Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

standartinis klausimas - kaip dažnai šlapinosi ir tuštinosi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 09 gruodžio 2008 - 20:26
QUOTE(AusraR @ 2008 12 09, 11:49)
na visu pirma tai nuraminsiu - viskas ka tu rasai yra absoliuciai normalu

AusraR buvai teisi - tikrai viskas normalu 4u.gif Buvom siandien pas gydytoja - neramumai visi del pilvelio - dazniau vaistukus duoti pasiule ir nekankinti maziaus. O priaugom 1.300 kg, bei 5 cm thumbup.gif
Uzesiuku negirdeti, bet siuntima i klinikas del viso pikto israse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2008 12 09, 22:18)
AusraR buvai teisi - tikrai viskas normalu  4u.gif Buvom siandien pas gydytoja - neramumai visi del pilvelio - dazniau vaistukus duoti pasiule ir nekankinti maziaus. O priaugom 1.300 kg, bei 5 cm  thumbup.gif
Uzesiuku negirdeti, bet siuntima i klinikas del viso pikto israse smile.gif

na tai dziugu. O del pilvelio tai mums nepadejo vaistukai...musu daktare liepus buvo kuo dazniau ant pilvuko guldyt, kad tvirtetu, taip pat manksteles, dar duoti atsirugti per viduri mazdaug maitinimo.
beje, mano Nojui cia pries kelias savaites buvo pakilus temperatura viena diena staiga nei is sio nei is to....galvojau dantys, bet tie dantys nei isdygo nei ka, tai zinok padariau isvada, kad jam vistik nuo streso...nes ta nakti ziauriai pykomes su vyru ir as daug verkiau....o vaikiukai neramiai miegojo....
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2008 12 09, 11:39)
Patarkit mielosios 4u.gif Ko galetu trukti maziukui, jei griebia kruti kaip baisiai isalkes, bet vos nurijes gurksni verkia ir traukiasi, spardosi ir vel griebia. Nuo pilvo putimo duodu Sab Simplex lasiuku. Maniau gal tik zist nori, bet soskes neima (rekia kaip isizeides).
Gal kuri auginat reksniuka? Ar normalu, kad vaikas diena miega tik supamas, vos nustojus supuoti verkia - net iki tualeto negaliu nueiti  unsure.gif Nakti irgi labai kankinames kol uzmiegam - dazniausiai tik salia manes uzmiega unsure.gif

normalu 4u.gif ....laikykis....mano ilgai miegojo tik ant rankų...kaip sakai į tualetą sunku buvo nueit.....o ir dabar tik pusvalandį dieną miegą savo lovelėj, jei noriu, kad ilgiau pamiegotų tada jau imu ir supu....nieko išaugsim....bet šiap visumoj jau lengviau, nei pradžioj......bent jau man sunkiausias laikotarpis iki 2mėn...

o dėl peinuko, tai netyčia kokių česnakų ar svogūnų neužvalgei? smile.gif ...nes jie keičia pieno skonį...mano draugei leliukas visą dieną atsisakė krūties, nes ta česnakų padauginus buvo...

o dar dėl ko nervuotis gali- tai, kad lengvai nebėga taip kaip norėtūs....

žodžiu kaip bebūtų- viskas susitvarkys 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Night @ 2008 12 09, 11:40)
Aš tai kažkaip galvoju kad reikia po truputį nuo maitinimo MP pereiti prie žmoniško maisto paliekant tik 2 maitinimus MP - ryte ir vakare. Tai noriu pasiekti iki 1 metukų  g.gif

maniškė puikiai valgo ir žmonišką maistą smile.gif ...tačiau jei tik nori gali mp gerti n kartų per dienų...duodu- negaila....kaip sakant į sveikatą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(AusraR @ 2008 12 09, 11:49)
o tavo vaikiukui greiciausiai pilvukas. Lasiukai gerai, bet mums asmeniskai jie nepadedavo....kai prasidejo pilvukai mazdaug pirmo men pradzioj tai ir tesesi iki kokiu dvieju su puse, paskui po truputi pradejo gereti.

drinks_cheers.gif
mums ir jokie lašiukai nepadėjo....o diegliukai buvo iki 2,5mėn...nešiojau be perstojo.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 09 gruodžio 2008 - 22:25
QUOTE(AusraR @ 2008 12 09, 22:07)
na tai dziugu. O del pilvelio tai mums nepadejo vaistukai...musu daktare liepus buvo kuo dazniau ant pilvuko guldyt, kad tvirtetu, taip pat manksteles, dar duoti atsirugti per viduri mazdaug maitinimo.
beje, mano Nojui cia pries kelias savaites buvo pakilus temperatura viena diena staiga nei is sio nei is to....galvojau dantys, bet tie dantys nei isdygo nei ka, tai zinok padariau isvada, kad jam vistik nuo streso...nes ta nakti ziauriai pykomes su vyru ir as daug verkiau....o vaikiukai neramiai miegojo....

