Įkraunama...
Įkraunama...

18 mėn skiepas

QUOTE(Domcė @ 2005 10 21, 21:07)
Aš rašiau,kad skiepija į ranką.Kaune,Kalniečių poliklinikoj visus skiepus mano leliui,kuriam dabar 20 mėnesių,darė į rankytę.Sakau,jos ten man paaiškino,kai paklausiau,kad mėgino skiepyti į kojytę,bet vaikučiams labai jas skaudėdavo ir mamos turėdavo daug problemyčių.Tai pradėjo skiepyti į rankytes,o skiepo kokybė nuo to nenukenčia.

o kiek skiepas kainuoja? priklauso nuo to, koks: 1-as, 2-ras ar 3-ias?
Atsakyti
sveikos, mamules! nesigasdinkit visos taip! Tikrai ne visiems vaikeliams buna TOOOOKIos baisios reakcijos! Va mes pries 2 dienas pasiskiepijom 18 men skiepu (nors mums jau 20men). Temperatura pirma vakara pakilo iki 38.6. Numusem su zvakute ir isprakaitavom. Kita diena paprakaitavom jau be vaistu ir jau sveikos!
Ir visi musu skiepai buvo nemokami. Paskutinysis buvo i rankute. taip paprasem. Gal tai sutapimas, kad reakcija nebuvo didele...
Nebijok. Jei jau pasiryzot skiepyti savo mazylius, tai nuo skiepo tikrai memirs. O organizmas juk kazkaip turi sureguoti ir "svetima skystala"! Svarbu, kuo daugiau bendrauti su vaikeliu po skiepo, kad jis nejustu dideliu nepatogumu!! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ciaramashka @ 2006 07 13, 15:12)

Nebijok. Jei jau pasiryzot skiepyti savo mazylius, tai nuo skiepo tikrai memirs. rolleyes.gif

o tokiu kategorisku pareiskimu nedaryciau...uzfiksuota atveju kad nuo afilaktinio soko po skipo vaikas atsidurdavo reanimacijoj...as tik noriu paranginti mamas, kad ivertintu savo vaiko sveikata pries darant skiepa, nes gydytojai tikrai to uz jus nepadarys...

Atsakyti
Cia visos snekat apie skiepus, o yra tokiu kurios neskiepyjo 15 ir 18 men. skiepais, ar tikrai jie tokie reikalingi g.gif
Atsakyti
Noriu paklaust-o negalima skiepyt ne į kojytę-pvz.:į ranką.arba užpakaliuką??? g.gif
Atsakyti
o kiek jums metu?
iki metu daro i kojite, po metu i rankyte arba uzpakaliuka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rituska: 05 spalio 2006 - 12:37
QUOTE(Rituska @ 2006 10 05, 12:34)
o kiek jums metu?
iki metu daro i kojite, po metu i rankyte arba uzpakaliuka

1.8m.greit... ax.gif ačiū už info... mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu paklausti,ar tiesa kad nuo 2007,01,01, mokama 18 mėn. vakcinaPENTAXIM
kuri ,kaip mum sakė ,kainuoja apie 138 lt. ,bus nemokama.t.y.finansuojama valstybės.Aš jau norėjau užsisakyt šitą mokamą ,et vaikas susirgo,tai atidėjom.Ovakar iš pažystamos išgirdau ,kad po naujų bus nemokama.Tada manau verta palaukti.Ačiū
Atsakyti
o kodel jus ne toj temoj klausiat? salia temoj jau tai aptare daug kartu. taip, bus nemokami
Atsakyti
mano dukra vakar buvo paskiepyta ir pakolkas jokios temperatūros ar guzo durimo vietoj nėra.tik šiandien tokiamieguista,bet išmiegojo tai ir nuotaiko vaikui pagerėjo
Atsakyti
QUOTE(*Lina* @ 2007 03 16, 16:08)
mano dukra vakar buvo paskiepyta ir pakolkas jokios temperatūros ar guzo durimo vietoj nėra.tik šiandien tokiamieguista,bet išmiegojo tai ir nuotaiko vaikui pagerėjo

o kur skiepijo į rankytę ar koją?
o kokį darėt - mokamą ar ne?
Atsakyti
mes vakar paskiepinom, kol kas viskas gerai, skiepijo i kojyte.Dabar tie mokami skiepai jau nemokami ax.gif
Atsakyti