Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 6

QUOTE(Rittule @ 2008 12 03, 22:39)
na gal ji būtų suvalgius ir daugiau.. gydytoja sakė pradėti nuo 30 ml., paskui didinti..
man atrodo gerai, nes aš girdžiu kaip ji ryja

Visgi svarbiausi rodikliai yra šlapinimasis - tuštinimasis vei bendra vaiko savijauta. Kaip dažnai ji tuštinasi?
O nepavyktų dažniau ir ilgiau žindyti? Kokias 25 minutes?

Beje, gal ir mitas, bet man pieno padaugėdavo nuo hipp arbatos žindyvėms. Jei išgerdavau 3 puodelius per dieną, tai kitą ryta krūtys tikrai atrodydavo pilnesnės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night: 04 gruodžio 2008 - 10:49
Ką gerti, valgyti kad pienuko būtų daugiau?
Atsakyti
QUOTE(Agnužėlė @ 2008 12 04, 10:26)
Ir stengiuosi visada duoti pradzioj isvalgyti krutis, ir tada tik primaitinti. Gal su laiku atstatysiu pienuko gamyba taip, kad maziukui uztektu. Vykdau visas rekomendacijas, kad pienuko butu daugiau. Na, ziuresim kaip cia gausis...

Sėkmės ir jums 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,

penktadieni susiplanavau eiti i kirpykla, o ta kirpykla kitame mieste (net kitoje salyje smile.gif) aisku kirpykloje prasedesiu minimum 2,5 valandos, o mano kleckas valgo kas 1-1,5. manau vistiek busiu priversta nusitraukti pieno ir palikti (vajeeee tai bus pirmas kartas unsure.gif doh.gif )
o esme tokia isvaziuojam is namu 10 val ryto (aisku pries isvaziuojant kleckas bus pamaitintas), vaziuosime 2 valandas (jis visa kelia mieos, bent jau taip visada buna), tad jau kitame mieste busim apie 12 val. dar bandysiu pamaitinti pries kirpykla. o daugiau vat paliksiu teciui su nusitrauktu pienuku.
o klausimelis toks: planuoju piena nusitraukti anksti ryte, t.y. pres kelione. ar ji transportuoti ta pienuka ne saldytuve nera pavojinga??? aisku kiekis bus mazas, nes kiek paskaitau tai visos vos 40 ml nusitraukia, tai as galvoju busiu neisimtis (aisku jei bus daugiau tai tik valiooo), o poto galvoju dar masinoj pabandyt nusitraukt, nes daugiau nebus kada. ar galiu ta rytini pienuka maisyti su nutrauktu masinoje? ir kokius poto nurodymus man duoti vyrui pries maitinant kleckiuka?
ka labiausiai noriu suzinoti - parsykinau ax.gif blush2.gif
labai lauksiu jusu patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2008 12 03, 21:24)
Sveikutės  4u.gif

Dukrytei 4 mėn. Šiandien buvom pasisverti- per 2 sav. tepriaugom 120 gr., gydytoja pasiūlė primaitinti mišinuku  verysad.gif  Nesvarbu, kad vaikas ramus, sako leliukai gali prisitaikyti prie nuolatinio neprivalgymo, skrandis susitraukia, be to ir svoris dukrytės jau šiek tiek mažesnis nei vidutinis 4 mėn. Negaliu 'pasiteisinti' tuo, kad galbūt dabar toks periodas, o kitą mėnesį priaugs daugiau, kadangi nuo pat pradžių svoris neaugo super idealiai: gimem-3400/po 1,5 mėn.-4500/po 1 mėn-5020/po 1 mėn-5400/po2 sav.-5520.. Maitinu kas 1-1,5 val. po 10-15 min.
Taip gaunasi, kad neturiu pakankamai pienuko arba mano lelka jo neištraukia.. Vienu žodžiu, gedulas mano širdy, svaigau apie maitinimą iki 1 metų.Jau žinau MP "fanių" patarimus nekvailioti, na aš irgi po smegenų praplovimo per žindymo kursus tik už maitinimą MP! Bet akivaizdu, kad skysčiai, arbatos, nealkohl.alus, nuolatinis glaudimas prie papulio man nepadėjo.. Blyn, jei pienas gaminasi smegenyse, GAL MAN NEGERAI SU SMEGENIM?
Visgi, labai laukiu, jūsų komentarų  4u.gif

P.S. šiandien po maitinimų iš krūties daviau 30 ml mišinuko: 1kart suvalgė 10 ml., 2kart visus 30 ml, 3kart visai negėrė, 4kart visus 30 ml. ..


As tai manau, kad neverta cia stresuot, nu nera tai nera to pienuko, ka padarysi, duos Dievulis atsistatys, o neduos, tai mes uzaugom ant misinuku, ir sveikos ir grazios ir protingos 4u.gif
QUOTE(Sandra--mandra @ 2008 12 04, 11:49)
Ką gerti, valgyti kad pienuko būtų daugiau?

Ir Tu cia tongue.gif

QUOTE(cooliuke @ 2008 12 04, 13:24)
sveikutes,

penktadieni susiplanavau eiti i kirpykla, o ta kirpykla kitame mieste (net kitoje salyje smile.gif) aisku kirpykloje prasedesiu minimum 2,5 valandos, o mano kleckas valgo kas 1-1,5. manau vistiek busiu priversta nusitraukti pieno ir palikti (vajeeee tai bus pirmas kartas  unsure.gif  doh.gif )
o esme tokia isvaziuojam is namu 10 val ryto (aisku pries isvaziuojant kleckas bus pamaitintas), vaziuosime 2 valandas (jis visa kelia mieos, bent jau taip visada buna), tad jau kitame mieste busim apie 12 val. dar bandysiu pamaitinti pries    kirpykla. o daugiau vat paliksiu teciui su nusitrauktu pienuku.
o klausimelis toks: planuoju piena nusitraukti anksti ryte, t.y. pres kelione. ar ji transportuoti ta pienuka ne saldytuve nera pavojinga??? aisku kiekis bus mazas, nes kiek paskaitau tai visos vos 40 ml nusitraukia, tai as galvoju busiu neisimtis (aisku jei bus daugiau tai tik valiooo), o poto galvoju dar masinoj pabandyt nusitraukt, nes daugiau nebus kada. ar galiu ta rytini pienuka maisyti su nutrauktu masinoje? ir kokius poto nurodymus man duoti vyrui pries maitinant kleckiuka?
ka labiausiai noriu suzinoti - parsykinau  ax.gif  blush2.gif
labai lauksiu jusu patarimu 4u.gif

Ne saldytuve pienuka laikyti gali 8 val.(cia kambario temperaturoj) saldytuve-24 val. saldymo kameroj-3 men. Ir jis bus tinkamas naudojimui
Atsakyti
jurge--ka tik parašiau smile.gif ryte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2008 12 04, 10:49)
Ką gerti, valgyti kad pienuko būtų daugiau?


Nėra tokių produktų, nuo kurių daugėja pienuko, greičiau tai yra psichologinis nusiteikimas. Būtų svarbu apskritai gerti daug skysčių (nors rekomenduojama gerti tik tada, kai jaučiamas troškulys, nes papildomas skysčių kiekis neskatina gamybos) ir valgyti pilnavertį maistą smile.gif

QUOTE(cooliuke @ 2008 12 04, 12:24)
o klausimelis toks: planuoju piena nusitraukti anksti ryte, t.y. pres kelione. ar ji transportuoti ta pienuka ne saldytuve nera pavojinga??? aisku kiekis bus mazas, nes kiek paskaitau tai visos vos 40 ml nusitraukia, tai as galvoju busiu neisimtis (aisku jei bus daugiau tai tik valiooo), o poto galvoju dar masinoj pabandyt nusitraukt, nes daugiau nebus kada. ar galiu ta rytini pienuka maisyti su nutrauktu masinoje? ir kokius poto nurodymus man duoti vyrui pries maitinant kleckiuka?
ka labiausiai noriu suzinoti - parsykinau  ax.gif  blush2.gif
labai lauksiu jusu patarimu 4u.gif


18-20 laipsnių temperatūroje galima laikyti iki 24 val.
Geriau nemaišyti, bet jei laiko skirtumas bus nedidelis, nieko blogo nenutiks.
Kai palieku savo klecką, tai visada vyrui sakau, kad neskubėtų maitinti, nes pripratęs vaikinas valgyti iš krūties, o iš buteliuko gi lengviau bėga, tai ir springsta, ir oro prisiryti gali. Ir dar sakau, kad paraugintų vidury valgio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2008 12 04, 11:46)
Visgi svarbiausi rodikliai yra šlapinimasis - tuštinimasis vei bendra vaiko savijauta. Kaip dažnai ji tuštinasi?
O nepavyktų dažniau ir ilgiau žindyti? Kokias 25 minutes?

