Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(AusraR @ 2008 12 10, 17:57)
Sveikos,
gal kas zinot kaip turi kakinti papildomai maitinamas vaikas? Maniskiai raito desras....ir taip sunkiai sunkiai stena.....


Maniskis irgi pradejo kieciau daryti, kai pradejo ragauti papildomo maisto. Tai tada daviau avizu kosytes, kuri atlaisvina viduriukus, dar slyvu tyreles duodavau paragauti tam tikslui. Tai maziui daug lengviau pasidare tustintis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrge @ 2008 12 10, 15:22)
Mergaites SOS
Mano mergyte siand atsisake valgyt is kruties, as ja dedu, o ji lyg bando imt, o paskui susinervina ir pradeda zviegt, tada as ja pamyluoju, nuraminu ir vel prie kruties, o ji pabandzius ir vel i asaras. Tada greitai nusitraukiau ir sumaitinau is buteliuko, valge labai godziai. Sekantis maitinimas lygiai toks pat verysad.gif  Paskutini karta is buteliuko valge gal pries dvi savaites, ir tai tik gal pora kartu, kuomet bandziau damaitinti(del laikino nesklandumo su MP). Ka daryti, toks vaizdas kad ji nebemoka valgyt is kruties, lesena lesena ir i dudas verysad.gif


Sveikos supermamytes. As cia naujoke. Mano suneliui dar tik 3 sav. bet vakare taip pat atsisako kruties. (visada mazdaug apie 8 val. vakaro ir rekia iki 10- 11 val)rekia iki melynumo. as ir glaudziu ir nesioju, jis nurimsta pradeda ieskot kruties, as ja duodu, o jis itraukia pora gurksniu ir vel rekia, itrauktas pieniukas net bega is burnytes, po to vel iesko kruties. as pasimetus, nezinau ka daryti. Pieno turiu tikrai. Primaitinti niekuo nebandziau. Gel senbuves galetu patart kazka. nes labai noriu maitint naturaliai sunaiteli. Bet kas cia vyksta as nesuprantu....
Atsakyti
QUOTE(sigeika @ 2008 12 10, 19:27)
Sveikos supermamytes. As cia naujoke. Mano suneliui dar tik 3 sav. bet vakare taip pat atsisako kruties. (visada mazdaug apie 8 val. vakaro ir rekia iki 10- 11 val)rekia iki melynumo. as ir glaudziu ir nesioju, jis nurimsta pradeda ieskot kruties, as ja duodu, o jis itraukia pora gurksniu ir vel rekia, itrauktas pieniukas net bega is burnytes, po to vel iesko kruties. as pasimetus, nezinau ka daryti. Pieno turiu tikrai. Primaitinti niekuo nebandziau. Gel senbuves galetu patart kazka. nes labai noriu maitint naturaliai sunaiteli. Bet kas cia vyksta as nesuprantu....

Zinai, kaip dariau paskutini maitinima mirksiukas.gif pradzioj daviau nutraukto pienuko is buteliuko(nedaug), o kai ji truputi numalsino alki, tada pakisau papa biggrin.gif ir valge. Bet turiu kita beda, mano mergyte diena miega, as ja ir pazadint sunkiai galiu, o jei pazadinu tai 10 minuciu, o nakti koncertai. Ka daryyyyyyyyyyyyyyyt?
Atsakyti
mano vaikams tetukas dave banano pora dienu..nu ir ka jus sau galvojat !!!!! nebevalgo koses !!! o banana va dabar vel sedi ir kapoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrge @ 2008 12 10, 20:00)
Zinai, kaip dariau paskutini maitinima mirksiukas.gif pradzioj daviau nutraukto pienuko is buteliuko(nedaug), o kai ji truputi numalsino alki, tada pakisau papa biggrin.gif ir valge. Bet turiu kita beda, mano mergyte diena miega, as ja ir pazadint sunkiai galiu, o jei pazadinu tai 10 minuciu, o nakti koncertai. Ka daryyyyyyyyyyyyyyyt?


