Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(vaikiukas @ 2008 12 11, 00:06)
maniske jau 6 men, po truputi sedi, tai bandau pasisodinti ir duoti papuli doh.gif
zodziu - visokiom pozom. O geriausiai mano valgo apsnudusi - kai tik girdziu bunda - lekiu ir imu maitinti. Nakti valgytoja be priekaistu, jeigu taip butu ir diena - smagumelis. Na bet taikausi prie jos inoriu mirksiukas.gif

Mano Arijus paskutiniu metu kazkaip nevalgus pasidare, koses nebevalgo (tik banana) papuli irgi taip vangiai..tai as kai jau matau kad praejo kokios 3-4 val po valgio ir jau laikas butu, o jis sau zaidzia ir vargo nemato, tai jau irgi visaip soku (nesokciau, bet kad papuka skaudet pradeda) tai paskutiniu metu darau taip....jis guli ant nugaros, o as jam papuli is virsaus duodu, tai patenkintas paima abiem rankom ir i burna lotuliukas.gif labai seksuali poza smile.gif tik blogai kad gal uzpringt gali taip aukstielnikas....ka as zinau...bet kol kas tai nepanasu kad nepatiktu jam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 11, 11:25)
jis guli ant nugaros, o as jam papuli is virsaus duodu, tai patenkintas paima abiem rankom ir i burna  lotuliukas.gif labai seksuali poza smile.gif tik blogai kad gal uzpringt gali taip aukstielnikas....ka as zinau...bet kol kas tai nepanasu kad nepatiktu jam smile.gif

lotuliukas.gif akrobatika tikra biggrin.gif dariau ir as taip kai neeme visaip kitaip biggrin.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus, seip iki ligonines viskas idealu buvo, valgyt galedavo visa para, apetitas nezmoniskas, o dabar neima ir viskas, labai bijau kad neteks skysciu unsure.gif
Atsakyti
Sutikciau, kad mano vaika nuo tos nelemtos 8 val kamuoja pilvo diegliukai, bet jis nurimsta ir guli kokias 10min. neverkdamas, tada pradeda aktyviai ieskot kruties, o gaves pradeda verkt, pykt rekt. Man pasirode keista, kad tai susije su zindymu, gal jam ten ryjant piena paastreja tada skausmai ir todel nenori valgyt?! Man tada kyla pagunda nors kokios siltos arbatos duot, kad nurimtu?
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 11, 12:25)
Mano Arijus paskutiniu metu kazkaip nevalgus pasidare, koses nebevalgo (tik banana) papuli irgi taip vangiai..tai as kai jau matau kad praejo kokios 3-4 val po valgio ir jau laikas butu, o jis sau zaidzia ir vargo nemato, tai jau irgi visaip soku (nesokciau, bet kad papuka skaudet pradeda) tai paskutiniu metu darau taip....jis guli ant nugaros, o as jam papuli is virsaus duodu, tai patenkintas paima abiem rankom ir i burna  lotuliukas.gif labai seksuali poza smile.gif tik blogai kad gal uzpringt gali taip aukstielnikas....ka as zinau...bet kol kas tai nepanasu kad nepatiktu jam smile.gif

Mano lygiai tokia pati situacija kaip ir tau
lotuliukas.gif man irgi i galva tokia mintis - pamatytu kas is sono - turbut is koto iskristu kaip as ten issirietus tongue.gif neseniai kazkaip pasilenkiau prie dukrytes su nuogais papuliais - kad susidomejo biggrin.gif : ciupineja, krapsto issisiepus kazka komentuoja savo kalba...Juokinga labai, bet taip maloooonu thumbup.gif

Del uzspringimo - as tiesiog stebiu ir jeigu matau, kad jau kazkaip nespeja normaliai ryti - pakeliu. bet daznai tai buna vieninetelis kelias is zystu...
Atsakyti
QUOTE(vaikiukas @ 2008 12 11, 13:05)
Mano  lygiai tokia pati situacija kaip ir tau 
lotuliukas.gif man irgi i galva tokia mintis - pamatytu kas is sono - turbut is koto iskristu kaip as ten issirietus tongue.gif neseniai kazkaip pasilenkiau prie dukrytes su nuogais papuliais - kad susidomejo biggrin.gif : ciupineja, krapsto issisiepus kazka komentuoja savo kalba...Juokinga labai, bet taip maloooonu thumbup.gif


