Įkraunama...
Įkraunama...

18 mėn skiepas

Radau sia tema ir apakau o mes aplamai pamirsome pasiskepiti doh.gif kazkaip nesirgome tai i poliklinika nevaziavome jau gan senai ir nuo pirmadienio isvaziuojam atostogauti 2savaitem tai iseina skiepa daryti beveik1ir7men, ar nieko cia blogo idomu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tatli @ 2008 07 17, 17:07)
Radau sia tema ir apakau o mes aplamai pamirsome pasiskepiti doh.gif  kazkaip nesirgome tai i poliklinika nevaziavome jau gan senai ir nuo pirmadienio isvaziuojam atostogauti 2savaitem tai iseina skiepa daryti beveik1ir7men, ar nieko cia blogo idomu? g.gif

nieko blogo nenutiks,zinoma geriausia kai skiepus laiku gauna ,o kad paveluosit manau kriminalo nebus thumbup.gif
Atsakyti
Pasiskiepijom šiandien 18 mėn. skiepu. Po skiepo miegojo vaikas 3 val. atsikelęs valge su didžiausiu apetitu, o link vakaro pradėjo "šilti", tai daviau žvakutę nuo temperatūros, o 3 val po vaistų davimo pamatavau tai buvo 38,2. O jei be vaistų tai ką, butų dar didesnė temperetūra??? Na tikiuosi per naktį nukris tas šlykštus karštis. O šiaip tai tokia didelė reakcija po skiepų mums pirmą kartą.
Atsakyti
QUOTE(nauja_mamyte @ 2008 07 21, 23:05)
Pasiskiepijom šiandien 18 mėn. skiepu. Po skiepo miegojo vaikas 3 val. atsikelęs valge su didžiausiu apetitu, o link vakaro pradėjo "šilti", tai daviau žvakutę nuo temperatūros, o 3 val po vaistų davimo pamatavau tai buvo 38,2. O jei be vaistų tai ką, butų dar didesnė temperetūra??? Na tikiuosi per naktį nukris tas šlykštus karštis. O šiaip tai tokia didelė reakcija po skiepų mums pirmą kartą.


Viltys, deja, nepasitvirtino. Naktį turėjom 38,6 temperatūros, o ryte ir visus 39,2 ir apsivėmė net 3 kartus:( Paskambinom į polikliniką ryte tai pediatrė kitus vaistukus rekomendavo, tai po jų karštis po pietų pradėjo po truputį kristi. Žiūrėsim kaip bus toliau verysad.gif
Atsakyti
kiek skiepijomes, reakcijų nebuvo. Tik šįkart paskiepijus, labai paraudo aplink skiepą, atsirado guziukas. Tai net nežinau ką daryti g.gif
Atsakyti
Taip jau yra kad sis skiepas turi daug salutiniu reakciju. doh.gif
Atsakyti
O va mes sita skiepa Lenkijoj gavom... Irgi nekas, vaikiukas judrus, viskas tvarkoj, tik kad temperatura 38 sad.gif neramu man... g.gif verysad.gif
Atsakyti
Vajeee... net nenoriu prisiminti... visus skiepus perneseme gerai, niu o po sito skiepo musu mazyle tapo visai nerami keleta dienu ir tuo metu net mieganti isireke ir issiverte is lovytes, jai niekada taip neuzeidavo klykti kai ta syki, pats sunkiausias skiepas manau.
Atsakyti
Mano vaikuciui 4 paros po skiepo pakilo temp iki 39.3 daugiausiai ir laikesi 6 paras. Kitokiu simptomu nebuvo. gal kam dar taip pasitaike?
Atsakyti
Aš auginu du vaikus, pirmasis alergiškas, tad po šio skiepo turėjom stiprią reakciją - po savaitės stipriai išbėrė visą kūną, bei keletą dienų karščiavom. Tiesą sakant, antrąją - dukrytę net bijojau skiepyti ir du mėnesius galvojau, ar iš viso tai daryti, bet paklausiusi medikų pasiryžau. Lygiai po savaitės turėjom bėrimus, tiesa, labai neryškius, ir karščiavimą tris paras iki 39,3. Dar vienas dalykas, kuris man nepatinka - dukryte labai nerami pasidarė po keleto dienų paskiepijus. Naktimis sunkiai užmiega, ir tiesiog nepaleidžia krūties, o naktį pabudusi baisiai verkia, netgi spiegia. Dienos metu daugiau miega.... Sakyčiau, dantys, bet visus 16 jau turim. g.gif Žinau, kad tymai baisi liga, o raudonukė pavojinga nesirgusioms nėštukėms, bet kyla klausimas, negi nėra pasaulyje patobulintų šios vakcinos rūšių, kurias musų poliklinikos leistų nusipirkti, jeigu jau neišgali tokio vaisto pasiūlyti nemokamai. Bandžiau tuo domėtis, bet taip nieko nepešusi leidau skiepyti savo vaikus ta vakcina, kurią dovanoja mūsų valstybė. Bet esu tikra, kad tai kokia nors pigi vakcina verysad.gif del kurios turime tokius šalutinius poveikius.
Atsakyti
QUOTE(Erija @ 2005 07 14, 14:47)
Sunku pasakyti del rekcijos. Paprastai, jei emete anksciau mokamus, tai ir imkite ta pati, nes ir taip pasitaiko daznai reakciju ir su mokamais, kai atliekamas skiepas 1,5 metu. Mano panai per pirmus tris nebuvo jokios reakcijos, bet kai skiepijom ketvirta karta, tai vakare siek tiek pakilo temperatura, bet visas baisumas prasidejo sekancia diena, kai durio vieta paraudo, atsirado slyvos dydzio guzas, o jau verkimas buvo, as jos net ant zemes negalejau padeti, tos kojytes net neprimyne. Va ir mokamas skiepas, o kas butu buve, jei buciau paskiepijusi nemokamu doh.gif ?

ax.gif tas pats doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rence25 @ 2008 10 28, 23:00)
Taip jau yra kad sis skiepas turi daug salutiniu reakciju.  doh.gif

būtent po šito skiepo atsirado pas mano vaiką autizmo požymiai , nustojo valgęs , atsirado beprotiška baimė elektros prietaisams verysad.gif jam jau 7 , bet kalba kaip 1,5 metų . darykit išvadas mamos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(BRAŠKĖ68 @ 2009 01 08, 18:27)
būtent po šito skiepo atsirado pas mano vaiką autizmo požymiai , nustojo valgęs , atsirado beprotiška baimė elektros prietaisams verysad.gif  jam jau 7 , bet kalba kaip 1,5 metų . darykit išvadas mamos  unsure.gif


O kokia buvo reakcija i pirmuosius skiepus? Ta prasme, ar jusu vaikutis i visus skiepus sunkiai reagavo, ar butent sis skiepas toks baisus unsure.gif
Atsakyti