Įkraunama...
Įkraunama...

Gausiai atpylinėja

Laba diena mamytems smile.gif radau man rupima tema todel noriu pasiklausti - ar jusu vaikuciai atpylineja tik iskart po valgio? nes maniskis tai atpylineja jau gerokai praejus laiko po maitinimo, ir atpylineja labai jau negraziai - ne skystai, o surugusiu misinuku. Klausiu vis pas seimos gydytoja, bet sako kad nieko tokio,siaip svoris auga, kas menesi priaugam po kilograma ,bet man vistiek neramu ar tas atpylinejimas normalus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ativoj @ 2010 10 13, 14:08)
Laba diena mamytems  smile.gif  radau man rupima tema todel noriu pasiklausti - ar jusu vaikuciai atpylineja tik iskart po valgio? nes maniskis tai atpylineja jau gerokai praejus laiko po maitinimo, ir atpylineja labai jau negraziai - ne skystai, o surugusiu misinuku. Klausiu vis pas seimos gydytoja, bet sako kad nieko tokio,siaip svoris auga, kas menesi priaugam po kilograma ,bet man vistiek neramu ar tas atpylinejimas normalus  verysad.gif


mano visi atpylinėjo ir iškart ir kartais vėliau, paskutinis mažiausiai, bet vistiek kartais atsitinka. Matyt tokia fiziologija, nes augt augo visi. Baigiasi viskas, kai pradedi duot kitą maistą.
Atsakyti
QUOTE(ativoj @ 2010 10 13, 14:08)
Laba diena mamytems  smile.gif  radau man rupima tema todel noriu pasiklausti - ar jusu vaikuciai atpylineja tik iskart po valgio? nes maniskis tai atpylineja jau gerokai praejus laiko po maitinimo, ir atpylineja labai jau negraziai - ne skystai, o surugusiu misinuku. Klausiu vis pas seimos gydytoja, bet sako kad nieko tokio,siaip svoris auga, kas menesi priaugam po kilograma ,bet man vistiek neramu ar tas atpylinejimas normalus   verysad.gif



Ir mums taip buvo, valstybinėj poliklinikoj pasakė, nieko tokio. Visom mamo taip sako, matomai. Nuėjau į privačią, pasakė, jog gali mano pienas netikt. kadangi jo turėjau mažai, nutraukiau maitinimą pienu ir nuo antro mėnesio pradėjau duot mišinėli, viskas susitvarkė. Atpylinėjimai baigėsi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aciai: 20 spalio 2010 - 12:34
QUOTE(ativoj @ 2010 10 13, 14:08)
Laba diena mamytems  smile.gif  radau man rupima tema todel noriu pasiklausti - ar jusu vaikuciai atpylineja tik iskart po valgio? nes maniskis tai atpylineja jau gerokai praejus laiko po maitinimo, ir atpylineja labai jau negraziai - ne skystai, o surugusiu misinuku. Klausiu vis pas seimos gydytoja, bet sako kad nieko tokio,siaip svoris auga, kas menesi priaugam po kilograma ,bet man vistiek neramu ar tas atpylinejimas normalus  verysad.gif

Maniskis irgi atpylinejo praejus nemazai laiko po valgio, ir ne skystu misinuku, o tokia varskyte. Svoris augo. Daug kur vazinejom (ir privaciai ir neprivaciai). Dare daug tyrimu, taciau viskas buvo gerai. Isgisdavom tik viena atsakyma "isaugsit". Ir jau ISAUGOM. Baigesi bedeles, kai pradejom valgyt ivairu maista (ka pats valgai). Isaugsit ir jus, tik reikia laiko ir dideles kantrybės doh.gif
Atsakyti
Mūsų mažasis taip pat pirmuosius mėnesius atpylinėjo dažnai ir kartais labai gausiai, tiesiog fontanu pienelis išeidavo lauk. Buvau susirūpinusi, kad gal kas negerai. Bet svoris augo puikiai, ir gydytojos teigimu jis tiesiog prisivalgydavo per daug. Atpylinėdavo ir praėjus kažkiek laiko po maitinimo. Svarbu, kad gerai augtų svoris, vaikelio savijauta būtų gera. Sėkmės visoms susiduriančioms su tokiomis bėdelėmis!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jankabara: 26 lapkričio 2010 - 13:02
QUOTE(aciai @ 2010 10 20, 12:33)
Ir mums taip buvo, valstybinėj poliklinikoj pasakė, nieko tokio. Visom mamo taip sako, matomai. Nuėjau į privačią, pasakė, jog gali mano pienas netikt. kadangi jo turėjau mažai, nutraukiau maitinimą pienu ir nuo antro mėnesio pradėjau duot mišinėli, viskas susitvarkė. Atpylinėjimai baigėsi smile.gif


nes tirštesnis mišinėlis ir labiau dozuojamas, matyt todėl ir baigėsi... nors labai liūdna, kai tokie dalykai nurašomi MP ir jo tiesiog atsisakoma.. jei vaiko augimas normalus, tai atpylinėjimas nebent estetinė problema...
Atsakyti
Mano irgi atpylinejo iki rimto maisto... daznai ir fontanu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2010 11 28, 01:41)
Mano irgi atpylinejo iki rimto maisto... daznai ir fontanu  doh.gif

Ir mums taip buvo su pirmagime. Pradėjo valgyt tirštą maistą, viskas baigėsi. Su mažyle tokių dalykų nebuvo. Nei atpilinėjo daug, nei pilvuko diegliai kankino.
Atsakyti
Mano mažasis atpylinėjo labai daug, nors ir atrūgindavau kiekvieną kartą po valgio. Atpildavo net praėjus 2-3 val. po valgio, būdamas stačioj padėty. Nepasikeitė situacija ir pradėjus valgyti rimtą maistą - kartais atpildavo ir košes.
Problema praktiškai išnyko, kai vandeninį vitaminą D pakeičiau į aliejinį. Manau vaikui netiko vandeninė vit.D forma (greičiausiai ir dozė per didelė buvo).
Siūlau mamytėms, kurių vaikučiai daug atpylinėja, apsvarstyti ir tokią galimą šios problemos priežastį rolleyes.gif
Atsakyti
maniškis berniukas labai daug atpylinėjo tiek po maisto, tiek tarp žindymų, baigėsi kai pradėjo daugiau valgyti rimtesnio maisto. tačiau noriu įspėti, kad stiprus atpylinėjimas gali būti susijęs su galvos vandene (pas mus ji buvo) ir jeigu yra kitų simptomų tokių kaip galvytės lošimas atgal, padidėjęs raumenų tonusas ir kt. reiktų kreiptis į neurologą ir daryti galvytės echoskopiją. dar gali būti neišsivysčiusi pilvo sienelė. dažnai pasitaiko pas neišnešiotukus. tada matosi tokia linija per pilvuką. 4u.gif
Atsakyti
mes ziauriai daug atsipilinejam bet nera jokiu vandeniu visiskai sveika mergaite sake isaugs ir nekreipti dsemesio,net ir po miego atpila varske
Atsakyti
QUOTE(liuce27 @ 2011 02 21, 12:14)
mes ziauriai daug atsipilinejam bet nera jokiu vandeniu visiskai sveika mergaite sake isaugs ir nekreipti dsemesio,net ir po miego atpila varske


išaug beabejo. kai pradės papildomą maistą valgyt praeis tie nemalonumai. tik tikrai gaila vaiko verysad.gif ir baisu nuolat man būdavo, kad neužspringtų, ir rūbelius nuolat perrenginėt doh.gif
Atsakyti