Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gali moderatorius skaityti svetimas AZ?

QUOTE(*Širdelė* @ 2008 12 03, 17:14)
aš taip pat esu senbuvė, čia nuo 2003 m ir nesvarbu kas parašyta. Tada buvau kitu niku, bet apie tokią istoriją pirmą kartą girdžiu. Klausiau ir kitų senbuvių niekas tokios istorijos negirdėjo  schmoll.gif jei nebus įrodymų vadinasi tai tik pramanai. Jei jau kažką kaltini tai turi būti pateikiami konkretūs faktai, nes kitu atveju tai šmeižtas

Blin... Turėjau pusantros valandos kapstytis. Turėkit.

Labai sunku Jums visoms rašyti. Sprendimas buvo priimtas ir palaikytas forumo administracijos (t.y. ir daugumos moderatorių). Forumo administracija žmogui, sumanusiam šią istoriją laikinai uždraudžia priėjimą prie Forumo. Dėl tolimesnių veiksmų bus sprendžiama pirmomis spalio dienomis.

Nenoriu labai gilintis į šią istoriją, nes man nemalonu, bet pažadėjau Jums parašyti galutines išvadas.

Daugelis Jūsų suabejojote vaistininkes realiu egzistavimu ir paskelbta tema. Daugelis forumo dalyvių daug kartų skaitėte vaistininkes žinutes, ieškojote neatitikimų, nesutapimų. Daugelis forumo dalyvių reiškėte nuoširdžias užuojautas ir likote sukrėsti, labai pergyvenote dėl nelaimės.
Deja, tai - netikra. Vaistininke egzistavo ir mirė kažkieno vaizduotėje.
Sutinku su visu tuo, kad buvo begalės neatitikimų vaistininkes žinutėse dėl jos gyvenimo faktų. Nevardinsiu, bet jų yra daug (kiek iš Jūsų nepamenat savo tikro, vienintelio ir mylimo vyro vardo? Ir skirtingose savo žinutėse vadinate skirtingais vardais?).
Kiekvienas iš mūsų mąstome, elgiamės pagal tam tikrą modelį. Užtenka rasti siūlo galą, kad galėtum painią istoriją išvynioti iki pat pabaigos ir tą siūlo galą radome. Buvo nuspėtos tolesnės versijos dėl mirties aplinkybių (su forumo dalyvių AŽ pagalba) ir pasikeitusios mirties aplinkybės padėjo tašką. Kiekvieno fakto, kuris lėmė šį sprendimą neaprašinėsiu.
Dėkoju visoms neabejingoms forumo dalyvėms, kurios rašė moderatoriams AŽ su savo pastebėjimais.
Aš tik labai norėjau, kad viso šito nebūtų buvę.
Nemoralizuosiu. Manau, kad to daryti čia nebereikia ir Jūs to nedarykite. Nenoriu smerkti, kaltinti, nors nemėgstu ir nepateisinu melo. Aš manau, kad tiesiog taip pasielgusiam žmogui labai sunku.
Visi susirašinėjimai AŽ lieka anonimiški ir niekada nebus paskelbti ar kaip kitaip panaudoti.
Moderatorė Rasma


Originalas čia. Buvo ir daugiau, jei kam reikia - ieškokitės.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2008 11 23, 22:00)
Kartais būna, kad kiti nariai persiunčia až žinutės kopiją moderatoriui ar adminui, nes jose įžvelgia taisyklių ar net ir LR įstatymų pažeidimus. Tada, vadovujantis tokiomis žinutėmis gali būti skiriamas įspėjimas.


Čia žinutė iš pirmo šios temos puslapio smile.gif

QUOTE(Medinis @ 2008 12 03, 21:09)
....Buvo nuspėtos tolesnės versijos dėl mirties aplinkybių (su forumo dalyvių AŽ pagalba) ir pasikeitusios mirties aplinkybės padėjo tašką.

....Dėkoju visoms neabejingoms forumo dalyvėms, kurios rašė moderatoriams AŽ su savo pastebėjimais.

....Visi susirašinėjimai AŽ lieka anonimiški ir niekada nebus paskelbti ar kaip kitaip panaudoti....

Originalas čia. Buvo ir daugiau, jei kam reikia - ieškokitės.


"forumo dalyvių AŽ" - tai reiškia, kad forumo dalyviai atsiuntė AŽ moderatorei, o ne moderatorė perskaitė kažkieno kažkam rašytą žinutę

Patys nariai arba persiuntė vėlionės až, arba, kas labiau tikėtina, tiesiog pasidalino savo įtarimais per až su moderatoriais.

