Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(oszkute @ 2008 12 29, 13:46)
as ir galvoju akd trubut vien MP gyvas galetu but- ner sventesnio dlayko jam uz papulius  blush2.gif niekam negaliu palikt, nes is buteliuko negeria, nepripazysta

Pas mus lygiai tas pats smile.gif
Maximum yra suvalgius apie 70ml avižinės košytės doh.gif
Kaip man baisu dėl geležies bliamba...
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 12 29, 13:55)
Maximum yra suvalgius apie 70ml avižinės košytės  doh.gif
Kaip man baisu dėl geležies bliamba...

pasidarysit tyrimuką metukų ir bus matyt, turbūt užteks tos geležies 4u.gif
mes šiandien kaip tik pirmą kartą pridavėm kraujuką, rytoj atsakymas- bus matyt kaip reikalai su ta geležim smile.gif
Atsakyti
pas mus tai ja is anksciau zemas hemoglobinas, tai teko preparatus vartoti, kai nuo 92 atstatem iki 117 pradejom valgyt kosytes unsure.gif tai vat ir ragaujam vis lotuliukas.gif ir daba pietums teisiuliau 40g doh.gif

as vakar skaiciua sita temute nuo pradziu, nezinau, bet man kazkaip lengviau paliko... blush2.gif randi atsakymus i klausimus...

beje mes augam be ciulptuko, tiesiog taip jau nutiko, kad pirma menesi mums jo neprireike, paskui jau vaikas nebeeme pats, nuolat kabojo ant papuliu (kiek norejo tiek leidau), o dabar vat antra diena savo nyksti ciunkina kaip reikalas doh.gif ir dabar znok ar cia jam kaip zinduko pakaitalas, ar kad siaip rado nauja uzsiemima trumpalaiki, tikiuos nebus koks iprotis... o gal tik tol kol dantukai dygsta g.gif
Atsakyti
QUOTE(oszkute @ 2008 12 29, 16:27)
pas mus tai ja is anksciau zemas hemoglobinas, tai teko preparatus vartoti, kai nuo 92 atstatem iki 117 pradejom valgyt kosytes  unsure.gif tai vat ir ragaujam vis  lotuliukas.gif ir daba pietums teisiuliau 40g  doh.gif

as vakar skaiciua sita temute nuo pradziu, nezinau, bet man kazkaip lengviau paliko...  blush2.gif randi atsakymus i klausimus...

beje mes augam be ciulptuko, tiesiog taip jau nutiko, kad pirma menesi mums jo neprireike, paskui jau vaikas nebeeme pats, nuolat kabojo ant papuliu (kiek norejo tiek leidau), o dabar vat antra diena savo nyksti ciunkina kaip reikalas  doh.gif ir dabar znok ar cia jam kaip zinduko pakaitalas, ar kad siaip rado nauja uzsiemima trumpalaiki, tikiuos nebus koks iprotis... o gal tik tol kol dantukai dygsta  g.gif


Nusipirk vaistineje yra tos spec. skystis vaiku pirstams tepti mirksiukas.gif tik su juo atsargiai, jei matai kad vis tiek kisa pirsta doh.gif maniskis uzsispyres, tai vos nesusiveme viena karta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2008 12 29, 15:23)
Nusipirk vaistineje yra tos spec. skystis vaiku pirstams tepti  mirksiukas.gif  tik su juo atsargiai, jei matai kad vis tiek kisa pirsta  doh.gif maniskis uzsispyres, tai vos nesusiveme viena karta  lotuliukas.gif


