Įkraunama...
Įkraunama...

Nauji dantukai - krūminukai

Norėjau pasiteirauti mamų, kada jusu vaikučiams pradėjo augti krūminukai?
T.y. 21, 22 ir t.t. dantukai.
Mano sūnui jau įpusėję 3 metukai, turi 20 pieninių dantukų, pastebiu, kad paskutiniu metu kažkaip tai doh.gif seilės labai teka, tačiau niekur nerandu informacijos, kada pradeda augti tie sekantys dantukai?
Pas dantistę esam buve 2 metukų, tada dar apie tai nesiklausinejom ax.gif
Atsakyti
Pieninių dantukų yra 20, nuolatinių 32, tad jūsų vaikučiui tikrai nedygsta dantukai.
Atsakyti
Nuolatiniai krūminiai dantys maniškiui pradėjo dygti 5,5 metų. Dabar jam šeši, jau išdygo trys, ketvirtas dygsta šiuo metu. Buvome pas odontologą, tai sakė, kad išdygę dar nepilnai. Kai išdygs pilnai reiks dengti juos silantais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dore @ 2008 12 08, 20:36)
Nuolatiniai krūminiai dantys maniškiui pradėjo dygti 5,5 metų. Dabar jam šeši, jau išdygo trys, ketvirtas dygsta šiuo metu. Buvome pas odontologą, tai sakė, kad išdygę dar nepilnai. Kai išdygs pilnai reiks dengti juos silantais  ax.gif

maniskiui greit 6
ir jau pradejo vienas klibeti dantukas rolleyes.gif
galvojau kad pirma iskrenta priekiniai virsuj, a jam kliba apatinis piekinis
Atsakyti
QUOTE(Dore @ 2008 12 08, 20:36)
Nuolatiniai krūminiai dantys maniškiui pradėjo dygti 5,5 metų. Dabar jam šeši, jau išdygo trys, ketvirtas dygsta šiuo metu. Buvome pas odontologą, tai sakė, kad išdygę dar nepilnai. Kai išdygs pilnai reiks dengti juos silantais  ax.gif

Kodel reiks dengt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dore @ 2008 12 08, 19:36)
Nuolatiniai krūminiai dantys maniškiui pradėjo dygti 5,5 metų. Dabar jam šeši, jau išdygo trys, ketvirtas dygsta šiuo metu. Buvome pas odontologą, tai sakė, kad išdygę dar nepilnai. Kai išdygs pilnai reiks dengti juos silantais  ax.gif

drinks_cheers.gif
Mano mažylei dabar 5,8m ir jai jau kalsi krūminukai, kaip tik vakar apžiūrėjau burnytę smile.gif

QUOTE(mama_gulbe @ 2008 12 09, 11:57)
maniskiui greit 6
ir jau pradejo vienas klibeti dantukas  rolleyes.gif
galvojau kad pirma iskrenta priekiniai virsuj, a jam kliba apatinis piekinis

Kaip jau minėjau mums 5,8m ir jau neturi 4 dantukų (iškrito du viršuje, du apačioje). Beje, pirmasis iškrito apačioje mirksiukas.gif
QUOTE(Domke @ 2008 12 09, 21:37)
Kodel reiks dengt?  ax.gif

Padengia, kad apsaugoti dantukus, kad negestų mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano Voveraitei 6,5 ......... turime 2 nuolatinius krūminukus ...... išsikalė prieš keletą mėnesių ......... bet pieniniai visi stovi tvirtai kaip mūras ... net nesiruošia klibėti doh.gif smile.gif , nors visi darželio draugai jau prasibarstę doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 15 balandžio 2009 - 21:22
Mano mazajai greit bus penki metukai,o jau turime du kruminukus nuolatinius blink.gif
Atsakyti
Beja, saugom mes juos labai ... prieš kelias savaites padengėm silantais smile.gif
Atsakyti
Mano berniukui 4.5 m. buvo vienas kruminis jau pilnai isdyges kitas dar ne pilnai. Rugsejo 1d. buvom pas gyd, tai sake už kokiu poros mėnesių reiks dengti.
Atsakyti
Pas mus dar neišdygo. 4u.gif
Atsakyti
Reiks saviskius patikrint ax.gif
Atsakyti