Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gali moderatorius skaityti svetimas AZ?

QUOTE(Lera @ 2008 12 04, 11:50)
tai čia nuo pirmo tavo posto buvo aišku kad apsižioplinai , visi ta mate išskyrus tave, ir atkreipk dėmesį kiek laiko turėjo tau aiškint ne vienas žmogus kol ir tu viska supratai  lotuliukas.gif

Visko pasitaiko zmogus nekaltas jai suklydo smile.gif cia bet kas galejo apsigaut neisiskaites... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tmxs @ 2008 12 04, 11:30)
Visko pasitaiko zmogus nekaltas jai suklydo smile.gif  cia bet kas galejo apsigaut neisiskaites... smile.gif

tai tame ir problemą kad neįsiskaito o akis išpūtęs aiškina "tiesa" cool.gif ai bet koka jau skirtumas...
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 12 04, 10:50)
tai čia nuo pirmo tavo posto buvo aišku kad apsižioplinai , visi ta mate išskyrus tave, ir atkreipk dėmesį kiek laiko turėjo tau aiškint ne vienas žmogus kol ir tu viska supratai  lotuliukas.gif

Pirmiausia, aš nesupratau, o tiesiog patikėjau tuo, ką sako moderatoriai. Jei informacija yra, ją galima sužinoti. Vienaip ar kitaip. Moderatorių, administratorių, kiber policijos ar hakerių.
Antra. Aš neapsižioplinau. Aš turėjau žinojimą ir jį pakeičiau pasitikėjimo moderatoriais būdu. Yra toksai žaidimas - tiki/netiki. Vaikai jį dažnai žaidžia. Nežinau kiek toli jūs nutolote nuo jų.
Trečia. Kadangi tai buvo mano įsitikinimas, tai aš ir turėjau jį pakeisti, o ne visi kiti. Koks reikalas kitam žmogui matyti, kad aš klystu, jei klystu aš?
Ketvirta. Žinau, kad nesupratote pirmų trijų punktų.

Diskusiją iš savo pusės baigiau.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 12 04, 12:31)
Diskusiją iš savo pusės baigiau.

Su tuo tave ir sveikinam .
Atsakyti
Nesame mes idealūs, visi kartais klystame. Medinis pamatė kad klydo, atsiprašė. Nereikia dabar jo pulti. Gi ir patys nesame tokie kurie nedarom klaidų ar viską iškart gerai suprantame mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2008 12 04, 14:49)
Nesame mes idealūs, visi kartais klystame. Medinis pamatė kad klydo, atsiprašė. Nereikia dabar jo pulti. Gi ir patys nesame tokie kurie nedarom klaidų ar viską iškart gerai suprantame  mirksiukas.gif

Pritariu tau 4u.gif
Atsakyti
kada as pasalinu is AZ zinutes,jie salinasi visiskai is sistemos ar dar kazkur lieka? g.gif
Ar imanoma jos grazinti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kkristinak @ 2009 02 14, 15:16)
kada as pasalinu is AZ zinutes,jie salinasi visiskai is sistemos ar dar kazkur lieka? g.gif
Ar imanoma jos grazinti? ax.gif

jos visiškai pašalinamo iš sistemos, nesugrįžtamai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 02 15, 13:33)
jos visiškai pašalinamo iš sistemos, nesugrįžtamai  smile.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti