Įkraunama...
Įkraunama...

Gausiai atpylinėja

QUOTE(memelietė @ 2011 01 14, 06:55)
maniškis berniukas labai daug atpylinėjo tiek po maisto, tiek tarp žindymų, baigėsi kai pradėjo daugiau valgyti rimtesnio maisto. tačiau noriu įspėti, kad stiprus atpylinėjimas gali būti susijęs su galvos vandene (pas mus ji buvo) ir jeigu yra kitų simptomų tokių kaip galvytės lošimas atgal, padidėjęs raumenų tonusas ir kt. reiktų kreiptis į neurologą ir daryti galvytės echoskopiją. dar gali būti neišsivysčiusi pilvo sienelė. dažnai pasitaiko pas neišnešiotukus. tada matosi tokia linija per pilvuką.  4u.gif


o kuria prasme galvytes losima atgal? Kai laikau mazyli stacia ant ranku, jis losia ta galva, bando islaikyti, bet ji dar netvirtai laikosi, gi tik menuo amziaus. ir kartais losia ta galva, tarsi noredamas atsitraukti ir is toliau man i veida isiziureti g.gif biggrin.gif ar cia blogai?

atpylineti pradejo vis labiau. Nera taip, kad ciurksles fontanais, bet srovele tokia stiproka ir storoka buna. Nepatinka, jei paimu i rankas ant sono, praktiskai ramiai buna tik stacias ir priglaustas prie krutines- tokioj pozoj ir nesioju, uzmiega. Paguldau- verkia...turiu namie ir 1,5 metu dukryte, kuriai reikia demesio, tad 24 val per para maziaus nesioti negaliu- guldau i lovyte, ir ant pilvo...TIK TAIP jis ramiau pamiega. Buvo, kad pamiegojo ir 4 val taip. ir ka- vis begioju ziuret, ar nesidusina g.gif
o atpila ivairiai- karttais tik pavalges (pastebiu, kad persivalgo, bet jei anksciau nuo kruties atitraukiu- pyksta, verkia ir neuzmiega), kartais dar po valandos. Kartais- atsibudes kitam maitinimui (2-3 val po maitinimo).
Ir jei verkia, neuzmiega niekaip kitaip, tik jei duodu kruti. tai ir persivalgo matyt...

nezinau, labai nestresuoju. Bet jei niekas nesikeis, ieskosiu rimtu priezasciu.
Gydytojais nebepasitikiu, o ypac kai jie sako "ai cia normalu". Zinot, mano dukrai irgi sake, kad berimas- tai naujagimiu spuogai, o viduriavimas zaliu vandeniu su gleivem nuo 9 gyvenimo dienos- tai tiesiog "mama suvalge salotu" doh.gif . kol tik mano iniciatyva galiausiai buvo rastas auksinis stafilokokas, atopinis dermatitas, maisto nevirskinimas ir 100 kitu su tuo susijusiu ligu, bei skirtas invalidumas.

ka as noriu pasakyt- kad kartais "taip buna visiems, isaugs" gydytojai sako nesusimastydami, is ipratimo. Deja, ne visada taip buna. Bet negasdinu nei saves, nei kitu. Tiesiog rekomenduoju pacioms dometis, nepasikliauti aklai gydytojais...
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2011 03 01, 13:31)
o kuria prasme galvytes losima atgal? Kai laikau mazyli stacia ant ranku, jis losia ta galva, bando islaikyti, bet ji dar netvirtai laikosi, gi tik menuo amziaus. ir kartais losia ta galva, tarsi noredamas atsitraukti ir is toliau man i veida isiziureti  g.gif  biggrin.gif  ar cia blogai?

atpylineti pradejo vis labiau. Nera taip, kad ciurksles fontanais, bet srovele tokia stiproka ir storoka buna. Nepatinka, jei paimu i rankas ant sono, praktiskai ramiai buna tik stacias ir priglaustas prie krutines- tokioj pozoj ir nesioju, uzmiega. Paguldau- verkia...turiu namie ir 1,5 metu dukryte, kuriai reikia demesio, tad 24 val per para maziaus nesioti negaliu- guldau i lovyte, ir ant pilvo...TIK TAIP jis ramiau pamiega. Buvo, kad pamiegojo ir 4 val taip. ir ka- vis begioju ziuret, ar nesidusina  g.gif
o atpila ivairiai- karttais tik pavalges (pastebiu, kad persivalgo, bet jei anksciau nuo kruties atitraukiu- pyksta, verkia ir neuzmiega), kartais dar po valandos. Kartais- atsibudes kitam maitinimui (2-3 val po maitinimo).
Ir jei verkia, neuzmiega niekaip kitaip, tik jei duodu kruti. tai ir persivalgo matyt...

