Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

na ta perioda kai kando specialiai mes atrodo kol kas iveikem, dabar jis netycia ikanda ir dazniausiai tada kai ima papuli, tai as jam zandikauli prilaikau, kad negriebtutaip smarkiai lotuliukas.gif lyg ir suprato kame reikalas smile.gif ziuresim kaip ten bus...
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2009 01 07, 18:04)
AusraR, nesenai perskaičiau patarimą kaip atpratinti vaikus nuo kandžiojimosi  ax.gif Sako, kai kanda reikia susitvardyti, kad nepašoktum ir neišgąsdint vaiko, bet su papuku užspausti nosytę (taip priglausti vaiką, kad jis nebegalėtų įkvėpt ir gautų išsižioti). Taip nuolat kartoti, kol jis supras, kad kandimą lydi dusimas. Pabandyk  mirksiukas.gif
Papildyta:
Ai, beje, jei kandžiojasi gale maitinimo, tai nosytės užspaudimo neprireiks, reikia anksčiau nutraukti maitinimą ir duoti kramtuką  mirksiukas.gif

tikrai taip...nes kai viena kartą krūptelėjau, tai pasekmės negeros buvo
o maitinimą stengiuosi kontroliuot, ištraukiu anksčiau laiko...jau ji priprato, kad tik atsigeria ir mama ištraukia...
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2009 01 07, 21:00)
tikrai taip...nes kai viena kartą krūptelėjau, tai pasekmės negeros buvo
o maitinimą stengiuosi kontroliuot, ištraukiu anksčiau laiko...jau ji priprato, kad tik atsigeria ir mama ištraukia...

O kas per pasekmės buvo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dovile01 @ 2009 01 07, 00:21)
Merginos, HELP!  help.gif

Klykia iš bado, man krūtis (spenelius) jau trečia para skauda nuo žindimo intensyvumo (o gal ir dantukų), o pieno nedaugėėėėėjaaaaa cray.gif cray.gif cray.gif

Taip tikėjaus mažę bent iki pusės metukų savo pieneliu išmaitint, o va tau....  verysad.gif O ir pas gydytojytę kitą savaitę tiesiog bijau eiti: mes ir taip nedaug priaugdavom, o šį mėnesį po tokių "dietų" bijau, kad nė 100 gr nebūsim sugraibę.

Ai, susinervinau, jei ryt vėl tas pats bus, eisiu mišinio ieškot - negaliu žiūrėt į alkanas vaiko akis  verysad.gif

angel_sadangel.gif


gerk siltas arbatas:

oziarucio ( yra pirkt Pelesos g.7, ,,Sirdazoles" viastinej)-nr.1 dalykas
dilgeliu
krapu seklu


sekmes, noras maitinti ir mamos meile gali viska smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, dziaugiuosi kad radau foruma kur mamytes maitina MP ilgai ir tuo dziaugiasi.mano dukrytei dabar 10,5men,dar maitinu, turiu keleta klausimeliu:
1.jau gal net 2 men.kaip desine krutine yra mazesne nei kaire,lyg ir pieno matyt gaminasi maziau, stengiuosi vistiek is jos maitint pakaitom su kita taciau jau ilgai padetis nesikeicia buna ir taip kad 2k.is eiles maitinu is kaires, nes matau kad kt.nieko ner pienuko, kaip galeciau sau padet?
2.kai 9 men buvom pas gydytoja ir pasakiau, kas mazyle maitinu 4k.per diena:ryte, vakare ir 2 pries miegeli-iseina priespieciu ir pavakariu metu, ir kad dar keliasi naktim po 2k.tai ji man sako kad jau uztenka 2k.per para-ryte ir vakare, kjad nebeduociau nakti ir diena?-man sokas lengvas buvo..as taip noriu dar maitint ir maitint ir taip jau sumazejo maitinimu o cia liepia imt sumazint? kaip jus darot? ar tikrai jau pakanka 2k paroj?as dar maitinu senuoju rezimu...o beto nakti kartais ir 1k.beprabunda...ka daryt?

Atsiprasau jei jau apie tai kas kalbejot sitam forume...galiu tik vakare prieiti prie interneto ir tik trumpam.
Aciu uz atsakymus ir patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eli-eli @ 2009 01 09, 01:48)
Sveikos mamytes, dziaugiuosi kad radau foruma kur mamytes maitina MP ilgai ir tuo dziaugiasi.mano dukrytei dabar 10,5men,dar maitinu, turiu keleta klausimeliu:
1.jau gal net 2 men.kaip desine krutine yra mazesne nei kaire,lyg ir pieno matyt gaminasi maziau, stengiuosi vistiek is jos maitint pakaitom su kita taciau jau ilgai padetis nesikeicia buna ir taip kad 2k.is eiles maitinu is kaires, nes matau kad kt.nieko ner pienuko, kaip galeciau sau padet?
2.kai 9 men buvom pas gydytoja ir pasakiau, kas mazyle maitinu 4k.per diena:ryte, vakare ir 2 pries miegeli-iseina priespieciu ir pavakariu metu, ir kad dar keliasi naktim po 2k.tai ji man sako kad jau uztenka 2k.per para-ryte ir vakare, kjad nebeduociau nakti ir diena?-man sokas lengvas buvo..as taip noriu dar maitint ir maitint  ir taip jau sumazejo maitinimu o cia liepia imt sumazint? kaip jus darot? ar tikrai jau pakanka 2k paroj?as dar maitinu senuoju rezimu...o beto nakti kartais ir 1k.beprabunda...ka daryt?