Ne is praktikos, o kaip knygos ir zmones sako, tavo dukryte gali but dar sumaisiusi paros meta. reikia dar laukt koki menesiuka, kol isivaziuos i pilna savo ritma. maniskis irgi kai miega balkone, t.y. gryname ore, ismiega 3- 4 val, karta, net buvo rekordas ismiegojo 5val. O vakare kaip minejau koncertas, nakti taip pat kas 1- 2 val. keliasi. Tikriausiai nieko raminancio cia negalima pasakyt, tik laukti kol pauges, skrandukas bus didesnes talpos ir ismiegos ilgiau. Sau ir tau linkiu kantrybes.
Atsakyti
QUOTE(sigeika @ 2008 12 10, 20:27)
Sveikos supermamytes. As cia naujoke. Mano suneliui dar tik 3 sav. bet vakare taip pat atsisako kruties. (visada mazdaug apie 8 val. vakaro ir rekia iki 10- 11 val)rekia iki melynumo. as ir glaudziu ir nesioju, jis nurimsta pradeda ieskot kruties, as ja duodu, o jis itraukia pora gurksniu ir vel rekia, itrauktas pieniukas net bega is burnytes, po to vel iesko kruties. as pasimetus, nezinau ka daryti. Pieno turiu tikrai. Primaitinti niekuo nebandziau. Gel senbuves galetu patart kazka. nes labai noriu maitint naturaliai sunaiteli. Bet kas cia vyksta as nesuprantu....


Akivaizdu, kad maziui pilvuko diegliai g.gif Bandyk visus budus nuo pilvuko putimo - masaziuka, silta pusle ant pilvuko, lasiukus, pirdinima 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(AusraR @ 2008 12 10, 21:47)
mano vaikams tetukas dave banano pora dienu..nu ir ka jus sau galvojat !!!!! nebevalgo koses !!! o banana va dabar vel sedi ir kapoja  doh.gif

Nuo banano viduriai vat ir kieteja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2008 12 10, 22:31)
Nuo banano viduriai vat ir kieteja  mirksiukas.gif

ai kieti ir be banano buvo...na bet ryt gal kokio obuoliuko pasiulysiu, nebegaus banano tada, tik ka su tom kosem daryt...neskanu gal jiems kai geriau paragavo....
Atsakyti
sveikos gal pagelbesit ir man...gulejom ligoninej su mazaja, veme viduriavo, lasejo laselines, natrio chloridas, gliukoze. vakar gryzom namo, ir nzn kas atsitiko bet mazoji vakarais nebeima kruties, net nebando traukti, atrodo lyg jau nori valgyti, nes ciulptuka labai ciunkia, tik bandau det prie kruties, neima, suka galvyte, verkia graudziai, sakyciau pieno nebera, bet kad ji net nebando patraukti...gal kuri buvot susidurus su panasia situacija? buciau labai dekinga uz betkokius patarimus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LTindre @ 2008 12 10, 23:11)
sveikos gal pagelbesit ir man...gulejom ligoninej su mazaja, veme viduriavo, lasejo laselines, natrio chloridas, gliukoze. vakar gryzom namo, ir nzn kas atsitiko bet mazoji vakarais nebeima kruties, net nebando traukti, atrodo lyg jau nori valgyti, nes ciulptuka labai ciunkia, tik bandau det prie kruties, neima, suka galvyte, verkia graudziai, sakyciau pieno nebera, bet kad ji net nebando patraukti...gal kuri buvot susidurus su panasia situacija? buciau labai dekinga uz betkokius patarimus  unsure.gif

labas, mano dukriukas tokiu cirku profesionale doh.gif Man lygiai taip paciai buvo ir yra, ir ypac del vienos kruties streika kelia. As visokiom pozom maitinu, net kartais juokas pacia ima, bet ko nepadarysi del to pienelio: ir atsigulus, ir dukryte guli ant nugarytes, o as pasilenkus virs jos (nezinau, gal taip negalima.. g.gif )...
Pabandyk keisti pozas, mums kartais padeda.
Atsakyti
QUOTE(vaikiukas @ 2008 12 11, 00:48)
ir atsigulus, ir dukryte guli ant nugarytes, o as pasilenkus virs jos (nezinau, gal taip negalima.. g.gif )...

