Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gali moderatorius skaityti svetimas AZ?

Kaip jau minėjau anksčiau, yra daug panašaus tipo svetainių varikliukų phpBB tai vienas iš populiariausių kurio struktūra visa labai panaši į šio forumo. Tokių funkcijų kaip žiūrėti asmenines žinutes moderatoriams ar administratoriams nebūna numatyta, nebent pasidarė papildomų funkcijų bet abejoju. Kadangi tai jau žmogaus teisių pažeidimas . Moderatoriai tai kaip ir pagalbininkai administratoriaus jiems dažniausiai būna ribotos teisės ir gali valdyti tik konkrečią vieną ar kelias skiltis. Taip kad jai kažkam kyla įtarimu jog jus šnipinėja reiktu dar prieš tai pagalvot ar registruojantis svetainėje jus persiskaitėt svetaines taisykles? Ar susipažinote su jomis? Ne...? Iš tikrųjų dažniausiai svetainių kūrėjai moderatoriams palieka visiškai minimalias teises, dar ir dėl to kad moderatoriai būna visiškai jiems nepražystami žmonės ar tik internetiniai draugai. na bent jau aš savo svetainėse tikrai neduočiau nežystamiems žmonėms teisių kurios gali pakenkti svetainei. Na o administracija bent kokiu atveju gali perskaityti jūsų žinutes tačiau jūs to net nepastebėtumėte. O jei įtariate jog jus šnipinėja patarčiau kreiptis į administracija. o jai manote jog tai daro pati administracija Lietuvoje jau egzistuoja ir kiberpolicija kuri saugo žmogaus teisses ir visą su juo susijusią informacija.
Atsakyti
manau jie jau nori tai ri paskaito
nera nieko ten nepaprasto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 12 02, 10:57)
Yra buvę atvejų, kai moderatoriai peržiūrėjo forumo dalyvių asmenines žinutes. Taigi jie gali tai padaryti, nors nemanau, kad tai yra paprasta.

Taip administracijai žinutes perskaityt labai paprasta vos prisijungus prie svetainės serverio duomenų bazės ( kai kur duomenų bazės automatiskai kuodauoja gautus duomenis iš žmonių tokiu atvėju jau sunkiau būtu perskaityti kas parašyta , bet įmanoma) . Bet ar tu bent suvoki ką tu čia dabar šneki , tai visiškas žmogaus teisių pažeidimas ir nelabai noriu tyketi jog realiai kas nors tokį tyrimą darė (bent jau dabar per pastaruosius metus, taip kaip ir užsienyje taip ir Lietuvoje žmogus už tokius dalykus jau turi teises pasiskųsti kiberpolocijai kuri jau yra ir Lietuvoje) .Tokios kaip ši svetainė manau nenorėtu prarasti populiarumo vien dėl kažkieno nesveiko smalsumo šnipinėti ką kas kitiems rašo, nepamirk kad būna šnekama ir apie konfidencialius dalykus ypač skelbimų lentoje kai žmonės kažką pirkdami per až pasako savo banko saskaitos numerį, vardą pavardę, telefono numerį ar net adresą. Manai tai būtu naudinga svetainei jai ja prigautu jog ji lenda į asmeniškumus? Absurdai .. žmonės nežinodami tiek visko gali prisimastyto kad tuoj imsime tikėti išvis nebūtais dalykais. Jai kyla klausimų google dauguma jų tau gali atsakyti o jai nori greičiau gali rašyti man i až ( jai nebijai jog šnipinėja ) smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*KaRoLyTė* @ 2008 12 02, 12:42)
manau jie jau nori tai ri paskaito
nera nieko ten nepaprasto  rolleyes.gif

Na matai vieni galbut supratingi ir nerašeja internete ( neimu kaip pavyzdzio šios svetainės o sneku aplamai, nes taip gali būti net jūsų elektroninėje pašto dėžutėje ar kur kitur ), visgi žmonės patys turi suprasti jog interneti viskas įmanoma ir asmenių duomenų pateikimas yra pavojingas (ypač nežinomose svetainėje ).
Atsakyti
QUOTE(Tmxs @ 2008 12 02, 12:24)
Bet ar tu bent suvoki ką tu čia dabar šneki  , tai visiškas žmogaus teisių pažeidimas    ir nelabai noriu tyketi  jog realiai  kas nors tokį tyrimą  darė (bent jau dabar per pastaruosius metus, taip kaip ir užsienyje taip ir Lietuvoje  žmogus už tokius dalykus jau turi teises pasiskųsti kiberpolocijai kuri jau yra ir Lietuvoje) .

