Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

Labai aciu viosim, Pavasarėlis uz pagalba mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, reikia pagalbos. Ieškau raštelio, kuris būtų purus. Bandžiau koriuką, bet kažko tai netiko, švediškas irgi netiko. Gal kuri turit kur kokį pasislėpusi ax.gif Siūlai ploni, tai noriu kažko tokio, kas truputi purina, be to nedaug turiu, tai tokiam koriukui man neužtektų. ax.gif
Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Gal kas žinot, kaip tą viršutinį raštą megzt (ten kur kažkokie spurgiukai). Aš jo turiu schemą, bet nesuprantu sutartinių ženklų doh.gif
pirma eilė: kvadračiukas su skaičiumi 3, užtuošuotas kvadračiukas, kvadračiukas su skaičiumi 3, užtuošuotas kvadračiukas
kita eilė: užtuošuotas kvadračiukas, kvadračiukas su skaičiumi 3, užtuošuotas kvadračiukas, kvadračiukas su skaičiumi 3
g.gif
Gal kas paprotinsit? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo scorpuke: 20 spalio 2009 - 11:15
merginos padekite, mezgu pirma karta kojines, radau aprasyma su paveiksliukais, atrode is pradziu viska suprantu, o dabar atejo momentas, kai iskilo klausimas blush2.gif
yra toks sakinys aprasyme: Pradedant kitą eilę, pirmąją akį visada nukeliame, o visas kitas išmezgame išvirkščiuoju mezgimu.
Kaip suprasti isvirksciuoju mezgimu? is pradziu galvojau kad blogom akim, bet gal taip ir butu buve parasyta, o daba nesusigaudau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 10 20, 12:34)
merginos padekite, mezgu pirma karta kojines, radau aprasyma su paveiksliukais, atrode is pradziu viska suprantu, o dabar atejo momentas, kai iskilo klausimas  blush2.gif
yra toks sakinys aprasyme: Pradedant kitą eilę, pirmąją akį visada nukeliame, o visas kitas išmezgame išvirkščiuoju mezgimu.
Kaip suprasti isvirksciuoju mezgimu? is pradziu galvojau kad blogom akim, bet gal taip ir butu buve parasyta, o daba nesusigaudau  doh.gif

Išvirkščias mezgimas ir yra taip vadinamas blogas smile.gif
Atsakyti
sveikutes..as pas jus naujoke. 4u.gif uzklydau visai netiketai,ir manau liksiu cia ilgam.. blush2.gif ax.gif turiu prasyma..labai reikia visokiu siaurietisku rastu pavyzdziu..arteja brolio vaikucio gimtadienis.-ir vieninteles dovanos nori-''SIAURIETISKO''MEGSTINIO SU ELNIUKAIS.. doh.gif jau visas akis baigiu ''pravarvint''-nerandu..radau SABRINOS 2007-12 spec. numeri-bet jo parsisiust negaliu.. cray.gif PADEKITE....nesinori nuvilt mazylio... verysad.gif gal kas galetu koiu rastuku ar net koki zurnaliuka ''parupinti'' 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(scorpuke @ 2009 10 20, 12:13)


Gal kas žinot, kaip tą viršutinį raštą megzt (ten kur kažkokie spurgiukai). Aš jo turiu schemą, bet nesuprantu sutartinių ženklų  doh.gif
pirma eilė: kvadračiukas su skaičiumi 3, užtuošuotas kvadračiukas, kvadračiukas su skaičiumi 3, užtuošuotas kvadračiukas
kita eilė: užtuošuotas kvadračiukas, kvadračiukas su skaičiumi 3, užtuošuotas kvadračiukas, kvadračiukas su skaičiumi 3
g.gif
Gal kas paprotinsit?  4u.gif



Aš mezgiau taip:

užtušuotas kvadračiukas - 3 akys sumezgamos gerai,
kvadračiukas su skaičiumi 3 - 3 akys išmezgamos iš 1 akies gerai
Papildyta:
Va mano ''spurgiukai'', tik nuotrauka ''kniubsčia'' doh.gif lotuliukas.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2009 10 20, 15:59)
sveikutes..as pas jus naujoke. 4u.gif uzklydau visai netiketai,ir manau liksiu cia ilgam.. blush2.gif  ax.gif turiu prasyma..labai reikia visokiu siaurietisku rastu pavyzdziu..arteja brolio vaikucio gimtadienis.-ir vieninteles dovanos nori-''SIAURIETISKO''MEGSTINIO SU ELNIUKAIS.. doh.gif jau visas akis baigiu ''pravarvint''-nerandu..radau SABRINOS 2007-12 spec. numeri-bet jo parsisiust negaliu.. cray.gif PADEKITE....nesinori nuvilt mazylio... verysad.gif gal kas galetu koiu rastuku ar net koki zurnaliuka ''parupinti'' 4u.gif

Čia pasižvalgyk 4u.gif
http://club.osinka.ru/topic-64124
Atsakyti
bigsmile.gif thumbup.gif ACIU..BUTENT TAI KO IESKOJAU. dabar belieka tik ''sukomponuoti'' patikusius elementus .. notworthy.gif yahoo.gif sokiai.gif ACIU ACIU wub.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės. Gal galite man padėti skubiai surasti liemenės modelį su schema, kad apatinė liemenės dalis būtų megzta stulpeliais, o likusi kiauraraščiu. Atsiųskite prašau: mildavika@gmail.com ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2009 10 20, 15:25)
Aš mezgiau taip:

užtušuotas kvadračiukas - 3 akys sumezgamos gerai,
kvadračiukas su skaičiumi 3 - 3 akys išmezgamos iš 1 akies gerai

Va mano ''spurgiukai'', tik nuotrauka ''kniubsčia''  doh.gif  lotuliukas.gif




Ačiū 4u.gif Labai gražus megztinukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo scorpuke: 20 spalio 2009 - 21:12
Sveikos auksarankės,

gal galėtumėte pagelbėti ir įkelti schemą šitų pynių, kurios rombu sukryžiuotos ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(scorpuke @ 2009 10 20, 22:10)
Ačiū  4u.gif Labai gražus megztinukas  thumbup.gif

Tik pamiršau pasakyti , kad raštą mezgiau iš išvirkščios pusės smile.gif ,rusiškam aprašyme lyg taip ir buvo parašyta g.gif o mezgant iš gerosios pusės , manau, akis reikėtų sumezginėt ir išmezginėt išvirkščiom akim smile.gif v.ž. atbulas variantas biggrin.gif
Atsakyti