Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(Asttux @ 2008 12 07, 17:52)
laba,
mamytės, turiu klausimuką  blush2.gif  ar krūtis ištuštinta skaitos tada, kai paspaudus nebeišsispaudžia visai pienuko? maniškiui dar tik savaitėlė, vos ne visą dieną prakaba ant krūtinės. išvalo kiek yra pienuko ir atrodo, kad daugiau jau nebeištraukia. duodu kitą. bet iš tos išvalgytos paspaudus dar bėga pienuko. gal vaikutis neištraukia iki galo  g.gif  krūtinė pastoviai minkšta, nes pienuko nedaug ir pasigamina. tai gal dar ir todėl, kad neišvalgo iki galo  unsure.gif  jetau, koks sudėtingas dalykas tas žindymas...  doh.gif


Jeigu nieko neišspaudi, tai nereiškia, kad ten nieko nėra mirksiukas.gif Be to, pienukas gaminasi ir mažiukui bevalgant, tik naujai pasigaminusį sunkiau ištraukti. Nesijaudink, jums viskas dar tik prasideda, kol kas reguliuojasi visas gamybos procesas, todėl krūtys gali atrodyti ir labai tuščios (nors nereiškia, kad jos tokios ir yra) ar labai pilnos. Pagrindinė taisyklė - duok tiek, kiek mažiukas prašo, jis viską sureguliuos. Jam taip pat reikia išmokti žįsti, kaip ir Tau - žindyti mirksiukas.gif
Prisimink, kad pasiūla atitinka paklausą, tik nežiūrėk į laikrodį, nenusitraukinėk bandydama "patikrinti" kiekį, neduok visų "guminukų" ir dėk prie krūties dažnai, o ypač naktimis. Neužilgo viskas susireguliuos 4u.gif
Atsakyti
o as dar pridursiu, kad zindymas yra lengvas ir naturalus procesas, tik deja musu visuomene linkusi ji apsunkinti...Daznas medikas neturedamas kompetencijos, savo patarimaisismusa maytes is pusiausvyros ir vietoj to kadskatintu pasitikejima savo jegomis, padaro atvirksciai..labai gaila, bet mes mamos jiems galim parodyti!!! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AusraR: 07 gruodžio 2008 - 20:47
QUOTE(AusraR @ 2008 12 07, 21:46)
o as dar pridursiu, kad zindymas yra lengvas ir naturalus procesas, tik deja musu visuomene linkusi ji apsunkinti...Daznas medikas neturedamas kompetencijos, savo patarimaisismusa maytes is pusiausvyros ir vietoj to kadskatintu pasitikejima savo jegomis, padaro atvirksciai..labai gaila, bet mes mamos jiems galim parodyti!!! smile.gif


Visgi drįsčiau abejoti, kad toks jau lengvas procesas schmoll.gif
Aš dar maitinu MP, bet dukrytės svoris jau žemesnis nei vidutinis, o su tokiu praugiu kitą mėnesį gali tapti ir žemas verysad.gif , taigi su kiekviena diena žindymas man pradeda atrodyti sunkus darbas.
Atsakyti
sveikos, mano mergytei beveik 9 men bet as dar ja zindau, pati pradzia buvo sunkoka, nugrauzti speneliai iki kraujo, bet po geru poros menesiuku viskas susitvarke. tepdavausi su bepanteno tepaliuku, kad greiciau gytu.
kose mano panele valgo tik viena karta dienoj visa kkita mp.
zindymui labai svarbu noras ir geras nusiteikimas, pvz man nestumo metu nebuvonei priespienio, nei krutine padidejus. bet as nepergyvenau zinojau kad viskas bus gerai, o dabar panai uztenka pavalgyt is vienos kruties, ir svoris auga labai gerai.
Atsakyti
o as patarsiu neklausyt jokiu daktaru ir vadovautis savo protu bei nuojauta.
Papildyta:
pritariu junai, kad maziukui dukai leliukas auga jis istraukia vis daugiau pienuko, ir tiek kiek jam jo reikia ir pasigamina. o maitinimas nakti yra labai geras daalykas, nes pienukas nakti sotesnis, riebesnis, o be to ir menesines veliau atsiras. o ir su leliuku rysis buna stipresnis, zinau kad pirmi menesiai sunkus, naktis bemieges,bet viskas praeina, susireguliuoja. taip kad linkiu kantrybes ir viskas bus gerai.
Atsakyti
Sveikos,
klausykit, planuoju vaikams nauja kose jau pradet duot - kruopu. O tia kaip dabar daryt? tiesiog va taip va imt ir duot visaporcija tos kruopu koses vietoj darzoviu ar kazkaip po biski pradet? bet jei duosiu tik biski tai bus skandalas, jie priprate koses po 100 ml gaut mazdaug ir o du kartus....o jeigu duociau vienakart darzoviena kitakart kruopas ar gerai taip?
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 08, 19:11)
o jeigu duociau vienakart darzoviena kitakart kruopas ar gerai taip?