nezinau, labai nestresuoju. Bet jei niekas nesikeis, ieskosiu rimtu priezasciu.
Gydytojais nebepasitikiu, o ypac kai jie sako "ai cia normalu". Zinot, mano dukrai irgi sake, kad berimas- tai naujagimiu spuogai, o viduriavimas zaliu vandeniu su gleivem nuo 9 gyvenimo dienos- tai tiesiog "mama suvalge salotu" doh.gif . kol tik mano iniciatyva galiausiai buvo rastas auksinis stafilokokas, atopinis dermatitas, maisto nevirskinimas ir 100 kitu su tuo susijusiu ligu, bei skirtas invalidumas.

ka as noriu pasakyt- kad kartais "taip buna visiems, isaugs" gydytojai sako nesusimastydami, is ipratimo. Deja, ne visada taip buna. Bet negasdinu nei saves, nei kitu. Tiesiog rekomenduoju pacioms dometis, nepasikliauti aklai gydytojais...


dėl galvytės lošimo atgal tai labai panašiai pas mus buvo kaip pasakojat, bet aš ne neurologė, tai negaliu nieko pasakyti. reiktų kreiptis į gerą neurologą ir kad padarytų galvytės echoskopiją.

o kad nešioti reikia ir dukrai dėmesio tai irgi labai panašiai ir man buvo... tai pagelbėjo man vaikjuostė 4u.gif iki trijų mėnesių tai tik atsikeldavau ryte, užsirišdavau lelių ir tik su keliais nusiėmimais iki vakaro... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(memelietė @ 2011 03 01, 23:34)
dėl galvytės lošimo atgal tai labai panašiai pas mus buvo kaip pasakojat, bet aš ne neurologė, tai negaliu nieko pasakyti. reiktų kreiptis į gerą neurologą ir kad padarytų galvytės echoskopiją.

o kad nešioti reikia ir dukrai dėmesio tai irgi labai panašiai ir man buvo... tai pagelbėjo man vaikjuostė  4u.gif iki trijų mėnesių tai tik atsikeldavau ryte, užsirišdavau lelių ir tik su keliais nusiėmimais iki vakaro...  doh.gif

unsure.gif
atpylinejimai siandien beveik baigesi, pasirodo, ten kaip ir veme mano kleckas, nes srove stora budavo (ne 30 cm saudavo i virsu, bet srove tai tikrai). Siandien bandziau atrugdinti 3 kartus per maitinima, tai padeda gan neblogai. Tik kita beda- nuo pat ryto su trumpais snaudimais pamiegojo, tai visa laika praverke beveik, nenuriumo net ant ranku g.gif gal anksti panikuot, bet jau ir apsiverkti spejau doh.gif

turiu slinga, bet ne velnio man jis nepatogus,nemoku gal lengvai uzsideti, o ir padetis reik klecko keisti, mat jam nelabai patinka vienoj pozoj but, nebent uzmiega.

zodziu, trys dienos kaip vyras dirba, ir pasijuto ziauriai, kad sunku su dviem mazais vaikais. Gal nerima mano jaucia, ir del to mazylis jautresnis pasidare, bevalgydamas tiesiog ryja ora kartais, todel ir atpila....guodziu save smile.gif
Papildyta:
dar pamirsau paklausti, kokia "linija per pilvuka" matosi del neissivysciusios pilvo sieneles? Maniskis gime 2 sav anksciau, bet isnesiotas...
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2011 03 03, 00:12)
unsure.gif 
atpylinejimai siandien beveik baigesi, pasirodo, ten kaip ir veme mano kleckas, nes srove stora budavo (ne 30 cm saudavo i virsu, bet srove tai tikrai). Siandien bandziau atrugdinti 3 kartus per maitinima, tai padeda gan neblogai. Tik kita beda- nuo pat ryto su trumpais snaudimais pamiegojo, tai visa laika praverke beveik, nenuriumo net ant ranku  g.gif  gal anksti panikuot, bet jau ir apsiverkti spejau  doh.gif

turiu slinga, bet ne velnio man jis nepatogus,nemoku gal lengvai uzsideti, o ir  padetis reik klecko keisti, mat jam nelabai patinka vienoj pozoj but, nebent uzmiega.

zodziu, trys dienos kaip vyras dirba, ir pasijuto ziauriai, kad sunku su dviem mazais vaikais. Gal nerima mano jaucia, ir del to mazylis jautresnis pasidare, bevalgydamas tiesiog ryja ora kartais, todel ir atpila....guodziu save smile.gif
Papildyta:
dar pamirsau paklausti, kokia "linija per pilvuka" matosi del neissivysciusios pilvo sieneles? Maniskis gime 2 sav anksciau, bet isnesiotas...


na linija, tai pvz kai verkia išryškėja tokia juosta vertikali per visą pilvą... nemoku paaiškinti. čia jau gastro turi pasakyti... pas mano abu vaikus yra šitas reikalas.

o kaip su slingu nzn- neturėjau, bet man iškarto pasirodė nelabai patogu. o vaikjuostė kuo gerai mums buvo, nes visada pilvuku prie manęs prisiglaudęs buvo tai ir atsiraugėti padėdavo ir šiaip pilvuko dieglių laikotarpiu labai gerai... l;abai greiyai užmigdavo pas mane įlindęs ir man laisvos rankos būdavo, kurias galėjau bent jau buities darbams panaudoti: indus suplauti, bulves skusti ir pan mirksiukas.gif ,bet na turbūt ne kiekvienas vaikas mėgsta tą vaikjuostę - maniškiui tai labai patiko... dar sakyčiau mey-tay visai nieko turėtų būti.

