Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

Sūneliui beveik 18 men, maitinu MP. Dar labai noreciau maitinti keleta menesiu, galbut iki 2 metuku. Paskutiniu metu kazkaip pradejau jaustis kazkiek nusilpusi, eme svaigti galva. Nors vartoju elevit (ne nuolat) zindymo laikotarpiu, pamaniau, ar gali tai buti kazkaip susije su zindymu. Galbut man jau paciai truksta kazkokiu medziagu del zindymo. Ar gali cia buti kazkoks rysys? Emiau mastyti, kad galbut del to jau laikas nutraukti maitinima verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2009 01 01, 17:35)
Sūneliui beveik 18 men, maitinu MP. Dar labai noreciau maitinti keleta menesiu, galbut iki 2 metuku. Paskutiniu metu kazkaip pradejau jaustis kazkiek nusilpusi, eme svaigti galva. Nors vartoju elevit (ne nuolat) zindymo laikotarpiu, pamaniau, ar gali tai buti kazkaip susije su zindymu. Galbut man jau paciai  truksta kazkokiu medziagu del zindymo.  Ar gali cia buti kazkoks rysys? Emiau mastyti, kad galbut del to jau laikas nutraukti maitinima verysad.gif

sunku pasakyt.....šiaip aš asmeniškai nemanau, kad dėl žindymo galėtum jausti silpnumą, bet, kad gal trūksta tau kokių medžiagų pvz.geležies....poilsio, miego...ir dar įv.priežasčių gali būti.....kaip maitiniesi?....

aš 13-as mėn maitinu....tai vienintelė problema su kuria dabar susidūriau, tai įkandimai doh.gif .....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 01 sausio 2009 - 23:32
QUOTE(ciuke @ 2009 01 01, 19:35)
Sūneliui beveik 18 men, maitinu MP. Dar labai noreciau maitinti keleta menesiu, galbut iki 2 metuku. Paskutiniu metu kazkaip pradejau jaustis kazkiek nusilpusi, eme svaigti galva. Nors vartoju elevit (ne nuolat) zindymo laikotarpiu, pamaniau, ar gali tai buti kazkaip susije su zindymu. Galbut man jau paciai  truksta kazkokiu medziagu del zindymo.  Ar gali cia buti kazkoks rysys? Emiau mastyti, kad galbut del to jau laikas nutraukti maitinima verysad.gif


O gal tai susije su nestumu? Gal pilvelyje kazkas gyvena smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Agotė @ 2009 01 02, 01:32)
aš 13-as mėn maitinu....tai vienintelė problema su kuria dabar susidūriau, tai įkandimai doh.gif .....


Nu as tai kankinuosi paskutinem dienos doh.gif visiskai nesusitvarkau su savo mazium, kuris pastoviai kanda ir juokiasi doh.gif siaubekas kazkoks, kaip zaidimas jau jam doh.gif labai tikiuosi, kad cia vel dantys blink.gif
Ir apskritai toks naglietis pasidare, kad jau vieno papo neuztenka, reikia, kad abu butu. tada pageria is vieno, po to is kito ir vat taip zaidzia atsisedes vacation4.gif
Atsakyti
jo...mano su keturiais dantim ir tai kandziojasi...kas bus paskui..na bent tiek kad specialiai jau nekanda bet matyt dar visko bus...
na ka...man savo pieno bara vel teks atidaryt pilnu pajegumu...Nojui dantys tai nieko nevalgo tik duona su pienu smile.gif Arijui temperatura kazko atsirado...tai arba susalo arba irgi dantys jau...tai jauciu irgi nieko nevalgys doh.gif
Atsakyti
Mano nuomone tokia, pirmaisiais metais kudikis geria mamos pienuka, o jau antraisiais - mamos krauja. Tikrai didziujuosiu tom mamytem, kuros maitina ilgiau, bet as tikriasiai to nedarysiu. Nors bus matyt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 01, 23:47)
O gal tai susije su nestumu? Gal pilvelyje kazkas gyvena  smile.gif

Papildyta:
Nu as tai kankinuosi paskutinem dienos  doh.gif  visiskai nesusitvarkau su savo mazium, kuris pastoviai kanda ir juokiasi  doh.gif  siaubekas kazkoks, kaip zaidimas jau jam  doh.gif  labai tikiuosi, kad cia vel dantys  blink.gif
Ir apskritai toks naglietis pasidare, kad jau vieno papo neuztenka, reikia, kad abu butu. tada pageria is vieno, po to is kito ir vat taip zaidzia atsisedes vacation4.gif

skaičiau tavo bėdeles kitoj temelėj(vyresnio vaiko žindymas, bandžiau atsakyt)....sunku psichologiškai, kai suplanuoji maitint iki tam tikro laiko, pvz kol pats atsisakys....o čia štai dar visokie įkandimai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(deivilyte @ 2009 01 04, 10:28)
Mano nuomone tokia, pirmaisiais metais kudikis geria mamos pienuka, o jau antraisiais - mamos krauja. Tikrai didziujuosiu tom mamytem, kuros maitina ilgiau, bet as tikriasiai to nedarysiu. Nors bus matyt.  4u.gif

na čia jau tikrai tik tavo nuomonė smile.gif ....