Visi susirašinėjimai, t.y. žinučių autoriai ir turinys lieka anonimiški, tiek kiek abu susirašinėjimo dalyviai dėl to susitaria.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2008 12 03, 21:17)
Patys nariai arba persiuntė vėlionės až, arba, kas labiau tikėtina, tiesiog pasidalino savo įtarimais per až su moderatoriais.

Visi susirašinėjimai, t.y. žinučių autoriai ir  turinys lieka anonimiški, tiek kiek abu susirašinėjimo dalyviai dėl to susitaria.

Buvo ir kitų moderatorių pasisakymai... Manau suprantate, kad dabar rasti ir pacituoti yra be galo sunku.
Būtų įdomu, jei apie tą istoriją prisiminimais pasidalintų pati <Rasma>, <Getter>, <Ciocia Polia>... Jos tikrai turi prisiminti šią istoriją... Praėjo du metai. Gal mano atmintis iškrėtė man pokštą...

Čia veikiantis link'as.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 12 03, 22:09)
Blin... Turėjau pusantros valandos kapstytis. Turėkit.

Labai sunku Jums visoms rašyti. Sprendimas buvo priimtas ir palaikytas forumo administracijos (t.y. ir daugumos moderatorių). Forumo administracija žmogui, sumanusiam šią istoriją laikinai uždraudžia priėjimą prie Forumo. Dėl tolimesnių veiksmų bus sprendžiama pirmomis spalio dienomis.

Nenoriu labai gilintis į šią istoriją, nes man nemalonu, bet pažadėjau Jums parašyti galutines išvadas.

Daugelis Jūsų suabejojote vaistininkes realiu egzistavimu ir paskelbta tema. Daugelis forumo dalyvių daug kartų skaitėte vaistininkes žinutes, ieškojote neatitikimų, nesutapimų. Daugelis forumo dalyvių reiškėte nuoširdžias užuojautas ir likote sukrėsti, labai pergyvenote dėl nelaimės.
Deja, tai - netikra. Vaistininke egzistavo ir mirė kažkieno vaizduotėje.
Sutinku su visu tuo, kad buvo begalės neatitikimų vaistininkes žinutėse dėl jos gyvenimo faktų. Nevardinsiu, bet jų yra daug (kiek iš Jūsų nepamenat savo tikro, vienintelio ir mylimo vyro vardo? Ir skirtingose savo žinutėse vadinate skirtingais vardais?).
Kiekvienas iš mūsų mąstome, elgiamės pagal tam tikrą modelį. Užtenka rasti siūlo galą, kad galėtum painią istoriją išvynioti iki pat pabaigos ir tą siūlo galą radome. Buvo nuspėtos tolesnės versijos dėl mirties aplinkybių (su forumo dalyvių AŽ pagalba) ir pasikeitusios mirties aplinkybės padėjo tašką. Kiekvieno fakto, kuris lėmė šį sprendimą neaprašinėsiu.
Dėkoju visoms neabejingoms forumo dalyvėms, kurios rašė moderatoriams AŽ su savo pastebėjimais.
Aš tik labai norėjau, kad viso šito nebūtų buvę.
Nemoralizuosiu. Manau, kad to daryti čia nebereikia ir Jūs to nedarykite. Nenoriu smerkti, kaltinti, nors nemėgstu ir nepateisinu melo. Aš manau, kad tiesiog taip pasielgusiam žmogui labai sunku.
Visi susirašinėjimai AŽ lieka anonimiški ir niekada nebus paskelbti ar kaip kitaip panaudoti.
Moderatorė Rasma


Originalas čia. Buvo ir daugiau, jei kam reikia - ieškokitės.

nesijauti juokdariu lotuliukas.gif , juokinga ir apsurdiška istorija, forumose tai vyksta kasdien tik paprasti vartotojai to daznai nemato. tai kad snekama keliais slapyvardziais jau senai niekam nepaslaptis ir tai tik apsunkina administracijos darba kadangi vieni zmones turintys klelis slapyvardzius ne is piktos valios o kiti del to kad pasnipinet ar sukciavimo sumetimais, man juokinga kai sureiksmina tokius dalikus. O beto tai ne i tema ir vel doh.gif kiek kam galimima aiskinti kad moderatoriai az zinuciu tikrinti negali.. jai to netiki parsisiuk is interneto Invision Power Board tvs sistemea isirasyk xampp duomenu baze ir pasileist toki pat foruma kaip cia pas save namie ir pamasysi. Ir seip zvilgtelk kita kart rasant i temos pavadinima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tmxs @ 2008 12 03, 22:08)
Ir seip  zvilgtelk  kita kart rasant i temos pavadinima mirksiukas.gif

Jums pasakyti kur eiti, ar žinote? Į temą ir rašau. Tai, kad jūs laisvalaikiu kuriate forumus yra jūsų laisvalaikio praleidimo būdas. Maniškis - į juos rašyti.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 12 03, 23:05)
Buvo ir kitų moderatorių pasisakymai... Manau suprantate, kad dabar rasti ir pacituoti yra be galo sunku.
Būtų įdomu, jei apie tą istoriją prisiminimais pasidalintų pati <Rasma>, <Getter>, <Ciocia Polia>... Jos tikrai turi prisiminti šią istoriją... Praėjo du metai. Gal mano atmintis iškrėtė man pokštą...