Esu šviesaus proto ir atminties, ir už "bazarą atsakau". Konkrečiai kalbu apie <Vaistininkės> istoriją. Buvo tokia forumo dalyvė, gana aktyvi - temų ir žinučių prasme. Vėliau kita forumo dalyvė pranešė, kad <Vaistininkė> tragiškai žuvo. Net buvo skelbiama kur, kaip... Rodos ir "ant vainiko" metėsi. Deja paaiškėjo, kad visa istorija - fikcija. Ir kad vienas žmogus rašydamas keletu skirtingu nickų taip sakant kvietėsi į savo laidotuves. Būtent tuomet buvo perskaitytos asmeninės žinutės ir tai aiškiai įvardino moderatoriai. Istorija buvo prieš gerus pora metų.

O tamsta nors ir išmanote duomenų bazėse ir internetinių svetainių kūrime, bet matyt nelabai suvokiate ką gali padaryti moterys, kai jos nori kažką sužinoti. Kiberpolicija tuomet ilsisi.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 12 02, 15:35)
Esu šviesaus proto ir atminties, ir už "bazarą atsakau". Konkrečiai kalbu apie <Vaistininkės> istoriją. Buvo tokia forumo dalyvė, gana aktyvi - temų ir žinučių prasme. Vėliau kita forumo dalyvė pranešė, kad <Vaistininkė> tragiškai žuvo. Net buvo skelbiama kur, kaip... Rodos ir "ant vainiko" metėsi. Deja paaiškėjo, kad visa istorija - fikcija. Ir kad vienas žmogus rašydamas keletu skirtingu nickų taip sakant kvietėsi į savo laidotuves. Būtent tuomet buvo perskaitytos asmeninės žinutės ir tai aiškiai įvardino moderatoriai. Istorija buvo prieš gerus pora metų.

O tamsta nors ir išmanote duomenų bazėse ir internetinių svetainių kūrime, bet matyt nelabai suvokiate ką gali padaryti moterys, kai jos nori kažką sužinoti. Kiberpolicija tuomet ilsisi.

Suprantu pilnai ka turi omenyje, buna atvėju jog administracija yra priversta patikrinti visa tai. Bet Moderatoriai kaip kunigai, tas pasakyta išpažintį to kunigas negali niekam pasakyt. tai ir moderatoriai turi laikytis žmogaus asmeniškumu. Ar tau patiktu jai tu rašei savo draugam per foruma savo pasikeitusi numerį o moderatoriai jį paievina? Ar tarkim tu užsakinėjai kažkokias prekes ir tau pasakė saskaitos numeri o moderatoriai tai paskelbė viešai.? Patikėk jai žmonės žinotu kiek interneto svetainių administratoriai gali išpešti informacijos kurią žmones suveda kažkur registruodamiesi ar sursirašinėdami. O tavo pasakoja istorija tai supratau, net ir dabar pastebėjau kad šitame forume ne vienas žmogus sėdi ir rašinėjas čia turėdami 2 ar 3 slapyvardžius . Ypač tie kas siūlo kažkia paslaugas. Tokia jau Lietuvių narūra. Sunku rast kan nebūtu kur kokios korupcijos. Jai jau žmonės gali prisigalvot laidotuves vien dėl dėmesio stokos tai jau liga. O tai kad moderatoriai skaito asmenines žinutes tai kaip jau sakiau nelabai tikiu . Moderatoriai tai samdyti žmones ar tiesiog savanoriai kurie turi ribotas tam tikros svetainės dalies valdimo funkcijas, tiesiog pagalbininkai administratoriaus. Forumo moderatoriai turi tokias teises kaip trinti nepageidaujamas žinutes, blokuuoti nepageidaugamus žmones, uždarynėti ar kurti naujas temas. Bet tikrai neturi tokių teisių kaip kad skaityti svetimas až. Nebent tai yra numatyta svetainės struktūroje ir administratoriai suteikė moderatorems tokias funkcijas. Dauguma svetainių moderatoriai turi tik standartines funkcijas ir net pats administratorius įejas i svetaine nemato asmeninių žinučiu. Aš bei mano draugai darėme jau ne viena svetaine, ir tokius dalykus kaip až tikrinima yra teke tik keleta kartu kai pastebeta jog vartotojai sukčiauja ar užsiema svetainės gadinimu. Betkokiu kitu atvėju visiskai nepritariu tokiems dalykams. O ypač rastos informacijos paviešinimu.
Atsakyti
QUOTE(Tmxs @ 2008 12 02, 16:15)
Ar tau patiktu jai  tu rašei savo draugam per foruma savo pasikeitusi numerį o moderatoriai  jį paievina?

