Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(jaukuciukas @ 2008 12 16, 18:14)
sveikutes noriu pasiteirait ka darot kad mazieji nekandziotu speneliu su dantukais? nu maniske kai ikanda tai mazai nepasirodo,  norisi verkt tada. kaip reik atpratint kast, o jin kai ikanda tai sypsos visada, siaubas.

as bardavau, padejo thumbup.gif
Papildyta:
na ir as turiu problema - mano vaikai nebevalgo koses, nei gramo. Verdu ir kruopu ir darzoviu - nieko. O pienelio mano jau apmazeje, nes jie taip valgydavo gerai, o dabar jau kokia savaite ne pro kur...ir zyzia istisai....ka daryt???? be to sysint tikrai maziau pradejo....gal tuos 6 kartus ir sysina, bet akivaizdziai maziau nei anksciau...anksciau tris keturi pempersus per diena pakeisdavau, o dabar vos kokius du....nebent pakakina..
Atsakyti
zinok gali but kad dantukai pareina todel ir nebevalgo, maniskei kai pirmi du dygo tai visa savaite irgi koses ne pro kur neikisi, tik papuli imdavo, isdygo ir vel kose normaliai valgo. patarsiu tokiu atveju misinuko duot jei pienelio mazai.
Papildyta:
o nakciai jei neramiai miega viburkolio ikisk, mums padeda kai dantukai dygsta.
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2008 12 16, 20:15)
zinok gali but kad dantukai pareina todel ir nebevalgo, maniskei kai pirmi du dygo tai visa savaite irgi koses ne pro kur neikisi, tik papuli imdavo, isdygo ir vel kose normaliai valgo. patarsiu tokiu atveju misinuko duot jei pienelio mazai.

Na misinukas tai tikrai netinka siuo atveju schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Tiesiog siulyk kosyte karts nuo karto ir tiek. Maitink MP, jo kiekis atsistatys palaipsniui, jei koses nevalgys ilgeliau... Gerk daugiau karstu skysciu 4u.gif As irgi manyciau, kad dantukai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2008 12 16, 19:24)
Na misinukas tai tikrai netinka siuo atveju  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  Tiesiog siulyk kosyte karts nuo karto ir tiek. Maitink MP, jo kiekis atsistatys palaipsniui, jei koses nevalgys ilgeliau... Gerk daugiau karstu skysciu  4u.gif As irgi manyciau, kad dantukai  drinks_cheers.gif

zinok gal to pieno ir pakankamai bet jie nevalgo, nebesuprantu...nes va dabar tai tikrai pilna krutis, jau net biski skaudet pradeda, bet paciulpia ir nieko, neryja...ka as zinau....na Nojui tai tikra dantys, matosi, o Arijui kas...uz kompanija tipo....
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2008 12 14, 18:16)
Laba  4u.gif ,

kiek suprantu ilgai maitinančios vaikams čiulptukų neduoda? Ar jis tikrai gali sumažinti pieno gamybą?

Mano dukrytė per pilvo diegliukus nesitraukia nuo krūties, valgo verkdama, taip prisivalgom oro, tada dar labiau verkiam? Tai gal tokiu momentu geriau čiulptukas?

Bet pas mane jau kokia savaitė kaip apmažėję pieno, tai bijau rizikuoti.... schmoll.gif
Papildyta:
O naktį atrūgint nereikia?  g.gif

aš duodu.....kai migdau, nes prie krūties neužmiega
o šiaip pagal situacija....duok čiulptuką jei padeda....
o dėl pienelio gamybos, tai tikrai nepergyvenk, jei ir dedi dažnai prie krūties- gaminsis ir čiulptukas nepakenks

Papildyta:
QUOTE(Pasakyte @ 2008 12 14, 19:49)
nezinau kaip kitos, bet aš nedaviau nė dienos, nes niekaip nesupratau, kam jo riekia, jeigu vaikas miega, tai miega, jeigu pabunda, tai su juo bendrauji, ir irgi - kam tas čiulptukas? g.gif tiap ir užsaugo nepažinusi skonio wink.gif

Su čiulptuku dar daugiau prisigaudys. OI jūs panešiokit vaiką ant pilvo ant sunertų rankų, masažuokit lengvai, laikrodžio rodk. kryptimi, ir dar  - uždėjus abu delnus rankų nejudinant jomis spaudyti pilvuką delnų šonais.. na lyg raja kaip plaukioja savo pelekus planiruodama...

