Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gali moderatorius skaityti svetimas AZ?

Nesąmonė. Jei nulauži kito slaptažodį, prisijungi kito niku gali (nelegaliai aišku) bet kas, bet moderatoriui kaipo suteiktos legaliai matyt kito až galimybės nėra.
Atsakyti
Na bakit gi... Jei jau žinutės yra serveryje, tai kažkas gali jas skaityti. Vienaip ar kitaip, lengvai ar sudėtingai. Nesakau juk, kad lengvai ir nuolat. Bet tokia galimybė yra.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 12 02, 20:38)
Jūs ponas kažką maišot, ne asmenines, o iš to IP kelių nikų rašytas žinutes, Reik jaust skirtumą.

Galiu tiesiai šviesiai pasakyt, kad mes negalim skaityt nei vieno nario asmeninių žinutių, tokios teisės mums nesuteiktos.


Kaip as tau ir visa ši laika mėginau paaiskinti kad moderatoriai tai ne administratoriai , jausk skirtuma. tai tikrai netaspats.
Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2008 12 02, 21:28)
Na bakit gi... Jei jau žinutės yra serveryje, tai kažkas gali jas skaityti. Vienaip ar kitaip, lengvai ar sudėtingai. Nesakau juk, kad lengvai ir nuolat. Bet tokia galimybė yra.

Tokia galimybė yra administratoriui svetainės ir tik jam prieinama o ne betkam kas svetainėje užsimanė. Svetainėje esančios funkcijos ir lieka svetainėje o duomenys pateke į serverį tai jau kas kita ir moderatoriai gali gauti informacija tik is administratoriu . Žmonės darniausiai tikrinami kaip ambrozija minėjo pagal ip ar kompiuterio tiklo plokštės mac adreso. Dėl tokių priežasčių kaip kad tų pačių slapyvardžių registracija ir prisijungimai is to paties areso ir pan. O kas liečia klausima ar moderatoriai gali skaityti asmenines žinutes jau manau aisku visiems. MODERATORIAI NEGALI SLAITYTI ASMENINIŲ ŽINUČIŲ. ADMINISTRATORIUS TURI GALIMYBĘ PAŽIŲRĖTI ŽINUTES. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yulia @ 2008 12 02, 08:25)
Pagal mane tai moderatoiai ir kiti "valdantieji" absoliuciai lengvai gali skaityti AZ. Jie daznai zino vartotoju slaptazodzius, o po to tampa juokai perskaityti AZ.


Moderatoriai negali skaityti asmeninių žinučių.
Vartotojų slaptažodžius žino tik "sistema", moderatoriai netgi negali pakeisti kitų varotojų slaptažodžių. Tai gali padaryti tik administratoriai. Forume yra du administratoriai: Supermama ir aš.
Mano funkcijos ir yra varotojų vardų, el.pašto, slaptažodžių ir kt. profilio informacijos keitimas pagal dalyvių prašymą.
Visų dalyvių slaptažodžiai forumo duomenų bazėje laikomi užkoduota forma. Tam kad juos atkoduot reikia pasinaudot kažkokia programa (rašau kažkokia, nes neturiu nė žalio spratimo kokia programa tai turėtų būti). Jeigu dalyvis pamiršta savo slaptažodį, ir dėl kažkokių priežasčių negali gauti automatiškai suformuoto el.paštu, jis parašo bendru forumo el.paštu su prašymu pakeisti. Aš pakeičiu į iš anksto aptarta, ir, dalytvis prisijungęs prie forumo, pasikeičia į norimą.
Pakeisti slaptažodį taip, kad to nepastebėtų dalyvis neįmanoma. Nes tiesiog jus atjungs nuo forumo, ir prisijungti jau nebegalėsite, nes tiesiog nežinosite koks yra tas jūsų slaptažodis.


QUOTE(Medinis @ 2008 12 02, 09:57)
Yra buvę atvejų, kai moderatoriai peržiūrėjo forumo dalyvių asmenines žinutes. Taigi jie gali tai padaryti, nors nemanau, kad tai yra paprasta.


Datos, vardai, "nukentėjusių" nickai.
Labai nemėgstu VBS agentūros



QUOTE(Medinis @ 2008 12 02, 16:31)
Kas man patinka ir kas nepatinka šiuo atveju neturi jokios reikšmės. Į klausimą "ar gali moderatoriai skaityti svetimas AŽ" atsakau - gali, bet praktiškai tokie atvejai yra labai reti.


Į tą patį klausimą galiu atsakyti - NEGALI.

