Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(Juna08 @ 2009 01 05, 00:37)
swoon.gif Man vien nuo tos minties plaukai pasišiaušia  doh.gif


Joooo, ziauru. Dar tik desnos paraude. Bet vienos puses jau net su dantu sepeteliu neleidzia valyti, tai jauciu tuoj kalsis doh.gif


O siaip tai man labai keista ta dantu dygimo tvarka. Ta prasme, kad is pradziu kruminiai prasikala, o tik po to iltiniai....
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 04, 22:35)
Mums dabar iltiniu eile  doh.gif  Na dar su nei vienais taip nesikandziojo, kaip su siais....

bijau ir laukt...mums dar tik trečias kapliukas prasikalęs blush2.gif ...nors viršus jau sutinęs gerokai...gal tuoj daugiau lys doh.gif
Atsakyti
na tkiuosi mano NOjus su savo penkiais dantim neprades labaiu kandziotis..
o klausykit, pastebejau kad jis tuos dantis viena i kita trina...idomu ka tai reiskia?
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 01 05, 01:18)
na tkiuosi mano NOjus su savo penkiais dantim neprades labaiu kandziotis..
o klausykit, pastebejau kad jis tuos dantis viena i kita trina...idomu ka tai reiskia?


Tai reiskia, kad vaikas suprato, jog kazka burnoje turi ir tas kazkas idomu garsa skleidzia lotuliukas.gif tai normalu mirksiukas.gif maniskis irgi griezdavo karts nuo karto dienos metu 4u.gif dar jiems labai idomu pirstais tuos dantis ciupineti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xeditux: 04 sausio 2009 - 23:25
QUOTE(xeditux @ 2009 01 05, 00:22)
Tai reiskia, kad vaikas suprato, jog kazka burnoje turi ir tas kazkas idomu garsa skleidzia  lotuliukas.gif  tai normalu  mirksiukas.gif  maniskis irgi griezdavo karts nuo karto dienos metu  4u.gif dar jiems labai idomu pirstais tuos dantis ciupineti  thumbup.gif

a, tai gerai, ne nu tai pirstai tai apskritai pas ji is burnos neislenda smile.gif nu vsio, einu miegot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2009 01 04, 22:31)
Gali nusipirkti sterilių vienkartinių maišelių, jų talpa 180 ml (nors gal būna ir kitokia). Pirkau Babycenter parduotuvėje (kainavo apie 24 Lt), manau, jų turėtų būti ir kitose vaikų prekių parduotuvėse. Avent indeliai brangesni, bet juos gali naudoti keletą kartų.
Nutrauktą pieną būtinai reikia užšaldyti per 24 val., laikyti gali šaldytuvo šaldiklyje su kitais produktais. -20 laipsnių temp.galima laikyti  iki 6 mėn., -12 laipsnių - iki 3 mėn., 4-5 laipsnių - 72 val.
Ištraukus iš šaldiklio reikia laikyti šaldytuve, atšildant pamažu, nes jei ištrauksi į kambario temperatūrą, žus visos biologiškai aktyvios medžiagos. Atšildyto pakartotinai užšaldyti negalima, bet šaldytuve galima laikyti iki 48 val. Mikrobangėj atšildyti negalima, nes pienas užverda, žūsta visos naudingos medžiagos  4u.gif


Gera ideja thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, HELP! help.gif

Maitinu savo mergutę Mp jau 5-tas mėnuo ir labai tuom didžiuojuosi (-vausi). Sunki buvo pradžia, antspenio neišvengėm jau nuo trečios žindymo dienos. Apturėjom tikrai sunkias krizes:1 mėn. ir 3 mėn. Išgyvenom. Ir kai jau patikėjau, kad viskas gerai, o žindymas pradėjo teikt tikrą malonumą pradėjo mums dantukai kaltis... Mergina patapo irzli ir apetitą prarado. Jei anksčiau abi krūtis (na, gal pusantros) ištuštindavo, tai dabar vos vos vieną įveikdavo. Ir šitaip 2 savaites. doh.gif Logiška to pasekmė - sumažėjo pienuko. cray.gif
Tie dantukai nevidonai prieš keletą dienų išlindo, mergina pralinksmėjo ir... pareikalavo daugiau pienelio.
Klykia iš bado, man krūtis (spenelius) jau trečia para skauda nuo žindimo intensyvumo (o gal ir dantukų), o pieno nedaugėėėėėjaaaaa cray.gif cray.gif cray.gif

Taip tikėjaus mažę bent iki pusės metukų savo pieneliu išmaitint, o va tau.... verysad.gif O ir pas gydytojytę kitą savaitę tiesiog bijau eiti: mes ir taip nedaug priaugdavom, o šį mėnesį po tokių "dietų" bijau, kad nė 100 gr nebūsim sugraibę.