as daznai guldau ant pilvuko ir masazuoju kuneli, jam tai patinka thumbup.gif , o atsirugti vidury maitinimo nepagalvojau g.gif Bus padaryta biggrin.gif

doh.gif ir kaip nuo visko apsisaugoti g.gif kad butu koks mygtukas, isjungiantis nervus poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2008 12 09, 11:59)
truputi ramiau, bet kyla klausimas, ar augimui bei vystymuisi nepakenks toks jo budravimas? Juk toks augimas, kaip suprantu, turi nemazai miegoti, o jis tik snaudzia g.gif

oi ne patikėk biggrin.gif ...aš išvis nežinau kas yra normalus vaiko pietų miegas....o leliukė visai nemiegodavo, tik po 5min...kaip sakydavau medituoja.....
gydytoja sakė, kad kaip tik tie kurie mažai miega, daug stebi aplinka.....anksčiau pradeda kai kurios dalykus...nors aišku tai ne esmė mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Saule danguje @ 2008 12 09, 13:07)
Nu ka gi, kaustomes kantrybe ir augam taip kaip nori mazius  bigsmile.gif Svarbu, kad tik viskas gerai butu, nes kartais aplanko mintys, kad kazkas netaip su maziuku unsure.gif

tavo mažiukui viskas puiku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2008 12 09, 22:31)
tavo mažiukui viskas puiku mirksiukas.gif

Jau tikiu, kad viskas puiku thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(St.Rasa @ 2008 12 09, 19:34)
gurksni jam suskausdavo, nakti ismiegodavo 8-9 val, pasiklioviau juo bet va visa beda priaugom tik 350g, na pasitarus su gyd pradejau sekti svori pries ir po maitinimu, ir ka pastebejau kad po pilvo priepuolio mazyte beveik nieko neistraugdavo ir pervargus uzmigdavo, o kita diena vakare kad ir pilvelio neskaudedavo mazai suvalgydavo,nes  mano manymu budavo pienelio sumazeje, tampydavo tampydavo krutine kol pavargdavo, ir vel numigdavo.

As pabandziau vis del to duot ir misinuko, bandziau trauktis pieneli bet man po mazes valgymo ar pries  ne kas pavyko nors ir su pientraukiu ar rankomis. Bet kai maze pradedavo valgyt aisku viskas siek tiek suaktyvedavo, Bandziau vakare duot misinio tai kokia 60ml, po kruties suvalge. Ryte pienelio turiu gausiai, ir taip iki puses dienos. Dabar pradejau maitinti kas 2 val vel, anksciau kai paprasydavo tai budavo ivairiai, 2-4 val, uzsistatau zadintuva ir po5,30val miegelio ja zadinu ir maitinu, dar vienas irodymas kad pienelio mazeja tai kad susirgau m.
Mes vis dar kankinames su pilvelio dujomis, nors viska esu isbandiusi, nuo dietu iki mankstu ir vaistu.

Kokiu patarimu duotumet, kaip paskatinti vel pienelio gamyba 4u.gif

o tai visą naktį nemaitini g.gif ....
aš kai norėjau paspartinti gamyba tai ne kas 2val. duodavau, o kas 20-30min....praktiškai prakabėdavo visą dieną....o kaip kitaip, jei noriu, kad būtų daugiau, tai ir duodu daugiau.....beje rytais pienuko visada gausiau būdavo...nei vakare....pabandyk ryte pamaitint ir dar nusitraukt kažkada....ir kai jau vakare l.pergyvensi, kad trūksta- ištrauksi nutrauktą....tik aišku po to kai vaikui duosi gerai padirbėt prie papulio......
na manyčiau pienelis pas tave mažėja, nes per retai duodi mirksiukas.gif ....nereikia klausyt jokių pediatrių...kad maitint kas 2-3val.....reikia žiūrėt pagal situaciją
Papildyta:
QUOTE(Saule danguje @ 2008 12 09, 22:36)
Jau tikiu, kad viskas puiku  thumbup.gif  wub.gif

aaaaaaaa bigsmile.gif ...jau matau, kad ūgtelėjot sparčiai.....(kai atsakinėjau į tuos klausimus, nemačiau šios žin doh.gif biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2008 12 09, 22:37)
na manyčiau pienelis pas tave mažėja, nes per retai duodi mirksiukas.gif ....nereikia klausyt jokių pediatrių...kad maitint kas 2-3val.....reikia žiūrėt pagal situaciją

pilnai pritariu drinks_cheers.gif pati pastebejau, kad kai mazius dazniau valgo, daugiau pienelio gaminasi bigsmile.gif , o nakti tik dziaugiuosi, kad nereikia paciai zadinti, nes labai noriu kuo ilgiau maitinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2008 12 09, 22:42)
nes labai noriu kuo ilgiau maitinti ax.gif

jei l.nori....vadinasi taip ir bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotė @ 2008 12 09, 22:46)
jei l.nori....vadinasi taip ir bus mirksiukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O as si vakara jau siek tiek pamirsta "malonuma" apturejau doh.gif MAzius nelabai miego norejo, dainavo bevalgydamas ir kazkas jam susviete, kad reikia pasikandzioti essen.gif Tai vos nepridejau i kelnes zinokit doh.gif Spaudziau jam nosi, kad kuo greiciau paleistu, bet sis dar uztempe su juokeliu hah.gif Tai neiskenciau ir isejau is kambario protest.gif
Atsakyti