Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(Madeleine @ 2008 12 17, 14:07)
Nepakenks tikrai. smile.gif  Na nebent juodos negerčiau, nes ji tonizuoja, bet čia galioja ne tik sergant... O arbatos ir kiti šilti skysčiai tikrai labai svarbu sergant. Man dar labai padėjo imbiero, citrinos ir medaus arbata. Pramuša ir užsikimšusią nosį ir gerklei gerai.
Dar visokie nosies ir gerklės skalavimai labai padeda ir pagreitina sveikimą.
Sveik 4u.gif

Aciukas uz "sveik 4u.gif " biggrin.gif
O imbiero, citrinos ir medaus arbata man siule MB, bet kad mane pykina nuo imbiero doh.gif ragavau kazkada unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2008 12 17, 15:09)
o aš tikiu, kad apsaugo blush2.gif ...nes šeimoj visi sirgo nesenai.....ir dukterėčia iš darželio ateina prisigaudžius bacilų...ir myluoja, bučiuoja...
manau, kad tik pienelis apsaugo, nes tokiam mažam vaikui tarp tiek bacilų...ir dar pati miegojau su ja čiaudėdama....ir nuo manęs neužsikrėtė....nenoriu praisišnekėt, bet tikiu kad pienelis saugos mus ilgai

Svarbu tiketi ir viskas bus gerai 4u.gif biggrin.gif Mes dar geriam gerasias bakterijas nuo 1 men iki dabar, irgi stiprina imuniteta ir apsaugo nuo visokiu blogu bakteriju patekimo i burnyte, taip pat gerai pilvuko reikalams. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2008 12 17, 15:09)
o aš tikiu, kad apsaugo blush2.gif ...nes šeimoj visi sirgo nesenai.....ir dukterėčia iš darželio ateina prisigaudžius bacilų...ir myluoja, bučiuoja...
manau, kad tik pienelis apsaugo, nes tokiam mažam vaikui tarp tiek bacilų...ir dar pati miegojau su ja čiaudėdama....ir nuo manęs neužsikrėtė....nenoriu praisišnekėt, bet tikiu kad pienelis saugos mus ilgai


aš irgi tikiu, kad apsaugo. Tik virusas virusui nelygu, be to, ir imunitetas man atrodo ne visad vienodas. Aš pati gana stipriai sirgau, kai mažajai buvo apie 9 mėn., buvau arti, čiaudėjau, kosėjau ir maitinau - ir nieko, neužsikrėtė. O dabar, lyg šeimoj visi sveiki, neturėjom labai blogų kontaktų su sergančiais, bet iš kažkur pasigavo virusą ir slogą, kuri susikomplikavo iki ausų uždegimo... verysad.gif
Šiuo atveju, neapsaugojo MP. Bet dygsta dantys, gal stipriau "pasėdo" imunitetas, gal dar kas nors. Tikiu, kad bent jau lengvesne forma serga, kadangi maitinu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Madeleine @ 2008 12 17, 14:16)
aš irgi tikiu, kad apsaugo. Tik virusas virusui nelygu, be to, ir imunitetas man atrodo ne visad vienodas. Aš pati gana stipriai sirgau, kai mažajai buvo apie 9 mėn., buvau arti, čiaudėjau, kosėjau ir maitinau - ir nieko, neužsikrėtė. O dabar, lyg šeimoj visi sveiki, neturėjom labai blogų kontaktų su sergančiais, bet iš kažkur pasigavo virusą ir slogą, kuri susikomplikavo iki ausų uždegimo... verysad.gif
Šiuo atveju, neapsaugojo MP. Bet dygsta dantys, gal stipriau "pasėdo" imunitetas, gal dar kas nors. Tikiu, kad bent jau lengvesne forma serga, kadangi maitinu... smile.gif

teisingai drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(IgLi @ 2008 12 17, 14:14)
Svarbu tiketi ir viskas bus gerai 4u.gif 

jo tikėjimas ir nusistatymas irgi l.svarbu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2008 12 17, 14:18)
teisingai drinks_cheers.gif
Papildyta:

jo tikėjimas ir nusistatymas irgi l.svarbu drinks_cheers.gif

supratau, kaustausi ir as tikejimu drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes,

noriu pasigirti i iveikem pieno krize, maze per 2sav. priaugo 500g, primenu kad 3 men priaugom tik 300g, manau kad padejo naktinis kelimasis, bei vakare nusitraukinejimas, nes maniskei vakare sunku su valgymu, tamposi, raivosi.
clap.gif clap_1.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(St.Rasa @ 2008 12 17, 14:35)
sveikutes,

noriu pasigirti i iveikem pieno krize, maze per 2sav. priaugo 500g, primenu kad 3 men priaugom tik 300g, manau kad padejo naktinis kelimasis, bei vakare nusitraukinejimas, nes maniskei vakare sunku su valgymu, tamposi, raivosi.
clap.gif  clap_1.gif  thumb_yello.gif

