Įkraunama...
Įkraunama...

Gausiai atpylinėja

Mamos, pasidalinkit patirtim. Mano maziukas pradejo valgydamas nerimti, raitytis, pykti, todel sumasciau maitinimo metu, kai prasideda tokios bedos palaikyti stacia, kad atsirugtu. Dazniausiai greitai atsirugsta, bet paskui nebevalgo. Bandau vel prideti prie krutines, tai pradeda raukytis, pykti, bet jis nepavalgo iki galo, vos pirmaji piena istraukia. paskui gausiai atpilineja - ir sunus visas slapias vis rubus keiciu, ir pati visa apvemta persirengineju. beje, jeigu maitinimo metu nepalaikau stacio, tai vis tiek greitai nustoja valgyti ir viska ispila greitai. Ka daryt? klausiau pediatres, sako, kad svorio priauga, daug slapinasi - viskas ok (o priauga vos 400 gr, bet jam 4 men ir sveria 7,4 kg). bet atpilineja labai gausiai. vienu ypu kai isbega upeliukas, tai atrodo nieko skrandukyje is maisto nebelieka. be to, vaikas irzlus... gal dantys?..
gal kas susidure su tokia beda, nebezinau ka ir galvoti... gal dantys bandys listi ar kas darosi...
Atsakyti
nejaugi niekam taip nebuvo?.. verysad.gif
Atsakyti
sveiki,
man pirma mintis kilo,kad mažiukas persivalgo unsure.gif
Atsakyti
Paprastai jis ilgai valgo, o dabar taip greitai ir ne visa piena istraukia...
Atsakyti
o kodėl jus galvojate ,kad turi visa ištraukt pienuka?as vyresnėli maitinau iki 2metu,su mazaja man nepasiseke.tai zinokit jis labai greit pavalgydavo.karta ligonineje kai gulejome mums svarstykles nesdavo pries ir po maitinimo,kad paziuret ar vaikas pavalgo.jis iki minutes pienuko pritraukdavo apie 110ml/jam buvo 7savaites/tai cia labai daug bigsmile.gif
gal tikrai per daug todel ir atpila unsure.gif
o gal netinkamai maitinates g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė @ 2008 11 25, 15:04)
o kodėl jus galvojate ,kad turi visa ištraukt pienuka?as vyresnėli maitinau iki 2metu,su mazaja man nepasiseke.tai zinokit jis labai greit pavalgydavo.karta ligonineje kai gulejome mums svarstykles nesdavo pries ir po maitinimo,kad paziuret ar vaikas pavalgo.jis iki minutes pienuko pritraukdavo apie 110ml/jam buvo 7savaites/tai cia labai daug bigsmile.gif
gal tikrai per daug todel ir atpila unsure.gif
o gal netinkamai maitinates  g.gif


Zinau, kad vieni vaikuciai valgo greiciau, kiti leciau, tiesiog maniskis valgo minimum nuo 15 iki 40 minuciu... gal jis jau ismoko siurbti greiciau. na bet kokiu atveju kaitaliojau ivairiai maitinimo pozas ir regis radau tokia, kad atpila nebe tiek daug.
Aciu Jums uz patarimus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruggiagele @ 2008 11 24, 17:50)
Mamos, pasidalinkit patirtim. Mano maziukas pradejo valgydamas nerimti, raitytis, pykti, todel sumasciau maitinimo metu, kai prasideda tokios bedos palaikyti stacia, kad atsirugtu. Dazniausiai greitai atsirugsta, bet paskui nebevalgo. Bandau vel prideti prie krutines, tai pradeda raukytis, pykti, bet jis nepavalgo iki galo, vos pirmaji piena istraukia. paskui gausiai atpilineja - ir sunus visas slapias vis rubus keiciu, ir pati visa apvemta persirengineju. beje, jeigu maitinimo metu nepalaikau stacio, tai vis tiek greitai nustoja valgyti ir viska ispila greitai. Ka daryt? klausiau pediatres, sako, kad svorio priauga, daug slapinasi -  viskas ok (o priauga vos 400 gr, bet jam 4 men ir sveria 7,4 kg). bet atpilineja labai gausiai. vienu ypu kai isbega upeliukas, tai atrodo nieko skrandukyje is maisto nebelieka. be to, vaikas irzlus... gal dantys?..
gal kas susidure su tokia beda, nebezinau ka ir galvoti... gal dantys bandys listi ar kas darosi...

mes turėjom didelio vargelio su atpilynėjimu nuo pirmo maitinimo iki tol kol, pradėjom košytes valgyt,tiesiog matyt,kaip gydytojai sakė,buvo silpnas raumuo kuris uždaro ten kažką,kad maistelis atgal nebėgtų.taigi, privargom į valias,nes pienuko mano neužteko,vaikas nuolat valgė ir atpylinėjo,tai teko griebtis ir mišinio,nes svoris neaugo,o mišinukas yra kiek tirštesnis,tai jo ne tiek daug atpylinėdavo,svoris pradėjo augt,bet vistiek nuolat būdavom šlapi doh.gif iki tol, kol košytes pradėjom valgyt.man tas atpylinėjimas tai kažkoks košmaras būdavo,baisu net prisimint doh.gif na bet tikiuos kad jum nereikės tiek ilgai vargt ir viskas greit susitvarkys 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na, pumpura, man bent jau dziugu girdet, kad tai baigsis, nes kieta maista ragausim uz poros men
beje nebepadeda pozu kaitaliojimas maitinant verysad.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Ruggiagele @ 2008 11 25, 19:38)
na, pumpura, man bent jau dziugu girdet, kad tai baigsis, nes kieta maista ragausim uz poros men
beje nebepadeda pozu kaitaliojimas maitinant verysad.gif ...

Ruggiagele, o pienukas nebus per daug riebus? Maniškiai taip buvo, tai pradėjau nuo 4 mėn. daržovių košytės duoti ir viskas susitvarkė smile.gif
Atsakyti
nemanau, kad labai riebus. dabar lyg ir susitvarke mano maziukas, nebeatpilineja, tik nedaug. papyle kokia savaitele ir nustojo. matyt taip buna... kas ten supaistys tuos maziukus, juk pasakyti negali ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruggiagele @ 2008 12 02, 21:01)
nemanau, kad labai riebus. dabar lyg ir susitvarke mano maziukas, nebeatpilineja, tik nedaug. papyle kokia savaitele ir nustojo. matyt taip buna... kas ten supaistys tuos maziukus, juk pasakyti negali  ax.gif

na va ir jus apsiraminot thumbup.gif saunuoliai.aukit didučiai ir sveikučiai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė @ 2008 12 02, 22:28)
na va ir jus apsiraminot  thumbup.gif  saunuoliai.aukit didučiai ir sveikučiai  wub.gif  thumbup.gif


aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti