Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(Agotė @ 2008 12 21, 17:05)
drinks_cheers.gif ...šitą poštą reiktų įmest visoms  nestuke.gif ...nes tikrai l.svarbu......

pritariu drinks_cheers.gif

QUOTE(AusraR @ 2008 12 21, 17:29)
ot palaikymas is daktaru...kasdien eidavo ir klausdavo ar turiu pieno (atsirado tik ketvirta para po gimdymo) vieotj to kad nuramintu kad uzteks ir priespienio tai prikimsdavo misinio...

doh.gif manajam irgi net kraujo tyrimus dare del to, kad krenta svoris GM - gydytoja buvo tikra, kad neturiu pakankamai pieno doh.gif Laimei kraujukas pasake jai kitaip thumbup.gif ir misinuko negavom. Nors buvau karingai nusiteikusi neimti misinuko ir kaupiausi rimtam pokalbiui umn.gif

o del tarybiniu laiku informacijos tai labai gerai su mociute pasikalbejau sia tema bigsmile.gif ji sako, kokia kalba gali buti apie MP, jei atostogos buvo menuo iki gimdymo ir menuo po, niekam nerupejo kur ir su kuo liks vaikelis, o apie matinima ir kalbos nebuvo. Dabar mes masiniuotos ir galbut butu galimybe islekti is darbo ir pamaitinti vaikeli, tik kazin kaip ilgai tai pavyktu - vis tik stresas g.gif
Atsakyti
tai vat visa lame kad mano ir papuliai ir vaikai tokie dekingi, nes nebuvo problemu, ebt siaip manau ne vienai po tokios pradzio to pieno ir nebutu...
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 12 20, 13:05)
Iškilo problemėlė..
Antradienio rytą atsikėlkiau su skaudančiais guzais vienoje krūtyje bei maža balta dėmele ant spenelio (tempos nebuvo). Visą dieną daviau mažei žįsti tik iš tos krūties ir vakare išspaudžiau tuos guzus. Manau kad buvo užsikišęs kanalėlis. Bet tas baltas plėmukas liko ir visas spenelis jautrus, skauda maitinant. Mažės burnytė švari. Ką daryt? Kada tas plėmukas išnyks?  unsure.gif

Identiskai ir man taip buvo, ir kaip tik tada, kai maziui buvo 6-7 men., matyt, cia del to, kad isivede papildomos koses, pienuko suvalgo truputi maziau, o krutys nespeja prisitaikyti ir gaminti siek tiek maziau pienelio. As tai lindau po karstu dusu, dejau silto kopusto lapo ir daug daviau zysti is tos kruties. Pas mane buvo tokia kaip sastova, o tas baltas taskiukas ant spenelio per laika irgi pranyks. Bet butinai ta guziuka duok isvalgyti ta pacia diena kai tik susidaro 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Juna08 @ 2008 12 21, 19:42)
drinks_cheers.gif  Visą laiką labai stebiuosi, kad šiais informacinių technologijų laikais tikrai nemažai naujai iškeptų mamų vadovaujasi sovietinių laikų tiesomis (kaip neginčijamomis, beje)  doh.gif  Juk čia toks svarbus dalykas - žindymas  wub.gif  Ir teip lengva gauti informacijos (internetu, turiu omeny). Labai smagu už būsimas mamas, kurios iš anksto domisi  4u.gif  Jei daugiau jų taip rūpintųsi, tie visi pasenę patarimai daug greičiau dingtų...

As jau seniai norejau padekoti sios temos iniciatorems ir vis uzsukancioms mamytems uz patarimus, nes pries kokius 7 men., cia pirma karta apsilankiau nezinodama ka daryti. Jei ne ta tema, turbut buciau pasidavusi aplinkiniu spaudimui "nekankinti" vaiko ir maitinti misiniais, o mano pienas po truputi butu pasibaiges. Bet visu nuostabai as ir toliau maitinu smile.gif Nors pradzia tikrai buvo sunki unsure.gif ir labai lengva butu buve pasiduoti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IgLi: 22 gruodžio 2008 - 15:33
beje, del tu sastovu, tai mano vaikai ar tai vakar koses daugiau suvalge ir pienuko maziau ar tai pienuko kazko daugaiu prisigamino, bet po pietu irgi guzais ismete abi krutis...iszindus vaikuciams vistiek skausmingos liko vietos sonuose...tai zinot as prisiminiau kazkieno patarima nusiimt liemenele, nusiemiau ir pabuvau va iki siandien, neber guzu. aisku, vien tai nepades, bet prisideda manau ta liemenele, kokia laisva bebutu vistiek spaudzia.
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 12 22, 15:31)
Identiskai ir man taip buvo, ir kaip tik tada, kai maziui buvo 6-7 men., matyt, cia del to, kad isivede papildomos koses, pienuko suvalgo truputi maziau, o krutys nespeja prisitaikyti ir gaminti siek tiek maziau pienelio. As tai lindau po karstu dusu, dejau silto kopusto lapo ir daug daviau zysti is tos kruties. Pas mane buvo tokia kaip sastova, o tas baltas taskiukas ant spenelio per laika irgi pranyks. Bet butinai ta guziuka duok isvalgyti ta pacia diena kai tik susidaro 4u.gif

Oi kad maniškė praktiškai tik MP gyva, jokių košių ji nevalgo doh.gif nu max po 20-30ml, kartais neeeet 50 doh.gif
O dėl balto plėmuko tai taip, pranyko jis savaime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 12 22, 17:15)
Oi kad maniškė praktiškai tik MP gyva, jokių košių ji nevalgo  doh.gif nu max po 20-30ml,  kartais neeeet 50  doh.gif
O dėl balto plėmuko tai taip, pranyko jis savaime  smile.gif

Bet kaip idomiai, kad kiti maziukai taip nesidomi tuo kitu maistu. g.gif Gal neskani kose? tongue.gif Skaiciau internete vienos gydytojos patarima kaip sudominti vaika kosytemis, ogi paprastai, tiesiog isvirti, kad butu skani smile.gif Nusijuokiau is to pasakymo, bet pasirodo tiesos tame yra. As kai paruosiu kose, kuri man paciai nera labai skani, tai ir mazulis raukosi ir sunku ikisti, irgi tik kokia 50 ml. suvalgo, o kai skanu, tai net 250 ml. ax.gif Tai jau dabar zinau jo skoni, ka valgys, o ko ne smile.gif
Atsakyti
klausykit, nebesuprantu kas mano vaikui...nakti keliasi po 10-12 kartu...diena nemiega..nebent papa isikandes... as jau ant ribos kad isvis nebezindyt jo...nebegaliuuuuuu, patarkit ka daryt...
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 23, 17:27)
klausykit, nebesuprantu kas mano vaikui...nakti keliasi po 10-12 kartu...diena nemiega..nebent papa isikandes... as jau ant ribos kad isvis nebezindyt jo...nebegaliuuuuuu, patarkit ka daryt...


Gal dantai kalasi.... jei taip, tai ryt-poryt gal pasibaigs šities nemiegojimai tokie baisūs. O kaip visa kita? Neviduriuoja? Temperatūros neturi? Ir jei iš tikro dygsta ar šiaip ką skauda, tai žindymas kaip tik gerai... nuramina ir skausmą apmalšina. Suprantu, kad Tau ne pyragai, bet tikrai praeis, laikykis 4u.gif

Oj, taigi su septyniais 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ir tau balionas didelis už kantrybę 4u.gif Ta proga turbūt ir cirkus krečia vaikinas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juna08: 23 gruodžio 2008 - 17:31
QUOTE(Juna08 @ 2008 12 23, 18:30)
Gal dantai kalasi.... jei taip, tai ryt-poryt gal pasibaigs šities nemiegojimai tokie baisūs. O kaip visa kita? Neviduriuoja? Temperatūros neturi? Ir jei iš tikro dygsta ar šiaip ką skauda, tai žindymas kaip tik gerai... nuramina ir skausmą apmalšina. Suprantu, kad Tau ne pyragai, bet tikrai praeis, laikykis   4u.gif