tai tavo mergaite, o mano tai bernai smile.gif jei kas pamatytu sakytu tvirkinu vaikus lotuliukas.gif ale nieko, tegu mokosi su papais elgtis nuo mazens smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigeika @ 2008 12 11, 12:02)
Sutikciau, kad mano vaika nuo tos nelemtos 8 val kamuoja pilvo diegliukai, bet jis nurimsta ir guli kokias 10min. neverkdamas,  tada pradeda aktyviai ieskot kruties, o gaves pradeda verkt, pykt rekt. Man pasirode keista, kad tai susije su zindymu, gal jam ten ryjant piena paastreja tada skausmai ir todel nenori valgyt?! Man tada kyla pagunda nors kokios siltos arbatos duot, kad nurimtu?


sveika mums lygiai taip pat buvo ir dar kartais buna, kai tavo mazius nurimsta jam tuo metu greiciausiai spazmas praeina, tada nori valgyt, nes yra alkanas, bet vel nurijus pora gurksniu, vel suskausta pilviukas.
Mums dar kartais dar padedavo virbukolio zvakutes, jos is zolyciu, maze nurimdavo praeidavo spazmiukas, tada godziai pavalgydavo. O kartais taip ir nuluzdavo nepavalgius, del to speju ir pienuks dingineja, dar is netradiciniu priemoniu tai padeda: nusitraukiu pienelio i taurelia ir sugirdau,tai didelis kiekis pienelio kaskaip nustumia tas dujales, dabar vakare jau pastoviai taip darau nes pas mus pas toviai tie diegliukai.
Dar padedavo siektiek nesiojimas ant pilvelio, bet kai jau budavo rimti skausmai tai labai stebuklingai nelabai kas padedavo.

p.s. pora kart esam dave ir silto virinto vandenuko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo St.Rasa: 11 gruodžio 2008 - 13:04
na, nežinau, mano mažiukas(2savaičių) prakaba ant krūtines vos ne visą parą, bet pienuko tikrai ne marios verysad.gif ilgausiai valgo kokią minutę tik, o vėliau jau jaučiasi, kad nieko nebeištraukia, nebenuryja pienuko. krūtys tuščios g.gif savo atveju tikrai paneigiu, kad kuo dažniau žindai, tuo daugiau pienuko gaminasi unsure.gif nu pas mane taip nėra verysad.gif vis tik tai nuo organizmo priklauso, nepieninga aš verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Asttux @ 2008 12 11, 20:34)
na, nežinau, mano mažiukas(2savaičių) prakaba ant krūtines vos ne visą parą, bet pienuko tikrai ne marios  verysad.gif  ilgausiai valgo kokią minutę tik, o vėliau jau jaučiasi, kad nieko nebeištraukia, nebenuryja pienuko. krūtys tuščios  g.gif  savo atveju tikrai paneigiu, kad kuo dažniau žindai, tuo daugiau pienuko gaminasi  unsure.gif  nu pas mane taip nėra   verysad.gif  vis tik tai nuo organizmo priklauso, nepieninga aš  verysad.gif



Na, pieno gamyba priklauso nuo to, kiek istraukiama pienuko. Bet jusu atveju, pienas mazai istraukiamas, todel ir nesigamina daugiau nei istraukia maziukas smile.gif
O jei valgytu daugiau mazius, tada ir gamintusi daugiau.
Cia jau reiktu issiaiskinti, kodel vaikas mazai valgo, gal ne taip paduodat, ar dar kur nors kitur problema gludi g.gif
Tad negalvokit, kad pas jus nera pienuko mirksiukas.gif tiesiog nera skatinama jo gamyba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 11 gruodžio 2008 - 19:47
QUOTE(Asttux @ 2008 12 11, 20:34)
na, nežinau, mano mažiukas(2savaičių) prakaba ant krūtines vos ne visą parą, bet pienuko tikrai ne marios  verysad.gif  ilgausiai valgo kokią minutę tik, o vėliau jau jaučiasi, kad nieko nebeištraukia, nebenuryja pienuko. krūtys tuščios  g.gif  savo atveju tikrai paneigiu, kad kuo dažniau žindai, tuo daugiau pienuko gaminasi  unsure.gif  nu pas mane taip nėra  verysad.gif  vis tik tai nuo organizmo priklauso, nepieninga aš  verysad.gif