šiaip kiekvienam žurnale išsakytos gyd.mokslininkų, psichologų nuomonės yra ...kad pats vaikas ggeriausia žino kada atsisakyt pienuko....

beje neblogas straipsniukas yra apie nujunkymą.... šio mėn mamos žurnale mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 30, 23:01)
o mano vaikui nezinau kas pasidare....nebemiega diena...tiksliau miegotu papa isikandes, bet as jau nebegaliu taip...jis su savo tais dantim man visai nugrauzt baigia...nros ir nekanda specialiai, bet netycia vistiek sugeba ikast....tai ir nebemiega....nebent lauke koki pusvalandi nusnaudzia vezime....na tikekimes kad tai dantys ir greit praeis...nes jau beveik dvi savaites taip...baigiu nuprotet...jau kai pagalvoju apie maitinima ir migdyma tai kunas tik pasisiausia  blink.gif


Laikykis 4u.gif
Maniškis dar neturi viršutinių dantų, tai nesikramto, bet su baime (ne)laukiu, kol jie išdygs...
Atsakyti
na mums jau antras isdygo, bet man turbut paranoja doh.gif atrodo kad kai zinda tai jauciu tuos jo dantukus doh.gif kol kas tik karteli krimstelejo blink.gif tikiuos daugiau nedarys taip blush2.gif
Atsakyti
Mamytės, kurios saugo nutrauktą pienuką, gal galėtumėte pasidalinti patirtimi? Bandau pagausinti savo mažylei pienuką (kartais būna, kad jos apetitas labai padidėja trumpam), tai po kiekvieno maitinimo nusitraukiu likučius. Per parą susidaro šiokia tokia atsarga, kuri dažnai iškeliauja lauk nepanaudota. Girdėjau apie pienuko šaldymą. Tačiau kur įsigyti šaldymui skirtos taros (girdėjau apie maišelius)? Vaistinėje mačiau AVENT indelius, tačiau jie nepigūs ir per dideli (man užtektų šaldymui ir 40 ml talpų, tik ar tokių būna?). Be to, kokiomis sąlygomis reiktų laikyti užšaldytą pienuką, ar tam tinka šaldytuvo šaldiklis, kuriame laikomi ir kiti produktai? Ir kiek laiko galima saugoti tokį pienuką? Kaip paskui paruošti jį naudoti? Labai lauksiu informacijos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(RituteT @ 2009 01 04, 20:20)
Mamytės, kurios saugo nutrauktą pienuką, gal galėtumėte pasidalinti patirtimi?


Gali nusipirkti sterilių vienkartinių maišelių, jų talpa 180 ml (nors gal būna ir kitokia). Pirkau Babycenter parduotuvėje (kainavo apie 24 Lt), manau, jų turėtų būti ir kitose vaikų prekių parduotuvėse. Avent indeliai brangesni, bet juos gali naudoti keletą kartų.
Nutrauktą pieną būtinai reikia užšaldyti per 24 val., laikyti gali šaldytuvo šaldiklyje su kitais produktais. -20 laipsnių temp.galima laikyti iki 6 mėn., -12 laipsnių - iki 3 mėn., 4-5 laipsnių - 72 val.
Ištraukus iš šaldiklio reikia laikyti šaldytuve, atšildant pamažu, nes jei ištrauksi į kambario temperatūrą, žus visos biologiškai aktyvios medžiagos. Atšildyto pakartotinai užšaldyti negalima, bet šaldytuve galima laikyti iki 48 val. Mikrobangėj atšildyti negalima, nes pienas užverda, žūsta visos naudingos medžiagos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2009 01 04, 20:10)
Maniškis dar neturi viršutinių dantų, tai nesikramto, bet su baime (ne)laukiu, kol jie išdygs...


Mums dabar iltiniu eile doh.gif Na dar su nei vienais taip nesikandziojo, kaip su siais....

Papildyta:
QUOTE(Juna08 @ 2009 01 04, 23:31)
Gali nusipirkti sterilių vienkartinių maišelių, jų talpa 180 ml (nors gal būna ir kitokia). Pirkau Babycenter parduotuvėje (kainavo apie 24 Lt), manau, jų turėtų būti ir kitose vaikų prekių parduotuvėse. Avent indeliai brangesni, bet juos gali naudoti keletą kartų.
Nutrauktą pieną būtinai reikia užšaldyti per 24 val., laikyti gali šaldytuvo šaldiklyje su kitais produktais. -20 laipsnių temp.galima laikyti  iki 6 mėn., -12 laipsnių - iki 3 mėn., 4-5 laipsnių - 72 val.
Ištraukus iš šaldiklio reikia laikyti šaldytuve, atšildant pamažu, nes jei ištrauksi į kambario temperatūrą, žus visos biologiškai aktyvios medžiagos. Atšildyto pakartotinai užšaldyti negalima, bet šaldytuve galima laikyti iki 48 val. Mikrobangėj atšildyti negalima, nes pienas užverda, žūsta visos naudingos medžiagos  4u.gif


As laikydavau Avent indeliuose. Jie labai patogus, pvz dabar kosyte juose karts nuo karto laikau. I kelione juos patogu pasiimti, susideti kokias kruopas kosytei virt ir pan....
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2009 01 04, 22:35)
Mums dabar iltiniu eile  doh.gif  Na dar su nei vienais taip nesikandziojo, kaip su siais....


swoon.gif Man vien nuo tos minties plaukai pasišiaušia doh.gif
Atsakyti