Oj, taigi su septyniais  4u.gif   4u.gif  4u.gif  Ir tau balionas didelis už kantrybę  4u.gif  Ta proga turbūt ir cirkus krečia vaikinas...

tai va kad dantai issikale jau pries kelias dienas...nevidurioja, temp neturi...bet mana tas miegojimas diena isikandus papa varo i depresija...jau sakiau vsio, nemigdysiu visai tada...negana to kad nakti persikreipus visa turiu miegot, tia dar ir diena turiu gulet papa atstacius, jau visus sonus ir kakla nugulejau, skauda dabar...be to dar yra ir broliukas ir jam demesio reik skirt...nenori tegu nemiega, paziuresim kiek temps lotuliukas.gif jauciu ilgai....tas mane ir siutina...nes siaip tai jau zinokit net esu pasiruosus ta ziauruji klykinimo metoda pritaikyt jei tik buciau garantuota kad pades...bo pikta nerealiai esu o tas ner gerai vaikui manau...vistiek jis jaucia kad ant jo pykstu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AusraR: 23 gruodžio 2008 - 17:39
QUOTE(AusraR @ 2008 12 23, 18:27)
klausykit, nebesuprantu kas mano vaikui...nakti keliasi po 10-12 kartu...diena nemiega..nebent papa isikandes... as jau ant ribos kad isvis nebezindyt jo...nebegaliuuuuuu, patarkit ka daryt...


gal ką naujo išmoko ar mokosi pastaruoju metu? Taip būna, kai vaikas ką nors išmoksta ir naktį neramiai miega nuo įspūdžių gausos. Arba šiaip, labai daug naujo pamatė, patyrė?

Net nežinau, ką patarti... Kantrybės, stiprybės... Man pačiai taip buvo (ir tebėra), bet liežuvis nesiverčia ką tau patarinėt, nes pas tave tai du vaikai... blink.gif

Jeigu tik gali, pailsėk pagal galimybes, gal tau gali kas padėt, pavaduot. Nes vaikiukams reikia tavęs ir pienuko. Ir tų žiaurių metodų pagal galimybes netaikykit, vaikai tiesiog nori mamos artumo. Gal tai nesitęs ilgai...

Beje, aš pati pastebėjau tokį dėsningumą: kai dieną daug nešioju, myluoju dukriuką (ji gauna daug fizinio kontakto), naktį daug ramiau miega ir mažiau laiko būna mane įsikandusi.

Laikykis 4u.gif
Atsakyti
nu tai kad blyn, kur jau ji ten daugiau nesioti !!!
nieko, kaip nors istversiu gal...
o naujo...na nieko lyg ir neismoko...
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2008 12 23, 15:01)
Bet kaip idomiai, kad kiti maziukai taip nesidomi tuo kitu maistu. g.gif Gal neskani kose? tongue.gif Skaiciau internete vienos gydytojos patarima kaip sudominti vaika kosytemis, ogi paprastai, tiesiog isvirti, kad butu skani smile.gif Nusijuokiau is to pasakymo, bet pasirodo tiesos tame yra. As kai paruosiu kose, kuri man paciai nera labai skani, tai ir mazulis raukosi ir sunku ikisti, irgi tik kokia 50 ml. suvalgo, o kai skanu, tai net 250 ml. ax.gif Tai jau dabar zinau jo skoni, ka valgys, o ko ne  smile.gif

Ane? smile.gif Nu man tai skanu gan.. O tai gal pasidalinsi kokios skanios dažovienės receptu smile.gif Mūsų einamiausia, kurios suvalgė net kokius 40ml buvo moliūgas+morka+obuoliukas smile.gif
Dabar, tiesa, serga, tai išvis nieko neikiši į burną apart papuko doh.gif

QUOTE(AusraR @ 2008 12 23, 17:27)
klausykit, nebesuprantu kas mano vaikui...nakti keliasi po 10-12 kartu...diena nemiega..nebent papa isikandes... as jau ant ribos kad isvis nebezindyt jo...nebegaliuuuuuu, patarkit ka daryt...

Kantrybės mamyt, kantrybės 4u.gif Gal dantai. Ne tie, kur jau išdygo, gal kiti kokie kalas smile.gif
Atsakyti