čia galmai pasižiūrėti kaip mums sekėsi su vaikjuoste wink.gif

žinau kaip sunku su dvejais vaikais 4u.gif bet užtai po metų bus laaabai fainai kai jau abu kartu žais wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo memelietė: 03 kovo 2011 - 11:23
maniske daznai nakti atpylinja,paciulpia,atpila,keliu valau,vel zirzia,vel reik duot pieno...ir taip uzsuktas ratas.Ciulptuko neima,jetau,ka daryt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nmante: 16 birželio 2011 - 09:31
QUOTE(nmante @ 2011 06 16, 09:29)
maniske daznai nakti atpylinja,paciulpia,atpila,keliu valau,vel zirzia,vel reik duot pieno...ir taip uzsuktas ratas.Ciulptuko neima,jetau,ka daryt?


pabandykit čiužinuką ne gulsčiai, bet šiek tiek kampu, kad pakelta galvytė būtų. pagalvės mažiukams negalima, kad stuburiukas nesikreiptų, bet po čiužiniu pakišus ką nors pagrindas išlieka tiesus, ir iš skranduko viskas ne taip lengvai išsipila 4u.gif tik epr daug nepakelkit, kad kojom į kojūgalį neatsiremtų nuslikusi biggrin.gif

ir dar - ar atrūginat? atpylinėjantiems vaikams, net naktį kartais tenka kelis kartus atrūgint, kol iki galo pavalgo ir užmiega.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 17 birželio 2011 - 12:56
QUOTE(liuce27 @ 2011 02 21, 12:14)
mes ziauriai daug atsipilinejam bet nera jokiu vandeniu visiskai sveika mergaite sake isaugs ir nekreipti dsemesio,net ir po miego atpila varske

mes taip pat tongue.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
mes irgi vargstam su atpylinejimais. MP isvis negali valgyt ,net ir suvalgius 30 ml atpila doh.gif
tenka duoti ir misinuko atpylinejantiems kudikiams verysad.gif
sakykit o gal galima butu MP ipilti i misini? g.gif gal nieko blogo nenutiktu?
Atsakyti
QUOTE(multimam @ 2011 08 16, 15:25)
sveikos 4u.gif
mes irgi vargstam su atpylinejimais. MP isvis negali valgyt ,net ir suvalgius 30 ml atpila  doh.gif
tenka duoti ir misinuko atpylinejantiems kudikiams  verysad.gif
sakykit o gal galima butu MP ipilti i misini?  g.gif gal nieko blogo nenutiktu?



O Jūs per buteliuką maitinat MP?
nes jis skystas, tai kai greit per buteliuką geria, tai ir atpila greit. ypač, jei gulintį vaiką maitinat.
Atsakyti
mamytes, ar kas bandet gastrotuss baby ?
Atsakyti
QUOTE(ekona @ 2011 08 22, 15:40)
mamytes, ar kas bandet gastrotuss baby ?


Sveika. Man gydytoja israse siu vaistu nusipirkti, bet labai didelio poveikio ju nepastebejau. Kaip suprantu, jie skirti tam, kad ten viduj kazkas graziai susiformuotu ir neleistu maisteliui isbegti atgal. Nors gal ir klystu g.gif Be to, juos reikia girdyti po kiekvieno maitinimo, bet mes bevalgydamos uzmiegam, tai gaunasi, kad neduodu. O jei ir neuzmiegam, tai jo duodu, bet paskui ir vel valgom, nes kitaip nemokam migdytis ar nurimti (soskiuko neimam smile.gif).

Siaip pastabejau, kad kuo vaikas buna ramesnis po valgio, tuo maziau atpylineja. Bet kai mums pilveli skauda, tai ji ir muistosi labai. To pasekoje ir atpila. Kartais ir po keliu valandu ar atsikelusi po miegelio. Kol kas kankinames unsure.gif Gydytoja gasdina, kad gal mano pienelis jai netinka, bet kol kas per pirma menesi svorio normaliai priaugom ir tikrai nenoriu pradet duoti kazkokiu misiniu.

Tiesa, gydytoja dar liepe nusipirkti ir kitokiu kazkokiu vaistu, jei sie nepades. Bet kad as ir nezinau, ar jie mums kazkiek padeda, ar ne...
Atsakyti
mano maziukas irgi gausiai atpilinedavo doh.gif , bet viskas pasikeite, kai pradejau primaitinti maistu thumbup.gif , maitinau ir dar tebemaitinu pati
Atsakyti