Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

Aš visada baltas gumytes renkuosi, kažkaip man estetiškiausiai atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 01 26, 16:41)
Ačiū. 4u.gif Dabar truputį aiškiau darosi su tom plokštelėm ax.gif Man prieš uždedant breketus taip pat išrovė viršuje penktus ir dar išoperavo neišdygusius protinius apačioj doh.gif Bet kažkaip,buvau viskam pasiryžus,kad tik dantys nebesikreivintų blink.gif Jau pusantrų metų nešioju ir balandį žada nuimti yahoo.gif Kažkaip greit tas laikas praėjo irnesakyk.gif

noriu paklaust-o kodel jum tuos protinius operavo?
Atsakyti
QUOTE(ciutre @ 2009 01 26, 22:44)
noriu paklaust-o kodel jum tuos protinius operavo?

Per mažai vietos hihihi.gif dantukams.Jie dar neišdygę buvo, ''gulintys'' ir jeigu būtų pradėję kaltis,tai galėjo vėl visus dantukus sukreivalioti unsure.gif Su viršutiniais panašiai buvo,nebuvo ''holivudinė'' šypsena,bet nebuvo ir kreivi,šypsotis galėjau nesivaržydama biggrin.gif ,o kai apie28 metus sugalvojo kaltis viršutiniai protiniai,tai ir prasidėjo.. doh.gif Dantys pamažu pradėjo atsikišti į priekį ir kai jau pradėjau šypsotis prisidengus nusprendžiau nueiti pas ortodontę. Kaip ortodontė pasakė:protiniai kalasi,blogas sąkandis,amžius(ne jaunyn,kai apsilankiau buvo31 dry.gif ) Štai tada perėjau per visus tuos ''malonumus'',kaip dantų rovimas,protinių kraptšymas lauk,vaikščiojimas sutinusiai po operacijų fear.gif Bet kai noras yra ,visa kita nesvarbu,galvoje vis būdavo mintis,kad viskas pasibaigs ir galėsiu džiaugtis gražia šypsena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 01 26, 09:15)
Ninirvuok.. dry.gif  unsure.gif

blush2.gif

QUOTE(daivuteklp @ 2009 01 26, 15:41)
išoperavo neišdygusius protinius apačioj doh.gif

o kaip operavo? Su narkoze visus 4 istraukė? Išpjovė?

QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 26, 15:42)
merginos, o sakykit ant paprastų metalinių breketų būtina dėti tas spalvotas gumytes ?  g.gif

Man deda. Visda renkuosi pilkas, kad mažiau matytųsi ax.gif

QUOTE(daivuteklp @ 2009 01 27, 08:25)
Per mažai vietos hihihi.gif dantukams.Jie dar neišdygę buvo, ''gulintys'' ir jeigu būtų pradėję kaltis,tai galėjo vėl visus dantukus sukreivalioti unsure.gif
dry.gif ) Štai tada perėjau per visus tuos ''malonumus'',kaip dantų rovimas,protinių kraptšymas lauk,vaikščiojimas sutinusiai po operacijų fear.gif Bet kai noras yra ,visa kita  nesvarbu,galvoje vis būdavo mintis,kad viskas pasibaigs ir galėsiu džiaugtis gražia šypsena biggrin.gif

O kas yra "gulintys"?
Ir man "malonumai" nesibaigia... Tai kanalas užsikiša, o kai pagaliau susitvarkiau - pradėjo skaudėti protinį dantį (jis auga šaknim pasisukęs į krūminį, o tarp krūminių man gumytės yra sudėtos). Ir dar reikės traukt 4 dantukus, turbūt dar ir tą protinį doh.gif
Laukiu nesulaukiu pabaigos, kada bus ir gražūs, ir sveiki dantukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 01 27, 09:25)
Per mažai vietos hihihi.gif dantukams.Jie dar neišdygę buvo, ''gulintys'' ir jeigu būtų pradėję kaltis,tai galėjo vėl visus dantukus sukreivalioti unsure.gif Su viršutiniais panašiai buvo,nebuvo ''holivudinė'' šypsena,bet nebuvo ir kreivi,šypsotis galėjau nesivaržydama biggrin.gif ,o kai apie28 metus sugalvojo kaltis viršutiniai protiniai,tai ir prasidėjo.. doh.gif Dantys pamažu pradėjo atsikišti į priekį ir kai jau pradėjau šypsotis prisidengus nusprendžiau nueiti pas ortodontę.  Kaip ortodontė pasakė:protiniai kalasi,blogas sąkandis,amžius(ne jaunyn,kai apsilankiau buvo31 dry.gif ) Štai tada perėjau per visus tuos ''malonumus'',kaip dantų rovimas,protinių kraptšymas lauk,vaikščiojimas sutinusiai po operacijų fear.gif Bet kai noras yra ,visa kita  nesvarbu,galvoje vis būdavo mintis,kad viskas pasibaigs ir galėsiu džiaugtis gražia šypsena biggrin.gif