Asttux, nenusiteik taip! 4u.gif Tu dar tik 2 sav maitini, visko tik pradzia. Man lygiai taip paciai buvo pirmomis savaitemis, ta pati galvojau kaip ir tu. Taciau daug skysciu, maistas, poilsis padeda, be to, kazkaip po to nuraminau save ir pradejau nebegalvoti apie piena...Viena karta pamenu nusitraukiau "net" 60 ml rolleyes.gif , oho galvoju - nerealiai daug pieno turiu blink.gif Ir man tai buvo stimulas, savotiska motyvacija ir t.t.
Is mano praktikos - as irgi pirmomis dienomis istisai prie papuko laikydavau, po to as pradejau daryti pertraukas - tai padejo, nes juk turi buti kazkoks laikas, kai pieno prisipildo krutys.
Jeigu ka - kreipkis i daznai zindyma komentuojancia Ode, ji man laabai padejo! Aciu jai. 4u.gif
Pagalbos ieskok, nesinervink viduje ir negrauzk saves - cia be galo svarbu. Pienelio tu turi ir maitinsi puikiausiai. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,
visų pirma noriu padėkti už palaikymą 4u.gif kai buvau nusiminusi, kad turiu mažai pienuko. Tačiau jau greit mėnuo kai valgo tik mamytės pienuką ir jokio mišinuko smile.gif.
Tik va dabar kita problemėlė: mažulis kažko labai pyksta, anksčiau pavalgydavom gražiai be jokių pykčių, o dabar valgo ir kad supys. Pakeliu, kad atsirūgtu, o tada pyksta, kad pakėliau, grįžtam atgal bet tada ir vėl riksmas klyksmas doh.gif. Pakeičiu krūti, o jis patraukia kokią minutę ir vėl didžiausios "dūdos". Anksčiau naktį gražiai pavalgydavom, o dabar kaip išsibudina supykęs tai taip ir nemiega iki kito valgymo, o valgom kažkur kas 1,5-2 val. Ir po to kol užmiega tikras vargas blink.gif . Tai taip ir nesuprantu ar jis jau pavalgęs ar dar ne verysad.gif .
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

na žiūriu bėdos bėdelės vis tos pačios smile.gif Oi stiprybės ir kantrybės visoms maitinančioms mamoms (kartu ir sau pasilinkėsiu smile.gif ) Ypač daug to reikia naujoms mamytėms - laikykitės 4u.gif

Irmute, o gal taviškis prisiryja oro ir dėl to pyksta? Arba pienukas dar nespėja atbėgt, o jis alkanas - nori iškart? Bet kokiu atveju, turbūt reikia tau ieškoti būdo, kaip geriausia pamaitinti be pykčių ir kantriai laukti, kol praeis šis etapas. O jis tikrai kažkada turėtų praeiti smile.gif

Na, o mes irgi savo vargus vargstam smile.gif Dėl košių kariaujam, dėl miego kariaujam, dabar dar prisidėjo ganymas, kad neprilystų prie rozečių, neužliptų ant laiptų, nenuverstų kokio puoduko nuo stalo ir t.t. ir pan.

O bjauriausia, kad va koks mėnuo kaip pradėjo visokios zarazos kibti prie vaiko. Čia įsivaizduoju, kad daugiausiai sesė visokio "gėrio" iš mokyklos parneša, nors ir šiaip turbūt iš visur prisigaudo. Laikas toks... Tai kaip ne savaitė, taip vaikui snarglys ir kosuliukas atsiranda, kartais ir temperatūra užkyla. Bet kuo labai džiaugiuosi, kad žinokit, jau kelintas kartas kai po paros temperatūros nebėra, liga tarsi dingsta, na nebent sloga šiek tiek pasilieka. Tai ir džiaugiuosi, kad reiškia, imunitetas apsigina ir turbūt MP savo prideda. smile.gif
Taip kad, mamos, maitinkit ir džiaukitės, kad duodat geriausią maistą ir apsaugą savo vaikiukams, nors ir kokius vargus ir nepatogumus kol kas tai sukelia. Linkėjimai 4u.gif
Atsakyti