Neduok čiulptuko, tikrai, pieno padaugės, jeigu maitinsi naktimis, nes tada gaminasi daugiausia už jo gamybą atsakingo hormono, ir svarbu mamai naktį pamiegoti, pailsėti, nes miegant irgi jo gaminasi dagiausia.
Aš visada atrūgindavau po kiekvieno maitinimo, net naktį iki pusės metų, po to jau rečiau.. vėliau išmoko atsirūgti ir gulėdama.

sunku suprast...neatsidūrus tam tikrose situacijose....tačiau kai speneliai kraujuoja o vaikas parom nori žįsti, tai čiulptukas tada jau neišvengiamybė mirksiukas.gif
o oro su čiuptuku tikrai neprisigaudys daugiau....ir pieno nemažės....štai metus jau atmaitinau ir tai nepabaiga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 16 gruodžio 2008 - 19:28
QUOTE(AusraR @ 2008 12 16, 21:05)
zinok gal to pieno ir pakankamai bet jie nevalgo, nebesuprantu...nes va dabar tai tikrai pilna krutis, jau net biski skaudet pradeda, bet paciulpia ir nieko, neryja...ka as zinau....na Nojui tai tikra dantys, matosi, o Arijui kas...uz kompanija tipo....

Mums irgi buna visko, siaip jis pas mane nelabai valgus vaikas, kas liecia koses ir pan. Pastoviai zaisdavau anksciau, su visokiais pribumbasais valgem. O dabar jau atsibodo, nors kartais tai dar reikia kokiu puodu ar prie indaploves maitint doh.gif Drauges tai juokiasi, kurios tokiu problemu neturejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xeditux: 16 gruodžio 2008 - 19:34
ausraR o gal gerklyte vaikui rauona yra ar pas gyditoja nebuvot, jei skauda tai todel ir neryja nes bijo. o ir patri gali paziuret ar raudona ar ne, maza kas kai tokie orai.
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 16, 20:05)
zinok gal to pieno ir pakankamai bet jie nevalgo, nebesuprantu...nes va dabar tai tikrai pilna krutis, jau net biski skaudet pradeda, bet paciulpia ir nieko, neryja...ka as zinau....na Nojui tai tikra dantys, matosi, o Arijui kas...uz kompanija tipo....


hm, kad košių laiks nuo laiko nevalgo, tai anokia naujiena (bent man labai pažįstama situacija) smile.gif . Tam priežasčių gali būt įvairiausių: nusibodo skonis ar apskritai anksčiau valgė tik iš smalsumo, o ne dėl sotumo, gal rado įdomesnės veiklos nei valgymas, tie patys dantys ir t.t.). Tada tiesiog daugiau valgo pienuko.

Bet kad nežinda, tai turėtų būt kažkokia priežastis - gal vis tik dantys g.gif . Jeigu skaudėtų gerklę ar dar kažką - pati turbūt jaustum ir matytum. Beje, mums prieš porą dienų taip buvo, kad krūties neėmė, bet turim tam priežastį - stiprų ausies uždegimą. verysad.gif Prieš 2 dienas sukarščiavo ir baisiai skaudėjo, tai negalėjo net žįsti, apie kitokį valgymą apskritai pamiršom... Šiandien pradėjom vėl iš naujo košes ragauti.

Gal naktį vaikinai atsigriebs? Juk be maisto ar neatsigėrę ilgai nebus, arba pradės valgyti, arba išlįs tikroji priežastis... g.gif Sėkmės, nesusirkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2008 12 16, 19:14)
sveikutes noriu pasiteirait ka darot kad mazieji nekandziotu speneliu su dantukais? nu maniske kai ikanda tai mazai nepasirodo,  norisi verkt tada. kaip reik atpratint kast, o jin kai ikanda tai sypsos visada, siaubas.

Paskaityk sia tema nuo pradziu, daug rasem apie tai 4u.gif O jeigu tingi, tai tiesiog uzspausk svelniai nosyte arba ja spustelk prie papulio, kad oro truktu ir issiziotu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2008 12 16, 23:21)
Paskaityk sia tema nuo pradziu, daug rasem apie tai  4u.gif  O jeigu tingi, tai tiesiog uzspausk svelniai nosyte arba ja spustelk prie papulio, kad oro truktu ir issiziotu  mirksiukas.gif

ir reikia kiekvienakart sakyt na taip gan grieztai kad nekask, mamai skauda. Nezinau, mums tai suveikia. Kai tik isgirsta toki mano balsa tik akis ispucia pasiziuri ir nebekanda daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 16, 22:27)
ir reikia kiekvienakart sakyt na taip gan grieztai kad nekask, mamai skauda. Nezinau, mums tai suveikia. Kai tik isgirsta toki mano balsa tik akis ispucia pasiziuri ir nebekanda daugiau smile.gif

turbū tai l.individualu, nes mums l.pakenkė...aš pabariau...tada ji užpyko ir atsisakė visai unsure.gif .......tik naktį atsargiai pavyko įsiūlyt....daugiau nebarsiu....tiesiog seku, kai žinda...jei matau, kad traukia, jaučiu, kad ateina srovė....viskas gerai, jei itk rimsta iškart ištraukiu ir pakeičiu, kad ir čiulptuku, ar šiaip užkalbinu...
Atsakyti
klausykit, o mieziai nekietina viduriuku?
Atsakyti