Atsiprasau jei jau apie tai kas kalbejot sitam forume...galiu tik vakare prieiti prie interneto ir tik trumpam.
Aciu uz atsakymus ir patarimus smile.gif


Labukas 4u.gif

1. visu pirma moters krutys labai retai kada buna visiskai 100% simetriskos, dazniausiai visada viena buna didesne ir tai isryskeja gaminantis pienui. jeigu is vienos labiau patinka valgyti (pas mane irgi taip yra), vadinasi tam yra priezastis. gali buti, kad ne pienelio ten maziau (nos maziau valgant, maziau ir gaminasi), bet gal traukiasi lengviau, ar buna atveju, kad ne tiesiog vaikui taip patogiau ir pan. gali bandyti dazniau pasiulyti is tos nemegiamos, kad ten siek tiek daugiau gamintusi...
2.visiska nesamone tavo gydytoja patare! jeigu nori maitint ilgai, tai maitink tiek kiek vaikas nori, nors ir 100 kartu per diena thumbup.gif Jau kai ruosiesi atjunkyti, tada gali pradeti mazint maitinimu skaiciu, o dabar nekreikpk i tai demesio. Maniskis pvz N kartu i diena praso pieno - pries valgi, po valgio, siaip is idejos, priees miega, po miego ir pan.... nu ir duodu, juk negaila... tai ka dabar - pradet aiskint, kad dabar negalima, bus galima tik vakare pries miega ir pan??? doh.gif Jei nori, tai ir duodi mirksiukas.gif Reikia tik dziaugtis, kai vaikas nori, vat kai nebenores, o susirgus taip daznai buna, tada reiks galvoti, kaip cia isiulyti mirksiukas.gif

Laikykis 4u.gif
Papildyta:
Tiesa, bandyk gal ta nemegstama kruti pries duodant pasildyti kompresiuku kokiu, gal labiau patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xeditux: 09 sausio 2009 - 00:03
QUOTE(Garbanele @ 2008 12 30, 19:25)
Ilgo ir sekmingo zindymo paslaptis viena vienintele - didelis noras!!! reikia noreti is visos sirdies, jei galima taip pasakyti, tai galbut aukotis del vaiko...uzmirsti balius, isgertuves ir panasiai... Mano finiso pabaiga atejo per siu metu Kaledas, manau deti taska, ismaitinau sunu iki 2 metu 3 menesiu...bijau, kad neatimtu is manes sveikatos mazasis...
Ir vienintele klaida, kuria daro mamos tai misineliu davimas. jei pradeda trukti pieno, vaikui duoti jo kas puse valandos, kisti jam nori ar nenori, tada plys krutines, beto daug skysciu. Tad tikekite savimi ir viskas bus gerai...  ax.gif

O per visa zindymo laika jusu vaikelis gerai miegodavo?
Nes as jau pradedu galvoti gal manajam jau uzteks to pienuko g.gif , nes nei vienos nakties neismiega, o as jau pavargau, nors suprantu, kad nutraukus, gal ir neprades miegoti iskart, bet bent jau prades mokytis... g.gif
O as is savo patirties galiu pasakyti, kad norint maitinti reikia daug pastangi ideti, ir nepasiduoti sunkumams, nes ju yra ir nemazai. Misinuku davimas is dalies yra blogas zingsnis, bet nebutinai, nes as nuo antro men. iki 3-4 men., vakarais viena karta duodavau, nes labai buvo sunku suprasti kodel jis verkia. Ir kas svarbiausia, jis viska ir susveisdavo, ir dar mane ismelzdavo. Todel nemaciau nieko blogo, jei jis pavalgydavo ir daugiau, o paskui naturaliai nebedaviau ir dabar 10 men., vis maitinu, pienas niekur nedingo.
Papildyta:
QUOTE(xeditux @ 2009 01 07, 00:38)
Jau atrodydavo, kad sakes, traukia tuscia kruti, bet paimdavau, ji atitraukdavau ir pamatydavau, kad burnoje pienelis  tongue.gif  MAne tai nuramindavo ir nustojau pergyventi, pajutau, kad palaipsniui daugiau pienelio pradejo gamintis  4u.gif