maciau kakzur reklama kad yra toks tepaliukas, bet maniskis nebus per mazas dar? blush2.gif na dar lukteriu paziuresiu ar kisis ta nyksti g.gif kazkiap sian pora kartu uzmaciau kad taip daro, tai duodu iskart kramtuka ax.gif
Atsakyti
Mamytės, labai reikia patarimo. Mano mergytei dar tik 3 sav., VGN paragavome pirmosiomis dienomis mišinuko (maitinti atnešė tik po paros, nes buvau po CP), tačiau paskui mokėmės valgyti mamos pienuką. Maitinu per antspenį, nes kitaip ir neišmokome VGN (ir už tokį pamokymą ačiū, kad bent patarė pabandyti per mažiausią AVENT antspenį, nes kitaip dukrytė nesugebėjo paimti papulio ir gavo mišinuko). Namie mergytė valgo tik mamos pienuką (pirmas dienas visada nusitraukinėdavau po kiekvieno maitinimo, kad gamintųsi daugiau pienuko. Dabar, atrodo, gaminasi pakankamai ir nebenusitraukinėju). Tačiau paskutinėmis dienomis (o kartais naktimis) prasidėjo košmarai. Mergytė yra budinama dieną valgyti kas 3 val. (naktį keliasi pati kada užsinori valgyti), tačiau prieš pradėdama valgyti visada rėkia, neima papulio. Įgrūdu vos ne per jėgą, tada pradeda valgyti. Tačiau arba labai trumpai valgo ir užmiega (t.y. snaudžia, kol nepaguldau į lovelę, nes paskui pabunda ir vėl verkia, tenka arba migdyti ant rankų, arba vėl bandyti maitinti). Arba būna, kad valgo iš vienos pusės (parėkaudama ir spyriodamasi), paskui dar pavalgo iš kitos pusės. Tačiau tada atpila, pradeda žagsėti, paskui dar pavalgo kol pradeda snausti (kartais atsirūgsta pakelta maitinimo metu, o kartais ne). Tačiau, kai jau prisivalgo vis tiek būna, kad prabunda ir neužmiega kokią valandą. Tenka laikyti ant rankų, supti. Kadangi valgo su pertraukomis apie valandą (dar tenka per tą laiką pakeisti sauskelnes), paskui snaudžia ir prabudinėja ant rankų valandą, tai po valandos miegojimo lovelėje tenka vėl budinti valgyti. Šiandien jau tik pamačiusi, kad gaus valgyti (pasiguldžiau ant kelių ir pasiruošiau duoti papulį) pradėjo rėkti, bandžiau visaip - truputį pavalgė įbrukus papulį per jėgą, paskui gulėjo lovelėje kol pradėjo verkti, paskui dar minutę pažindo, galiausiai vyras paėmė ant rankų migdyti taip ir nepavalgiusią, tačiau begaudančią rankovę pačiulpti. Net apsiverkiau, nes jau nebežinau ką daryti... verysad.gif Patarkite...
Atsakyti
QUOTE(RituteT @ 2008 12 29, 17:16)
Mamytės, labai reikia patarimo.


Būna 3-jų sav. "pienuko krizė" arba "augimo šuolis"... Mums irgi panašiai buvo, tačiau po kelių dienų viskas susitvarkė, nors taip pat buvau puolusi į didelę neviltį ir prisigalvojus visokių priežasčių, kodėl taip yra. O nuo tokių nervų tik dar blogiau pasidarė...
Šiaip atpylinėjimas ir žagsėjimas (kartu) yra persivalgymo požymis. Jums reguliuojasi pienelio pasiūla/ paklausa, sudėtis ir t.t. Dar anksti valgymo grafikui, kartais valgo kas 1 val., kartais - kas 4-ias. Galbūt skauda pilvelį, panašiu metu gali prasidėti diegliai. O kaip ji šiaip jaučiasi? Kaip priauga svorio? Pažiūrėk, ar burnytė švari, be apnašų ir kitų pakitimų.

Laikykis, svarbiausia, kad yra pienuko, o tokie dalykai susitvrakys 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif mano vaikui kazkoks valgymo priepuolis.... iki siol labai tvarkingai valgydavo kas 3-4 valandas ir miegodavo visa laika, nuo vakar kazkas mums atsitiko- praeina pusvalandis, max valanda ir vel burnyte isziota, rekimas baisinis, kol valgyt neduosi, jau ir nebesuprantu, ar beranda ten ka... doh.gif gal laikas misinuku kazkiek duot, nebezinau jau visai, gal jinai nebeprivalgo.... nors kakiu pampersai pilni buna, tai lyg ir yr pienuko, bet turbut per mazai? g.gif ir kazkaip posmarkiai issitempem per tas pora dienu- nebeitilpom sian i mazuosius nesiotus sliauztukus, jau emem didesnius
Atsakyti
QUOTE(alize @ 2008 12 29, 18:59)
gal laikas misinuku kazkiek duot, nebezinau jau visai, gal jinai nebeprivalgo.... nors kakiu pampersai pilni buna, tai lyg ir yr pienuko, bet turbut per mazai? g.gif ir kazkaip posmarkiai issitempem per tas pora dienu- nebeitilpom sian i mazuosius nesiotus sliauztukus, jau emem didesnius