Sveikinu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif taip ir toliau laikykites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 17, 13:18)
ne, viduriukai tai mazdaug jau ok, bent pas Noju, Arijui tai nesuprantu is ko ten jie uzkieteje...


Šiaip kietina virtos morkos, ryžiai, kukurūzai. Čia bnendrai taip. Va, maniškiam kietėja nuo bulvės blink.gif Tai prieš virdama ją pamirkau vandeny, dedu cukinijos ir moliūgo (neleidžia kietėti).
O ar bandei košes kaip nors skaninti, jei nevalgo? Į kruopienes galima dėti aukštos kokybės aliejaus, į daržovienes - sviestuko (labai nedaug) arba skaninti tyrelėmis (pvz., slyvų, o ir viduriukams gerai, jei užkietėję). Arba jei visai nevalgo, gali pabandyti užpilamas košes, kai kurios yra saldesnės, saviškiam jų net neduodu, nes po to namų gamybos nebevalgys...

QUOTE(Saule danguje @ 2008 12 17, 13:22)
Aiskutis. As maniau, kad sulauksim triju men ir atsipusim siek tiek nuo pilvelio putimu, bet, ziuriu, kad su vaikiukais gali jokiu atsiputimu nelaukti, nezinia, kas jam vel netiks unsure.gif


Baigiasi pūtimas, prasideda dygimas (dantų) doh.gif Pasakyti negali, tai tenka mums spėlioti tongue.gif
O kaip šiaip Tau sekasi? Tikiuosi, gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juna08: 17 gruodžio 2008 - 18:59
bandauskaninti visaip ir obuoliuko dejau ir sviestuko ir aliejuko ir MP, nu kartais valgo kartais ne. Jei obuolys saldus tai valgo smile.gif
Papildyta:
nu blyn, mano vyras dave vaikui alaus !!!
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 17, 19:41)
nu blyn, mano vyras dave vaikui alaus !!!

gal geriau valgyt pradės pradės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(St.Rasa @ 2008 12 17, 15:35)
sveikutes,

noriu pasigirti i iveikem pieno krize, maze per 2sav. priaugo 500g, primenu kad 3 men priaugom tik 300g, manau kad padejo naktinis kelimasis, bei vakare nusitraukinejimas, nes maniskei vakare sunku su valgymu, tamposi, raivosi.
clap.gif  clap_1.gif  thumb_yello.gif

Maniskiui tai per maista kaip tik bezdejimas buna, tai taip raivosi, kad man papus nutampo, skauda ziauriai. Bet nenutraukineju, leidziu issidirbinet kiek nori, nors ir atpila paskui besimaldamas.
Mes gimem 3850, is ligonines isejom 3620, o va menesio laiko proga sveremes tai buvom priauge iki 4900 smile.gif
Rezultatai geri, tai nekreipiu demesio i atpilinejimus, reiskias persivalgo pastoviai mano burundukas smile.gif Tai ir tegu raivosi su tuo papu burnyteje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(St.Rasa @ 2008 12 17, 15:35)
sveikutes,

noriu pasigirti i iveikem pieno krize, maze per 2sav. priaugo 500g, primenu kad 3 men priaugom tik 300g, manau kad padejo naktinis kelimasis, bei vakare nusitraukinejimas, nes maniskei vakare sunku su valgymu, tamposi, raivosi.
clap.gif  clap_1.gif  thumb_yello.gif



Sveikinam! thumbup.gif
Ir mes deka supermamyciu patarimu ta krize iveikem assa.gif per paskutini men priaugom tik 200 gr, o kai pradejau dazniau pienuko siulyti, jo zenkliai padaugejo! yess.gif Per 10 dienu priaugom 500 gr!!
Aciu mamytes uz palaikyma! aciuks.gif
Atsakyti