As irgi taip darydavau, kai neimdavo doh.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(LTindre @ 2008 12 11, 00:11)
sveikos gal pagelbesit ir man...gulejom ligoninej su mazaja, veme viduriavo, lasejo laselines, natrio chloridas, gliukoze. vakar gryzom namo, ir nzn kas atsitiko bet mazoji vakarais nebeima kruties, net nebando traukti, atrodo lyg jau nori valgyti, nes ciulptuka labai ciunkia, tik bandau det prie kruties, neima, suka galvyte, verkia graudziai, sakyciau pieno nebera, bet kad ji net nebando patraukti...gal kuri buvot susidurus su panasia situacija? buciau labai dekinga uz betkokius patarimus  unsure.gif

Pabandyk uzsupti ant ranku paemus, prie krutines priglaudus, su soskiuku burnoje, o kai nurims, atsargiai ikisk papuka vietoj soskes 4u.gif gal pavyks...
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2008 12 10, 23:58)
As irgi taip darydavau, kai neimdavo  doh.gif  biggrin.gif

Papildyta:

Pabandyk uzsupti ant ranku paemus, prie krutines priglaudus, su soskiuku burnoje, o kai nurims, atsargiai ikisk papuka vietoj soskes  4u.gif  gal pavyks...

maniske jau 6 men, po truputi sedi, tai bandau pasisodinti ir duoti papuli doh.gif
zodziu - visokiom pozom. O geriausiai mano valgo apsnudusi - kai tik girdziu bunda - lekiu ir imu maitinti. Nakti valgytoja be priekaistu, jeigu taip butu ir diena - smagumelis. Na bet taikausi prie jos inoriu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diuna @ 2008 12 10, 13:29)
Sveikos,mamytes! Dukrytei jau metukai ir 3 menesiai.Pienuka dar valgo labai aktyviai.Per nakti privalgo pilnuteli pampersa smile.gif Maitinsiu,kol pati nores.Tykiuosi,kad aplinkybes leis smile.gif O aplinkiniai jau ziuri,kaip i beprote-atseit,neverta taip ilgai "kankintis"  lotuliukas.gif

acha aš ir nesuprantu to pasakymo reikia žiūrėt ir savęs, nesikankint doh.gif .....juk čia malonumas.... smile.gif (neskaitant įkandimų lotuliukas.gif ).....
aš ir planuoju maitint ilgai kiek mums bus gerai....
Papildyta:
QUOTE(sigeika @ 2008 12 10, 18:27)
Sveikos supermamytes. As cia naujoke. Mano suneliui dar tik 3 sav. bet vakare taip pat atsisako kruties. (visada mazdaug apie 8 val. vakaro ir rekia iki 10- 11 val)rekia iki melynumo. as ir glaudziu ir nesioju, jis nurimsta pradeda ieskot kruties, as ja duodu, o jis itraukia pora gurksniu ir vel rekia, itrauktas pieniukas net bega is burnytes, po to vel iesko kruties. as pasimetus, nezinau ka daryti. Pieno turiu tikrai. Primaitinti niekuo nebandziau. Gel senbuves galetu patart kazka. nes labai noriu maitint naturaliai sunaiteli. Bet kas cia vyksta as nesuprantu....

pilvuką diegia jam 8val....laikykis 4u.gif ...sunkus metas dabar....lauk palengvėjimo, jis bus mirksiukas.gif
Atsakyti