Ai, susinervinau, jei ryt vėl tas pats bus, eisiu mišinio ieškot - negaliu žiūrėt į alkanas vaiko akis verysad.gif

angel_sadangel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovile01: 06 sausio 2009 - 23:23
QUOTE(dovile01 @ 2009 01 07, 01:21)
Merginos, HELP!  help.gif

Maitinu savo mergutę Mp jau 5-tas mėnuo ir labai tuom didžiuojuosi (-vausi). Sunki buvo pradžia, antspenio neišvengėm jau nuo trečios žindymo dienos. Apturėjom tikrai sunkias krizes:1 mėn. ir 3 mėn. Išgyvenom. Ir kai jau patikėjau, kad viskas gerai, o žindymas pradėjo teikt tikrą malonumą pradėjo mums dantukai kaltis... Mergina patapo irzli ir apetitą prarado. Jei anksčiau abi krūtis (na, gal pusantros) ištuštindavo, tai dabar vos vos vieną įveikdavo. Ir šitaip 2 savaites.  doh.gif Logiška to pasekmė - sumažėjo pienuko.  cray.gif
Tie dantukai nevidonai prieš keletą dienų išlindo, mergina pralinksmėjo ir... pareikalavo daugiau pienelio.
Klykia iš bado, man krūtis (spenelius) jau trečia para skauda nuo žindimo intensyvumo (o gal ir dantukų), o pieno nedaugėėėėėjaaaaa cray.gif cray.gif cray.gif

Taip tikėjaus mažę bent iki pusės metukų savo pieneliu išmaitint, o va tau....  verysad.gif O ir pas gydytojytę kitą savaitę tiesiog bijau eiti: mes ir taip nedaug priaugdavom, o šį mėnesį po tokių "dietų" bijau, kad nė 100 gr nebūsim sugraibę.

Ai, susinervinau, jei ryt vėl tas pats bus, eisiu mišinio ieškot - negaliu žiūrėt į alkanas vaiko akis  verysad.gif

angel_sadangel.gif


NUSIRAMINK! 4u.gif Visu pirma, normaliai jus to svorio priauginejat! Jeigu istvret priesa tai krizes, tai ir dabar istversit! Tik nesinervuok 4u.gif Pamirsk misineli, nes jeigu dabar jo duosi, tai pieno ne tik kad nepadauges, bet netgi pamazes...
1 - gerk daug siltos arbatos (tikrai labai daug)
2 - maitink mazaja kuo dazniau 4u.gif
Kai krutys prisitaiko prie paklausos, jos tiek ir gamina. Kai paklausa padideja, joms reikia siek tiek laiko, kad padidintu siulomo pienelio kieki mirksiukas.gif Todel geriausia iseitis tokiu atveju yra tiesiog duoti vaikui zisti kruti ir gerti gaug vandens bei arbatu.
MAn panasiai buvo kai vaikas kelis kartus susirgo... Jis pas mane jau kieta maista valgo. Bet susirges jo atsisake ir gere tik MP. Jau atrodydavo, kad sakes, traukia tuscia kruti, bet paimdavau, ji atitraukdavau ir pamatydavau, kad burnoje pienelis tongue.gif MAne tai nuramindavo ir nustojau pergyventi, pajutau, kad palaipsniui daugiau pienelio pradejo gamintis 4u.gif

Beje, gali pabandyti pasidaryti giros namines. Nors ir sako, kad tokie gerimai nieko nepadeda, bet man ji kaip saulegrazos, labai "uzkabliuodavo", daug isgerdavau ir turbut del didesnio skysciu kiekio daugiau pienelio budavo... (yra Rimi "gera gira" vadinasi)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xeditux: 06 sausio 2009 - 23:40
xeditux- nepasiduok!! Mano atvejis ir buvo panasus bet staigu Mp sumazejima sukele sunelio liga(jam buvo 4men ir gulejom 1,5sav ligonineje). Aisku jis svorio numete, pasilpo. Gydytojai is karto rekomendavo misinuka, bet as sakiau kad kai grisim namo viskas turetu atsistatyti ir tik deka stiprios valios, vyro palaikymo pasiseke mums. Mp padaugejo pamazu, sunelio apetitas pagerejo ir jis reikalavo kruties. Kelias naktis kartu miegojom, zinde kas valanda, glaudziau ir mylavau kiek isgaledama, tvirtai tikejau kad mums pasiseks. Isbridom is tos krizes, po to dar buvo kelios bet as savo mazyli maitinu iki siol (jam 1metai4men). Gal mano istorija tau pades patiketi kad viskas bus gerai! Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2009 01 07, 01:44)
xeditux- nepasiduok!!


4u.gif Tai kad ne man pagalbos reikia blush2.gif o Dovile01 mirksiukas.gif
Vis tiek saunu, kad pasidalinai savo patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 07, 00:38)
NUSIRAMINK!  4u.gif  Visu pirma, normaliai jus to svorio priauginejat! Jeigu istvret priesa tai krizes, tai ir dabar istversit!



QUOTE(rence25 @ 2009 01 07, 00:44)
Gal mano istorija tau pades patiketi kad viskas bus gerai! Sekmes!



Labai labai ačiū už palaikymą, mielos! wub.gif

Po balionėlį Jums 4u.gif ir 4u.gif

Būtinai pasinaudosiu judviejų patirtim: varau į prekybcentrį ir ne mišinuko ieškot, o prisipirksiu girų, nealkoholinio alaus ir daud daug kvapnių arbatų blush2.gif ax.gif
Atsakyti
AusraR, nesenai perskaičiau patarimą kaip atpratinti vaikus nuo kandžiojimosi ax.gif Sako, kai kanda reikia susitvardyti, kad nepašoktum ir neišgąsdint vaiko, bet su papuku užspausti nosytę (taip priglausti vaiką, kad jis nebegalėtų įkvėpt ir gautų išsižioti). Taip nuolat kartoti, kol jis supras, kad kandimą lydi dusimas. Pabandyk mirksiukas.gif
Papildyta:
Ai, beje, jei kandžiojasi gale maitinimo, tai nosytės užspaudimo neprireiks, reikia anksčiau nutraukti maitinimą ir duoti kramtuką mirksiukas.gif
Atsakyti