As nusiraminau tik tada kai pradejau duoti papildomo maisto. biggrin.gif Tada tikrai zinojau, jei pieno ir nepakankamai, tai alkanas vis vien nera. tongue.gif Ir nustojau tikrinti, jau seniai nezinau kiek per viena karta atsigeria. Dienomis pieno jis nepasigenda, nors duodu pries miegelius ir vakare, o naktimis, nezinau, itariu, kad ne tiek pieno jam reikia, kiek nusiraminimo, t.y, soskes. O kadangi tikros nenori imti, tai mane tam isnaudoja smile.gif , todel ir mastau, gal vis gi ji mokinti jau paciam nusiraminti, nes jei krutis jam tik tam, tai cia tektu ir iki 3 m. maitinti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2009 01 09, 15:34)
O per visa zindymo laika jusu vaikelis gerai miegodavo?
Nes as jau pradedu galvoti gal manajam jau uzteks to pienuko  g.gif , nes nei vienos nakties neismiega, o as jau pavargau, nors suprantu, kad nutraukus, gal ir neprades miegoti iskart, bet bent jau prades mokytis... g.gif

Tai gi vat, kad gali ismokinti vaika miegoti nakti nebutinai nutrukus maitinima mirksiukas.gif Jei daznai valgo, palik tik viena maitinima paryciais, o kitais sykiais tegul vyras eina nuraminti mirksiukas.gif Pradzioj bus sunku, bet paskui pripras mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 09, 14:37)
Tai gi vat, kad gali ismokinti vaika miegoti nakti nebutinai nutrukus maitinima  mirksiukas.gif  Jei daznai valgo, palik tik viena maitinima paryciais, o kitais sykiais tegul vyras eina nuraminti  mirksiukas.gif  Pradzioj bus sunku, bet paskui pripras  mirksiukas.gif  4u.gif

Oi, cia musu skaudziausia vieta, vyrui i darba, ir jis jokiu budu neitu raminti jo kas pora val. doh.gif O nedavus kruties, sunus pakeltu toki aliarma blink.gif , jau bandem. Tai galvoju, jei jau nutraukti, tai jau nutraukti, kad uzmirstu kruti. Suejus metukams, tam jau tikrai rysiuos, o dabar imsiu mazinti iki naktinio maitinimo, o paskui ir jo nebeduosiu. Nezinau, kiek tiesos, bet kuo didesnis vaikas, tuo sunkiau nujunkyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IgLi: 09 sausio 2009 - 13:47
QUOTE(Diax @ 2009 01 07, 21:44)
O kas per pasekmės buvo?  unsure.gif

užpyko, kad krūptelėjau, pabariau- nu nu nu...ir tada pažiūrėjo į mane tokiom akytėm ir visai atsisakė imt...ir taip visą dieną doh.gif ...man jau taip negera ant d-šios buvo, staiga mano kleckutė atsisako žįsti blush2.gif ...na bet naktį kai buvo mieguista vėl įsiūliau...ir po pamažu vėl viskas stojo į savo vietas....dar vieną kartą buvo įkandus, bet stengiausi nereguot...ir viskas gerai.....tai va mums tas variantas parodyti, vaikui, kad negalima nepasiteisino schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2009 01 09, 13:34)
As nusiraminau tik tada kai pradejau duoti papildomo maisto. biggrin.gif Tada tikrai zinojau, jei pieno ir nepakankamai, tai alkanas vis vien nera. tongue.gif Ir nustojau tikrinti, jau seniai nezinau kiek per viena karta atsigeria. Dienomis pieno jis nepasigenda, nors duodu pries miegelius ir vakare, o naktimis, nezinau, itariu, kad ne tiek pieno jam reikia, kiek nusiraminimo, t.y, soskes. O kadangi tikros nenori imti, tai mane tam isnaudoja  smile.gif , todel ir mastau, gal vis gi ji mokinti jau paciam nusiraminti, nes jei krutis jam tik tam, tai cia tektu ir iki 3 m. maitinti. doh.gif

Duokit arbatėlę naktimis - žindukas, šiltas vandenukas, gal jam atstos krūtį ax.gif Nebandėt?

QUOTE(Agotė @ 2009 01 09, 13:55)
užpyko, kad krūptelėjau, pabariau- nu nu nu...ir  tada pažiūrėjo į mane tokiom akytėm ir visai atsisakė imt...ir taip visą dieną doh.gif ...man jau taip negera ant d-šios buvo, staiga mano kleckutė atsisako žįsti blush2.gif ...na bet naktį kai buvo mieguista vėl įsiūliau...ir po pamažu vėl viskas stojo į savo vietas....dar vieną kartą buvo įkandus, bet stengiausi nereguot...ir viskas gerai.....tai va mums tas variantas parodyti, vaikui, kad negalima nepasiteisino schmoll.gif

Na, neparodyt. Bet reikia su nosytės užspaudimu sužaisti tokį žaidimą: veiksmas-atsakas... Lyg tai natūralus dalykas būtų. Pvz. jei duri į pirštą, jį skauda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saule.a @ 2009 01 08, 16:08)
gerk siltas arbatas:

oziarucio ( yra pirkt Pelesos g.7, ,,Sirdazoles" viastinej)-nr.1 dalykas
dilgeliu
krapu seklu
sekmes, noras maitinti ir mamos meile gali viska smile.gif


aciuks.gif

Labai dėkinga visoms mamytėms už atsakymus, palaikymą ir patarimus wub.gif friends.gif notworthy.gif

Panašu, kad pienuko daugėja clap.gif clap.gif clap.gif

assa.gif assa.gif assa.gif

didis.gif
Atsakyti