Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

pasiklausiu ir aš šeštadienį savo gydytojos, kas man su tuo protiniu dantuku, nes prieš dedant breketus ir aš dariaus panoraminę foto
Atsakyti
man protiniai dantys isvis siek tiek "mistiniai" atrodo, pas kiekviena zmogu taaaip individualu,vos ne loterija - pasiseks ar ne.. ir nuomoniu apie juos visokiu..esu net girdejusi, kad dabar gimstantiems vaikams protiniai dantys gali net nebedygti, nes jie atseit nereikalingi zmogui isvis ir evoliucija taip jau sutvarkys kad ateityje protiniu dantu nebetures zmogus..kazi kiek cia teisybes..
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 27, 14:15)
man protiniai dantys isvis siek tiek "mistiniai" atrodo, pas kiekviena zmogu taaaip individualu,vos ne loterija - pasiseks ar ne.. ir nuomoniu apie juos visokiu..esu net girdejusi, kad dabar gimstantiems vaikams protiniai dantys gali net nebedygti, nes jie atseit nereikalingi zmogui isvis ir evoliucija taip jau sutvarkys kad ateityje protiniu dantu nebetures zmogus..kazi kiek cia teisybes..


Teisybės yra todėl, kad anksčiau žmonėms reikėdavo stiprių dantų KRAMTYTI.. biggrin.gif Dabartiniame pasaulyge gi tiek smarkiai kramtyti nieko nebereikia, maistas gerai apdorotas, tad užtenka ir tų dantų, kuriuos turime.. smile.gif Ta prasme, gerai ir be protinių.. biggrin.gif
Atsakyti
kadangi negaliu išsižioti ir jei nesugis man iki šeštadienio tas uždegiomas, vadinasi, ir breketų neklijuos doh.gif O mano gydytoja tik kas antrą savaitgalį tedirba mano mieste doh.gif Teks su gumytėm vaikščioti 4 savaites vietoj planuotų 2 verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 01 27, 15:57)
kadangi negaliu išsižioti ir jei nesugis man iki šeštadienio tas uždegiomas, vadinasi, ir breketų neklijuos doh.gif O mano gydytoja tik kas antrą savaitgalį tedirba mano mieste doh.gif Teks su gumytėm vaikščioti 4 savaites vietoj planuotų 2 verysad.gif


Tau jis pats taip isiskaudejo??? uzjauciu 4u.gif bet iki sestadienio dar laiko yra..gal viskas gerai bus..
Atsakyti
man sausio 16 uždėjo gumytes į tarpdančius, skaudejo būtent tuos krūminius. o vakar pradėjo skaudėti tą protinį verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 01 27, 15:38)
man sausio 16 uždėjo gumytes į tarpdančius, skaudejo būtent tuos krūminius. o vakar pradėjo skaudėti tą protinį verysad.gif


Tai kiba bestumdamos gumytės krūminius dantis nustūmė ir tą protinį..? Matyt iš vietos bus pasijudinęs.. unsure.gif

O tai neturi galimybės nelaukus nueiti pas kokį odontologą? g.gif Gal ką patvarkytų iki šeštadienio..
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 01 27, 16:14)
Tai kiba bestumdamos gumytės krūminius dantis nustūmė ir tą protinį..? Matyt iš vietos bus pasijudinęs..  unsure.gif

O tai neturi galimybės nelaukus nueiti pas kokį odontologą?  g.gif Gal ką patvarkytų iki šeštadienio..

rueiu... tik kad išsižiot negaliu, kaip jis apžiūrės? Ryt jei taip pat (ar dar blogiau) bus, eisiu. Šiandien dar įkalsiu IBUPROM ir kentėsiu...
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 01 27, 17:21)
rueiu... tik kad išsižiot negaliu, kaip jis apžiūrės? Ryt jei taip pat (ar dar blogiau) bus, eisiu. Šiandien dar įkalsiu IBUPROM ir kentėsiu...

console.gif Sekantį kartą paprašyk savo ortodontės tel.nr,kad nutikus kokiai bėdai galėtum jai pasiskambinti ir pasikonsultuoti,ką tokiais atvejais daryti unsure.gif O jei atsiklijuoja koks breketas ar šiaip nutinka kas nors panašaus,į ką kreiptis g.gif Aišku reik tikėtis,kad nieko tokio nenutiks,bet bent jau telefoną turėti jos gerai būtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 01 27, 17:05)
console.gif Sekantį kartą paprašyk savo ortodontės tel.nr,kad nutikus kokiai bėdai galėtum jai pasiskambinti ir pasikonsultuoti,ką tokiais atvejais daryti unsure.gif O jei atsiklijuoja koks breketas ar šiaip nutinka kas nors panašaus,į ką kreiptis g.gif Aišku reik tikėtis,kad nieko tokio nenutiks,bet bent jau telefoną turėti jos gerai būtų ax.gif

OKIS, iki šeštadienio kažkaip dagyvensiu smile.gif
Ryt gal jau geriau jausiuos...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš jau po paksutinio vizito ax.gif
Taigi šiandien nuspręsta šalinti 4-tus dantis ir dėti breketus Kovo 16d. ax.gif
Viską išaiskino,parodė pasakė kaip geriau daryt... smile.gif
Pas mane tai su protiniais jokių problemų sakė nebus,nes apačioj vietos jiem daug,nes pas mane šešti traukti, o viršuje dar nedygtsa,tai kai ištrauks ketvirtus ir sustumdys dantis jiem bus daug vietos smile.gif
Beje,man sakė ,kad reikes spiruoklių kažkokių ,kad dantis kaip imanoma daugiau leisti. žemyn,sakė jas deda prie breketų antra eile,gal kas žinot kaip vizualiai jie atrodo ? g.gif


Apie tokias eina kalba?

http://www.braces.or...of-Braces-5.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ou_jeaa: 27 sausio 2009 - 19:30
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 27, 20:21)
Beje,man sakė ,kad reikes spiruoklių kažkokių ,kad dantis kaip imanoma daugiau leisti. žemyn,sakė jas deda prie breketų antra eile,gal kas žinot kaip vizualiai jie atrodo ? g.gif
Apie tokias eina kalba?

http://www.braces.or...of-Braces-5.jpg

Oho blink.gif zinok pirma karta girdziu ir matau tokias spyruokles blink.gif
Atsakyti