Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gali moderatorius skaityti svetimas AZ?

Sveiki, noriu paklausti, ar siame forume moderatorius turi teise skaityti AZ, jeigu jos nera jam skirtos? Jeigu taip, kuris taisykliu straipsnis tai reglamentuoja?

Is vienos moderatores elgsenos supratau, kad jai yra suteiktos technines galimybes skaityti mano zinutes, nes remdamasi jomis, ji atliko tam tikrus veiksmus, bet kiek tai teiseta?

Ir dar klausimas, kadangi suabejojau vienos moderatores patikimumu, noriu paklausti, ar moderatoriai turi prieiga prie mano asmens duomenu, kuriuos saugo LR ADA Istatymas.
Is anksto dekoju.
Emilka
Atsakyti
Nei moderatoriai, nei administratoriai neturi priėjimo prie jūsų asmeninių žinučių. Taigi ir jū skaityti negali.

Kartais būna, kad kiti nariai persiunčia až žinutės kopiją moderatoriui ar adminui, nes jose įžvelgia taisyklių ar net ir LR įstatymų pažeidimus. Tada, vadovujantis tokiomis žinutėmis gali būti skiriamas įspėjimas.

Kokius duomenis jūs laikote saugomais pagal LR ADAĮ?
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2008 11 23, 23:00)
Nei moderatoriai, nei administratoriai neturi priėjimo prie jūsų asmeninių žinučių. Taigi ir jū skaityti negali.

Kartais būna, kad kiti nariai persiunčia až žinutės kopiją moderatoriui ar adminui, nes jose įžvelgia taisyklių ar net ir LR įstatymų pažeidimus. Tada, vadovujantis tokiomis žinutėmis gali būti skiriamas įspėjimas.

Kokius duomenis jūs laikote saugomais pagal LR ADAĮ?


Pacituosiu istatyma:
2 straipsnis. Pagrindinės šio Įstatymo sąvokos

1. Asmens duomenys – bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu – duomenų subjektu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta pasinaudojant tokiais duomenimis kaip asmens kodas, vienas arba keli asmeniui būdingi fizinio, fiziologinio, psichologinio, ekonominio, kultūrinio ar socialinio pobūdžio požymiai.

Man idomu, ar moderatorius mato mano duomenis, kad ir pavarde, arba asmens koda. SM forumas tai vienintelis Lietuvoje forumas, kuriame nurodziau viska apie save teisingai, (kitur neatvirauju), siuo atveju jumis pasitikejau. Neseniai susiduriau su viena moderatore, kuri savo asmeninemis zinutemis pasejo abejones del savo kompetencijos interpretuojant taisykles ir aplamai emocines kompetencijos bendraujant su forumo dalyviais. Todel ir uzklausiau, iki kokiu ribu sis asmuo turi priejima prie mano duomenu, kuriuos pateikiau apie save.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilka: 24 lapkričio 2008 - 18:47
Registruojantis mūsų forume jums nereikia nurodyti nei pavardės, nei asmens kodo, nei adreso, nei telefono, nei kitos asmeninės informacijos, išskyrus el.paštą.
Moderatoriai taip pat mato ir jūsų kompiuterio IP
Tai yra visi duomenis kuriuos mes matom.
Šiuos duomenis mato tik moderatoriai ir administratoriai, ir jų kitiems dalyviams neteikiame.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2008 11 25, 12:39)
Registruojantis mūsų forume jums nereikia nurodyti nei pavardės, nei asmens kodo, nei adreso, nei telefono, nei kitos asmeninės informacijos, išskyrus el.paštą.
Moderatoriai taip pat mato ir jūsų kompiuterio IP
Tai yra visi duomenis kuriuos mes matom.
Šiuos duomenis mato tik moderatoriai ir administratoriai, ir jų kitiems dalyviams neteikiame.


Is mano ankstesnio el.pasto adreso buvo galima anksciau suprasti kas esu, tik todel pasakiau apie varda ir pavarde, dabar pasitaisiau, turiu kita adresa, bet manau, kad per velai biggrin.gif
Lieka tiketis, kad mano tapatybe nebus niekur afisuojama sios "asabos" (taip mane pavadino vienoje is savo zinuciu moderatore). biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu jūsų nustatymuose nustatyta, kad el.paštas yra privatus, jį gali pamatyti tik administratoriai.
Atsakyti
Ir mes neskelbiam kitiems nariams apie kurio nors nario asmenybę, tai yra saugoma tarp mūsų.
Atsakyti
Tokio tipo svetaines kurtos php pagrindu ir jos visos turi duomenų bazes į kurias įsirašo visos žmonių rašomos žinutės , pagal nutylėjima šioje svetainėje moderatoriai neturėtu matyti asmeninių žinučių tačiau jai svetainės Administracija smalsi , duomenų bazeje gali matyti jūsų rasytas žinutes bei kita suvesta jūsų informacija. Tačiau žmogus registruodamasis tokio tipo svetainėse pats atsako už savo asmeninių duomenų paviešijima. ( Tik nemaišykit administratoriai ir moderatoriai tai ne taspats).
Atsakyti
Pagal mane tai moderatoiai ir kiti "valdantieji" absoliuciai lengvai gali skaityti AZ. Jie daznai zino vartotoju slaptazodzius, o po to tampa juokai perskaityti AZ.
Atsakyti
Yra buvę atvejų, kai moderatoriai peržiūrėjo forumo dalyvių asmenines žinutes. Taigi jie gali tai padaryti, nors nemanau, kad tai yra paprasta.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 12 02, 09:57)
Yra buvę atvejų, kai moderatoriai peržiūrėjo forumo dalyvių asmenines žinutes. Taigi jie gali tai padaryti, nors nemanau, kad tai yra paprasta.

Moderatoriai negali skaityt, jie tik tvarko forumą, temas.
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2008 12 02, 10:17)
Moderatoriai negali skaityt, jie tik tvarko forumą, temas.

Galbūt jiems duomenis pateikia administratoriai, moderatorių prašymu. Kartoju - žinau atvejų, kai moderatoriai atliko tyrimą, kurio metu buvo skaitomos dalyvių asmeninės žinutės. Apie tai pranešė patys moderatoriai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 02 gruodžio 2008 - 10:39