Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

Ilgo ir sekmingo zindymo paslaptis viena vienintele - didelis noras!!! reikia noreti is visos sirdies, jei galima taip pasakyti, tai galbut aukotis del vaiko...uzmirsti balius, isgertuves ir panasiai... Mano finiso pabaiga atejo per siu metu Kaledas, manau deti taska, ismaitinau sunu iki 2 metu 3 menesiu...bijau, kad neatimtu is manes sveikatos mazasis...
Ir vienintele klaida, kuria daro mamos tai misineliu davimas. jei pradeda trukti pieno, vaikui duoti jo kas puse valandos, kisti jam nori ar nenori, tada plys krutines, beto daug skysciu. Tad tikekite savimi ir viskas bus gerai... ax.gif
Atsakyti
Patarkite mamos blush2.gif Pagal mano mažylės apetitą tenka jau maitinti per tą patį maitinimą iš abiejų papulių, nes kitaip nenurimsta (nors privalgiusi dažnai atpila, o anksčiau jai užtekdavo ir vieno papulio). Kol kas pienuko padaugėjimo tik laukiu ir vis tikiuosi, kad užteks jo... Tik ar jo padaugės tiek, kad vėl galėčiau maitinti iš vienos pusės per maitinimą? Vis norisi, kad atsargos būtų kita blink.gif
Tiesa, valgo mano mažylė kas 3-4 valandas, nes kitaip, jeigu žadinu anksčiau, daug pykčio būna ir nenori ji tuomet valgyti... Vis bijau, kad pienuko pritruks, net galvoju, kad reiktų nusipirkti "atsargai" mišinuko (gal patarsite kokį pirkti, jeigu reiktų kada primaitinti).
Atsakyti
QUOTE(RituteT @ 2008 12 30, 20:33)
Patarkite mamos  blush2.gif  Pagal mano mažylės apetitą tenka jau maitinti per tą patį maitinimą iš abiejų papulių, nes kitaip nenurimsta (nors privalgiusi dažnai atpila, o anksčiau jai užtekdavo ir vieno papulio). Kol kas pienuko padaugėjimo tik laukiu ir vis tikiuosi, kad užteks jo... Tik ar jo padaugės tiek, kad vėl galėčiau maitinti iš vienos pusės per maitinimą? Vis norisi, kad atsargos būtų kita  blink.gif 
Tiesa, valgo mano mažylė kas 3-4 valandas, nes kitaip, jeigu žadinu anksčiau, daug pykčio būna ir nenori ji tuomet valgyti... Vis bijau, kad pienuko pritruks, net galvoju, kad reiktų nusipirkti "atsargai" mišinuko (gal patarsite kokį pirkti, jeigu reiktų kada primaitinti).

Nepirkti jokio schmoll.gif Jei nori, kad vienoje krutyje gamintusi daugiau pieno, reiktu tik su ja ir maitinti kuo ilgiau. Jeigu nesigauna, tada maitink taip:
duodi tarkim kairiaja
tada duodi desine
ir tada vel duodi kaire. nors ir atrodo, kad ji tuscia, leisk ciulpti, tai skatins pienelio gamyba.
Atmink, kad pienelio gaminaasi pagal paklausa. anksciau maitindavai is vienos, todel jo daugiau ir pasigamindavo. o dabar tas pats kiekis dalinas is 2...
Gerk daug siltu skysciu ir nepergyvenk del pienelio "trukumo", nes jeigu maitinsi, tai jo tikrai netruks 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xeditux: 30 gruodžio 2008 - 18:44
QUOTE(Garbanele @ 2008 12 30, 18:25)
ismaitinau sunu iki 2 metu 3 menesiu...

šaunuolė thumb_yello.gif
Atsakyti
Ačiū mamoms už visus patarimus 4u.gif Pasiskaičius Jūsų tiesiog atsiranda naujų jėgų nepasiduoti ir toliau maitinti mažylę tik savo pienuku... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2008 12 30, 17:34)
Jei neramu dėl svorio, eikit pasisverkit į polikliniką.