Kas man patinka ir kas nepatinka šiuo atveju neturi jokios reikšmės. Į klausimą "ar gali moderatoriai skaityti svetimas AŽ" atsakau - gali, bet praktiškai tokie atvejai yra labai reti.
Atsakyti
Tai kad moderatoriai ir administratoriai nieko neviešina. Ir nemanau, kad turi laiko skaityti asmenines žinutes irnesakyk.gif Miegu ramiai, jei kam reikia mano vardo ir pavardės, galiu asmeniškai pasakyt. Niekam nieko blogo nepadariau, miegu ramiai, tad niekas man negali man nieko padaryt nebent aš apti sau
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2008 12 02, 17:32)
Tai kad moderatoriai ir administratoriai nieko neviešina. Ir nemanau, kad turi laiko skaityti asmenines žinutes irnesakyk.gif Miegu ramiai, jei kam reikia mano vardo ir pavardės, galiu asmeniškai pasakyt. Niekam nieko blogo nepadariau, miegu ramiai, tad niekas man negali man nieko padaryt nebent aš apti sau

Na tai kad jie skaito tai faktas kad nesudaro esmes, žmonės patys suprast turi kad internete skelbent savo asmenine informacije jie patys už tai atsako. O tos informacijos paviešinimas jau kitas dalykas smile.gif
Atsakyti
Aš irgi manau, kad gali. Tik apie tai viešai tylima. Kam kiršinti liaudį...
Atsakyti
QUOTE(siaubute @ 2008 12 02, 18:17)
Aš irgi manau, kad gali. Tik apie tai viešai tylima. Kam kiršinti liaudį...

Žmonės ... moderatoriai tokie pats kaip ir tu aš ar kas kita patrasti vartotojai tik turintys šiokias tokes didesnes forumume galimybes. o va administracija tai pilnai tikiu smile.gif Administratoria pasirenkant pagalbininkus moderatorius turi buti labai atsargus nes prastas moderatorius gali tik pridaryti žalos. Nenustepčiau jog moderatoriai tokioje kaip sklebimu lenta pirmumo eile pasitvirtina savo sklbimus sukurtus kitu slapyvardžiu ( na aisku čia tik prielaida). smile.gif Na bet kaip dauguma žinote supermama forumas pakankamai sene svetainė ir pakankamai žinoma tad manau žmonės gali but ramūs čia rašinėdami nebijant informacijos paviešinimo smile.gif O tuolabiau jog čia renkasi labai šilti ir draugiski žmonės o ir reikiamos informacijos įvairiomis temomis pilna. Mes patys su žmonelia daug čia sužinojom apie vaikų ligas , auginima ir panašiai . net ir draugų atradome savo mažyliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 12 02, 14:35)
Būtent tuomet buvo perskaitytos asmeninės žinutės ir tai aiškiai įvardino moderatoriai. Istorija buvo prieš gerus pora metų.

Jūs ponas kažką maišot, ne asmenines, o iš to IP kelių nikų rašytas žinutes, Reik jaust skirtumą.

Galiu tiesiai šviesiai pasakyt, kad mes negalim skaityt nei vieno nario asmeninių žinutių, tokios teisės mums nesuteiktos.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 12 02, 19:38)
Jūs ponas kažką maišot, ne asmenines, o iš to IP kelių nikų rašytas žinutes, Reik jaust skirtumą.


Skirtumą aš jaučiu. Iš vieno IP rašytas žinutes jūs galite patikrinti nedelsiant. Tuo atveju tyrimas truko daugiau nei parą. Ir buvo skaitomos būtent asmeninės žinutės. Beje tai buvo įvardinta vienos iš moderatorių.

Noriu pasakyti, kad šiais žodžiais neaptarinėju forumo moderatorių veiksmų, o tik rašau savo nuomonę ir prisiminimus.
Atsakyti