g.gif pas mane ir neisdyge......kodel man neoperuoja, kazi jie zino-ar dar jie digs, ar ne g.gif .ot bus grazu swoon.gif
Atsakyti
kai dejo breketus man, vienas protinis irgi dar nebuvo isdyges, bet man nereikejo rauti nieko, nes gydytoja sake kad jie dygsta taisyklingai, ir jiems yra vietos. ne visuomet protiniai trukdo (nors, kaip pastebejau, dazniausiai tai trukdo). gydytoja geriausiai mato kai tu atnesi jai panoramine savo dantuku nuotrauka. tiesa sakant, ir pati toj nuotraukoj nesunkiai pamatysi jei kurie dantukai dygsta blogai. tad jei nieko nesake tai yra sansas kad dantuku traukti ir nereiks! arba gal nuotraukos tavo dar nemate ir del to neske..
Atsakyti
QUOTE(ciutre @ 2009 01 27, 12:23)
g.gif pas mane ir neisdyge......kodel man neoperuoja, kazi jie zino-ar dar jie digs, ar ne g.gif .ot bus grazu swoon.gif


Aha.. matosi iš panoraminės fotkės.. smile.gif Man kai padarė, tai paaiškėjo, kad vienoj pusėj apskritai nėra protinių.. doh.gif lotuliukas.gif O kitoje kažkoks mažytis, gali būti, kad niekada ir neprasikals jis.. smile.gif

Tik va vienoj pusėj apačioje yra jau padoresnis protinis (aišku neišdygęs).. tik bėda, kad yra arti nervo, ir traukiant gali jį pažeisti (rezultatas: pusė nutirpusio veido visam gyvenimui doh.gif ).. bet tikiuosi, kad tas vienintelis pas mane esantis krūminis niekada neprabus.. doh.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
aisku.ryt reikalausiu foto gun_smilie.gif
Atsakyti
QUOTE(ciutre @ 2009 01 27, 13:40)
aisku.ryt reikalausiu foto gun_smilie.gif

Tu neturi reikalaut, o jie tau turi pasakyti, kad turi pasidaryti pati panoramine nuotrauka, jei jie nedaro savo klinikoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 01 27, 13:42)
Tu neturi reikalaut, o jie tau turi pasakyti, kad turi pasidaryti pati panoramine nuotrauka, jei jie nedaro savo klinikoj  ax.gif

jie daro patys ir vis sako-reik padaryt.nu tai ryt ir pasakysiu, tai darykit, jei reik-ko laukt?breketai ant nosies!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 01 27, 12:04)
blush2.gif
o kaip operavo? Su narkoze visus 4 istraukė? Išpjovė?
Man deda. Visda renkuosi pilkas, kad mažiau matytųsi ax.gif
O kas yra "gulintys"?
Ir man "malonumai" nesibaigia... Tai kanalas užsikiša, o kai pagaliau susitvarkiau - pradėjo skaudėti protinį dantį (jis auga šaknim pasisukęs į krūminį, o tarp krūminių man gumytės yra sudėtos). Ir dar reikės traukt 4 dantukus, turbūt dar ir tą protinį doh.gif
Laukiu nesulaukiu pabaigos, kada bus ir gražūs, ir sveiki dantukai biggrin.gif

Vietinis nuskausminimas,suleido vaistus,na ir pjovė(nes neišdygę), nulaužė,grežė kažką ten doh.gif ,suskaldė dantį ir kaip supratau gabaliukais,gabaliukais ištraukė doh.gif Per vieną vizitą viršuje penktus išrovė,per kitą vizitą- vieną protinį, dar vienas apsilankymas-kitas protinis rolleyes.gif ''Gulintys''-reiškia,kad jie pasisukę šonu ir jei pradės dygti,gali dygti į žando pusę.O dažnai ir šalia esančių krūminių dantų šaknis sugadina unsure.gif Atrodo taip,gydytoja, ax.gif man viską nupasakojo.Atrodo,kad ir jums tas protinis ne statmenai auga,o kaip parašėt, pasisukęs huh.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasaroti @ 2009 01 27, 13:35)
Aha.. matosi iš panoraminės fotkės.. smile.gif Man kai padarė, tai paaiškėjo, kad vienoj pusėj apskritai nėra protinių..  doh.gif  lotuliukas.gif  O kitoje kažkoks mažytis, gali būti, kad niekada ir neprasikals jis.. smile.gif

Tik va vienoj pusėj apačioje yra jau padoresnis protinis (aišku neišdygęs).. tik bėda, kad yra arti nervo, ir traukiant gali jį pažeisti (rezultatas: pusė nutirpusio veido visam gyvenimui  doh.gif ).. bet tikiuosi, kad tas vienintelis pas mane esantis krūminis niekada neprabus..  doh.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif

Skaičiau kad gali ir nebūti užuomazgų protinių dantų..tada mažiau ir problemų mirksiukas.gif Kaip tau nuskilo,kad protiniai nesusiformavo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pas mane apacioj irgi vienas protinis nesusiformavo ax.gif Kitas dygo buvo mazai vietoj, tai patare stomatologe israuti, nes vies tiek normaliai neisdygs. O virsuj abu isdyge, viena issirovus, nes labai sugedes buvo.
Atsakyti