Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(Juna08 @ 2008 12 29, 21:15)
Pritariu doris - jei tiek, kiek yra, nebeužtenka, tai duok tiek, kiek nori ir po kelių dienų pasiūla atitiks paklausą, susireguliuos valgymo ritmas ir bus taip, kaip anksčiau  mirksiukas.gif  Vadovaujantis tokiu principu niekada nereikės mišinukų smile.gif


bandysim kaip nors tas dieneles prasimaitint... tik labai issigandus buvau, kad pienukas nedingtu, gal susipras krutine, kad daugiau reikia prigamint blush2.gif
Atsakyti
na mano vaikai pagaliau pradejo valgyt koses smile.gif bet valgo tik darzovienes..kruopu niekaip...jau ir pirktiniu pripirkau su pienu, na misiniu, nieko...Nojus tiesa nelabai valgo, bet dabar jau matau kad jam dantai...dar vienas beveik islindo jau ir dar vienas ruosiasi...tai jau tures 5 ir 6 dygsta blink.gif o broliukas vis dar neturi nei vieno blink.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 29, 23:55)
dar vienas beveik islindo jau ir dar vienas ruosiasi...tai jau tures 5 ir 6 dygsta  blink.gif o broliukas vis dar neturi nei vieno  blink.gif

Na matai matai kaip idomiai ax.gif kokie visi vaikai skirtingi...
Papildyta:
QUOTE(alize @ 2008 12 29, 23:34)
tik labai issigandus buvau, kad pienukas nedingtu, gal susipras krutine, kad daugiau reikia prigamint  blush2.gif


Nu as negaliu, jau nebeisivaizduoju kaip visas mamas reikia itikinti, kad pienelis is niekur nieko nedingsta doh.gif Cia as apskritai sneku mirksiukas.gif Kad tas sovietinis mamu itikinimas buvo toks gilus, kad dar siais laikais visos mamos bijo:
"ar tik pienelio nesumazejo"
"ar jo pakanka"
"per mazai istraukia" ir pan....
4u.gif MAMYTES BRANGIOSIOS, "RAMIAKAS" - PIENELIS NIEKUR NEDINGS, jei maitinsite savo leliukus tiek kiek jie nori ir tada kada jie nori thumbup.gif Neikisite misinuku ir buteliuku! Vaikuciai buna neramus dazniausiai visai ne nuo pienelio trukumo 4u.gif 4u.gif 4u.gif Miegelis irgi priklauso visai ne nuo suvalgyto pienelio kiekio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xeditux: 29 gruodžio 2008 - 22:29
QUOTE(AusraR @ 2008 12 29, 21:55)
na mano vaikai pagaliau pradejo valgyt koses smile.gif bet valgo tik darzovienes..kruopu niekaip...jau ir pirktiniu pripirkau su pienu, na misiniu, nieko...


Va, o maniškis pradėjo nebemėgti daržovienių, už tai kruopienes lapnoja, net ausys linksta. Net grikius. Įdėjom bananų ir patiko tongue.gif Taigi bendrai perėjom prie Nordico.
Jei nesi nusiteikus prieš pirktines užpilamas kruopienes, nupirk Sinlaco alergiškiems vaikams - tokia skani, kad neįsivaizduoju, kaip galima nevalgyt (man net per skani, tiesą sakant). Aš nebeduosiu, nes bijau, kad kitų košių nebevalgys. Pabandėm ir gana ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2008 12 30, 00:51)
Jei nesi nusiteikus prieš pirktines užpilamas kruopienes, nupirk Sinlaco alergiškiems vaikams - tokia skani, kad neįsivaizduoju, kaip galima nevalgyt (man net per skani, tiesą sakant). Aš nebeduosiu, nes bijau, kad kitų košių nebevalgys. Pabandėm ir gana  ax.gif

O maniskis pvz jos nevalgo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 29, 21:55)
na mano vaikai pagaliau pradejo valgyt koses smile.gif bet valgo tik darzovienes..kruopu niekaip...jau ir pirktiniu pripirkau su pienu, na misiniu, nieko...Nojus tiesa nelabai valgo, bet dabar jau matau kad jam dantai...dar vienas beveik islindo jau ir dar vienas ruosiasi...tai jau tures 5 ir 6 dygsta  blink.gif o broliukas vis dar neturi nei vieno  blink.gif

Sveikinu pradejus valgyt kosytes, su besikalanciu sestu dantuku ir labai labai grazia data siandien 4u.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2008 12 29, 23:51)
Va, o maniškis pradėjo nebemėgti daržovienių, už tai kruopienes lapnoja, net ausys linksta. Net grikius. Įdėjom bananų ir patiko  tongue.gif  Taigi bendrai perėjom prie Nordico.
Jei nesi nusiteikus prieš pirktines užpilamas kruopienes, nupirk Sinlaco alergiškiems vaikams - tokia skani, kad neįsivaizduoju, kaip galima nevalgyt (man net per skani, tiesą sakant). Aš nebeduosiu, nes bijau, kad kitų košių nebevalgys. Pabandėm ir gana  ax.gif

na as irgi dejau banano i kruopiene, ir obuolio dejau...nieko....tu uzpilamu tai sakaiu nepirksiu, bet jau dabar prisipirkau, aptamilo kukuruzu ir ryziu, dar milupos avizine, dar ten kazkokia. Man tai jos visos skanios, ale vaikams matyt kitaip atrodo....nieko, pati suvalgysiu smile.gif matyt nereik dar jiems tu medizagu kurios kruopose yra wink.gif
o darzoviena tai as vis vienoda verdu (bulve, morka , moliugas , kopustas) ka jau ten prigalvosi, tai pradejau sviesto det ir pradejo valgyt. Bet vakar i kaima vaziavom, tai galvoju ir paivairinimui ir paprasciau nupirksiu pirktines, su spinatais ir brokoliais, tai taip susirauke valge..Nojus du saukstelius paragavo ir nevalge, Arijus siaip taip sukimso smile.gif uztat kakina zaliai dabar lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas mamukai 4u.gif
prispyre mane bedos bedeles, tai atejau pasikonsultuoti pas jus...pienelio anksciau buvo marios, maziuke net pringdavo nuo jo. o dabar...duodu kruti ir jauciu, kad ji beveik tuscia verysad.gif taigi, mano tinginiuke patraukia kazkiek kol bega, o paskui prasideda nervai ir isterijos...bandau viska, ir kruti pasildyt, ir ciulptuka duodu, kai jau pradeda mano mergyte nervuotis,o paskui vel kisu kruti, ir pertraukeles daryt kai jau pyksta, o tada vel prie kruties det, bet neapleidzia jausmas, kad mano maziuke vistiek lieka nepavalgiusi unsure.gif tuo labiau, kad sutriko ir miegelis-pasnaudzia pusvalanduka ir vel kniurzgimas prasideda.
patarkite kaip padidinti pienuko gamyba? zinau, kad reikia kuo dazniau prie kruties deti, bet prie tuscios kruties ji tik nervuojasi...bandau po pamaitinimo dar nusitraukti likuti pientraukiu, gal taip pienelio daugiau atsiras? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniegienė @ 2008 12 30, 13:41)
Labukas mamukai  4u.gif 
prispyre mane bedos bedeles, tai atejau pasikonsultuoti pas jus...pienelio anksciau buvo marios, maziuke net pringdavo nuo jo. o dabar...duodu kruti ir jauciu, kad ji beveik tuscia  verysad.gif taigi, mano tinginiuke patraukia kazkiek kol bega, o paskui prasideda nervai ir isterijos...bandau viska, ir kruti pasildyt, ir ciulptuka duodu, kai jau pradeda mano mergyte nervuotis,o paskui vel kisu kruti, ir pertraukeles daryt kai jau pyksta, o tada vel prie kruties det, bet neapleidzia jausmas, kad mano maziuke vistiek lieka nepavalgiusi  unsure.gif  tuo labiau, kad sutriko ir miegelis-pasnaudzia pusvalanduka ir vel kniurzgimas prasideda.
patarkite kaip padidinti pienuko gamyba? zinau, kad reikia kuo dazniau prie kruties deti, bet prie tuscios kruties ji tik nervuojasi...bandau po pamaitinimo dar nusitraukti likuti pientraukiu, gal taip pienelio daugiau atsiras?  g.gif

