Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

ne nu blyn, norejau vaikams nupirkt vaikiska kose avizine...nei vienos neradau be cukraus arba visokiu ten sacharoziu blink.gif o tai kaip tada suprast..juk visos knygos raso iki metu vaikams jokio cukraus ir jokios druskos....o kosiu ner be cukraus....gal kuri zinot tokia?
Papildyta:
QUOTE(Night @ 2008 12 23, 21:16)
Ane? smile.gif Nu man tai skanu gan.. O tai gal pasidalinsi kokios skanios dažovienės receptu smile.gif Mūsų einamiausia, kurios suvalgė net kokius 40ml buvo moliūgas+morka+obuoliukas smile.gif
Dabar, tiesa, serga, tai išvis nieko neikiši į burną apart papuko  doh.gif
Kantrybės mamyt, kantrybės  4u.gif Gal dantai. Ne tie, kur jau išdygo, gal kiti kokie kalas smile.gif

na darzoviene tai dar galima skania padaryt, nes moliugas ir morka duoda saldumo, tai vaikai kerta tik daina, bet va su kruopom tai mums nieko nesigauna....dedu banana tai valgo tada..obuoliu kol saldziu turejau gerai buvo, bet nebeturiu, o biski rugstesni netinka....sakau, norejau ta prktine pabandyt, sako skani, nu bet tai blyn...as prideciau cukraus i savo verdama tai irgi skani butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 23, 20:36)
ne nu blyn, norejau vaikams nupirkt vaikiska kose avizine...nei vienos neradau be cukraus arba visokiu ten sacharoziu blink.gif o tai kaip tada suprast..juk visos knygos raso iki metu vaikams jokio cukraus ir jokios druskos....o kosiu ner be cukraus....gal kuri zinot tokia?

Aš pirkau Milupos Bio avižas, ten visai be nieko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 12 23, 21:38)
Aš pirkau Milupos Bio avižas, ten visai be nieko  4u.gif

ok, reiks paieskot, nes vyras siandien ieskojo, tai nupirko Bebi, bet su sacharoze..man tai skanu lotuliukas.gif tai pati ir suvalgysiu, kai nescia buvau labai valgiau tokias koses lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 23, 22:38)
ne nu blyn, norejau vaikams nupirkt vaikiska kose avizine...nei vienos neradau be cukraus arba visokiu ten sacharoziu blink.gif o tai kaip tada suprast..juk visos knygos raso iki metu vaikams jokio cukraus ir jokios druskos....o kosiu ner be cukraus....gal kuri zinot tokia?
Papildyta:

na darzoviene tai dar galima skania padaryt, nes moliugas ir morka duoda saldumo, tai vaikai kerta tik daina, bet va su kruopom tai mums nieko nesigauna....dedu banana tai valgo tada..obuoliu kol saldziu turejau gerai buvo, bet nebeturiu, o biski rugstesni netinka....sakau, norejau ta prktine pabandyt, sako skani, nu bet tai blyn...as prideciau cukraus i savo verdama tai irgi skani butu smile.gif


Mes irgi perkam MILUPOS ryzius ir dar yra 7 grudu kose. Jos visiskai be nieko, tai as darau su vandeniu ir tada idedu vaisiu tyreles (einamiausia-kriause su bananais mirksiukas.gif )

Papildyta:
QUOTE(AusraR @ 2008 12 23, 21:09)
nu tai kad blyn, kur jau ji ten daugiau nesioti !!!
nieko, kaip nors istversiu gal...
o naujo...na nieko lyg ir neismoko...


O kiek laiko jau tesiasi tas papinejimas? Jei kelios dienos, tai siulyciau gal dar pakenteti 4u.gif
Mums panasiai buvo 9 menesi doh.gif vaiksciojau kaip zombis, net nenoriu prisiminti schmoll.gif kaip tik vyras buvo komandiruotej, tai visiskai viena buvau, plius tada dar uzsieni gyvenom, jau stoga rove nerealiai doh.gif doh.gif doh.gif grizo vyras ir pasakiau - viskas, man tas pats. ir pritaikem ta klykinimo metoda blush2.gif tik tiek, kad jis paverkdavo 15min, bet ir tai toks zirzenimas budavo, vyras eidavo pas ji ir praejo tos visos nesamones per kelias dienas...
MAtai, pas tave kita situacija - 2 leliukai + miegat kartu. O as saviski jau buvau i kita kambari isstumus. Jei jis butu mane mates, tai jauciu taip lengvai nebutu nurimdaves unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 23, 20:38)
ne nu blyn, norejau vaikams nupirkt vaikiska kose avizine...nei vienos neradau be cukraus arba visokiu ten sacharoziu blink.gif o tai kaip tada suprast..juk visos knygos raso iki metu vaikams jokio cukraus ir jokios druskos....o kosiu ner be cukraus....gal kuri zinot tokia?


Mes tą pačią Milupos valgėm, bet nupirkau Nordic avižinių dribsnių (kur per 1ą min. pagaminami), isviriau, sublenderiavau - beveik tas pats.
Atsakyti
o kur jus perkat ta avizine kose be nieko milupos? nerandu niekur....
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 27, 21:53)
o kur jus perkat ta avizine kose be nieko milupos? nerandu niekur....

