Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(xeditux @ 2008 12 09, 23:13)
O as si vakara jau siek tiek pamirsta "malonuma" apturejau  doh.gif  MAzius nelabai miego norejo, dainavo bevalgydamas ir kazkas jam susviete, kad reikia pasikandzioti  essen.gif  Tai vos nepridejau i kelnes zinokit  doh.gif  Spaudziau jam nosi, kad kuo greiciau paleistu, bet sis dar uztempe su juokeliu  hah.gif Tai neiskenciau ir isejau is kambario protest.gif

oi bijau aš tokių dalykėlių doh.gif .....na jau skundžiausi tada, kai suregavau į įkandimą, tai išvis užpyko ant manęs...sukosi visą dieną sunku buvo...po to naktį atsargiai susidraugavom....
linkiu, kad tokie dalykai nepasikartotų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2008 12 10, 00:13)
O as si vakara jau siek tiek pamirsta "malonuma" apturejau  doh.gif  MAzius nelabai miego norejo, dainavo bevalgydamas ir kazkas jam susviete, kad reikia pasikandzioti  essen.gif  Tai vos nepridejau i kelnes zinokit  doh.gif  Spaudziau jam nosi, kad kuo greiciau paleistu, bet sis dar uztempe su juokeliu  hah.gif Tai neiskenciau ir isejau is kambario protest.gif


biggrin.gif maniskis irgi neseniai isdaigino jau 6 dantukus, tai kandziojasi kaip turi but doh.gif Pavalgo pienuko, ir kai jau pasisotina, tai kaip patrauks su dantukais - net silpna pasidaro rolleyes.gif
Atsakyti
Mano mažulka su dviem dantais kaip įkando vakar blink.gif Prieš tai buvę įkandimai tik su dantenytėmis kaip repeticija buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2008 12 09, 23:25)
doh.gif ir kaip nuo visko apsisaugoti g.gif kad butu koks mygtukas, isjungiantis nervus poster_offtopic.gif

nuo gyvenimo neapsisaugpsi...ir vaiko neapsaugosi....taip jau yra...
Papildyta:
na mano tik vienas dantis du turi, tai as ilsinu papulius smile.gif diena Nojui kairys papulis, nakti desinys. Kas bus kai abiem dantys isaugs... doh.gif
Atsakyti
Pas maniski tai jau visas 11vnt biggrin.gif Tai su priekiniais kai pavare, kuri laika net zymes po 4vnt virsui ir apacioj laikesi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2008 12 09, 22:25)
doh.gif ir kaip nuo visko apsisaugoti g.gif kad butu koks mygtukas, isjungiantis nervus poster_offtopic.gif

Žinai, kai susilaukiau pirmagimės, mano mama palinkėjo: vaikai sirgo ir sirgs - linkiu, kad tos ligos būtų kuo švelnesnės. Arba kaip mano ginekologas, atskaitęs litaniją, ko reikia vengti nėštumo metu, užbaigė: betgi negyvenam stiklo burbule, tad net ir labai saugantis gali įvykti kažkokių nepageidaujamų dalykų.
Dabar reziumuoju aš biggrin.gif : nereikia bijoti. Man padeda įvairios informacijos susirinkimas, nes dažniausiai baimės būna dėl nežinojimo. Jei suvokiu, kad tam tikras simptomas yra daugiau mažiau norma, automatiškai išsijungiu nervus. smile.gif Aišku, nerimas šioks toks lieka, bet viskas daugiau susiveda į stebėjimą, natūralius simptomų šalinimo būdus (vengiu chemijos, kad ateity netektų nervuotis dėl silpno imuniteto ir ar kitų pašalinių poveikių), prevenciją.
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 12 10, 11:26)
Žinai, kai susilaukiau pirmagimės, mano mama palinkėjo: vaikai sirgo ir sirgs - linkiu, kad tos ligos būtų kuo švelnesnės. Arba kaip mano ginekologas, atskaitęs litaniją, ko reikia vengti nėštumo metu, užbaigė: betgi negyvenam stiklo burbule, tad net ir labai saugantis gali įvykti kažkokių nepageidaujamų dalykų.
Dabar reziumuoju aš biggrin.gif : nereikia bijoti. Man padeda įvairios informacijos susirinkimas, nes dažniausiai baimės būna dėl nežinojimo. Jei suvokiu, kad tam tikras simptomas yra daugiau mažiau norma, automatiškai išsijungiu nervus. smile.gif Aišku, nerimas šioks toks lieka, bet viskas daugiau susiveda į stebėjimą, natūralius simptomų šalinimo būdus (vengiu chemijos, kad ateity netektų nervuotis dėl silpno imuniteto ir ar kitų pašalinių poveikių), prevenciją.

thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,mamytes! Dukrytei jau metukai ir 3 menesiai.Pienuka dar valgo labai aktyviai.Per nakti privalgo pilnuteli pampersa smile.gif Maitinsiu,kol pati nores.Tykiuosi,kad aplinkybes leis smile.gif O aplinkiniai jau ziuri,kaip i beprote-atseit,neverta taip ilgai "kankintis" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diuna @ 2008 12 10, 13:29)
Sveikos,mamytes! Dukrytei jau metukai ir 3 menesiai.Pienuka dar valgo labai aktyviai.Per nakti privalgo pilnuteli pampersa smile.gif Maitinsiu,kol pati nores.Tykiuosi,kad aplinkybes leis smile.gif O aplinkiniai jau ziuri,kaip i beprote-atseit,neverta taip ilgai "kankintis"  lotuliukas.gif

šaunuolė tu thumbup.gif

Į mane jau irgi daug kas taip žiūri doh.gif
Atsakyti
Mergaites SOS
Mano mergyte siand atsisake valgyt is kruties, as ja dedu, o ji lyg bando imt, o paskui susinervina ir pradeda zviegt, tada as ja pamyluoju, nuraminu ir vel prie kruties, o ji pabandzius ir vel i asaras. Tada greitai nusitraukiau ir sumaitinau is buteliuko, valge labai godziai. Sekantis maitinimas lygiai toks pat verysad.gif Paskutini karta is buteliuko valge gal pries dvi savaites, ir tai tik gal pora kartu, kuomet bandziau damaitinti(del laikino nesklandumo su MP). Ka daryti, toks vaizdas kad ji nebemoka valgyt is kruties, lesena lesena ir i dudas verysad.gif
Atsakyti
sveikos, na pienelio kas kiek jau padaugejo, sprendziu pagal ryteli,
Vakar nusitraukiau per 3 kartus 80ml ir vakare daviau plius misinuko 50ml dar suvalge, ryte, diena viskas tvarkoje, bet vakare prasideda pilvo putimas ir pienelis sunkiau traukiasi, rekia nervuojasi tampo spjauna isvis neima, o gavus is buteliuko ar taureles godziai geria be tampymusi, bet ir tada kartu purpcioja, padariau isvada kad kai lengviau didesniu kiekiu pienelis bega jai lengviau dujytes iseina ir nuima spazmus,o kai traukia is krutines gal kokie raumenukai dirba ir skauda. Pradzioja visada duodu koki pusvalandi krutine, dar bandau nusitraukti, kad ir nekas traukiasi visvien tampau kad stimuliuotusi. O nakti maniske kai luzta ar alkana ar ne miega ir ismiega 8-9 be problemu, bet dabar kaip rasiau keliu siandien jau po4,30 val. Kaip mano vyras sako kad miega kaip angelelis ir gaila kelti. Slapinasi normaliai, dabar tustinas kiekviena arba kas antra diena, anksciau kokia 10 kartu po nedaug. 4u.gif
Bet vis vien manau tinginele blush2.gif manoji, duodu tik (kai reik primaitint) vakare is buteliuko, bet taip tik is taureles, salkiau nusipirksiu zonduka, bet va nezinau kur kaune toki gauti ( taip klinikose zaidem nes pienelis velavo)
Papildyta:
QUOTE(jurrrge @ 2008 12 10, 14:22)
Mergaites SOS
Mano mergyte siand atsisake valgyt is kruties, as ja dedu, o ji lyg bando imt, o paskui susinervina ir pradeda zviegt, tada as ja pamyluoju, nuraminu ir vel prie kruties, o ji pabandzius ir vel i asaras. Tada greitai nusitraukiau ir sumaitinau is buteliuko, valge labai godziai. Sekantis maitinimas lygiai toks pat verysad.gif  Paskutini karta is buteliuko valge gal pries dvi savaites, ir tai tik gal pora kartu, kuomet bandziau damaitinti(del laikino nesklandumo su MP). Ka daryti, toks vaizdas kad ji nebemoka valgyt is kruties, lesena lesena ir i dudas verysad.gif


cia gal tiktu taz zondukas, na vienu zodziu kankinies taip kokia 15min o tada viana zonduko gala i buteliuka kur tavo nutaruktas pienelis, kita lygegriaciai tavo speneliui nuvestas vaikuciui i burnyte, jam lengviau tekes, o jis gal prades suprast kad uz darbeli bus atlyginta blush2.gif , na cia mano pasvarstymai.

As ir pabandysiu vakare, bet va iskur ta zonduka gaut, manau gal turetu but kokioje kliniku vaistineje, jis toks 2mm -3mm plocio
Atsakyti
Sveikos,
gal kas zinot kaip turi kakinti papildomai maitinamas vaikas? Maniskiai raito desras....ir taip sunkiai sunkiai stena.....
Atsakyti