Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(Gitusia @ 2009 01 26, 08:52)
ir aš taip maniau doh.gif


Ninirvuok.. dry.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustyte @ 2009 01 25, 21:07)
Bet labai jautrus dantys pasidare. I karsta, salta reaguoja. Galvoju ar praeis ar jau cia reik nerimauti  g.gif


Turetu praeiti, nes mane gydytoja buvo perspejusi, kad dantu jautrumas gali padidet. Man asmeniskai kaip ir nepadidejo, taciau cia yra normalus dalykas: mes dabar varginam dantukus - jie nesuprasdami ka su jais darome ir panikuoja:)) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustyte @ 2009 01 25, 20:07)
Apie gumytes. As esu su keramikiniais + keli metaliniai. Nebuvo jokiu gumyciu, o po sio karto ziuriu kazkokie balti apvadeliai ant metaliniu breketuku. Is pradziu galvojau, kad gal prilinde kazkas, bet ne. Ten turbut tos gumytes smile.gif))) Neminejo man nieko apie jas...


Na man tas pats, Gustyte, esu su kermaikiniais, ir lygiai taip pat po pastarojo vizito pries 3 dienas ant savo metaliniu breketuku pastebejau baltas gumytes, net pasimeciau, galvojau gal as ziopliuke nepatsebejau ju anksciau?? o dabar kai tu pasakei tai supratau kad ir man tik dabar bus uzdejus gudutyoja..man irgi vielute keite is storesne. gal cia del to?
Atsakyti
QUOTE(Giedre_S @ 2009 01 26, 10:16)
Dabar priekinius bando atlenkt truputi i virsu, tai net batono atsikast negaliu - skauda blush2.gif . Gerai, kad tik tie du priekiniai, tai smulkinta maista be problemu kapoju thumbup.gif .


Ot ir man kandziotis dabar sunku - du priekiniai suskauda:)) tai dabar kaip "homiakas" - viska uz zandu kisu biggrin.gif
Atsakyti
o as net tada, kai dantu nebeskaudedavo, negalejau nieko kasti, na kazkoks tempimas jauciasi ir pan..tai visa laika viska pjaustau..nuo obuolio iki sumustinuku..net sausaini susilauzau i mazus gabaliukus ir kisu uz zandu:) nepatogu man kasti, nors jau 2 menesiai su virsutiniais esu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 01 26, 09:52)
Labutis merginos

man tą patį apie vielutę pasakojo. Sakė - metus reikės tą priklijuotą nešiot, o kitus 2 metus reikės pklokštelę namie ir naktimis. Po to kas metus profilaktiškai tikrintis, ar nepradeda kreivaliotis dantukai 4u.gif
Man tik šį šeštadienį klijuos apačią (beje, šiandien lygiai pusė metų, kaip breketuotas viršus), tai apie nuėmimą nieko nežinau, nes dar laukia ilgai demonstruoti savo geležinę šypseną biggrin.gif Lauksim tavo aprašymo 4u.gif
Kaži kaip tas atrodo? Ar netrugdo valgyti? Nes ir man sakė, kad kažkas panašaus laukia... O ilgai tas gumytes reikės nešiot?
Papildyta:

ir aš taip maniau doh.gif
Ir ką - kitą savaitę eisiu raut ketvertukų, jau apsisprendžiau ax.gif

Ačiū. 4u.gif Dabar truputį aiškiau darosi su tom plokštelėm ax.gif Man prieš uždedant breketus taip pat išrovė viršuje penktus ir dar išoperavo neišdygusius protinius apačioj doh.gif Bet kažkaip,buvau viskam pasiryžus,kad tik dantys nebesikreivintų blink.gif Jau pusantrų metų nešioju ir balandį žada nuimti yahoo.gif Kažkaip greit tas laikas praėjo irnesakyk.gif
Atsakyti
merginos, o sakykit ant paprastų metalinių breketų būtina dėti tas spalvotas gumytes ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 26, 17:42)
merginos, o sakykit ant paprastų metalinių breketų būtina dėti tas spalvotas gumytes ?  g.gif


Manau nuo kiekvieno asmeninio atvejo priklauso.
Taciau maciau kad ant geleziniu buna uzdeda breketu (metalo) spalvos gumytes.
Bet kaip suratau cia jau nuo gydytojo priklauso ir jo asortimento wink.gif)

Geriausiai padaryti sarasa tau rupimu klausimu ir nuejus pas savo gydytoja isklausyti, bei daug ka aptarti:)
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 26, 16:42)
merginos, o sakykit ant paprastų metalinių breketų būtina dėti tas spalvotas gumytes ?  g.gif


kaip suprantu anksciau ar veliau jas vis tiek uzdeda...aisku, nebutinai ryskiai zalias ar rozines smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meri_ceri: 26 sausio 2009 - 16:19
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 26, 16:15)
kaip suprantu anksciau ar veliau jas vis tiek uzdeda...aisku, nebutinai ryskiai zalias ar rozines smile.gif

o jos dėl grožio ar kaip? ar,kad ta vielute prilaikyt gal ? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 26, 17:33)
o jos dėl grožio ar kaip? ar,kad ta vielute prilaikyt gal ?  g.gif  smile.gif


ne del grozio tikrai..tokia yra paprastu breketu sistema,kad gumele prilaiko vielute. damonuose gumeliu nera, del to dantukai slenkasi greiciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 01 26, 16:42)
merginos, o sakykit ant paprastų metalinių breketų būtina dėti tas spalvotas gumytes ?  g.gif

Čia jau skonio reikalas mirksiukas.gif Man siūlė uždėti spalvotas gumytes,bet aš kažkaip blush2.gif vis pasirenku metalo spalvos cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivuteklp: 26 sausio 2009 - 17:28