Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

aha, maniskai irgi kosiu nebevalgo smile.gif siandien jau tokia skania dariau, beviek bulves nedejau, daugiau moliugo, morkytes, kad tik saldziau butu, tai valge jau vakare pagaliau smile.gif ot sugadino man tetis vaikus su savo bananais doh.gif gerai kad to MP yra pakankamai, tai nors nebuvo alkani vaikiukai. O kada jus mesyte pradejot duoti? As jau pas teti svo triusi uzsisakiau smile.gif ekologiska smile.gif gal sakau nuo astunto menesiuko jau duot? ar dar anksti? det triusi i saldikli ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigeika @ 2008 12 11, 12:02)
Sutikciau, kad mano vaika nuo tos nelemtos 8 val kamuoja pilvo diegliukai, bet jis nurimsta ir guli kokias 10min. neverkdamas,  tada pradeda aktyviai ieskot kruties, o gaves pradeda verkt, pykt rekt. Man pasirode keista, kad tai susije su zindymu, gal jam ten ryjant piena paastreja tada skausmai ir todel nenori valgyt?! Man tada kyla pagunda nors kokios siltos arbatos duot, kad nurimtu?

Valgant pradeda veikti virškinimo sistema, tad visai gali būti, kad jam ten susijudina viskas ir dėl to jis tampa neramus. Bandykit prieš maitinant pagulėt ant pilvuko, gal pasimaudyt - kad kuo daugiau oro išeitų.
Ar jūs pati pieno produktus vartojat? Jei taip, pabandykit kurį laiką juos išimt ir raciono ir pažiūrėkit, ar yra poveikis.

QUOTE(Asttux @ 2008 12 11, 19:34)
na, nežinau, mano mažiukas(2savaičių) prakaba ant krūtines vos ne visą parą, bet pienuko tikrai ne marios  verysad.gif  ilgausiai valgo kokią minutę tik, o vėliau jau jaučiasi, kad nieko nebeištraukia, nebenuryja pienuko. krūtys tuščios  g.gif  savo atveju tikrai paneigiu, kad kuo dažniau žindai, tuo daugiau pienuko gaminasi  unsure.gif  nu pas mane taip nėra  verysad.gif  vis tik tai nuo organizmo priklauso, nepieninga aš  verysad.gif

Kaip jau mamos minėjo, efektyvus dažnas žindymas skatina pienelio gamybą. Su pienuku pas jus tikrai viskas tvarkoj. Taisykit apžiojimą (kažkur buvo įdėtos nuorodos į filmukus, kur rodomas teisingas apžiojimas) - garantuoju, kad tame problema: vaikelis išgeria rezervuaruose susikaupusį pienelį, o toliau žįsti arba tingi, arba negali.

Vaikiuke, gera girdėt... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 12, 00:09)
aha, maniskai irgi kosiu nebevalgo smile.gif siandien jau tokia skania dariau, beviek bulves nedejau, daugiau moliugo, morkytes, kad tik saldziau butu, tai valge jau vakare pagaliau smile.gif ot sugadino man tetis vaikus su savo bananais  doh.gif gerai kad to MP yra pakankamai, tai nors nebuvo alkani vaikiukai. O kada jus mesyte pradejot duoti? As jau pas teti svo triusi uzsisakiau smile.gif ekologiska smile.gif gal sakau nuo astunto menesiuko jau duot? ar dar anksti? det triusi i saldikli ? smile.gif

Oi, dar ankstyi, neskubek taip mirksiukas.gif As ivedziau mesa devinta men berods, jau gerai ir nepamenu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 11, 22:09)
aha, maniskai irgi kosiu nebevalgo smile.gif siandien jau tokia skania dariau, beviek bulves nedejau, daugiau moliugo, morkytes, kad tik saldziau butu, tai valge jau vakare pagaliau smile.gif ot sugadino man tetis vaikus su savo bananais  doh.gif gerai kad to MP yra pakankamai, tai nors nebuvo alkani vaikiukai. O kada jus mesyte pradejot duoti? As jau pas teti svo triusi uzsisakiau smile.gif ekologiska smile.gif gal sakau nuo astunto menesiuko jau duot? ar dar anksti? det triusi i saldikli ? smile.gif


