Įkraunama...
Įkraunama...

Gausiai atpylinėja

na mums iki rugpienio dar augti ir augti... biggrin.gif

Tikiuosi isaugsime, be ligoniniu verysad.gif

Atsakyti
Labutis mamytes.Turim labai didele problemele mano mazyliui dabar 5men.,maitinu ji nuo gimimo Hipp misineliu,kadangi gyvenam uk tai kai gime isbandem beveik visus misinelius tiko tik Hipp.Dabar jau valgom tyreles obuoliuku ir visas kitas skirtas nuo 4men.Bet pries tris dienas kazkas atsitiko mazylis pradejo gausiai atpilinet beveik isvemia viska ka suvalgo,nesuprantu nieko naujo jam nedaviau ir kai atpila tai visas pienas kuri buvo suvalges toks sutrauktas i varske :unsure:bandziau duoti visokias arbatas pankoli,ramuneles niekas nepadeda verysad.gif nebezinau ka jam daugiau duot nes cia uk nieko nenupirksi schmoll.gif skambinau savai tai daktarei tai tipo cia jiems viskas normalu,be to mazylis labai irzlus nieko nenori tik ant ranku verysad.gif nezinau jau ka jam duot doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laurencija100 @ 2009 06 03, 21:29)
Labutis mamytes.Turim labai didele problemele mano mazyliui dabar 5men.,maitinu ji nuo gimimo Hipp misineliu,kadangi gyvenam uk tai kai gime isbandem beveik visus misinelius tiko tik Hipp.Dabar jau valgom tyreles obuoliuku ir visas kitas skirtas nuo 4men.Bet pries tris dienas kazkas atsitiko mazylis pradejo gausiai atpilinet beveik isvemia viska ka suvalgo,nesuprantu nieko naujo jam nedaviau ir kai atpila tai visas pienas kuri buvo suvalges toks sutrauktas i varske :unsure:bandziau duoti visokias arbatas pankoli,ramuneles niekas nepadeda verysad.gif nebezinau ka jam daugiau duot nes cia uk nieko nenupirksi schmoll.gif skambinau savai tai daktarei tai tipo cia jiems viskas normalu,be to mazylis labai irzlus nieko nenori tik ant ranku verysad.gif nezinau jau ka jam duot doh.gif  doh.gif


Na, mano vaikeliui dar trys menesiai, bet irgi atpylinejimo problema didele. Daktare ir visi kiti - "tai normalu", bet as jau padariau isvada, kad didelis atpylinejimas-vemimas mums yra alergijos pasekme.. tiesiog zarnynas nepriima ir vaikas isvemia. O daktarai ir toliau "tai normalu, isaugs su 6 men, kai duosit kieta maista"... Gal kartais ir Jums kokia alergija? Ai, dar gali buti, kad zarnyno infekcija kokia pasitaike - gal kokia bacila papuole..
Atsakyti
Labutis mamytes.Na buvom siandien pas daktare del to atpilinejimo,tai jau kaip prisake mums ji kad mes gal cia per daug perdedam su tuo atpilinejimu ir tipo visiems vaikams tai normalu,na negaliu kaip man nepatinka sitie daktarai uk tai siaubas schmoll.gif kas tik beatsitiktu jiems viskas norm doh.gif vaikas viduriavo gal savaite buvo koks virusas tai ir normalu,truko tokiu vitaminu ir norm.visus vaistus pirkom LT.ir praeidavo o jie tipo na va tai normalu nuo visu ligu jam liepia duod daugiau vandens gert ir tipo praeis doh.gif
Atsakyti
as maitinu savo pienuku, mano dukryte ir atpilinedavo, tai daktare liepe nusipirkti NUTRITON ji galima deti i misinuka, arba sumaitinti, kaip kosyte
tik viena problema, as jo niekur neradau pirkti,
ir atpilinejimai pasibaige, mano mazoji perdaug prisivalgidavo, o paskui atpildavo kas per daug( taip ir neprireike man to misinelio) mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano mergate labai daug ir ilgai atpylinejo, nuo aptamil ar ziauriai viduriukai kietedavo, tad maisydavom su paprastu. viena kart ar, kita kart paptrasta, bet ir ar atpildavo. niekas nepadejo, praejo, kai pradejo valgyt kieta maista, tyreles, koses.
Atsakyti
Maitinau savo vaikuti MP iki 1 metuku, pradzioj siaubingai atpylinejo, medikai sake, kad apsivalgydavo, nes turejau labai daug MP, nuo 5 men. pradejau primaitinti kosemis, ir ju neatpylinejo, o stai jogurta gali ir dabar atpilti, jeigu koki sauksteli padaugintu, matyt nevirskina mums pieno produktu normaliai arba gal kokios rugstys susikaupia g.gif
Atsakyti
Aš tai nesuprantu kodėl mano mažiukas vieną dieną gražiai atsirūgsta ir jokių atpylinėjimų, o kitą ištisai ir po labai daug atpila unsure.gif Svorio priauga pakankamai... bet vistiek taip keistai jis čia... g.gif
Atsakyti
atpylinėjo baisiai. ir ilgą laiką. iki kokių 10mėn. nieko. išaugo irnesakyk.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės. Ir aš su savo mažyle turiu tokių bėdų. Dar bėdos kaip bėdos, bet vieną naktį jinai man atpylus per nosytę pradėjo sprigti ir dusti. Su vyru greitai sureagavom, išsiurbėm iš nosytės visas išskyras, bet smarkiai išsigandom patys, tai išsikvietėm medikus ir nuvažiavom į santariškes...Laimei plaučiai sšvarūs, kraujas irgi geras, bet as be miego... verysad.gif labai bijau mažę išleisti iš akių..Ir dieną ir naktį, o kieto maisto mums dar ilgai nematyt, mums dar tik 1,5 men sad.gif Tie atpylimai nėra tokie gausūs, bet gal keliausim pas paechoskopuot skranduko... tik kažin ar aš nuo to ramiau miegosiu... sad.gif Prasidėjo ir paranoja.. bijau maitinti savo dukrytę.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidocka: 07 spalio 2009 - 11:36
Mums jau pusė metų, bet vis dar atpilinėjame. Gyditojai sako išaugs, bet kai mažylis verkia, būna irzlus, jautrus ir prašosi pagalbos. Labai sunku nusiraminti, galvojant, ar tikrai nėra būdo pagelbėti.

Mes valgome mažiau, nei rekomenduojama norma, ir vis tiek atpilame. Atpilame net košytes.Kartais mažylė sumąsto pavalgyti sočiai,o ir pas mane prisigamina pieno. Žinoma aš negaliu sekti kiek ji suvalgo, nes maitinu krūtimi, o isgyti tikslias kūdykių svarstykles kainuoja nemažiai. Bet atpilame keletą kartų, gausiai, kartais beveik tiek kiek suvalgėme.

Ar yra mažylių su panašiomis bėdomis ? Ir kaip jas sprendžiate ?

Atsakyti
maniske irgi nemazai atpylineja. Valgom tik MP. Buna dienu, kai ji rami, tai ir atpylimu nedaug. O buna kad po kiekvieno valgio atpila, kartais net po miego, praejus 1-2 val po valgio. Bet as per daug nesinervinu, svoris auga kaip ant mieliu. daznai tik rubus tenka keist ir man ir jai smile.gif
Atsakyti