Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

Rola, nesu dar maciusi vaiko kuris pats noretu ciulptuko. Manau nie vienas vaikas juo nemoka naudotis ir neima is pradziu, todel patikek, vaiko tikrai nekankini neduodama ciulptuko, jam tavo papulis pats geriausias ciulptukas. Cia tik mama gali kiek pasilengvinti sau gyvenima duodama ta ciulptuka, bet man asmeniskai tai nepavyko..as daviau, bet jie neneme niekaip ir pykdavo smile.gif
Atsakyti
As saviski pripratinau prie soskiuko, nes nerealiai pirstuka savo ciulpdavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2008 12 15, 12:37)
Na svarbiausia, kad pienukas nedingtų, nes sumažėjęs akivaizdžiai.... Valgom dieną beveik kas valandą ar pusantros. Bet augam gerai, per pirmą mėnesį 1400 g. ir 2 cm, per kitas dvi savaites 600 g. ir 6 cm....


o kodėl manai, kad sumažėję pieno? jei krūtinėj pilnumas dingo, tai čia normalu, jis kažkur po mėnesio praeina. taip dažnai žindant tikrai pienelio nesumažės. smile.gif pasverk pamperius, jei nori sužinot, kiek vaikas išgeria.
atsipalaiduok ir negalvok apie pieno kiekius biggrin.gif nes augat jūs gerai ir net nepanašu į pieno mažėjimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doris @ 2008 12 15, 19:12)
o kodėl manai, kad sumažėję pieno? jei krūtinėj pilnumas dingo, tai čia normalu, jis kažkur po mėnesio praeina. taip dažnai žindant tikrai pienelio nesumažės. smile.gif pasverk pamperius, jei nori sužinot, kiek vaikas išgeria.
atsipalaiduok ir negalvok apie pieno kiekius  biggrin.gif nes augat jūs gerai ir net nepanašu į pieno mažėjimus  mirksiukas.gif



Aha pilnumas dingo, be to labai daznai prasosi prie kruties, bet gal tik ciulpti nori, nzn????
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2008 12 15, 18:19)
Aha pilnumas dingo, be to labai daznai prasosi prie kruties, bet gal tik ciulpti nori, nzn????


jei ją kamuoja pilvelis, tai turbūt nusiramint nori. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2008 12 14, 20:16)
Laba  4u.gif ,

kiek suprantu ilgai maitinančios vaikams čiulptukų neduoda? Ar jis tikrai gali sumažinti pieno gamybą?

Mano dukrytė per pilvo diegliukus nesitraukia nuo krūties, valgo verkdama, taip prisivalgom oro, tada dar labiau verkiam? Tai gal tokiu momentu geriau čiulptukas?

Bet pas mane jau kokia savaitė kaip apmažėję pieno, tai bijau rizikuoti.... schmoll.gif
Papildyta:
O naktį atrūgint nereikia?  g.gif

Mes kai gulėjom ligoninėje tai gydytoja sakė nieko tokio, kad davėm mažiui čiulptuką. Nes kartais jei nebūtu pienelio arba kas jei atstiktu ir negalėtum pati maitinti, kad mokėtu valgyti iš buteliuko.
Atsakyti
QUOTE(Irmutė @ 2008 12 15, 20:06)
Mes kai gulėjom ligoninėje tai gydytoja sakė nieko tokio, kad davėm mažiui čiulptuką. Nes kartais jei nebūtu pienelio arba kas jei atstiktu ir negalėtum pati maitinti, kad mokėtu valgyti iš buteliuko.