Čia veikiantis link'as.

dvieju metu laikotarpis isties ilgas , o ir galbut nesusimasteio kad yra foryumo temu matomu tiki moderatoriams ir ten jie aptaria tokius dalykus ir pasklido informacija...
Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2008 12 03, 23:11)
Jums pasakyti kur eiti, ar žinote? Į temą ir rašau. Tai, kad jūs laisvalaikiu kuriate forumus yra jūsų laisvalaikio praleidimo būdas. Maniškis - į juos rašyti.

Suprantu, bet daugumai zmoniu ir taip sunku suprasti kaip dirba tokios sistemos, kas galima interneta o ko ne.. o kai isiveli i tokias bergzdzes diskusisjas tik dar suastrinamos situacijos.. MANAU SIA TEMA GALIMA UZDARINETI JAU VISIEMS IR TAIP AISKU KAD MODERATORAI NETURI TEISIU SAKITYTI AZ

QUOTE(Medinis @ 2008 12 03, 23:11)
Jums pasakyti kur eiti, ar žinote?
Mandagumo tavo laisvalaikiui tikrai truksta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tmxs: 03 gruodžio 2008 - 22:17
QUOTE(Medinis @ 2008 12 03, 22:05)
Jos tikrai turi prisiminti šią istoriją... Praėjo du metai. Gal mano atmintis iškrėtė man pokštą...
Čia veikiantis link'as.

Aš irgi atsimenu. Niekas po niekieno až nesikniso. Asmeniškai (o ne tik viešai temoje) moderatoriams rašė nariai ir dalijosi pastebėjimais, tuo ką vienaip ar kitaip sužinojo, o ne moderai knisosi po kažkieno asmenines žinutes.
Linke tik apie tai ir kalbama.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2008 12 04, 00:11)
Aš irgi atsimenu. Niekas po niekieno až nesikniso. Asmeniškai (o ne tik viešai temoje) moderatoriams rašė nariai ir dalijosi pastebėjimais, tuo ką vienaip ar kitaip sužinojo, o ne moderai knisosi po kažkieno asmenines žinutes.
Linke tik apie tai ir kalbama.

thumbup.gif saunu jog palaikai moderatoriu puse, nes siuo atveju buvo meginta juos apjuodint g.gif nors jie nepadare nieko blogo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 12 03, 21:09)
Blin... Turėjau pusantros valandos kapstytis. Turėkit.

Daugelis Jūsų suabejojote vaistininkes realiu egzistavimu ir paskelbta tema.
Kiekvienas iš mūsų mąstome, elgiamės pagal tam tikrą modelį. Užtenka rasti siūlo galą, kad galėtum painią istoriją išvynioti iki pat pabaigos ir tą siūlo galą radome. Buvo nuspėtos tolesnės versijos dėl mirties aplinkybių (su forumo dalyvių AŽ pagalba) ir pasikeitusios mirties aplinkybės padėjo tašką. Kiekvieno fakto, kuris lėmė šį sprendimą neaprašinėsiu.
Dėkoju visoms neabejingoms forumo dalyvėms, kurios rašė moderatoriams AŽ su savo pastebėjimais.
Visi susirašinėjimai AŽ lieka anonimiški ir niekada nebus paskelbti ar kaip kitaip panaudoti.
Moderatorė Rasma

