esame tos nuomones, kad savaite pakenteti, bet toliau ramiai gyventi thumbup.gif O pienelio vaikas gauna kiek tik nori visa diena, praso bele kada ir duodu tongue.gif bet nakti uztat dabar miega ramiai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(dovile01 @ 2009 01 10, 00:52)
aciuks.gif

Labai dėkinga visoms mamytėms už atsakymus, palaikymą  ir patarimus  wub.gif  friends.gif notworthy.gif

Panašu, kad pienuko daugėja  clap.gif  clap.gif  clap.gif

assa.gif  assa.gif  assa.gif

didis.gif

Labai dziaugiuosi del to thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2009 01 09, 14:46)
Bet reikia su nosytės užspaudimu sužaisti tokį žaidimą: veiksmas-atsakas... Lyg tai natūralus dalykas būtų. Pvz. jei duri į pirštą, jį skauda  biggrin.gif

jei prisireiks pabandysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 10 sausio 2009 - 14:08
norejau paklaust, jus kai tarkim ar tai mazint naktini valgyma arba tarkim jo atsisakant, kai vyras vaika nuramina, ar jus miegat su vaiku tame paciame kambaryje? ar kitame blush2.gif nes noriu apmazint musu valgyma naktimis, nes jau nebeimanoma... netgi nebenori vienas pats miegoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(dovile01 @ 2009 01 09, 22:52)

Labai dėkinga visoms mamytėms už atsakymus, palaikymą  ir patarimus  wub.gif  friends.gif notworthy.gif

Panašu, kad pienuko daugėja  clap.gif  clap.gif  clap.gif

assa.gif  assa.gif  assa.gif

didis.gif

puiku thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(oszkute @ 2009 01 10, 14:09)
norejau paklaust, jus kai tarkim ar tai mazint naktini valgyma arba tarkim jo atsisakant, kai vyras vaika nuramina, ar jus miegat su vaiku tame paciame kambaryje? ar kitame  blush2.gif nes noriu apmazint musu valgyma naktimis, nes jau nebeimanoma... netgi nebenori vienas pats miegoti  g.gif

aš tai asmeniškai maitinu naktim nes man taip patogiau, o jei jau ir nemiega (būna, kad nubunda 4 ir žaidžia) tai nekaltinu mp nes mano tiesiog visiška nemiegiukė.....
o į kitą kambarį aš nesiryžčiau iškelt...niekaip 4u.gif

Tačiau kitos mamytės gal patars kitaip...
Atsakyti
QUOTE(oszkute @ 2009 01 10, 15:09)
norejau paklaust, jus kai tarkim ar tai mazint naktini valgyma arba tarkim jo atsisakant, kai vyras vaika nuramina, ar jus miegat su vaiku tame paciame kambaryje? ar kitame  blush2.gif nes noriu apmazint musu valgyma naktimis, nes jau nebeimanoma... netgi nebenori vienas pats miegoti  g.gif


Na mes irgi miegame visi trys tame paciame kambaryje, bet mazius visada savo lovyteje, tik pamaitinti atsinesu ji pas save i lova. Ir keliasi mano vaikas tik 1-2 kartus per nakti uzsigerti MP. Kazkaip man dar ankstokas toks atskyrimas i kita kambari butu. Nuo kokiu metuku gal jau ir perkelciau maziuka i kita kambari, bet ir tai ziureciau kaip jausis atskirai nuo musu.
Na, o jeigu labai daznai jusu vaikiukas keliasi pavalgyti, o jus jau norit mazinti maitinimus, tai gal tada bandykit arbateles, kaip dauguma mamu daro g.gif O kiek kartu mazdaug tenka maitinti nakti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 10 sausio 2009 - 14:58
QUOTE(oszkute @ 2009 01 10, 16:09)
norejau paklaust, jus kai tarkim ar tai mazint naktini valgyma arba tarkim jo atsisakant, kai vyras vaika nuramina, ar jus miegat su vaiku tame paciame kambaryje? ar kitame  blush2.gif nes noriu apmazint musu valgyma naktimis, nes jau nebeimanoma... netgi nebenori vienas pats miegoti  g.gif

Mes i atskira kambari isveze ju buvom. Bet siaip jeigu nera salygu, tai kitos mamos ir tam paciam kambaryje miega, tik kuo toliau lovyte pastato nuo savosios...
Atsakyti
Padekit mamytes, jei susiduret su panasia problema 4u.gif Maitinu MP ir siandien mazius tamsiai pasitustino blink.gif , visada buvo geltonai. Ar cia kazkas negerai, ar normalu? g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2009 01 10, 16:20)
Padekit mamytes, jei susiduret su panasia problema  4u.gif Maitinu MP ir siandien mazius tamsiai pasitustino  blink.gif , visada buvo geltonai. Ar cia kazkas negerai, ar normalu?  g.gif  unsure.gif

Tamsiai tai kaip? Žaliai?
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2009 01 10, 16:20)
Padekit mamytes, jei susiduret su panasia problema  4u.gif Maitinu MP ir siandien mazius tamsiai pasitustino  blink.gif , visada buvo geltonai. Ar cia kazkas negerai, ar normalu?  g.gif  unsure.gif

normalu...gal mamytė valgė mėlynių, burokėlių, salotų...na kažko kito....
maniškė kelis kartus būdama 4mėn juodai padarė....tačiau man buvo įtrūkęs spenelis ir prisilupdavo kraujo....naktį nepastebėjau, kad gavo mano kraujuko lotuliukas.gif tai ryte nustebau pamačius juodą......bet po to viskas išaiškėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 10 sausio 2009 - 18:26
QUOTE(Diax @ 2009 01 10, 17:54)
Tamsiai tai kaip? Žaliai?

nepasakyciau, kad zalia, o jei zalia, tai labai tamsi blink.gif

QUOTE(Agotė @ 2009 01 10, 18:26)
normalu...gal mamytė valgė mėlynių, burokėlių, salotų...na kažko kito....
maniškė kelis kartus būdama 4mėn juodai padarė....tačiau man buvo įtrūkęs spenelis ir prisilupdavo kraujo....naktį nepastebėjau, kad gavo mano kraujuko lotuliukas.gif  tai ryte nustebau pamačius juodą......bet po to viskas išaiškėjo mirksiukas.gif

g.gif kad nieko tokio nevalgiau doh.gif geriau arbata, mineralini, o valgiau virtas bulves su pieniskom desrelem ir trupuciuka raugintu kopustu rolleyes.gif Gal kopusteliai taip sureagavo unsure.gif Zinau, kad negalima del pilvuko putimo, bet nesusilaikiau trupuciuka neparagavus ax.gif Pilvuko nepute, bet matyt del to spalva pakeite g.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu klausykit, naujas bajeris - vaikai zyzia, kruties neima, nu nusitraukiau pieneli,vienam daviau is puoduko...paskui su sauksteliu...sugirdziau apie 60 ml, daugiau nedaviau nes uzkniso zaist. Tai cia kaip suprast blink.gif tipo mes jau dideli ir is papu nebegersim ar cia skauda jiems ka nors...? gal kas susiduret?
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 01 10, 21:02)
nu klausykit, naujas bajeris - vaikai zyzia, kruties neima, nu nusitraukiau pieneli,vienam daviau is puoduko...paskui su sauksteliu...sugirdziau apie 60 ml, daugiau nedaviau nes uzkniso zaist. Tai cia kaip suprast  blink.gif tipo mes jau dideli ir is papu nebegersim ar cia skauda jiems ka nors...? gal kas susiduret?

Galeciau nebent dantukus kaltinti g.gif
Atsakyti