na tai del tokiu gydytoju rekomendaciju ir sumazeja pienelio pas mamytes.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Papasakosiu ir aš savo istorija...
Gimė mano mergytė ne tokia jau ir maža 3820 g. Iš ligoninės išvažiavom 3500.
1 mėn 4000 g;
3 mėn 4750 g.
4 mėn 5500 g.
6 mėn 6500 g.
Kaip matot prieaugis tragiškai mažas... jei per du mėn priauga 750 g. Būdavo taip, kad pradeda valgyti, o po kelių gurkšniu - klykimas ir valgymas tuo pasibaigia. Visa raitosi, klykia. Kamavo baisiausi pilvo diegliai ir pūtimas. Nepadėjo niekas. nuo 17 val., kaip prasidėdavo klykimas, tai praktiškai vakarais ir nevalgydavo. O dar ir viduriukai buvo užkietėja... Jau net pas savo gyd. prašiau visokių siuntimų ir tyrimu, nes galvojau, kad sveikam vaikui taip skaudėti pilvo negali. Darė ir vidaus organų echoskopija. Diagnozė - visiškai sveika unsure.gif Gastroenterologė pamačiusi prieaugį iškart konstatavo, kad neprivalgo ir pasiūlė primaitinti. Aišku, kad ji neprivalgo, nes iš skausmo negali valgyti verysad.gif Būtu ji mano pirmas vaikas, tai tikrai galvočiau, kad to pieno pas mane trūksta, nes atrodo pradeda valgyti, o tada spjauna ir klykia. Buvo tikrai gaila matyti, kaip vietoj to, kad susipažintu su aplinka, žmonėmis, pradėtu bendrauti ji klykia, klykia, klykia... Man net susidaro toks vaizdas, kad ji netoleruoja mano pieno... Bandžiau valgyti tik košes, gėriau tik kmynų arbatą, bet rezultatas nuo to nebuvo geresnis. Neapsikenciau ir nupirkau mišinuko,- taigi panelė nevalgo blink.gif Pirkau įvairiausius buteliukus ir apsistojom ties Tomme Tippe, iš kurio dabar geria arbatėlę. Nuo 5 su trupučiu mėn pradėjau duoti daržovienę, tai reikalai akivaizdžiai pagerėjo: susitvarkė viduriukai ir nustojau duoti Duphalac. 6mėn įvedžiau ir grūdinę košę. Viską valgo labai noriai ir viskas pilvukui labai gerai. O va aš dar ir dabar ( jai beveik 7 mėn) negaliu valgyti žalių daržovių, vaisių, žuvies, juodos duonos, jau nekalbu apie svogūnus, žirnelius ir t.t. Tik suvalgau obuolį ir mano mergina jau nakti pirsčioja su prabudimais. Tai va sukandus dantis ir maitinu pati. Laukiu tos dienos kada baigsiu ją maitinti kaip išganymo. Pirmą maitinau iki 11mėn. Nebuvo jokiu problemų nei su valgymu, nei su pilvuku. Ilgiau maitinti,- nemačiau reikalo, nes vaikas jau viską puikiausiai valgė ir buvo likęs vienintelis maitinimas paryčiais.
Būsiu nepopuliari ir pasakysiu teisybe - maitinu tikrai ne todėl, kad labai noriu, o todėl, kad neturiu kitos išeities... Bandžiau aš jai ir vėl įsiūlyti mišinuko, bet ji kategoriškai atsisakė...
Papasakojau savo istorija norėdama mamytėms pasakyti, kad gal ne visad problema pienuko trūkume. Tad visoms linkiu ištvermės ir kantrybės. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratux2004: 16 gruodžio 2008 - 00:17
Gal man kas patarsit ax.gif
Mums dar tik antra savaitele eina, na bet su tuo maitinimu.. doh.gif Buna neatsitraukia nuo papo 5, 6, 7 valandas nesvarbu diena ar naktis... Pora paru taip be miego prasikankinau, kraujas is nosies pasipyle, o vaikas vargselis neramus, valgyt nori, o as neturiu ka pasiulyt - matau tik, kaip tuscius papus taso verysad.gif Ar dar yra vilties, kad to pieno atsiras, ar jau geriau nebesikankint? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(majke @ 2008 12 16, 12:47)
Gal man kas patarsit  ax.gif
Mums dar tik antra savaitele eina, na bet su tuo maitinimu.. doh.gif  Buna neatsitraukia nuo papo 5, 6, 7 valandas nesvarbu diena ar naktis... Pora paru taip be miego prasikankinau, kraujas is nosies pasipyle, o vaikas vargselis neramus, valgyt nori, o as neturiu ka pasiulyt - matau tik, kaip tuscius papus taso  verysad.gif  Ar dar yra vilties, kad to pieno atsiras, ar jau geriau nebesikankint? unsure.gif

Maniskis dar dabar taip elgiasi doh.gif Reikia jam mamytes artumo, o kad valgo ilgai ir daznai, tai tik taip atrodo, kad nera pienelio, nes suvalgo nedaug ir pasigamina per toki trumpa laika nedaug. Kartasi buna 3 val pertrauka, va tada pasijaucia, kad MP pakanka ir krutys pilnos iki kietumo. Jei girdi, kad ryja ir normaliai slapinasi, tai viskas gerai thumbup.gif Greiciausiai pilvelio putimas kankina ir taip maziukas iesko paguodos. Linkiu stiprybes ir kantrybes tiek tau tiek sau console.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2008 12 16, 14:56)
Maniskis dar dabar taip elgiasi  doh.gif Reikia jam mamytes artumo, o kad valgo ilgai ir daznai, tai tik taip atrodo, kad nera pienelio, nes suvalgo nedaug ir pasigamina per toki trumpa laika nedaug. Kartasi buna 3 val pertrauka, va tada pasijaucia, kad MP pakanka ir krutys pilnos iki kietumo. Jei girdi, kad ryja ir normaliai slapinasi, tai viskas gerai  thumbup.gif Greiciausiai pilvelio putimas kankina ir taip maziukas iesko paguodos. Linkiu stiprybes ir kantrybes tiek tau tiek sau  console.gif


Jo, tarp kitko tustinasi lyg ir normaliai. Vienintele paguoda! biggrin.gif Su ryjimu tai ne kas, matau, kad ryja tik tada, kai daugiau laiko praeina. Bet jei dar menesi taip reiks traukt blink.gif doh.gif
Atsakyti
sveikutes noriu pasiteirait ka darot kad mazieji nekandziotu speneliu su dantukais? nu maniske kai ikanda tai mazai nepasirodo, norisi verkt tada. kaip reik atpratint kast, o jin kai ikanda tai sypsos visada, siaubas.
Atsakyti