Maniškis tai lapnoja, net ausys linksta ir dieną mp beveik nebegeria, o čia tai man liūdesys verysad.gif Naktį reikalauja, bet, manau , daugiau iš įpročio ir artumo noro. Kažkaip aš nepasiruošus dar nustoti maitinti, norėčiau, kad tas nutraukimas būtų natūralus.
O mėsą šiaip rekomenduoja pradėti duoti nuo 8 mėn. Geriausia - triušiena, kita žvėriena, strutiena (prabanga, bet l.gerai alergiškiems kūdikiams), kalakutiena, veršiena. Maniškis pirmą išbandė stirnieną, liko laaaabai patenkintas ir piktas, kai baigia valgyt doh.gif
Atsakyti
Sveikutes visos mamytes smile.gif ,
pirmiausia noriu padekot ax.gif , kad visos taip sauniai palaikot ir patariat, jei ne jus tai jau buciau daktares liepimu doctor.gif pradejusi primaitinti 4u.gif , jau net misinuko buvau nusipirkus, bet paskaiciusi si foruma ir gavusi patarimu susiemiau ir daviau tik savo pienuko essen.gif . Ir kai nuejom svertis po 2 savaiciu (galvojau net neit, kad nesusinervint isgirdus daktares paistalu) tai net pati nepatikejau, priaugom 400g clap.gif . Tai noriu dar karta padekot uz patarimus ir palaikyma, ir palinket kitoms pasitiketi savimi ir savo kudikiu. notworthy.gif

p.s gal galit pasakyt kaip atrodo primaitinimo taurele blush2.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilona_24: 12 gruodžio 2008 - 00:28
QUOTE(Irmutė @ 2008 12 11, 22:02)
Sveikos mamytės,
Tik va dabar kita problemėlė: mažulis kažko labai pyksta, anksčiau pavalgydavom gražiai be jokių pykčių, o dabar valgo ir kad supys. Pakeliu, kad atsirūgtu, o tada pyksta, kad pakėliau, grįžtam atgal bet tada ir vėl riksmas klyksmas  doh.gif. Pakeičiu krūti, o jis patraukia kokią minutę ir vėl didžiausios "dūdos". Anksčiau naktį gražiai pavalgydavom, o dabar kaip išsibudina supykęs tai taip ir nemiega iki kito valgymo, o valgom kažkur kas 1,5-2 val. Ir po to kol užmiega tikras vargas  blink.gif . Tai taip ir nesuprantu ar jis jau pavalgęs ar dar ne  verysad.gif .


pažiūrėjau į tavo liniuotę - šeštoji savaitė - vadinamoji pieno krizė. nenusigąsk - vaikui riekia daugiau pieno, o jo nesigamina taip duag greitai, per kokias tris keturias diena susitvarkys, dėk mažių prie papulio dažniau, bet ne ilgiau, ir pradės gamintis daugiau pienelio.
klausimas - kai pradedi maitinti, ar pradeda būti krūtise toks jausmas, lyg jos pildosi, dilgčioja aplink spenelius?
Kokia poza maitini?
Ar pakeiti pamperą po maitinimo? gal pridaro į kelnes ir nepatogu jam?
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 11, 23:09)
aha, maniskai irgi kosiu nebevalgo smile.gif siandien jau tokia skania dariau, beviek bulves nedejau, daugiau moliugo, morkytes, kad tik saldziau butu, tai valge jau vakare pagaliau smile.gif ot sugadino man tetis vaikus su savo bananais  doh.gif gerai kad to MP yra pakankamai, tai nors nebuvo alkani vaikiukai. O kada jus mesyte pradejot duoti? As jau pas teti svo triusi uzsisakiau smile.gif ekologiska smile.gif gal sakau nuo astunto menesiuko jau duot? ar dar anksti? det triusi i saldikli ? smile.gif