Ai, kaip čia pasakius... Bus kitos svarstyklės, kita sesutė svers, bus nekakojęs/pakakojęs, pavalgęs/nevalgęs - tiek tam mažam kliackui tereikia, kad keli gramai pastatytų mamą ant blakstienų. Plius, vaikai auga šuoliais - jei buvo neseniai svertas, gal kaip tik ėjo tas etapas, kai jis mažiau augo...
Jei vaikas sveikas, pakankamai būdrauja ir gerai šlapinasi, sverčiau ne dažniau, nei kartą per mėnesį.
Atsakyti
o mano vaikui nezinau kas pasidare....nebemiega diena...tiksliau miegotu papa isikandes, bet as jau nebegaliu taip...jis su savo tais dantim man visai nugrauzt baigia...nros ir nekanda specialiai, bet netycia vistiek sugeba ikast....tai ir nebemiega....nebent lauke koki pusvalandi nusnaudzia vezime....na tikekimes kad tai dantys ir greit praeis...nes jau beveik dvi savaites taip...baigiu nuprotet...jau kai pagalvoju apie maitinima ir migdyma tai kunas tik pasisiausia blink.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 31, 01:01)
o mano vaikui nezinau kas pasidare....nebemiega diena...tiksliau miegotu papa isikandes, bet as jau nebegaliu taip...jis su savo tais dantim man visai nugrauzt baigia...nros ir nekanda specialiai, bet netycia vistiek sugeba ikast....tai ir nebemiega....nebent lauke koki pusvalandi nusnaudzia vezime....na tikekimes kad tai dantys ir greit praeis...nes jau beveik dvi savaites taip...baigiu nuprotet...jau kai pagalvoju apie maitinima ir migdyma tai kunas tik pasisiausia  blink.gif

Na laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 30, 23:01)
o mano vaikui nezinau kas pasidare....nebemiega diena...tiksliau miegotu papa isikandes, bet as jau nebegaliu taip...jis su savo tais dantim man visai nugrauzt baigia...nros ir nekanda specialiai, bet netycia vistiek sugeba ikast....tai ir nebemiega....nebent lauke koki pusvalandi nusnaudzia vezime....na tikekimes kad tai dantys ir greit praeis...nes jau beveik dvi savaites taip...baigiu nuprotet...jau kai pagalvoju apie maitinima ir migdyma tai kunas tik pasisiausia  blink.gif

toks mažiukas ir jau kandžiojasi ax.gif ...na maniškei dar tik trečias prasikalė, tai man gal taip ir atrodo blush2.gif

o dėl miego, tai mano išvis nemiegotų niekada, jei aš nemigdyčiau smile.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2008 12 31, 00:38)
toks mažiukas ir jau kandžiojasi ax.gif ...na maniškei dar tik trečias prasikalė, tai man gal taip ir atrodo blush2.gif

o dėl miego, tai mano išvis nemiegotų niekada, jei aš nemigdyčiau smile.gif ...

na jam jau penktas kalasi, tai ir piktas kaip sirse...diena istisai ant ranku ir vistiek zyzia, nieko nevalgo be MP nu ir tt. O del kandimo tai jis nekanda specialiai, bet tai jam uzmigus zandikaulis atsipalaiduoja ir susikanda, tai galva kur kryyypt aisku su papuliu dantyse nu ir tt ir pan...
migdyt tai man irgi reikia, ebt anksciauuztekdavo tik uzmigdyt su papuliu, o dabr jis ir miega isikandes...na gal ta nemalonu jausma pakenteciau, ebt gi yra darir kitas vaikas, kuriam tiap pat demesio reikia !!!
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 31, 10:03)
na jam jau penktas kalasi, tai ir piktas kaip sirse...diena istisai ant ranku ir vistiek zyzia, nieko nevalgo be MP nu ir tt. O del kandimo tai jis nekanda specialiai, bet tai jam uzmigus zandikaulis atsipalaiduoja ir susikanda, tai galva kur kryyypt aisku su papuliu dantyse nu ir tt ir pan...
migdyt tai man irgi reikia, ebt anksciauuztekdavo tik uzmigdyt su papuliu, o dabr jis ir miega isikandes...na gal ta nemalonu jausma pakenteciau, ebt gi yra darir kitas vaikas, kuriam tiap pat demesio reikia !!!

O tūtuko neima? Gal ir ne pats geriausias variantas, bet išeities reikia ieškot... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 12 31, 13:16)
O tūtuko neima? Gal ir ne pats geriausias variantas, bet išeities reikia ieškot...  unsure.gif

nu ima, grauzia kaip eilini zaisla lotuliukas.gif bet su papulio pakaitalu ir miegeliu jam tai nesirisa smile.gif
Atsakyti