Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

aha tikrai, paaiškinkit merginos tąč anglšką, japonišką raštą, o labiausiai dabar reiktų nelabai sudėtingo skarai megsti kiaurašaščio, kad tik megst iš medvilninių siūlų.ačiū g.gif
Atsakyti
Gal galit man padėti, labai reikia kokio nors rašto su kiauraraščiu, bet kokio nors nelabai sudėtingo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2008 12 09, 17:20)
Mergaites, perskaiciau sia tema nuo pradziu, bet neradau... gal galite kas parasyti, kaip man megsti salika 'dvigubu' tokiu rastu - gal jis švediškas vadinasi? Esu mezgusi, bet nepamenu visai, o noriu paprasčiausio šaliko, bet tokio storesnio smile.gif

Apie vienus stulpelius buvo kalbėta čia:
stulpeliai
O aš truputį kitaip mezgu: 1 nukelta, 1 uždėta, 2 sumegztos - ir taip abiejose pusėse (iš kitos pusės nukelti reikia tą, kuria buvo 2 sumegztos, o kurias 2 reikia sumegzti (nukeltą ir uždėtą) jos irgi būna lyg viena ant kitos, taip ir prašosi sumezgamos smile.gif ).
Atsakyti
QUOTE(gitaja @ 2008 12 09, 22:21)
Gal galit man padėti, labai reikia kokio nors rašto su kiauraraščiu, bet kokio nors nelabai sudėtingo ax.gif


Tai gal pabandyk pirmose šios temos žinutėse susirasti nuorodas į gausybę raštų. gal kaip nors išsirinksi.
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2008 12 10, 09:01)
Apie vienus stulpelius  buvo kalbėta čia:
stulpeliai
O aš truputį kitaip mezgu: 1 nukelta, 1 uždėta, 2 sumegztos - ir taip abiejose pusėse (iš kitos pusės nukelti reikia tą, kuria buvo 2 sumegztos, o kurias 2 reikia sumegzti (nukeltą ir uždėtą) jos irgi būna lyg viena ant kitos, taip ir prašosi sumezgamos  smile.gif ).

Nuosirdziai dekui aciuks.gif - einu bandyti 4u.gif
Atsakyti
Mezgejeles, padekit.
Reikia megztu arba nertu braskiu schemu. Gal kas turite? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Renataly @ 2008 12 10, 14:13)
Mezgejeles, padekit.
Reikia megztu arba nertu braskiu schemu. Gal kas turite? blush2.gif

Maciau kepuryciu-braskiu...netiks? g.gif
Atsakyti
Tiktu ir kepuryte braskyte. Maciau kazkur sita grozi, o kai skubiai reikia, tai ir nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Renataly @ 2008 12 10, 17:00)
Tiktu ir kepuryte braskyte. Maciau kazkur sita grozi, o kai skubiai reikia, tai ir nerandu  doh.gif

stai tau pora ideju 4u.gif
o schema galima panauduot bent kokios patikusios kepurytes...
svarbiausia, kad spalva butu raudona ir zali lapukai papuosimui mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ane4ka: 10 gruodžio 2008 - 20:25
QUOTE(Renataly @ 2008 12 10, 17:00)
Tiktu ir kepuryte braskyte. Maciau kazkur sita grozi, o kai skubiai reikia, tai ir nerandu  doh.gif

Stai koki grozi radau biggrin.gif
http://picasaweb.goo...imiya11/dFzicJ#
Atsakyti
Aciuuuuuuu thumbup.gif 4u.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergytės, gal kas užmatėt rašto schemą? foro yra, o rašto - ne sad.gif
http://show.7ya.ru/p...?...290978&ob=0
Atsakyti