Čia cituojamas mano atsakymas į melagingą istoriją forume blink.gif
Aišku, kad galiu paaiškinti. Labai gerai pamenu visą istoriją ir kaip kas vyko. Koks absurdas gavosi dabar doh.gif Nėra galimybių skaityti kitų narių asmenines žinutes ir to niekada nėra buvę. Tos žinutės apie kurias aš kalbėjau, tai buvo forumo dalyvių asmeninės žinutės man ir kitiems moderatoriams, su prašymais atkreipti dėmesį į apsimelavusio dalyvio forume rašytus pasisakymus ir pabrėžiant kur kokie neatitikimai buvo būtent forume skelbtose taip vad. "postuose", o ne kažkieno asmeninėse žinutėse.
Kartais forumo dalyviai persiunčia įžeidžiančias AŽ moderatoriams, juk yra tokia f-ja kaip "nukreipti" AŽ.
Bet patys moderatoriai neturi galimybės lįsti į kažkieno paštą schmoll.gif ir tuo labiau - skaityti svetimus susirašinėjimus..ir reikėjo taip sugalvoti doh.gif
QUOTE(Auges @ 2008 12 03, 21:17)
Čia žinutė iš pirmo šios temos puslapio smile.gif
"forumo dalyvių AŽ" - tai reiškia, kad forumo dalyviai atsiuntė AŽ moderatorei, o ne moderatorė perskaitė kažkieno kažkam rašytą žinutę

Patys nariai arba persiuntė vėlionės až, arba, kas labiau tikėtina, tiesiog pasidalino savo įtarimais per až su moderatoriais.

Visi susirašinėjimai, t.y. žinučių autoriai ir  turinys lieka anonimiški, tiek kiek abu susirašinėjimo dalyviai dėl to susitaria.

Taiklu - "tiesiai į dešimtuką".

QUOTE(Medinis @ 2008 12 03, 22:05)
Buvo ir kitų moderatorių pasisakymai... Manau suprantate, kad dabar rasti ir pacituoti yra be galo sunku.
Būtų įdomu, jei apie tą istoriją prisiminimais pasidalintų pati <Rasma>, <Getter>, <Ciocia Polia>... Jos tikrai turi prisiminti šią istoriją... Praėjo du metai. Gal mano atmintis iškrėtė man pokštą...

Perskaitykite iki galo tą temą, ten po to ir sakome kaip išsiaiškinome - "perknisome" ir realiai tikrinome visus melagės pasisakymus forume, taip pat ieškojom kur kertasi su sveiku protu tie patys forumo pasisakymai..kai meluoji, dažnai susimaišai biggrin.gif . Tarkim lyg buvo paskelbtas viešai faktas, kad vaistininkė "žuvo" kažkokiame Šveicarijos tunelyje, per gaisrą. Visa spauda tuo metu skambėjo. Imi telefoną ir skambini, užtenka ambasadai susukt. Žuvo lietuvė moteris, numanomas amžius toks ir toks. Pateikia žuvusiųjų sąrašą. Pažiūri - nėra jokios LT pavardės. Ačiū. Tada pati "paskelbusioji apie mirtį" susizgrimba ir parašo AŽ, aš "susimaišiau" ji žuvo ne taip, kitaip buvo iš to jaudulio temoje ne taip pasakiau cool.gif Vėl tikrini. Ir taip kol įsitikini..
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 12 03, 22:05)
Būtų įdomu, jei apie tą istoriją prisiminimais pasidalintų pati <Rasma>, <Getter>, <Ciocia Polia>... Jos tikrai turi prisiminti šią istoriją... Praėjo du metai. Gal mano atmintis iškrėtė man pokštą...

Puikiai prisimenu tą istoriją. Būtent narių AŽ pagalba, IP tikrinimu, postuose esančių faktų lyginimų ir netgi asmeninėmis pažintimis mums pavyko ją "išrišti". Tik norėčiau pabrėžti, kad ne lindimu į narių AŽ tikrinant asmeninę informaciją- tokios galimybės mes neturime, o AŽ, kuriuos nariai mums persiuntė- su išsaugota susirašinėjimo žinute su "mirusiaja", asmeniniais pamąstymais, pastebėjimais/ nesutapimais ir pan. Medini, jūs tikrai ne taip interpretavotę frazę "naudojantis/ skaitant narių AŽ" mirksiukas.gif
QUOTE(Tmxs @ 2008 12 03, 22:14)
galbut nesusimasteio  kad  yra foryumo temu matomu  tik moderatoriams  ir ten jie aptaria tokius dalykus  ir pasklido informacija...

Taip, moderatoriai turi savo subforumą, tariasi ir konsultuojasi visais iškylančiais klausimais ir sprendimus priima bendru sutarimu.
Atsakyti
Ką gi. Aš neteisus ir atsiprašau visų, ką galėjau suklaidinti.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 12 04, 08:21)
Ką gi. Aš neteisus ir atsiprašau visų, ką galėjau suklaidinti.

tai čia nuo pirmo tavo posto buvo aišku kad apsižioplinai , visi ta mate išskyrus tave, ir atkreipk dėmesį kiek laiko turėjo tau aiškint ne vienas žmogus kol ir tu viska supratai lotuliukas.gif
Atsakyti