na matyt vaikui reikia jau daugiau, todėl ir prašo dažnai. jei duosi tiek kiek nori, per kokias 5 dienas viskas susitvarkys - pieno kiekis padidės ir vėl valgysit rečiau. čia greičiausiai "augimo šuolis" jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alize @ 2008 12 29, 18:59)
gal laikas misinuku kazkiek duot, nebezinau jau visai, gal jinai nebeprivalgo.... nors kakiu pampersai pilni buna, tai lyg ir yr pienuko, bet turbut per mazai?


Pritariu doris - jei tiek, kiek yra, nebeužtenka, tai duok tiek, kiek nori ir po kelių dienų pasiūla atitiks paklausą, susireguliuos valgymo ritmas ir bus taip, kaip anksčiau mirksiukas.gif Vadovaujantis tokiu principu niekada nereikės mišinukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2008 12 29, 18:51)
Būna 3-jų sav. "pienuko krizė" arba "augimo šuolis"... Mums irgi panašiai buvo, tačiau po kelių dienų viskas susitvarkė, nors taip pat buvau puolusi į didelę neviltį ir prisigalvojus visokių priežasčių, kodėl taip yra. O nuo tokių nervų tik dar blogiau pasidarė...
Šiaip atpylinėjimas ir žagsėjimas (kartu) yra persivalgymo požymis. Jums reguliuojasi pienelio pasiūla/ paklausa, sudėtis ir t.t. Dar anksti valgymo grafikui, kartais valgo kas 1 val., kartais - kas 4-ias. Galbūt skauda pilvelį, panašiu metu gali prasidėti diegliai. O kaip ji šiaip jaučiasi? Kaip priauga svorio? Pažiūrėk, ar burnytė švari, be apnašų ir kitų pakitimų.

Laikykis, svarbiausia, kad yra pienuko, o tokie dalykai susitvrakys  4u.gif


Pienuko dar kol kas lyg yra, bet jeigu mano mergytė šitaip miegos, kai reiks reguliuoti pieno gamybą bus ne kas... Va ir dabar po vonios pavalgė kažkiek su "ožiukais", paskui įsitaisė pas tėtį glėbyje miegoti, bet neužmigo, todėl sugalvojau dar sykį papulį pasiūlyti. Tai apžiojo ir užmigo, turbūt, kad valgyt nereiktų... Pilvelio jai lyg neskauda, nes kojyčių neriečia ir verkia neilgai, tik reikia paimti ant rankų ir pasupti. Dėl svorio, namie svėrėm, tai paaugo jos svoris per 2 sav. maždaug 600 gr., burnytė švari. Bet vis tiek neramu dėl to, kad mano mergytė nebevalgo net kai pažadinu pavalgyt...
Atsakyti
QUOTE(RituteT @ 2008 12 29, 20:17)
Pienuko dar kol kas lyg yra, bet jeigu mano mergytė šitaip miegos, kai reiks reguliuoti pieno gamybą bus ne kas... Va ir dabar po vonios pavalgė kažkiek su "ožiukais", paskui įsitaisė pas tėtį glėbyje miegoti, bet neužmigo, todėl sugalvojau dar sykį papulį pasiūlyti. Tai apžiojo ir užmigo, turbūt, kad valgyt nereiktų... Pilvelio jai lyg neskauda, nes kojyčių neriečia ir verkia neilgai, tik reikia paimti ant rankų ir pasupti. Dėl svorio, namie svėrėm, tai paaugo jos svoris per 2 sav. maždaug 600 gr., burnytė švari. Bet vis tiek neramu dėl to, kad mano mergytė nebevalgo net kai pažadinu pavalgyt...


Tai kas bus, kai dantys dygs arba kai pilvelį skaudės... Juk ramiai miegantis kūdikis (juo labiau - naujagimis) yra labiau svajonė nei realybė smile.gif Svorio, kaip matau, priaugo labai gerai, taigi, tikrai panašu, kad ištiko "krizė", kuri per kelias dienas baigsis. Linkiu daug kantrybės, nes pienuko gamyba vyksta, tik visa kita regulioujasi ir tai yra laikina 4u.gif
Atsakyti