Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(Gitusia @ 2009 01 28, 12:25)
Man trauks viršuj, nes tas žandikaulis su visais dantim atsikišęs labai...

Palaikom viena kitą, po džiaugiamės, kai jau nuima breketus, kai galim pasipuikuoti holuivudine šypsena  biggrin.gif

Tai nemanau ,kad dės tas spyriokles tau jeigu viršui,nes man viršui neminėjo ,kad dės, sakė tik apačioj ant krūminių septintų smile.gif
Ir išvis nežinau ar tokias čia parodžiau,nes pati neįsivaizduoju kaip atrodo blush2.gif kai uždės manau galėsiu visom parodyt vizualiai smile.gif
Atsakyti
sveikos!taigi as jau su breketais...:)sendien sudejo..
idomus jausmas..dar nepriratau.Daktare sake, kad mazdaug dvieju svaiciu tam reikia.
Dejom damonus..
tai tiek,,nesiosim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neberyza @ 2009 01 28, 18:01)
sveikos!taigi as jau su breketais...:)sendien sudejo..
idomus jausmas..dar nepriratau.Daktare sake, kad mazdaug dvieju svaiciu tam reikia.
Dejom damonus..
tai tiek,,nesiosim biggrin.gif

Papasakok plačiau, kaip sekas šnekėti,valgyti ? švepluot nepradėjai ? smile.gif
Atsakyti
As po 5 dienu mazdaug jau nebejauciau ju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neberyza @ 2009 01 28, 19:01)
sveikos!taigi as jau su breketais...:)sendien sudejo..
idomus jausmas..dar nepriratau.Daktare sake, kad mazdaug dvieju svaiciu tam reikia.
Dejom damonus..
tai tiek,,nesiosim biggrin.gif

Tai sveikinam sveikinam ta proga 4u.gif
Zinok prie Damonu priprast men keliu dienu reikejo ir skausmo tokio stipraus nebuvo, tai viskas bus gerai ir tau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neberyza @ 2009 01 28, 19:01)
sveikos!taigi as jau su breketais...:)sendien sudejo..
idomus jausmas..dar nepriratau.Daktare sake, kad mazdaug dvieju svaiciu tam reikia.
Dejom damonus..
tai tiek,,nesiosim biggrin.gif


sveika prisijungus! dideja musu gretos! tai papasakok kiek laiko mazdaug nesiosi? is kokio miesto esi? beje, butu smagu jei prisijungtu ir mergaites, kurioms jau nueme breketus, papasakotu kaip gerai gyvena:)
Atsakyti
Matau apie dantu traukima prikalbejot.Man tai asmeniskai pats baisiausias dalykas atrodo smile.gif Ir jokie TIK trakst neguodzia doh.gif Nors kalbu be patirties ax.gif Bet reiktu pasiryzt protiniu atsisakyt. Baile didele esu ir niekaip negaliu prisiverst. Nu nebent trauktu gydytojas ir labai labai grazus biggrin.gif

Smagu, kad musu gretos dideja. O tos, kurios nori ispudziu jau po breketu nuemimo, geriau pakalbinti Breketininku pasnekesiuose (ar kaip ta tema vadinas).Ten daugiausia plepa jau holivudiniu sypsenu savininkes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gustyte: 28 sausio 2009 - 21:23
Zinokit ir as bijau traukt, nors du esu issirovus, bet jei reiketu vel eiti raut, is naujo bijociau, nors visai ir neskaudejo ir greitai uzgyjo mirksiukas.gif Man atrodo, pati procedura baisiai skamba del to ir ta baime tokia didele.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Aš manau, kad neskaudės kai raus tuos 4tus dantis,nes jie sveiki, nei pūliuoja nei ką, ir šaknys ne tokios stiprios manau, kaip, kad krūminų ax.gif
gygytoja sakė rautis atskirai po vieną, kad galėčiau kramtyt su viena puse, bet ai rausiuos abu iškart, poto bus rami galva biggrin.gif ir man kai dės breketus sakė bus pirmadienis , tai sakė galiu kažkur ketvirtadienį ar penktadieni išsiraut, užteks kelių dienų, ir sakė jai esmės nesudaro visiškai sugyje ar ne smile.gif
Atsakyti
nu ir pridariau nesamoniu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ou_jeaa: 29 sausio 2009 - 07:35
doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ou_jeaa: 29 sausio 2009 - 07:35
Per daug refresh mygtuka paspaudžiau doh.gif ot višta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ou_jeaa: 29 sausio 2009 - 07:35