Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(ragnez @ 2008 12 08, 23:17)
kai kudikis zindomas ir neketinama maitinimo krutimi nutraukti, tai zindymu nereikia keisti kosemis - koses duodamos papildomai, po arba tarp maitinimu. as savo gusta ir mika zindziau "pagal poreiki", o koses ar tyres siulydavau papildomai "pagal grafika" - per pusrycius/pietus/vakariene - kai seima susesdavom prie stalo.

ir dar, kudikiui jokiu saldumynu (sausainiuku, riestainiuku, saldziu kosiu ir saldziu arbatu ir pan.) nedavineciau, kosiu nesaldinciau - angliavandeniu jie pakankamai gauna is MP, kruopu kosiu ir nesaldintu vaisiu tyriu, papildomai cukraus tikrai nereikia. o jei norisi duoti ka nors pagriauzti - uztektu kokio duoniuko, padziovintos duonos gabalelio.

visiškai pritariu drinks_cheers.gif
mes taip ir maitinamės smile.gif
Atsakyti
uoj sudetinga man su tuo grafiku...jau atrodo vsio, nusprendziau, duosiu kose 9, 13 ir 18 val. nu ir ka, vaikai ima ir pramiega iki pvz 11 smile.gif arba iki 15 kai 13 val reik kose duot. NU ner geiau kaip maitinimas krutimi pagal poreiki, o tai tos koses man aukstoji matematika doh.gif
Atsakyti
Patarkit mielosios 4u.gif Ko galetu trukti maziukui, jei griebia kruti kaip baisiai isalkes, bet vos nurijes gurksni verkia ir traukiasi, spardosi ir vel griebia. Nuo pilvo putimo duodu Sab Simplex lasiuku. Maniau gal tik zist nori, bet soskes neima (rekia kaip isizeides).
Gal kuri auginat reksniuka? Ar normalu, kad vaikas diena miega tik supamas, vos nustojus supuoti verkia - net iki tualeto negaliu nueiti unsure.gif Nakti irgi labai kankinames kol uzmiegam - dazniausiai tik salia manes uzmiega unsure.gif
Atsakyti
Aš tai kažkaip galvoju kad reikia po truputį nuo maitinimo MP pereiti prie žmoniško maisto paliekant tik 2 maitinimus MP - ryte ir vakare. Tai noriu pasiekti iki 1 metukų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2008 12 09, 12:39)
Patarkit mielosios 4u.gif Ko galetu trukti maziukui, jei griebia kruti kaip baisiai isalkes, bet vos nurijes gurksni verkia ir traukiasi, spardosi ir vel griebia. Nuo pilvo putimo duodu Sab Simplex lasiuku. Maniau gal tik zist nori, bet soskes neima (rekia kaip isizeides).
Gal kuri auginat reksniuka? Ar normalu, kad vaikas diena miega tik supamas, vos nustojus supuoti verkia - net iki tualeto negaliu nueiti  unsure.gif Nakti irgi labai kankinames kol uzmiegam - dazniausiai tik salia manes uzmiega unsure.gif

na visu pirma tai nuraminsiu - viskas ka tu rasai yra absoliuciai normalu smile.gif na ant kiek normalu apskritai yra noreti mamos artumo. Kai kas galovja kad nenormalu, todel bando vaika visaip ten atskirai migdyti, ant ranku neimti ir tt. Tai cia jau kiekvieno asmeninis reikalas wink.gif
o tavo vaikiukui greiciausiai pilvukas. Lasiukai gerai, bet mums asmeniskai jie nepadedavo....kai prasidejo pilvukai mazdaug pirmo men pradzioj tai ir tesesi iki kokiu dvieju su puse, paskui po truputi pradejo gereti. Bet budavo kad vaikai ABU rekia istisai diena nakti....na padaro pertraukele, nusnusta pusvalandi ir vel rekia zyzia...tai bandem viska...nesiojom supavom kruti duodavau, vel supuodavau, silta vystykliuka dedavau ant pilvuko, masaziukus darydavau, kojytes i virsu riesdavau (lengviau gaziukai iseina) nu ir tt ir tt ir tt, bet visos tos priemones padeda laikinai, vistiek pilvuku skausmus reik isaugt...nieko cia labai neprigalvosi.
Dar vienas variantas tavo vaikiukui - gali buti kad jis jaucia tavo nerima, bloga nuotaika ir pan, todel ir jam neramu nesaugu, norisi prie mamos buti. Bet mano akimis ziurint tai irgi visiskai normalu.
del to kruties spjovimo...na buvo ir mums toks etapas...ka as zinau...man tai toks jausmas buvo kad jie noredavo tik pazisti, o pradedavo begti pienukas ir tada pykdavo...
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 09, 11:49)
na visu pirma tai nuraminsiu - viskas ka tu rasai yra absoliuciai normalu smile.gif

truputi ramiau, bet kyla klausimas, ar augimui bei vystymuisi nepakenks toks jo budravimas? Juk toks augimas, kaip suprantu, turi nemazai miegoti, o jis tik snaudzia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2008 12 09, 12:59)
truputi ramiau, bet kyla klausimas, ar augimui bei vystymuisi nepakenks toks jo budravimas? Juk toks augimas, kaip suprantu, turi nemazai miegoti, o jis tik snaudzia g.gif