Beje, gal ir mitas, bet man pieno padaugėdavo nuo hipp arbatos žindyvėms. Jei išgerdavau 3 puodelius per dieną, tai kitą ryta krūtys tikrai atrodydavo pilnesnės.


Šlapinasi tikrai daugiau nei 6kart per dieną, kakoja kas 2-3 dienas, šiaip savijauta normali sakyčiau, linksma, rami..
25min kartais ilgiau ji žindžia tik prieš naktį, kitu gi metu 10-15 min.

Nusipirkau šiandien pientraukį, po dukrytės 'valgymo' per 10 min. dar nusitraukiau 40 ml. Taip, kad išeina pieno yra. pradedu įsitikinti, kad ji tingi trukti. Pasirodo ir aš tokia buvau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra--mandra @ 2008 12 04, 17:33)
jurge--ka tik parašiau smile.gif ryte smile.gif

mirksiukas.gif

QUOTE(Rittule @ 2008 12 04, 19:14)
Šlapinasi tikrai daugiau nei 6kart per dieną, kakoja kas 2-3 dienas, šiaip savijauta normali sakyčiau, linksma, rami..
25min kartais ilgiau ji žindžia tik prieš naktį, kitu gi metu 10-15 min.

Nusipirkau šiandien pientraukį, po dukrytės 'valgymo' per 10 min. dar nusitraukiau 40 ml. Taip, kad išeina pieno yra. pradedu įsitikinti, kad ji tingi trukti. Pasirodo ir aš tokia buvau  verysad.gif

o ai gal ji daznai valgo? Todel ir nesivalgo visko, as tai del saviskes priejau tokios isvados.
Atsakyti
o as pasigirsiu - isvijau visas aukles, uzkniso, siandientvarkiausi viena ir sekesi puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 12 04, 21:57)
o as pasigirsiu - isvijau visas aukles, uzkniso, siandientvarkiausi viena ir sekesi puikiai  thumbup.gif


Medalį Tau reikia įteikt smile.gif Už viską - kad maitini dvynukus ir dar susitvarkyt sugebi 4u.gif Ir nebūt pikta po viso to smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2008 12 04, 23:09)
Medalį Tau reikia įteikt  smile.gif  Už viską - kad maitini dvynukus ir dar susitvarkyt sugebi  4u.gif Ir nebūt pikta po viso to smile.gif

oj va sito tai nesugebu, bunu as pikta, bunu, ypac ant vyro lotuliukas.gif bet nieko, gavau pedu masaza tai nebepykstu smile.gif
Na siandien pirma diena kaip viena buvau, ziuresim kaip cia bus. Siaip sunku, ypac i lauka isinest abu, sveria vistik...nugaryte tai jau taip jauciasi vakare ojojoj....tai turbut samdysiu kokia auklyte, bet jei nepatiks tai be skrupulu isvysiu lauk. Blyn, ateina , nieko nemoka ir nelabai stengiasi schmoll.gif nu suprantu, pirmos dienos, mergina be patirties ten blablabla, bet tai tu stenkis, bandyk, klausk, tai ne, sedi kaip pabuciuota. Ai, nu ir nusprendiau kad galiu ir viena schmoll.gif ir galejau, net i lauka issinesiau abu is 4 auksto thumbup.gif ryte tik nesupratau bajerio, pienelio kosei kazkaip nepavyko nusitraukt...bet kai vaikuciui daviau tai ciulpe ir rijo...na, bet nieko, po pietu nusitraukiau ir kosei ir vaikams paciulpt dar liko pakankamai.
Taip kad mergos prasom nesiskust kas su vienu tvarkotes ir nedejuot, o tai gausit siknon tongue.gif
aisku, dar tik viena diena, dar visko bus, bet dabar bent zinau kad galiu thumbup.gif
Atsakyti