Įkraunama...
Įkraunama...

18 mėn skiepas

QUOTE(Eureka @ 2011 04 28, 08:41)
Paskiepijau ir aš savo. Skiepijo ryte, o vakare temperatūra pakilo iki 37,8 laipsnių.

kuris ci ajums skiepas ?
mes budavom gryze namo idedam parecatamolio.
bet like baisiausi skiepai 15men ir 18men verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(mamamia* @ 2011 03 17, 00:11)
Gal kuri augina vaikuti alergiska karves pienui, visam kiausiniu ir kvieciam? Apie skiepa niekas neuzsimine ar galima, nezinau ka dabar daryti, skiepyti ar ne?  g.gif

maniskis ir elergiska. sako daktare kad isaugs, bet skiepyti liepia, bet dar sergam tai norisi pasirinkti ziniu
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 04 28, 13:37)
kuris ci ajums skiepas ?
mes budavom gryze namo idedam parecatamolio.
bet like baisiausi skiepai 15men ir 18men verysad.gif


Paskutinis, 18 mėn., tas, kuris su penkiavalente vakcina. Aš tai neduodu vaistų, jei temperatūra žemiau 38,5 laipsnių. Šįkart tik Viburcolio žvakutę įdėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 28 balandžio 2011 - 12:46
QUOTE(kristynka* @ 2011 04 28, 14:37)
mes budavom gryze namo idedam parecatamolio.
bet like baisiausi skiepai 15men ir 18men verysad.gif
Papildyta:


Ne kartą dėjau šią nuorodą apie ne visada pagrįstą paracetamolio naudojimą po skiepų ir to paracetamolio poveikį http://www.delfi.lt/...php?id=24862369

Gal kitų kūno temperatūrą mažinančių vaistų poveikio antikūnių susidarymui tiesiog dar neištyrė, nors aš nesidomėjau daugiau ir nepastebėjau, kad būtų publikuota apie tai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 28 balandžio 2011 - 21:45
Sveikos,

Pirmadienio vakara paskiepijom savo dukryte. Kita diena pakilo temp virs 38. Rankyte visa istino ir paraudo. Jau eina antra diena po skiepo - rankyte vis dar raudona ir istinus, temp 37,2. Vaziuosim i poliklinika, kad apziuretu, ar tas paraudimas normalus. Anksciau nebudavo jokiu panasiu reakciju i skiepus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepaite_sun: 08 birželio 2011 - 13:43
QUOTE(Belacka @ 2010 05 28, 23:58)
O tai kai vėjauraupių skiepą padarys "privalomą" irgi negalėsite atsisakyti?  g.gif

galesiu atsisakyti 4u.gif
siandien drebancia sirdim skiepinom maziu 15 men vakcina, nekenciu skiepu, dar paskaiciau keleta temu ir beveik isterijoj unsure.gif
beje, del salutinio poveikio - zinau realiai pora atveju kuriems pasireiske berimas, bet galus atsekeme tik po jusu temos; sesute patikino, kad skiepukas geras doh.gif , nera ko bijot, salutinio poveikio nebuna blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunray: 29 rugsėjo 2011 - 18:51
Jei po skiepo paraudus ir patinus ta vieta reikia kopūsto lapą pridėt, taip pat kaip prie (.) dedat jei užsidega. Mano mažei puikiai pasiteisno, nors kojytė buvo baisi, guzas ir mėlynė - tai praėjo per dieną. Reakcija visada būna po skiepų, tik ne visad matoma.
Atsakyti
mes tai skiepiomes
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2011 09 29, 19:49)
galesiu atsisakyti 4u.gif
siandien drebancia sirdim skiepinom maziu 15 men vakcina, nekenciu skiepu, dar paskaiciau keleta temu ir beveik isterijoj unsure.gif
beje, del salutinio poveikio - zinau realiai pora atveju kuriems pasireiske berimas, bet galus atsekeme tik po jusu temos; sesute patikino, kad skiepukas geras  doh.gif , nera ko bijot, salutinio poveikio nebuna blink.gif



Va cia tas ir baisiausia.. kad brukami tie skiepai tokiem neismaneliam kaip mes ir pasakojama tokios pacios neismaneles "viskas svaru", "reikia". O kaip giliau pasigilini, tai pasirodo anaiptol doh.gif as savo vaika leidau skiepyti iki 6 men. (dbr atsisakyciau apsoliuciai visu skiepu), nes buvau neismananti apsoliuciai nieko apie neigiamus poveikius, net negirdejusi nieko apie juos, o kaip vienos drauges deka pasidomejau, nusprendziau daugiau nebeskiepyti isvis ir tikrai atsisakysiu visu likusiu skiepu, nors uzmusk mane schmoll.gif phu phu phu.. gerai, kad jokios reakcijos iki siol neturejome ne del vieno skiepo.. wub.gif
Atsakyti


Stai naujausias atvejas, nukentejo nuo Priorix skiepo.

ihttp://www.alfa.lt/straipsnis/49982266/dvimetis-vilnieciu-sunus-i-reanimacija-galejo-patekti-ir-del-skiepo
Atsakyti
QUOTE(Pelagija @ 2016 02 19, 13:30)
Stai naujausias atvejas, nukentejo nuo Priorix skiepo.

"Nežiūrint to, jog kasmet yra vakcinuojami tūkstančiai asmenų, nepageidaujamų reakcijų skaičius į vakcinas yra tikrai nelyginamai mažas ir nei viena jų pastaraisiais metais nesukėlė rimtesnių sveikatos sutrikimų ar negrįžtamų pakenkimų. 2014 m. iš viso įskiepyta 592 074 vakcinų dozės. Tikimybė atsirasti nepageidaujamai reakcijai po vakcinos įskiepijimo yra tik 0,01 %."

Citata iš ULAC 2014 metų apžvalgos. 4u.gif
Atsakyti
darėm, abiems vaikams viskas praėjo puikiai.
Atsakyti
Mes nesiskiepijome nei kiek nesigailime 4u.gif
Atsakyti