aš taip ir darau.
Daržovienės dieną suvalgo 20ml, kruopienės vakare 30-60ml. Labai 'pavalganti' pana mano doh.gif
Aš darau Milupos avižinę košytę su MP.
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 12 08, 21:11)
aš taip ir darau.
Daržovienės dieną suvalgo 20ml, kruopienės vakare 30-60ml. Labai 'pavalganti' pana mano  doh.gif
Aš darau Milupos avižinę košytę su MP.

nu tai gerai, virsiu tada as ryt jau jiems tu avizu, bet as tai paprastu turiu dribsniu nusipirkus, per kursus sake kad tinka smile.gif
maniskiai tai kapoja normaliai, na buna kad nenori kartais, bet tai vistiek po koki 50 tikrai suvalgo, na cia kai nenori tipo smile.gif apskritai jie pas mane tokie kad jiems svarbu kad i burna o ne is burnos - viskas tinka, net vitamina D kai lasinu tai issizioja placiausiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 08, 23:11)
nu tai gerai, virsiu tada as ryt jau jiems tu avizu, bet as tai paprastu turiu dribsniu nusipirkus, per kursus sake kad tinka smile.gif
maniskiai tai kapoja normaliai, na buna kad nenori kartais, bet tai vistiek po koki 50 tikrai suvalgo, na cia kai nenori tipo smile.gif apskritai jie pas mane tokie kad jiems svarbu kad i burna o ne is burnos - viskas tinka, net vitamina D kai lasinu tai issizioja placiausiai  lotuliukas.gif


Nu saunuoliai tavo maziai 4u.gif Dziaukis, kad ziojasi mirksiukas.gif Paziuresim kas bus kai bus 9 -12men lotuliukas.gif nenoriu gasdint, bet idomu butu suzinoti ar lygiai taip pat entuziastingai valgys mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif O pradziai tai as siulyciau nuo ryziu koses pradeti pavakariams arba vakarienei po truputi thumbup.gif Ji maziausiai alergiska. Yra Milupos be pieno, kur gali su savo pieneliu arba vaisiu tyrele daryti thumbup.gif
Atsakyti
Šiaip siūlo naują produktą įvesti pirmoj dienos pusėj, kad jeigu pasireikštų alerginė reakciją, tėvai ją pastebėtų dar prieš guldant vaikus nakčiai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 08, 19:11)
Sveikos,
klausykit, planuoju vaikams nauja kose jau pradet duot - kruopu. O tia kaip dabar daryt? tiesiog va taip va imt ir duot visaporcija tos kruopu koses vietoj darzoviu ar kazkaip po biski pradet? bet jei duosiu tik biski tai bus skandalas, jie priprate koses po 100 ml gaut mazdaug ir o du kartus....o jeigu duociau vienakart darzoviena kitakart kruopas ar gerai taip?



Labukas, man tai sesute buvo parasiu toki garafikiuka, aisku as ji priderinau prie dukrytes rezimo:
6:00 pienukas
10:00 kruopu kose 120-150 ml + vaisiu = 170
14:00 darzoviu kose 120-150 + farso (50) + arbata 10ml
18:00 pienuko + sausainuku
22:00 pienuko
zinoma kiekvienas daro pagal save, as tik parasiau tai ka man buvo dave.
Papildyta:
beje mes valgem BEBI firmos kosytes ju yra ir su pienu ir be.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilona_24: 08 gruodžio 2008 - 23:15

kai kudikis zindomas ir neketinama maitinimo krutimi nutraukti, tai zindymu nereikia keisti kosemis - koses duodamos papildomai, po arba tarp maitinimu. as savo gusta ir mika zindziau "pagal poreiki", o koses ar tyres siulydavau papildomai "pagal grafika" - per pusrycius/pietus/vakariene - kai seima susesdavom prie stalo.

ir dar, kudikiui jokiu saldumynu (sausainiuku, riestainiuku, saldziu kosiu ir saldziu arbatu ir pan.) nedavineciau, kosiu nesaldinciau - angliavandeniu jie pakankamai gauna is MP, kruopu kosiu ir nesaldintu vaisiu tyriu, papildomai cukraus tikrai nereikia. o jei norisi duoti ka nors pagriauzti - uztektu kokio duoniuko, padziovintos duonos gabalelio.
Atsakyti