Aš irgi sakyčiau, kad dar anksti taviškiams mėsytė. Aš pvz pradėjau duoti tik suėjus pilniems 8 mėnesiams ir tai, iš pradžių kol įsivažiavom, turbūt 8,5 mėn buvo. Nors žinoma, kartais galima pradėti anksčiau duoti, jei yra būtinybė, pvz žemas hemoglobinas ir įtariama anemija. Bet šiaip sveikam vaikui aš neduočiau. O kad turit ekologiškos mėsytės, tai labai super smile.gif

Juna08, o tu siūlai MP dieną prieš ar po košių? Gal, sakau, vaikas prisikerta košės ir paskui nebetelpa MP ar nebenori iš sotumo? g.gif Tokiu atveju, galima pabandyt atvirkščiai - pirma MP, paskui - košė. Bet gal tu taip ir darai... smile.gif
Nors aš savajai turiu kitą bėdą - kaip kuo daugiau pamaitinti kito maisto, tad košę duodu prieš MP. Ir vis tiek košė tik šiaip pasižaidimui, o MP - va čia jau rimčiau smile.gif
Atsakyti
primaitinimu taurele, tai vaistinese galima nusipirkti, ten tokia sugraduota vaistukam duoti, is gan minksto plastiko, berods 50cnt kainuoja 4u.gif
Papildyta:
mamytes, kuriu vaikiukai geria pora gurksniu ir spjauna, dar patikrinkite ar burnyteje nera kokiu zaisdeliu, ar ausyciu neskauda, paspaudusi ties ausytem, ar nosyte svari 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 12 11, 22:18)
Kaip jau mamos minėjo, efektyvus dažnas žindymas skatina pienelio gamybą. Su pienuku pas jus tikrai viskas tvarkoj. Taisykit apžiojimą (kažkur buvo įdėtos nuorodos į filmukus, kur rodomas teisingas apžiojimas) - garantuoju, kad tame problema: vaikelis išgeria rezervuaruose susikaupusį pienelį, o toliau žįsti arba tingi, arba negali.

Ode, man irgi atrodo, kad maniškis iš giliau neištraukia, todėl turbūt ir pienelio mažiau gaminasi verysad.gif o ką daryt? gal koks pientraukis pagelbėtų? kaip ištraukt tą giluminį pienuką g.gif
Atsakyti
sveikos,

pas mane vel bedos verysad.gif verysad.gif ziauriai paraudo vienos kruties spenelis ir aplink ji, net nebegaliu maitinti is tos kruties. atrodo kaip nuplikyta. isbertas, visas raudonas raudonas.
nesuprantu nuo ko. maitinu ne pirma diena, vaiko burnyte apziurejau jokiu pienliges pozymiu. kitos kruties tik pats spenelis paraudes ir keli paraudimai aplink, tokie maziukai pletmukai.
jau antra diena nera jokio pagerejimo. kaip karstu vandeniu nuplikyta. skausmas nesveikas. rubu net negaliu uzsidet. nakti maitinau ir zliumbiau, o dar kaip tycia isikibes blaskesi, muistesi. poto nuvariau i vonia su vaistais pasitept tai visas kraujosruvom isvarytas.... tepiau su bephantenu - tai atrodo dar labiau paraudo, bet jei netepciau labai suskirstu, nes nusauseja labai.
kas per velnias mane cia uzpuole?????
bandziau su amunelem plauti - nulis emociju sad.gif
Atsakyti
manau pas medikus reiktu pasirodyt
Atsakyti
Gal pienlige vis gi g.gif reikia pas gydytoją. Ar turi kokio purelano?
jis nepagyditų, na bent šiek tiek sumažintų žindymo skausmą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 13 gruodžio 2008 - 20:50