Įkraunama...
Įkraunama...

Gausiai atpylinėja

Maniškė ir pastoviai atpylinėdavo, pradėjome aukščiau ant pagalvės guldyti - ir susitvarkė.
Atsakyti
musu sunytis irgi daznai atpyla, tad stengiames visada po valgio atrauginti. tai jam padeda smile.gif
Atsakyti
Mano panelė irgi atpylinėjo nuo pat gimimo. Svoris augo siaubingai, aplankėme visus daktarus. Nieko nerando sakė, kad išaugs. Nuo trijų mėnesių įsivedėm košę, taip auginome svorį. Siūlė guldyti aukščiau (miegodama niekada neatpildavo),ji man atpildavo po valandos, pusantros. Padėti atsirūgti (atsirūgdavo atrodytų gerai, kitu atsirūgimu išpildavo tiek pieno, kad paskęsti galima būtų). Neduoti tiek gert pienuko (iš krūties maitinamą pienuką riboti sunku, nors jaučiu ji jo neišgerdavo tiek kiek priklausytų).
Šiandien mums jau 6,5 mėnesio, atpylinėjam mažiau, tačiau būna visaip... Ir pienuką išpila ir varškę, ir košę, nu žodžiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga:): 08 gruodžio 2009 - 19:51
o mums padejo spec.misinukas atpylinejantiems(Aptamil AR)
Atsakyti
Musu mazylei jau tuoj 8men., o vis dar atpila sad.gif Ir ropot jau nori, o tik atsigula ant pilvo ir turim bala sad.gif Ejom pas daktarus, tai dave siuntima i santariskes, bet laukiam kol visi gripai baigsis...
Atsakyti
QUOTE(urte484 @ 2009 12 08, 20:59)
o mums padejo spec.misinukas atpylinejantiems(Aptamil AR)


As toki jau nusipirkau. Bet man idomu ar dabar visa laika reikes tik sita misinuka duoti ar kai pageres bus galima grizti prie paprasto Aptamilo, kuri dabar naudojam?
Atsakyti
QUOTE(urte484 @ 2009 12 08, 19:59)
o mums padejo spec.misinukas atpylinejantiems(Aptamil AR)

mes iki metu gerem si misinuka bet nepadejo.paskui dar buvo paskyre semper bifidus misinuka.gausiai atpilinejom kazkur iki 1m7men paskui pradejo mazeti.
siuo metu vaikui 3metai,bet kartais dar atpila.

liepe maitinti po mazai,bet daznai.pavalgius mazyli reikedavo panesioti kad atsirugtu ir neleisti bent 20min isdykauti.kad miego metu galva butu aukciau bent 20-30cm.arba lovytes dugna ties galva pakelti.neduoti gerti metu arbatos,nes jos sukelia atpylinejima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plazma: 04 sausio 2010 - 13:27
Sveikos mamytes. Mums labai atpilinejo pirmasis vaikas, tikejomes, kad antrasis sios problemos netures. Vyresnele uzaugo su Aptamil AR, o kai mama turejo pieno, i ji mes dedavom NUTRITON miltukus, kurie sutirstina pienuka. Antrajam taip pat Lenkijoje pirkome NUTRITON (Lietuvoje nebepardavineja). Aciu Dievui milteliu jau nebereikia, nes atpylinejimai baigesi. Dar turim pusantros pakuotes NUTRITON miltuku. Jei kam reikia- rasykite, del kainos susitarsime. Veiksmas Kaune.
Atsakyti
Musu vaikas atpilinejo visus pirmus savo gyvenimo metus. Jam jau greit bus 7 metai, turi neigaluma. Ir tik dabar issiaiskinau, kad uz ta atpilinejima ir neigaluma turiu but "dekinga" musu medikams, politikams blink.gif , kurie skiepais apnuodijo mano vaika.

Pagrindine informacija sudejau sioje temoje:
http://www.supermama...?...3707&st=384
Atsakyti
Mano vyresnioji labai daug atpilinedavo, tiesiog fontanais, palaikydavau šiek tiek stačią, kad atsirugtų, bet ir tokiais atvejais ne visada buvo efektyvu. Vėliau užaugo, ir viskas užsibaigė.
Maitinau dirbtinai, ne savo pienu.
Atsakyti
QUOTE(-Lilė- @ 2010 09 28, 19:52)
Mano vyresnioji labai daug atpilinedavo, tiesiog fontanais, palaikydavau šiek tiek stačią, kad atsirugtų, bet ir tokiais atvejais ne visada buvo efektyvu. Vėliau užaugo, ir viskas užsibaigė.
Maitinau dirbtinai, ne savo pienu.

Maniskis irgi labai atpylinejo, iki kol pradejau maitinti normaliu maistu, t.y. kosemis, tada ir svoris pradejo zmoniskai augti ir fontanai pasibaige. Va tau ir MP... unsure.gif
Atsakyti
Mes ir gausiai atpilinejom ir vis dar kartais atpilinejam, valgom MP ir koses, bet taip prisiryja, kad del to atpila, nes ir svoris kaip ant mieliu augo ir tebeauga smile.gif
Atsakyti