Jums beveik 2 mėnesiukai. Girdėjau, kad 2-3 mėn. pienuko sumažėja, gydytojai pataria tuomet nepulti pirkti mišinukų, nes dažnai mamos išsigąsta. Sako, kad per 3-4 dienas viskas vėl susitvarko ax.gif O kiek laiko jums visa tokia situacija tęsiasi?
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2008 12 30, 17:59)
Jums beveik 2 mėnesiukai. Girdėjau, kad 2-3 mėn. pienuko sumažėja, gydytojai pataria tuomet nepulti pirkti mišinukų, nes dažnai mamos išsigąsta. Sako, kad per 3-4 dienas viskas vėl susitvarko  ax.gif O kiek laiko jums visa tokia situacija tęsiasi?

esu ir as skaiciusi apie tas pieno krizes. viskas prasidejo mazdaug kelios dieneles pries 6 sav., todel viska suverciau pieno krizei ir kantriai laukiau kol praeis (neslepsiu-misinuko nusipirkusi esu blush2.gif ). viena nakti teko net vaziuot pasivezinti, nes mazoji niekaip negalejo uzmigti ir vis verksleno. negaliu aisku teogti, kad del pienelio trukumo-gal skaudejo pilvuka, o gal del to, kad buvom naujoj vietoj.turbut kaip ir visos mamos, pergyvenu, kad tik tai butu ne is bado... unsure.gif
bandau svert savo mazyte, bet tas buitinis sverimas (pasisveriu be jos, po to su ja) dar labiau varo stresa-viena karta svarstykles rodo kad per tas dvi savaiteles priaugo mazute 500 g, kita karta vos 200 ar 300 g doh.gif
pirma men jokiu problemu lyg ir nebuvo-mazute priaugo 1 kg.
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 30, 11:03)
o darzoviena tai as vis vienoda verdu (bulve, morka , moliugas , kopustas) ka jau ten prigalvosi, tai pradejau sviesto det ir pradejo valgyt. Bet vakar i kaima vaziavom, tai galvoju ir paivairinimui ir paprasciau nupirksiu pirktines, su spinatais ir brokoliais, tai taip susirauke valge..Nojus du saukstelius paragavo ir nevalge, Arijus siaip taip sukimso smile.gif uztat kakina zaliai dabar  lotuliukas.gif


Šiandien pabandžiau į daržovienę įdėti petražolių, tikrai daug geriau valgė. Reikės pabandyti ir kitų kokių prieskoninių žolyčių. Kai daviau paragauti pirktinių (nuo 8 mėn.), net žiaukčiojo, įtariu, dėl gabaliukų. Vietoj kopūsto galima dėti cukiniją, tada košė saldesnė būna. Na, maniškis iš viso šitų visų "kopūstinių" nelabai. Žinoma, visi vaikai skirtingi smile.gif
O tas "Sinlacas" yra kitokia košė nei visos užpilamos, na ji labai saldi, gal patiks g.gif Tau patiks blogiausiu atveju biggrin.gif

QUOTE(Sniegienė @ 2008 12 30, 17:19)
esu ir as skaiciusi apie tas pieno krizes.


Jei neramu dėl svorio, eikit pasisverkit į polikliniką. Kiek matau, prieš tai labai gerai priaugot. O tos "krizės" praeina, nors ir labai varo iš proto. Žinoma, čiulptukai ir mišinukai tai tikrai nepadeda pereiti per krizę, bet jei viską darysi teisingai, tikrai susitvarkys pienuko gamyba. Čia gi ką tik mamos rašė, kaip būna su "pieno dingimu" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniegienė @ 2008 12 30, 17:19)
bandau svert savo mazyte, bet tas buitinis sverimas (pasisveriu be jos, po to su ja) dar labiau varo stresa-viena karta svarstykles rodo kad per tas dvi savaiteles priaugo mazute 500 g, kita karta vos 200 ar 300 g  doh.gif
pirma men jokiu problemu lyg ir nebuvo-mazute priaugo 1 kg.

priaugs ir per antrą....
nusiramink mirksiukas.gif 4u.gif viskas normalu...
Papildyta:
na o mes jau gavo savo kraujo tyrimuko atsakymą...geležies turim pakankamai blush2.gif ...128 hemaglobinas biggrin.gif .....
Atsakyti