Įkraunama...
Įkraunama...

Modestas !?

Gerb. SM, kaip jums šis vardas berniukui? mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
man labai gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
gražus. bet ilgas, taigi kas nors kada nors greičiausiai trumpins. įdomu kaip g.gif ir mažybinės formos neįsivaizduoju rolleyes.gif
Atsakyti
Na, mes draugą vadindavome "Mode" smile.gif , bet man pats vardas labai gražus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 11 21, 14:31)
gražus. bet ilgas, taigi kas nors kada nors greičiausiai trumpins. įdomu kaip g.gif ir mažybinės formos neįsivaizduoju rolleyes.gif


Modestėlis, Modestukas tongue.gif žinau, kad 2 mamos tikrai vadina taip, ne teoriškai sakau.
o Mode irgi visai ok. jeigu žmogus neprieštarauja, kad jo vardą trumpintų, tai nėra jokios problemos. pvz., pažįstamas Laimonas ne Laimiu, o pilnu vardu kviečiamas, ne visada sureaguoja, o mano brolis niekada neatsilieps į Laimį smile.gif
Atsakyti
Labai labai wub.gif Jo - trumpina Mode, Modestuk, Moduk thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elba: 21 lapkričio 2008 - 15:39
Nepatinka, nes visi mano sutikti Modestai- nevykėliai cool.gif cool.gif cool.gif
Atsakyti
visai nieko, nors man asmeniškai toks perdaug švelnus vardas būsimam vyriškiui g.gif blush2.gif
Atsakyti
Neblogas vardas. Skambus. Vyriskas. Nepretenzingas.
Tik labai jau jis lengvai trumpinamas i Mode. Kiek pazinojau, taip ir buvo vadinami ax.gif .


Atsakyti
Gražus vardas mano manymu.
tik trumpinys Modė man kažkaip nelabai skamba..
Atsakyti
Man negražus. O trumpinys Mode išvis tragiškas.
Atsakyti
Gražus vardas, bet angliškai Modest - pasižiūrėkit vertima. Šiais laikais, kai tikrai daug tenka angliškai kalbėti, užsieniečiams šis vardas pasirodys keistas.
Atsakyti