Įdomu tik kuriuo atsakymu patikės dalyviai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2008 12 02, 22:29)
Moderatoriai negali skaityti asmeninių žinučių.
Vartotojų slaptažodžius žino tik "sistema", moderatoriai netgi negali pakeisti kitų varotojų slaptažodžių. Tai gali padaryti tik administratoriai. Forume yra du administratoriai: Supermama ir aš.
Mano funkcijos ir yra varotojų vardų, el.pašto, slaptažodžių ir kt. profilio informacijos keitimas pagal dalyvių prašymą.
Visų dalyvių slaptažodžiai forumo duomenų bazėje laikomi užkoduota forma. Tam kad juos atkoduot reikia pasinaudot kažkokia programa (rašau kažkokia, nes neturiu nė žalio spratimo kokia programa tai turėtų būti). Jeigu dalyvis pamiršta savo slaptažodį, ir dėl kažkokių priežasčių negali gauti automatiškai suformuoto el.paštu,  jis parašo bendru forumo el.paštu su prašymu pakeisti.  Aš pakeičiu į iš anksto aptarta, ir, dalytvis prisijungęs prie forumo, pasikeičia į norimą.
Pakeisti slaptažodį taip, kad to nepastebėtų dalyvis neįmanoma. Nes tiesiog jus atjungs nuo forumo, ir prisijungti jau nebegalėsite, nes tiesiog nežinosite koks yra tas jūsų slaptažodis.
Datos, vardai, "nukentėjusių" nickai.
Labai nemėgstu VBS agentūros
Į tą patį klausimą galiu atsakyti - NEGALI.

Įdomu tik kuriuo atsakymu patikės dalyviai?  biggrin.gif

Tam ir yra forume tokios temos kaip ši kad būtu galima žmonėms išsiaiskinti kas jiems neaišku. O dėl to ar tiki ar netiki žmonės , tai manau žmonėms yra visada suvokti tai ko nesupranta o dauguma kai tik žino kaip isijunk kompiuterį , internetą ar parašyti žinute tokie dalykai išvis atrodo mistika. O kai pradedi aiškinti aukštomis materijomis dauguma dar labaiu susimėto .
Atsakyti
Nu Medini prašau pateik įrodymus, kad ir tą pačią moderatorę kuri skaitė, nes netikiu schmoll.gif Kol kas labiau pasitikiu ką sako Auges ir Tmxs rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2008 12 03, 16:01)
Nu Medini prašau pateik įrodymus, kad ir tą pačią moderatorę kuri skaitė, nes netikiu  schmoll.gif Kol kas labiau pasitikiu ką sako Auges ir Tmxs  rolleyes.gif

svetain4s apaioje yra parasytas sio forumo projekto pavadinimas Invision Power Board tai mokama forumo sistema. ja as vakar passisiunciau internetu butent del siosp priezasties ismeginti , tik tikrai galiu patikint kad moderatoriai tokiu funciju neturi
Atsakyti
QUOTE(Tmxs @ 2008 12 03, 15:44)
svetain4s apaioje yra parasytas sio forumo projekto pavadinimas Invision Power Board tai mokama forumo sistema. ja as vakar passisiunciau internetu butent del siosp priezasties ismeginti , tik tikrai galiu patikint kad moderatoriai tokiu funciju neturi

Dėkoju už patvirtinimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2008 12 03, 17:19)
Dėkoju už patvirtinimą  smile.gif

nea uz ka thumbup.gif , zinau kaip zmonems sunku issaiskint tai ko jie nesupranta doh.gif galbut del sios priezasties neboreciau dirbt kokiu nors destitoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2008 12 03, 15:01)
Nu Medini prašau pateik įrodymus, kad ir tą pačią moderatorę kuri skaitė, nes netikiu  schmoll.gif Kol kas labiau pasitikiu ką sako Auges ir Tmxs  rolleyes.gif

Negaliu, tai buvo per seniai ir ta tema jau bus ištrinta. Forumo senbuviai tikrai tą istoriją prisimins.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 12 03, 17:00)
Negaliu, tai buvo per seniai ir ta tema jau bus ištrinta. Forumo senbuviai tikrai tą istoriją prisimins.

aš taip pat esu senbuvė, čia nuo 2003 m ir nesvarbu kas parašyta. Tada buvau kitu niku, bet apie tokią istoriją pirmą kartą girdžiu. Klausiau ir kitų senbuvių niekas tokios istorijos negirdėjo schmoll.gif jei nebus įrodymų vadinasi tai tik pramanai. Jei jau kažką kaltini tai turi būti pateikiami konkretūs faktai, nes kitu atveju tai šmeižtas
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2008 12 03, 18:14)
aš taip pat esu senbuvė, čia nuo 2003 m ir nesvarbu kas parašyta. Tada buvau kitu niku, bet apie tokią istoriją pirmą kartą girdžiu. Klausiau ir kitų senbuvių niekas tokios istorijos negirdėjo  schmoll.gif jei nebus įrodymų vadinasi tai tik pramanai. Jei jau kažką kaltini tai turi būti pateikiami konkretūs faktai, nes kitu atveju tai šmeižtas

Ne esme ta istorija, faktas tas kad jai ir buvo kad tikrino zinutes tai dare tikrai ne moderatoriai bet administratoriai ir tai jai tai tikra istorija tai suprantu tikrinta del faktu patikrinimo, o kaip temoje klausema tai AR MODERATORIAI GALI SKAITYTI SVETIMAS AZ.... as irgi zinau istoriju kai bet aisku ne sioje svetaineje kai administracija visas zinutes kuoduodavo ir net jie patys negalejo svetimu zinuciu perskaityt bet nutiko taip kad vienos moteriskes vaikas pabego is namu o mama buvo isitikinus jog jos vaikas pries tai rasinejos toje svetaineje ir tokiu budu buvo ieskoma informacijos peerziurint to vaiko zinutes. Na bet tai vienetiniai atvejai ka administracija turi imtis drastisku priemoniu skaityti asmeninius sasirasinejimus.
Atsakyti