Vilniuj Akropolio maximoj pirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 12 27, 23:21)
Vilniuj Akropolio maximoj pirkau smile.gif

va ir as galovju reik ten nuvaizuot, nes mandarine nera, o prie musu mazyte rimi, tai ten tirkai nebus.
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 27, 23:53)
o kur jus perkat ta avizine kose be nieko milupos? nerandu niekur....


As tai RIMI perku mirksiukas.gif


O siaip tai norejau pasveikinti visas mamytes su sventemis newyear.gif Palinketi stiprybes, kantrybes ir pieno upiu mazyliams soske.gif wink_3.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

QUOTE(Night @ 2008 12 22, 16:15)
Oi kad maniškė praktiškai tik MP gyva, jokių košių ji nevalgo  doh.gif nu max po 20-30ml,  kartais neeeet 50  doh.gif
O dėl balto plėmuko tai taip, pranyko jis savaime  smile.gif


nu va ir apsiraminau, maniau kad tik mano vaikas nevalgo kosiu, nu t.y. valgo bet va tokiais pat mazais kiekiais doh.gif ir pradzioj bandziua pirktines, sunkiai valge, savo viriau, maisiau su MP, nu man tos visos koses labai skanios, o vat vaikas pavalgo kiek ir jau sotus unsure.gif man kazkaip mistika skamba kai suvalgo kiti 200g blush2.gif nes mes max iveikiam 100g ir tai kokia parodomaja programa reik surengt kad tiek iveiktu doh.gif

QUOTE(AusraR @ 2008 12 23, 17:37)
tai va kad dantai issikale jau pries kelias dienas...nevidurioja, temp neturi...bet mana tas miegojimas diena isikandus papa varo i depresija...jau sakiau vsio, nemigdysiu visai tada...negana to kad nakti persikreipus visa turiu miegot, tia dar ir diena turiu gulet papa atstacius, jau visus sonus ir kakla nugulejau, skauda dabar...be to dar yra ir broliukas ir jam demesio reik skirt...nenori tegu nemiega, paziuresim kiek temps  lotuliukas.gif jauciu ilgai....tas mane ir siutina...nes siaip tai jau zinokit net esu pasiruosus ta ziauruji klykinimo metoda pritaikyt jei tik buciau garantuota kad pades...bo pikta nerealiai esu o tas ner gerai vaikui manau...vistiek jis jaucia kad ant jo pykstu...


pas mus tas pats, bet manau priezastis pas mus dantys... nes uzvakar prasikale vienas pagaliau ir antras pakeliui, tai jau kartu kelias naktis miegam, ir aisku dar tos sventes, visiems noris vaika panesiot blink.gif tai vat daba tikras rankinukas paliko ir da kartu miegot jam reik... daug naktim zinda ir verkia doh.gif as irgi apie ta metoda vis pagalvoju.... bet nubraukiu asaras ir toliau migdomes kaip anksciau- su papuliu ax.gif da anksciau pavykdavo uzminga atimi papuli ir perkeli i lovyte, o daba tik paimi kad perkelt iskart prabunda ir nebeuzmiega lovytej doh.gif tai taip pakilnojam su vyru pirmyn atgal, jei nepavyksta tai ir paliekam miegot kartu ax.gif
Atsakyti
Su praėjusiom ir ateinančiom šventėm 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(oszkute @ 2008 12 29, 10:20)
mes max iveikiam 100g ir tai kokia parodomaja programa reik surengt kad tiek iveiktu  doh.gif
:

dar palyginus neblogai įveikiat....būna išvis nevalgiukų nei šaukšto neįdėsi....įv.būna...ir nieko čia nepadarysi......

kantrybės nevalgiukų mamytėms 4u.gif
tik pagalvojau, kad gerai tiems nevalgiukams kurių mamytės bent mp maitina.... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 29 gruodžio 2008 - 13:40
QUOTE(Agotė @ 2008 12 29, 13:39)
Su praėjusiom ir ateinančiom šventėm 4u.gif
Papildyta:

dar palyginus neblogai įveikiat....būna išvis nevalgiukų nei šaukšto neįdėsi....įv.būna...ir nieko čia nepadarysi......

kantrybės nevalgiukų mamytėms 4u.gif
tik pagalvojau, kad gerai tiems nevalgiukams kurių mamytės bent mp maitina.... 4u.gif


ir tave su sventem 4u.gif

buvo ir taip kad niekaip neisiulydavau, buvo kad ir suvalge 150g... bet turbut pora kartu... ax.gif

as ir galvoju akd trubut vien MP gyvas galetu but- ner sventesnio dlayko jam uz papulius blush2.gif niekam negaliu palikt, nes is buteliuko negeria, nepripazysta

daba mokinames is paprasto puodelio gert, tai aisku kad turbut mazai ten jam patenka i burnyte- o tai slapias visas, per barzda bega lotuliukas.gif

Atsakyti