na maniskiams lyg ir nepakenke smile.gif o ka daryt..vaistu gi nekisi raminanciu...nors kai kas duoda...as tai geriaujau pasupuoju panesioju, na krastutiniu atveju migdau su papuliu dantyse...taip ir miega su papuliu ir as kartu nusnaudziu jei antrasis nepriestarauja smile.gif
vel gi, ziurek kaip tas viakas jauciais, as esu ir pas daktaryte nutempus ne viena karta po tokiu klykimu, patikrina, nieko neranda. Nes gali but ir kitokiu visokiu dalyku del ko klykia. As tai vis megdavau pasitikrinti. Bet jei temperaturos ner tia matyt nieko rimta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 09, 12:17)
na maniskiams lyg ir nepakenke smile.gif o ka daryt..vaistu gi nekisi raminanciu...nors kai kas duoda...as tai geriaujau pasupuoju panesioju, na krastutiniu atveju migdau su papuliu dantyse...taip ir miega su papuliu ir as kartu nusnaudziu jei antrasis nepriestarauja smile.gif
vel gi, ziurek kaip tas viakas jauciais, as esu ir pas daktaryte nutempus ne viena karta po tokiu klykimu, patikrina, nieko neranda. Nes gali but ir kitokiu visokiu dalyku del ko klykia. As tai vis megdavau pasitikrinti. Bet jei temperaturos ner tia matyt nieko rimta  mirksiukas.gif

tikiuosi, kad tik pilvuko ir mamytes trukumo problemos unsure.gif
Kaip tik einam siandien 15 val pas gydytoja, tai pasiklausim kaip cia kas, dar paprasysiu, kad sirdutes paklausytu, nes GN girdejo uzesiuka blink.gif
Atsakyti
Maniškis pirmą naktį po gimdymo taip elgėsi, tik pamaitini, o jis jau klykia, pavalgo ir vėl klykia, o dar ir atpilinėjo, tai gerai, kad protinga seselė tą naktį budėjo, atnešė espumizano lašiukų ir mažius iškart nurimo ir nebe taip dažnai valgė. O ryte atėjusi daktarė išklausiusi mano pasakojimų, puolė aiškinti, kad vaikui turiu duoti mišinio, nes matyt pieno neužtenka, o aš atsisakiau, nes pienas varvėjo upeliais, vėliau iki 3 mėn. prieš kiekvieną valgį duodadavau espumizano ir viskas susinormalizavo. Mažylis net po 1,3 kg per mėnesį priaugdavo, buvo tikras stipruoliukas. O dėl budravimo, maniškis manęs irgi nepaleisdavo, tokie mes žmogučiai jau esam, reikia tos mamos šilumos, tai realiai jau mane paleidinėti pradėjo tik kokių 6-7 mėn, o pirmus porą mėnesių valgė gal aks dvi valandas, aišku čiulptuko nepripažino, tik mamytę smile.gif Mažylį maitinau iki 1 m. 3 mėn. kol išėjus į darbą, supratau, kad nepavyks suderinti maitinimo ir darbo, atjunkiau labai labai labai sunkiai. Dabar prisirišęs tik prie tėtuko, matyt nuoskaudą dėl atjunkimo iki šiol jaučia.....
Atsakyti
QUOTE(laisve76 @ 2008 12 09, 12:57)
Maniškis pirmą naktį po gimdymo taip elgės

Nu ka gi, kaustomes kantrybe ir augam taip kaip nori mazius bigsmile.gif Svarbu, kad tik viskas gerai butu, nes kartais aplanko mintys, kad kazkas netaip su maziuku unsure.gif
Atsakyti
sveikutes mums reik pagalbos verysad.gif

maitinau savo pieneliu ir viskas lyg siolei buvo gerai, nuo antro menesio prasidejo ypac stiprus diegliukai, vaikelis kartais net praleisdavo valgyma nes paemus gurksni jam suskausdavo, nakti ismiegodavo 8-9 val, pasiklioviau juo bet va visa beda priaugom tik 350g, na pasitarus su gyd pradejau sekti svori pries ir po maitinimu, ir ka pastebejau kad po pilvo priepuolio mazyte beveik nieko neistraugdavo ir pervargus uzmigdavo, o kita diena vakare kad ir pilvelio neskaudedavo mazai suvalgydavo,nes mano manymu budavo pienelio sumazeje, tampydavo tampydavo krutine kol pavargdavo, ir vel numigdavo.

As pabandziau vis del to duot ir misinuko, bandziau trauktis pieneli bet man po mazes valgymo ar pries ne kas pavyko nors ir su pientraukiu ar rankomis. Bet kai maze pradedavo valgyt aisku viskas siek tiek suaktyvedavo, Bandziau vakare duot misinio tai kokia 60ml, po kruties suvalge. Ryte pienelio turiu gausiai, ir taip iki puses dienos. Dabar pradejau maitinti kas 2 val vel, anksciau kai paprasydavo tai budavo ivairiai, 2-4 val, uzsistatau zadintuva ir po5,30val miegelio ja zadinu ir maitinu, dar vienas irodymas kad pienelio mazeja tai kad susirgau m.
Mes vis dar kankinames su pilvelio dujomis, nors viska esu isbandiusi, nuo dietu iki mankstu ir vaistu.

Kokiu patarimu duotumet, kaip paskatinti vel pienelio gamyba 4u.gif
Atsakyti
pirma men skaiciuojant nuo numesto svorio 700, 2men-800, 3men- 340g
Vakare suvalgom pienelio pries miega (cia sveriant pries ir po 40-60g)
Atsakyti